Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017. júliusi babák fórum

2017. júliusi babák (beszélgetős fórum)


93. Epri (válaszként erre: 92. - Annácskaa)
2016. nov. 26. 11:56

2012-es volt akkor két nappal a teszt után megjött aztán egy hónap ki is maradt. Valószínűleg kémiai volt... Aztán tavaly voltam terhes, akkor sok pozi tesztem volt kiraktam őket, de sajnos ugye nem maradt velünk... :S


Most gyors ki is töröltem őket az adatlapomról. Felraktam a mostanit :)

92. annácskaa (válaszként erre: 91. - Epri)
2016. nov. 26. 11:16

Mi? :( :0

Pedig volt már pár pozitív teszted. Mi történt a többi babával?

91. Epri (válaszként erre: 89. - Annácskaa)
2016. nov. 26. 10:52

ÁÁÁÁÁÁÁÁ első lesz :)

Sajnos még nem sikerült :(

2016. nov. 26. 10:49
3. 3. Bocsánat
89. annácskaa (válaszként erre: 88. - Epri)
2016. nov. 26. 10:49

Neked hanyadik baba?

Ha jól látom 4.?

88. Epri
2016. nov. 26. 10:11
Én is írtam :)
2016. nov. 26. 09:36
Írtam :)
2016. nov. 26. 09:19
Szuper akkor megcsinálom. Kérlek küldjétek el privátban ezeket az adatokat, és készítek egy táblázatot ;)
85. annácskaa (válaszként erre: 83. - Szekelyada)
2016. nov. 26. 08:57
Benne vagyok :)
84. Epri (válaszként erre: 83. - Szekelyada)
2016. nov. 26. 08:48
Szerintem jó ötlet :) No meg az is, hogy többször mész uh-ra :D
83. szekelyada (válaszként erre: 82. - Annácskaa)
2016. nov. 26. 08:41
Én Pest megyei vagyok! Amúgy csinálhatnánk táblázatot, láttam több csoportban van összesítő. Beleírni a nick nevet, kort, szülés várható időpontját, gyerekek számát, mit szed, hol lakik. Valami ilyesmit. Mit szóltok?
2016. nov. 26. 08:36

Köszönöm Lányok!

Van még Békés megyei itt rajtam kívül?

81. szekelyada (válaszként erre: 80. - Epri)
2016. nov. 26. 08:35
Teljesen egyetértek! Nekem is mondta csütörtökön az orvos, hogy ha betöltöttem a 10. hetet akkor már kicsi az esélye hogy elmegy. Addig pedig csináljak mindent ugyanúgy. Mondom neki hogy jaa doktor úr nem beszéltük meg mikor jövök legközelebb. Erre ő: "hát most már mehet a védőnőhöz, megkezdhetik a terhesgondozást. Aztán a kórházba megy genetikaira" Én: "De az még 5 hét!!!!" Doktor: "jó hát ha akar jöhet két-három hét múlva hogy nyugodtabb legyen" Pffff még szép hogy megyek :D inkább plusz egy uh!
80. Epri (válaszként erre: 78. - Szekelyada)
2016. nov. 26. 08:27
:D Teljesen megértelek :D Kiváncsi vagyok, hány hetente kell majd mennem vissza... előzőnél 3 hét volt, de lett is baj... szóval ajh... remélem, most nem kell annyit várnom majd. Tudom az sem jó, ha sokat piszkáljuk, de örülnék, egy 6-7, 8-9. közti uh-nak is. Pláne, hogy nagyon sokszor 9. hét szokott lenni a legrizikósabb. Na de majd kiderül :)
79. szekelyada (válaszként erre: 76. - Annácskaa)
2016. nov. 26. 08:24
Gratulálok Nektek! Remélem minden rendben lesz :) Majd írj mikor mész orvoshoz, természetesen beszámolót kérünk :)
78. szekelyada (válaszként erre: 75. - Epri)
2016. nov. 26. 08:23
Rendben lesz ;) Én most nyugodt vagyok, úgy döntöttem most kivárok 3 hetet, akkor majdnem 10 hetes leszek. utána már csak 2 hetet kell várni a genetikaira. De messze van még mire Te is mész hát még én :D Na jó én most voltam de akkor is :)
77. Epri (válaszként erre: 76. - Annácskaa)
2016. nov. 26. 08:09
Gratulálok :) Vigyázz magatokra :)
2016. nov. 26. 07:55

Sziasztok! Jó reggelt :)

Új vagyok itt.

Ma reggel teszteltem egy nagyon-nagyon halvány pozit :)

Április óta nem védekeztünk azt hiszem nagyon görcsösen akartuk már a nyáron (mindkét fiam első hónapban sikerült) aztán augusztusban leálltunk...de hát nem sokáig. Múlt hónapban meg megjött mostmár egy hete késik. 38.napon vagyok. És ma nagyon halványan de pozitív van a teszten.

Igyekszem visszaolvasni benneteket!

75. Epri (válaszként erre: 74. - Szekelyada)
2016. nov. 26. 07:35
Köszönöm :) Én is úgy gondolom, hogy most már minden rendben kell, hogy legyen :) Várom már, hogy láthassam a picurinkat :D
74. szekelyada (válaszként erre: 69. - Epri)
2016. nov. 26. 06:59
Juhúúú! Gratulálok ez már igen szép ;) Én is úgy tudom a 20 feletti érték már a tüszőrepi megtörténtét igazolja! Minden jó akkor, én éreztem hogy csak jó lehet! :)
73. szekelyada (válaszként erre: 68. - HDiana90)
2016. nov. 26. 06:56
Jesszusom ez durva! Hát igen az eüs rendszer egy halott dolog, nem is értem minek fizettetik a tb-t az emberrel. Felháborító, hogy mindenre hónapokat, fél évet kell várni, bekerülsz a mocskos kórterembe ahol jó eséllyel elkapsz valamit, ráadásul minősíthetetlenül bánnak veled. Tényleg megéri :( Sajnálom ami Veletek történt, állj ki magadért, ez a legtöbb amit tehetsz :(
72. Epri (válaszként erre: 70. - Zsanci79)
2016. nov. 25. 17:11
Jaj amit elfelejtettem érni, hogy valószínű kirai volt a vérvétel, mert pont aznap kezdett emelkedni a hő, így lehet másnap már magasabb lett volna, de úgy tudom 20 felett szinte biztos, hogy volt ovu.
71. Epri (válaszként erre: 70. - Zsanci79)
2016. nov. 25. 17:10

Köszönöm :) Hát ebben a ciklusban én is pánikoltam, hogy nem lesz ovu... hőgörbém is fura volt, ovu teszt viszont volt pozi, csak utána nem nagyon ment fel, ezért én is azt gondoltam, hogy peteérés van, tüszőrepedés meg nincs... erre ilyen lett az eredményem. Aztán még a pocaklakó is :) Meglepi baba :)


Drukkolok neked is!

70. zsanci79 (válaszként erre: 69. - Epri)
2016. nov. 25. 17:05

27-es ertekkel terhes lenni, ez szamomra nagyon biztato. Nekem az egyik orvos azt mondta a 25-os ertekemre, hogy nem biztos, hogy volt tuszorepedes.

Gratulalok! Jo babavarast!

69. Epri
2016. nov. 25. 16:55

Sziasztok! Jó lett a progim :D


úgy indultam, hogy 6. dpon 27 nmol/L

15. dpo 41,7nmol/l

19. dpo 93,3 nmol/L :D

68. HDiana90 (válaszként erre: 67. - Szekelyada)
2016. nov. 25. 15:37
Elbagatellizálnak sokmindent. Nálunk én voltam a szar meg felelőtlen anya mert nem gyarapszik a baba biztos sokat bukik vagy nem etetem a kórházban elhajtottak mert azért fáj a hasa mert sokat etetem 1 héten belül másodjára vittem be ezért gondolták csakazért mert nem bírok a gyerekemmel maradjunk már bent pár napot ott meg a vizeletvétel rutinvizsgálat neki meg borzasztó lett az eredménye. Majd 6 hónaposan megint nem gyarapodott a gyerekorvos azt mondja nem hasfájós hanem éhes besétáltam a patikába venni laktózmentes tejallergiás babáknak való tápszert érdekes a súlya is megindult meg nem is sírt semennyit ugyanolyan adag mellett. Ezután végre lecseréltük a gyerekorvost, az eddigi legjobb döntés volt. Gyűlölöm az egész eüs rendszert az orvosokat mindenkit. A legjobb barátom meg az internet lett. Kíváncsi vagyok a pocaklakómmal is végig fogjuk-e járni ezt az utat, eddig se hagytam magam szerintem még magabiztosabb leszek.
67. szekelyada (válaszként erre: 66. - HDiana90)
2016. nov. 25. 15:21
Ilyen nincs komolyan. Húgom (25 éves, sportos, vékony) nyár óta rohangál vérvételre meg uh-ra mert rosszak a laborértékei. A kreatinin szintje folyamatosan növekszik, holott rengeteg folyadékot iszik, uh-n a veséi tökéletesek. Most őt is nephrológiára utalta az orvos, mivel neki nincs tippe mitől lehet. Érdekes az élet...
66. HDiana90 (válaszként erre: 65. - Szekelyada)
2016. nov. 25. 15:14
Nem. Húgyúti fertőzéses és nephrológiára járunk, szeptemberben durva vashiánya is volt 3 hónap vasat írtak fel és december 7-én kell visszamenni. Az emésztése is borzasztó úgyhogy attól félünk van összefüggés is, csak a gasztroenterológus képes volt megmagyarázni, hogy nem is fáj a hasa.. igazából sápadt még mindig úgyhogy nagyon kíváncsi leszek. Vannak nehézségek az egyszer biztos.
65. szekelyada (válaszként erre: 63. - HDiana90)
2016. nov. 25. 15:07
Ooo bárcsak ott tartanánk már :) Szülinapja lesz a kisfiadnak? Vagy valami más meghatározó dolog lesz?
64. szekelyada (válaszként erre: 61. - Epri)
2016. nov. 25. 15:06
Én is csak akkor barnáztam, mikor kezdődött a vetélés. Hát legalább ez nincs, így is szedek elég gyógyszert :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook