Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2012 lehetőségei – Az önkifejezés fórum

2012 lehetőségei – Az önkifejezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2012 lehetőségei – Az önkifejezés

2012. márc. 13. 09:29

Igen, sokan jósolták 2012-re a világ végét. Szerintem "egy fajta" világnak vége lesz, de nem az emberiségnek. Én így látom a mostani eseményeket a világban.(Gazdasági, politikai, tudományos dolgokra gondolok.) Az átalakulás mindig fájdalommal is jár, de nagyon remélem, hogy egy jobb világ alakulhat ki közöttünk.

Nagy döntéseket hoztam én is, amiken régóta vívódtam. Remélem lesz erőm elindulni és véghezvinni.

Azt mondta nekem egy Mester, hogy ami a szíved legmélyebb vágya, azt a feladatot, küldetést bízta réd a teremtő. Biztos így van.

2012. márc. 7. 21:23

Nekem ehhez a 2012-es témához anniy hozzáfűzni valóm lenne, amit az olasz származású Surat Shabd Yoga Mester, Sirio mester írt a témáról.

"... 2012-ben megtörténhet, vagy nem történhet meg, akármit is akarunk, de egy biztos: a tudatosság átformálódása valami olyan, ami csak azokkal történik meg, akik készen állnak rá. ... Hogyha ezt meg tudnánk élni, hogy keresztülvigyük az életünkben, a személyünkben, micsoda szépséges dolog lenne! Akkor 2012 ide vagy oda, mit törődnénk mindezzel, hisz mindenek előtt, már túljutottunk volna a haláltól való félelmen, mivel már életünkben megtapasztalhatjuk ezt a nagy lépést, ami az utolsó határ fölé emel, ahol a materiális és az anyagi megtörik, és csak a szellem lebeg a végtelen térben."

2012. márc. 3. 11:41

Szeretném hozzzáfűzni hogy a 2012-es évet a MERKÚR uralja, ami összhangban áll a kor feladatával (tudatosság-gyógyulás-szeretet)


A MERKÚR, RAFAEL ARKANGYAL hatása alatt áll, aki egy gyógyító arkangyal.


Minden inspirációs, művészeti, kreatív tevékenység gyógyít, lelki szinten tisztít, rendez, harmonizál.


Tehát jelenleg megvan az esély a gyógyulásra, már aki hagyja. Ehhez dönteni kell! Ezért a DÖNTÉS a másik legfontosabb dolog 2012-ben! Ez alapján választjuk meg utunkat, ami nem feltétlenül kellemes (melyik változás az?) de hasznos.

2012. márc. 3. 11:27

Igen, javarészt ez is hozzátartozik a 2012-es felismerésekhez, motivációkhoz.


De sokan vannak akik már régóta foglalkoznak ilyenekkel, nem sokan ugyan, de vannak.


Ők azok akik szeretnék felhasználni kreatív szellemi-lelki erejüket arra hogy valami maradandó jót vigyenek véghez, ami önmagukat és másokat is gyógyít.


-------------------------------------------------


"A szeretet nem ad egyebet, mint önmagát, és nem vesz el semmit, csupán önmagából."


/Kahlil Gibran/


-------------------------------------------------


Ennek az idézetnek a függvényében hozzuk létre azokat a dolgokat amelyek igazán értékesek.

2012. márc. 3. 10:16
Gratulálok! Csodálatos cikket írtál:)
2012. márc. 3. 09:08
2012-ről oly sokféle cikket lehetett olvasni az elmúlt hónapokban, és most végre itt van; teljes valójában élhetjük, tapasztalhatjuk meg erejét ennek a sok lehetőséget rejtő MOST-nak. Hogy ki mit kezd az életével, mindenkinek egyéni döntése, de nem árthat tudatában lenni annak, hogy kiemelkedő lehetőségekkel élhet, aki elég nyitott szívvel áll a létezés szépségének megtapasztalásához.

Ugrás a teljes írásra: 2012 lehetőségei – Az önkifejezés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook