Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015 február végére várt babák fórum

2015 február végére várt babák (beszélgetős fórum)


2014. júl. 27. 21:14

Mi volt az orvosnal??

Nem irtal..

2014. júl. 23. 12:53
Tegnap 29775 volt az érték,tehát nőtt a hormon szintem,de csak 510el.Ez nagyon kevés.Mindegy.Pénteken minden kiderül.
2014. júl. 22. 01:12

Ertelek!

Akkor drukkolok!En jovohet penteken megyek ultrahangra..mar nagyon varom 9 hetes leszek akkor.

a heten a verveteleket intezem el.

2014. júl. 21. 20:00
Ma voltam hormonszint vizsgálaton.Két héttel ez előtt volt 12665 az értékem és ma 29264.Nem tudom,hogy ez mennyire elfogadható,vagy mennyire nem,de holnap is megyek és ha növekszik az érték,akkor jó (ezt mondta a doki).Ha csökken,akkor viszont egyértelmű,hogy nem fejlődik a pici...De szerintem a pénteki ultrahangon minden kiderül.
2014. júl. 21. 11:16
Az hogy kesobb fogant meg nem lenyeges,a lenyeg hogy megfogant! ;)
2014. júl. 19. 13:17
Az a helyzet,hogy én Szerbiában élek és itt sajnos nem túl nagy a választék...Nem tudom.Majd lesz valami.Hétfőn és kedden elmegyek hormon szint mérésre és akkor minden kiderül.Halad a terhesség és csak arról van szó,hogy később fogant,mint ahogyan azt a doki számolta,vagy pedig arról,hogy elhal a terhesség.
2014. júl. 19. 09:13

Ertelek,es elhiszem hogy nagyon nehez!


Nem probaltal dokit valtani hatha masik dokinak jobb otlete van.en legalabb 5 nigyogyasznal voltam mikor mostanra talaltam meg aki tenyleg segit!

2014. júl. 18. 16:30
Azért,mert a számításai szerint 8 hetes a terhesség és csak 6mm.ráadásul 10 nap alatt 1mm nagyon kevés.én ezt nem birom félévente végig csinálni.januárban is volt egy spontán vetélésem.
2014. júl. 18. 11:25

Héékás!!!


Nem szabad feladni!!!!

Minden rendben lesz!!!


Akkor azt nem mondta hogy mért ezaz érzése??

2014. júl. 18. 11:09
Ma voltam ultrahangon és azt mondta a doki,hogy 10 nap alatt csak 1,1 mm-t nőtt a kicsi.Idézem:"Az az érzésem,hogy nincs minden rendben ezzel a terhességgel."Egy hét múlva megyek megint és akkor kiderül,hogy mi lesz a sorunk.Most nagyon magam alatt vagyok.Nem tudom,hogy végig tudom-e ezt csinálni.Nagyon ráuntam.Feladom!!!!Nem akarok bele zavarodni.
2014. júl. 17. 22:16

Akkor úgy gondolom,hogy neked is jár egy nagy-kövér GRATULA!!!!:)


Remélem,hogy holnap nem kell nagy hisztit csapnom,hogy megultrahangozzon valaki.Csak megnyugvást akarok,hogy fejlődik a kicsikém és hallami szeretném a pici szívét dobogni.Habár szerintem minden rendben,mert mocskosul fájnak a melleim és minden napom olyan,mintha másnapos lennék.Egész nap csak ennék,innék,fájnak az izmaim,minden nagyon nehezemre esik és bármikor,bárhol,bármennyit tudnék aludni.Mellesleg szedem az utrodestant.

4. Dina010 (válaszként erre: 3. - Dohány Kati)
2014. júl. 17. 14:57

Gratulálok Neked!!!!


Az én babaám, 8mm es :)


Nekem nem is volt ciklusom se nem hogy menstruáciom...meghoztuk norcoluttal a mensit es szedtem peteeres serkentot..és ezzel pontosan 28 napra hozta volna meg...de a picink jott :)


Ne csuggedj minden rendben van a dokid meg ugyis visszajon,enyém is két hézi szabin van.

2014. júl. 17. 14:23

Szia Dina010!


Az én történetem két évre nyúlik vissza,amikor is a 30.hétben terhességi toxémia miatt kellet megszülnöm a halott kisfiam.Ez egészen pontosan 2012 július 1.én történt.Ez év július elsején teszteltem pozitivat.Tehát a kalkulátor szerint 8 hetes a magzatom és február 27.re esedékes a kicsikém világra jövetele.Meg kell,hogy osszam veled,hogy a ciklusaim 40-45 naposak és a dokik már lemondtak róla,mivel az utolsó vérzésemhez képest (május 23.) nagyon kicsinek találják és kicsit meg is véreztem,de ilyen ciklusokkal ember legyen a talpán,aki ki tudja számitami,hogy mekkorának kellene lennie szegénykémnek.Én sem figyeltem,mert már fél éve próbálkoztunk és minden tünetem megmagyaráztam magamnak és meglepetésként ért a pozitiv teszt.Aztán a saját dokim megnyugtatott a múlt héten,hogy hat hetes és 0,49cm.Holnap szerettem volna megint megnézni,hogy mekkorát cseperedett,de a dokim hirtelen elutazott.:(

2. Barbine (válaszként erre: 1. - Dina010)
2014. júl. 17. 13:58

Gratulálok a terhességhez ! A témában nem vagyok érdekelt, viszont a pajzsmirigy alulműködéssel lehetnég még gondok, javaslom az 5 tibeti jógát nézd meg, hogy tudnád-e csinálni, mivel aktivizálja a pajzsmirigyet és pajzsmirigy-barát diéta se ártana, ami ugye azt jelenti, hogy semmi szója, nátrium, glutén, no tartósítószer és kókusz zsír vaj helyett.

A hoxán van külön fórum az 5 tibeti jógára.

2014. júl. 17. 13:19

Sziaszok kedves kismama társaim!


Röviden lerom az én kis történetemet.

3 éve szerettünk volna kisbabát,másél éve kiderült hogy pcos-em es ir-em es pajzsmirigy alulműködésem van.


Mindre kaptam gyogyszert,mégsem jött a pici.


Alacsony progeszteron hiány miatt még nem vártuk.

Az első clostylbegites kura mégis sikeresnek bizonyult,mivel a héten vagyok 7 hetes terhes!


Nagyon örülünk a picinek.

Egy hete egy hematomát vélt felfedezni a doki,véreztem..barnáztam...erre szeek utrogestánt és szigoru fekvés!!!

A pici jol van van már szivhangja is :)


Ezaz én kis történetem!


Remélem megosztjátok velem ti is!!


Ja és február 26-ra vagyok kiirva :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook