Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 februári babák fórum

2012 februári babák (beszélgetős fórum)


137. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 135. - Hugica)
2011. máj. 31. 12:28
nem vagyunk egyformák!Nekem mindíg van de ebben a hónapban kipróbáltam az ovulációs mikroszkópot!!!A jelek szerint nem jött be......most az pisilős ovulációs teszten gondolkodom....
136. ce53b9ff5e (válaszként erre: 135. - Hugica)
2011. máj. 31. 12:26
furi, szerezd be zt a jodist,amondo vagyok.En igencsak csodalkoztam,h bejött,kivanom Neked is:-)!
135. hugica (válaszként erre: 134. - Ce53b9ff5e)
2011. máj. 31. 12:24
De jó, hogy írtad ezt a tojásfehérje dolgot. Most godnolkozok, hogy szerintem én már vagy két hónapja nem észleltem, hogy észleltem volna. Lehet nem akkor voltam wc-n vagy nem tudom. De mivel áprilisban vérvétellel megállapított a peteérés, és akkor sem volt, így lehet az sincs mindenkinek.
2011. máj. 31. 12:11
Hát el kell kapni a pillanatot az bizti. Figyeld,h mikor van az a bizonyos "tojasfeherje"effektusod es akkor aztan hajrá!
133. hugica (válaszként erre: 132. - Ce53b9ff5e)
2011. máj. 31. 11:10
Még nem próbáltam. De nem is agyaltam rajta, hogy esetleg ki kéne próbálni. Azért ősszel azt hittem 3 hónap alatt összejön. Tudtam, hogy nem lesz könnyű, de......
132. ce53b9ff5e (válaszként erre: 126. - Hugica)
2011. máj. 31. 11:07
esetleg ovulacios teszt?
131. hugica (válaszként erre: 130. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 31. 11:05

Nálunk is majd a következő lépések között a párom kivizsgálása lesz, igaz úgy látom, hogy tart tőle. Azért a férfiak csaknem járnak évente vizsgálatra. De mostmár rajta is lárom, hogy miért nem jön össze. Nálunk még egyikőknek sem volt baba, így nem tudjuk....


Első baba lenne.


Én nem vettem észre semmi kitüremkedést a cicimen, duzzad, amita párom élvez nagyon. én meg mindig rászólok, hogy óvatosan, mert nagyon picit érzékeny, de csak ha hozzányúlok. A melltartó, póló nem zavarja.

130. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 128. - Hugica)
2011. máj. 31. 10:58

mi március óta,első babóka lenne!!!

A férjem kezd kicsit kétségbe esni hogy lehet hogy neki van valami baja azért nem jött még össze....én már voltam terhes 2008-ban az akkori pasimtól de sajna elment a baba!!!


Nem hiszem hogy lett volna valami bajom ami miatt most nem esek teherbe(legalább is nem emlékszem semmire)

129. Florina87 (válaszként erre: 127. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 31. 10:56
én még mindig nem merem mert nekem nem fáj a mellbimbom csak nagyobb és ilyen kitüremkedések vannak rajta.
128. hugica
2011. máj. 31. 10:49

A cickóm nekem is majdnem szétdurran. Aminek én is örülök. Legalább látszik, hogy van. :-)


Lányok ti hol tartotok? Hanyadik nap? Első baba? Mióta próbálkoztok?

2011. máj. 31. 10:48

Köszi a biztatást csajok!!!

Tegnap este kicsit elkeseredtem de már nyugodtabb vagyok!A görcs elmúlt a pecsételés megszünt!!!

De nagyon félek hogy csak szivat a szervezetem és amikor jönnie kell holnap v.holnap után újra kezdi és rendesen megjön....


A ciciről az enyém teljesen normális semmi változás azon kívül hogy kicsit feszül!

DE a kitüremkedés a bimbón és környékén az nagyon jó jel!!!!Érdemes lenne ellőni egy tesztet szerintem!!!!!

126. hugica (válaszként erre: 119. - Ce53b9ff5e)
2011. máj. 31. 10:31
Mi már november óta nem védekezünk. Mivel rendszertelen a havim, így nem tudom mikro van középidő. Hőmérőzök, és abból látok dolgokat, de már az is elbizonytalanít. Mi már 11 éve lesz, hogy együtt vagyok, húha jó régóta :-)
125. Florina87 (válaszként erre: 124. - *Adél*)
2011. máj. 31. 10:29
jaja olyan fura nekem is a mellbmimbóm meg párom szerint a mellem is nőtt eg multhéten előtejszivárgásom is volt jol meg is ijedtem
124. *Adél* (válaszként erre: 122. - Florina87)
2011. máj. 31. 10:27

Nekem is olyan

Meg olyan furcsa, olyan mintha megnőtt volna de tényleg nagyobb mert szorít a melltartó egy kicsit, meg feszül is bár az mensi előtt is szokott, de így megnőni...ekkorának még nem láttam :) Mondjuk örülök neki!

123. *Adél*
2011. máj. 31. 10:24
Lehet nekem is érdemesebb lenne államvizsga utánra halasztani a tesztelést...
2011. máj. 31. 10:24
mármint az udvarán
2011. máj. 31. 10:24
szerintetek normális hogy nagyob a mellbimbom mint szokott és ilyen kitüremkedések vannak rajta?
120. *Adél* (válaszként erre: 118. - Hugica)
2011. máj. 31. 10:23

Szia! Én is vizsgázok :) Június 6 : Szakdolgozat védés, Június 15. Államvizsga :)

Mi konkrétan nem próbálkoztunk, szerelemgyerek lenne :) De augusztusban lesz 6 éve hogy együtt vagyunk, és egy éve már a vőlegényem a párom, két éve élünk együtt, ha az anyagi helyzet úgy hozza akkor jövőre lehetne az esküvő, de lehet hogy előbb lesz baba. Nagyon örülnénk neki! Biztosan állíthatom, hogy mindketten

119. ce53b9ff5e (válaszként erre: 115. - Hugica)
2011. máj. 31. 10:12

Köszi:-)!Remelem minden a legnagyobb rendben lesz. Sztem neten is megrendelhetö,talan az a legegyszerübb.

Mi januar ota probalkozunk,ö a masodik. Hát nekem ez is soknak tünt,de csak legyen minden rendben es en nagyon boldog leszek:-)!

Ti miota probalkoztok?

118. hugica (válaszként erre: 117. - *Adél*)
2011. máj. 31. 09:57
Köszi Adél a biztatást. Én úgy döntöttem, hogy majd két hét múlva tesztelek, ha addig nem ön meg. Holnaptól nem vagyok két hétig. vizsgázni fogok, és tanulni fogok. Ti mióta próbálkoztok? Hogy álltok?
117. *Adél* (válaszként erre: 109. - Hugica)
2011. máj. 31. 09:49
Szerintem pár nap múlva tesztelj újra , mert lehet hogy nem középidőben fogant a baba! És akkor később mutatja ki a teszt, mit szólnál egy péntek reggeli teszteléshez?! Ha addig nem jön meg...
116. *Adél* (válaszként erre: 107. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 31. 09:46

Csak fel a fejjel, ki tudja lehet hogy jövő hónapban találkozunk! Tényleg csak ELŐRE!

Egy igaz történet, bár tudom hogy Nálatok nem ez a helyzet csak azért hogy tudd mindig van remény: Egyik rokonunk 10éve járt a barátjával mikor hozzáment, majd nagyon szerettek volna babát, hőmérőztek, mindent kipróbáltak, hormonkezelést is kapott, de nem jött össze, közben költöztek többször, inkább úgy fogalmaznék hogy menekültek a rokonok hülye kérdései elől hogy "na és mikor jön a baba?"

Magukban már fel is adták hiszen már 7 éve próbálkoztak (!!!)

Persze nem múlt a gyerek utáni vágyuk... ismét eldöntötték hogy orvoasi segítséget kérnek de ezúttal lombik, mert más már nem segít.

Kértek időpontot a dokihoz, persze jó későre kaptak... (hozzáteszem a lánynak elég rendszertelen volt a ciklusa, így fel sem tűnt neki hogy már 1 hete nem jön meg....szó mint száz mikor a dokihoz mentek persze UH-val kezdte és ott derült ki hogy 6 hetes terhes :) ez most volt télen szeptemberben szül! :) Szóval minden lehetséges! És vannak csodák is...

115. hugica
2011. máj. 31. 09:46
Köszönöm szépen. Tudsz valami ötletet adni, hogy milyen helyeken lehet beszerezni. Az előbb elfelejtettem gratulálni neked. Nektek hamar összejött a baba?
2011. máj. 31. 09:42

1kiskanalnyit kell belöle szedni,nekem 1 honappal a szedese utanm mar 28napos volt a ciklusom.

1üveget vettem,15euroert es meg mindig iszom,a fele üveg sem fogyott el. Terhesseg alatt is jo.

Megeri kiprobizni sztem.

113. hugica
2011. máj. 31. 09:34
Közben rákerestem a Jodis-ra: jóddal dúsított ásványvíz. Wixyke te meddig ittad ezt? Neked is rendszertelen volt a havid? Ma reggel ahogy visszaolvastam te már pozitívat teszteltél, jól emlékszem. Mesélsz, hogy miket éreztél. Én már annyira bizonytalan vagyok. Ma reggel beszéltem barátnőmmel, akinek elmeséltem a történetemet, és ő még azt mondta, hogy van remény, mert neki is 40-50 nap között lett pozitív.
112. hugica
2011. máj. 31. 09:27
Én eddig úgy voltam, hogy nem akarok hormonokat szedni. De lehet nem fogom tudni elkerülni. Én január óta iszogattam a ciskafark teát 14 napig, utána a palástfű teát, és napi 200 mg E vitamint is szedek. Köszi az ötletet, amiatt is pofátlankodtam be, hogy tapasztalatokat szerezzek, és ötleteket kapjak.
2011. máj. 31. 09:08

Lanyok,csak egy tipp. Nekem is voltak ilyenek,amiket hugica irsz es teljesen kikeszitett a folyamatos örlödes,h mi vaaan???

Nekem rendbeakta a ciklusomat a Jodis. KEressetek rá. Nem reklamozni akarom,de nagyon jo es nem is draga. Remelem segitek amsnak is ezzel

110. hugica (válaszként erre: 76. - 4bd8ba24e4)
2011. máj. 31. 09:05
Bocsi, hogy ma reggel válaszolok. Én már voltam vizsgálaton, a párom még nem. Nálam minden rendben van. Vagyis ezt mondta az orvos. Áprilisban vérvétellel kimutatták a peteérést is.
109. hugica
2011. máj. 31. 08:59

Sziasztok!


Én már nem is tudom, hogy csináljak-e több tesztet, ma már a 43.napon vagyok, és a hétvégi teszt negatív lett.

Van valakinek hasonló tapasztalata.

Nem értem én ezeket a folyamatokat.

De gondolom ezzel sokan vagyunk.

2011. máj. 31. 07:39
:-((óde sajnálom!!!Kár,h nem elég szurkolni hozzá!:-(DE ne keseregj,összejön!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook