Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯
308. Pumukli83 (válaszként erre: 307. - Tothdia84)
2011. febr. 22. 20:49

Anyukámnak az volt az 1.kérdése, amikor karácsonykor megmondtuk, hogy babát várok, hogy oké, de 1 vagy 2 ??

Nekem eszembe se jutott addig, pedig már akkor 8 hetes voltam. :-)

Hát ha tényleg 2 lenne, még lakást is kellene cserélni...:-)


Hogy vagytok?

2011. febr. 22. 18:33

Dóri: Szorítunk nagyon a Párodnak, hogy csütörtökön sor kerüljön a műtétre!!!! :-)


Szilvi: Aaaaanyira jó lenne, ha 2 baba lenne a pocidban!!! Ismerek egy iker kisfiú párt akik most 2 évesek! Tündériek!!! Nem kis kihívás 2 picuri egyszerre, de nagyon szuper lehet!!! :-)

2011. febr. 22. 17:31

Nekem 1. perctől kezdve az volt az érzésem hogy egy kislány van a pocimba, de lehet azért mert mindig is kislányt szerettem volna, valószínű azért mert van 2 drága hugicám, meg 2 mostohanővérem :-) egyébként a férjem is kislány párti.

Tényleg mindegy, hogy fiú vagy lány, csak egészséges legyen, és hamarosan a pocakunkban legyen!

Bár az én megérzésem most meg az, hogy legközelebb már 2 baba lesz a pocimba :-)

Végül is mindegy, hogy milyen nemű, nincs nekem gondom a fiúkkal sem, de valahogy jobban el tudom magam képzelni lányos anyukának! :-)

305. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 303. - Tothdia84)
2011. febr. 22. 16:45

Én ha választhatnék kislányt szeretnék de a párommal együtt van egy olyan megérzésünk hogy elsőre kisfiunk lesz!Én mióta tudom hogy gyereket akarok valahogy azt érzem hogy fiam lesz!Legalább is elsőre!

A párom is fiúra szavaz mert fél lányos apuka lenni mindig azt mondja ha lánya lesz akkor megy vadászpuskát venni!:-)

De tényleg igaz az a közhely hogy mindegy mi csak egészséges legyen!

Csak tartanánk már ott!


Egyébként a csütörtök tűnik reálisnak a műtétre!A kezelőorvosa legalább is nagyon rajta van az ügyön!!!!

2011. febr. 22. 14:03

Még egy gondolat a kisfiú-kislány témához:

Nem tudom írtam e, de nekem a babám amit 19 hetesen elvettek fiúcska volt... Szóval hihetetlenül átérzem annak a mondatnak a nagyságát hogy: "Mindegy milyen nemű, csak egészséges legyen!"

Biztos vagyok benne bármilyen nemű babánk születik, amikor a kezembe foghatom potyogni fonak a könnyeim a boldogságtól... :-)

2011. febr. 22. 13:15

Dóri!!! Nagyon szorítunk a párodnak!!!!!

Igen, Szolnokra jártam fősulira. Ott ismertem meg a férjem!! :-) 2006-ban költöztünk Kaposvárra! De Szolnokot a mai napig IMÁDOM!!! Rengeteg kedves emlék köt oda... :-)


Szilvi: Édes vagy a karate ajánlattal!!!! :-) De mivel nyáron már kerekedni fog a pocikád, inkább majd vigyázz magadra!!! :-)


Tényleg! Eszembe jutott egy kérdés! Tudom, hogy az egészséges baba a legfontosabb, de van elképzelésetek hogy kisfiút vagy kislányt szeretnétek először? És a párotok?

Én kisfiút, mert két bátyám van és imádtam két idősebb fiúval felnőni. Utána pedig egy kislányt. Férjem kislányt szeretne. Ők ketten vannak fiúk testvérek és a tesójának is két fia van ezért szeretne ő kiscsajt. :-)

2011. febr. 22. 12:20

Sziasztok!


Kicsi a világ! Mi 2006-ban költöztünk Gyuláról Szolnokra.

A Tiszavirág híd, végül is nem rossz, de szerintem nem sok értelme van, mondjunk, mi nem szoktunk a ligetbe mászkálni.


Dóri! Drukkolunk a párocskádnak! :-)

Dia! Csak a próbálkozásig karatézhatok, (kb 1 hónap), de ha esetleg utána valamikor összefutunk, Neked még nagy pocakkal is karatézok egyet! :-)

301. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 300. - Tothdia84)
2011. febr. 22. 10:30

Nem is tudtam hogy Szolnokon tanultál?

Én ugyan most Miskolcon élek de törzsgyökeres Szolnoki vagyok!A családom és a szüleim a mai napig ott élnek!

Milyen kicsi a világ?


Egyébként lányok ki hova valósi?Mintha erről még nem lett volna szó!:-))


Ja még mindig nem tudunk semmit hogy lesz e műtét vagy sem!

300. tothdia84 (válaszként erre: 299. - Pumukli83)
2011. febr. 21. 21:53

Ejha!!! Nagyon ügyes vagy!!!! Szívesen megnézném egyszer ahogy karatézol!!! :-)

Nyáron lehet megyünk a Tiszaligetbe EFOTT-ra... :-) Meg egyébként is kíváncsi vagyok a Tiszavirág hídra!!! Milyen jól jött volna amikor még Szolnokon tanultam... Nem kellett volna akkorát sétálni a Student és a Fősuli B épülete között... :-)

299. Pumukli83 (válaszként erre: 298. - Tothdia84)
2011. febr. 21. 21:40

kb annyi a súlykülönbség köztünk is, de azért jókat tudok ütni én is. :-)

Talán szerdán visszamegyek újra edzeni egy kicsit, fizikailag kicsit legyengültem, bár sokáig nem mehetek, de addig is kicsit erősödök!

298. tothdia84 (válaszként erre: 294. - Pumukli83)
2011. febr. 21. 21:17

Köszi, hogy szorítasz!!! :-)

Érdekes lehet amikor együtt vagytok párban a férjeddel... Ez aranyos!!! :-)

Köztem és a férjem között van kb 40 kg különbség! Elég egyértelmű lenne, hogy ki győz... :-)

297. tothdia84 (válaszként erre: 293. - 4bd8ba24e4)
2011. febr. 21. 21:10
Jajj Dóri!! Ez olyan rossz lehet... Már felkészültük lelkileg a műtétre, az a hülye orvos meg várakoztat.... Basszus!!!! Nem is tudom mit írhatnék... :-( KITARTÁS!!!!! Szorítunk nagyon!!!!
296. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 295. - Pumukli83)
2011. febr. 21. 21:07
Köszi a biztatást!
295. Pumukli83 (válaszként erre: 293. - 4bd8ba24e4)
2011. febr. 21. 21:04

Annyira sajnálom, reméljük, hogy nem lesz gond ha nem műtik meg!

Kitartás!Vigyázz rá!Puszi

294. Pumukli83 (válaszként erre: 292. - Tothdia84)
2011. febr. 21. 21:01

Biztos nem lesz anyukáddal gond otthon, nagyon szorítok majd neki! :-)

Kell néha kikapcsolódni, remélem már hamarosan nem lesz ilyenekre időnk!:-)

A férjem 1986 óta karatézik én még csak 1 éve. Itthon nem szoktunk gyakorolni, de volt már olyan hogy edzésen párban álltunk és egymás ellen küzdöttünk,:-) így aztán a mi házasságunk szuper, az edzésen elintézzük egymást! :-) persze ez csak vicc volt :-) imádjuk egymást!!

2011. febr. 21. 20:56

Na sziasztok!

Nagyon kezd elegem lenni!

A főorvos a kórházban nem engedi a műtétet mert szerinte még várni kell!Mivel a tüdeje már kitágult csak valahol még szivárog de nem nagyon várni kell holnapig!Ha javul nincs műtét ha nem javul akkor lesz csak még nem tudni mikor!Nagyon kiakadtunk!

Most megint a bizonytalanság meg a rettegés!Ha műtét nélkül hazaengedik megint a rettegés nehogy rosszul legyen de ha mégis kiengedik és utána ne adja isten baj lesz akkor tuti hogy előveszem a főorvost és megmondom neki a magamét!!!!!!!

292. tothdia84 (válaszként erre: 291. - Pumukli83)
2011. febr. 21. 20:49

Remélem mostmár hamarosan jön a mensi!!! Nekem 30 napra jött az első a műtét után!

X-faktor koncerten voltunk, igazából a barátnőm miatt. Ő nagy rajongójuk, mi meg úgy gondoltuk jó lesz kikapcsolódásnak!! :-) Az is volt!!! :-)


Anyuval most beszéltem, mondta hogy most a kórházban csak minden másnap kapja azt a hülye gyógyszert amiből olyan sokat szedett otthon. Bár most kap ott bent vmi hasonlót vénásan is... De már ez is előrelépés hogy ilyen kevés elég a bogyóból. Remélem otthon sem lesz majd gond...


Hűha!! Azt tudtam, hogy Te karatézol de azt nem hogy a férjed is!!!! :-) Nem semmi!!! :-) És hogy van ez? Szoktatok otthon egymással gyakorolni? Vagy csak edzőteremben lehet?

291. Pumukli83 (válaszként erre: 290. - Tothdia84)
2011. febr. 21. 20:40

Szijjja!


Semmi különös, dolgozok és nagyon várom már a memsit, de még eddig semmi. :-(

7vége gyorsan eltelt, nagyon nem csináltam semmit, pedig már annyira elterveztem, hogy a babaprojektig mennyi mindent fogok csinálni, :-)

Milyen koncerten voltatok?

Akár magamat hallottam volna, velem is mindig történik valami "baleset". Pihentesd a lábacskádat, és vigyázz magadra!!!

Anyukád hogy van?

Mi pénteken megyünk karateversenyre. Jó lesz kicsit kimozdulni, bár remélem nem verik majd meg nagyon a férjemet! :-)

290. tothdia84 (válaszként erre: 289. - Pumukli83)
2011. febr. 21. 20:24

Szia Pumukli!

Mi újság Veled? Hogy telt a hétvége? :-) Mensid nem jött még meg?


Képzeljétek én hétvégén lesántultam... :-) Koncerten voltunk és nagyon jó volt a hangulat, ugráltunk barátnőmmel meg a férjemmel. Sikerült magam alá fordítanom a bokámat, ami akkor fel sem tűnt csak másnapra háromszorosára dagadt... :-) Pénteken volt a koncert, hétvégén pihentettem és már sokat javult!!! :-)

2011. febr. 21. 20:08
Sziasztok!
288. a-mira (válaszként erre: 283. - Tothdia84)
2011. febr. 21. 11:37
KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM-KKÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!! :))))
287. Zsuzska0610 (válaszként erre: 285. - 4bd8ba24e4)
2011. febr. 21. 08:35

Nagyon szorítunk, ne izgulj, minden rendben lesz!

Sok puszit és erőt küldök! ;)

286. tothdia84 (válaszként erre: 285. - 4bd8ba24e4)
2011. febr. 20. 19:51

NAGYON SZORÍTOK hogy minél hamarabb túl legyetek a műtéten!!! Minden rendben lesz!!!!

Hatalmas ölelést küldök Neked!!!!

2011. febr. 20. 19:48

Dia örülök hogy anyukád jobban van!

Nálunk most a várakozás van!Várunk mikor lesz "hely"

hogy beférjünk a műtétre!:-(

Reméljük minél hamarabb!Szorítsatok nekünk!!!!!

284. Pumukli83 (válaszként erre: 282. - Tothdia84)
2011. febr. 20. 16:19
Hajrá! Csak így tovább! :-)
283. tothdia84 (válaszként erre: 281. - A-mira)
2011. febr. 20. 16:18

Nagyon nagyon nagyon nagyon szorítok, hogy használjon a Closty!!!!!! Most csak arra szabad gondolnod, hogy rendbeteszi odabent a dolgokat!!!

Én mindig az utolsó pillanatig igyekszem pozitív lenni. Neked is ezt kell tenned!!!! Bízz magadban és a dokidban!!! Veled vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

282. tothdia84 (válaszként erre: 280. - Pumukli83)
2011. febr. 20. 16:09
:-) Köszi kérdésed,egész jól van. Most próbálják beállítani a gyógyszereit, mert most jöttek rá az orvosok hogy tavasz óta jóval többet szed a megengedettnél... Persze nem magától, a háziorvos mondta hogy nyugodtan szedjen akár napi 6-ot is az egyik fajtából és most a kórházban mondták, hogy csodálkoznak hogy még nem lyukadt ki a gyomra ennyi hülye gyógyszertől. Kb már 20 szemet szedett naponta mindenféle bogyókat ezt most le akarják vinni napi 6-ra. Folyamatosan figyelik hogy reagál a kevesebb gyógyszerre. Eddig nagyon ügyes!!! :-)
281. a-mira
2011. febr. 20. 16:05

Mindenkinek nagyon köszönöm a pozitív gondolatokat,tényleg sokat segítenek! :) Megpróbálom kicsit pozitívabban látni ezt vaz egészet és ugy hozzáállni hogy csak jol jöhetek ki belőle...

Dori,remélem veletek is mindn rendben lesz!!!!

Niki,majd kérünk mindíg részletes beszámolót,hogy mi van veletek!! :))

2011. febr. 20. 13:18

Szia Dia!


Mizu?, már hiányoltalak, anyukád hogy van?

279. 171925f409 (válaszként erre: 278. - Tothdia84)
2011. febr. 20. 12:47
Köszike:)Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok:))
❮❮ ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook