Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 decemberre babát várók, gyertek beszélgessünk! fórum

2010 decemberre babát várók, gyertek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


66. Ancsika71 (válaszként erre: 60. - Vvicus)
2010. ápr. 6. 15:03

Akkor a tiéd is épp akkora meglepetés volt mint az enyém, csak nekem azért mert már olyan régóta megy a próbálkozás hiába....


Nálatok milyen jelek vannak?


Én majd el alszom egész nap, a melleim óriásiak és nagyon érzékenyek, a hasam egyfolytában szúrkál, főleg a ball oldalon, szerintem oda ágyazódott be a kis manó, mivel azon az oldalon volt peteérés... Ja és tegnap este óta hányingerem is van... De nem panaszkodok, bármit elviselek akár 9 hónapig is hányok, csak legyen egészséges a babánk!


Vicus te pesti vagy esetleg? Én ott keresek dokit!

65. Manon (válaszként erre: 62. - Vvicus)
2010. ápr. 6. 15:00
ugyan, jó megosztani egymással a történéseket :)
64. Manon (válaszként erre: 61. - Kitti84)
2010. ápr. 6. 15:00

Szia :)



de jó :)

2010. ápr. 6. 14:59

Szia Kitti!


Gratulálok! Hány hetes vagy most?

62. vvicus (válaszként erre: 61. - Kitti84)
2010. ápr. 6. 14:56
Én csak azért "pofátlankodtam" ide, mert nem félidős babám van, és ugyan a nagy napom nov.21, de szerintem később lesz az, hacsak nem akar korábban kibújni a pocakból a vártnál...:-D
2010. ápr. 6. 14:55
Sziasztok!Csupa ismerősökkel van tele ez a fórum:-)Én is csatlakoznék.Pénteken voltam dokinál és december 4-re írt ki:-)))
60. vvicus (válaszként erre: 58. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 14:41

Köszi! :-) Akkor gondold el az én szitumat, engem milyen meglepetésként ért, mivel csak ettől a hónaptól akartunk próbálkozni. Egyetlen egy védekezés nélküli alkalmunk volt a pé-em után, és tuti, hogy volt félidős, minden jele megvolt.


Én magándokihoz járok, ugyanahhoz idestova 2 éve, nagyon megbízom benne, nem is szülnék másnál.

59. Manon
2010. ápr. 6. 14:41

Na újra itten :)



jaj de nincs kedvem melózni... :(

58. Ancsika71 (válaszként erre: 57. - Vvicus)
2010. ápr. 6. 14:35

Szia!


Köszi, de még sokk hatás alatt állok, annyira váratlanul ért a dolog! Én is úgy gondoltam, hogy várok még minimum 2 hetet a dokival, csak azt nem tudom még, hogy kihez megyek, de ennyi idő alatt majd csak találok valakit!


Neked is gratula a babához! :)

57. vvicus (válaszként erre: 41. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 14:12
Szia! Gratulálok! :-D 6. hét előtt semmiféleképpen ne menj el! Én múlthéten voltam, elvileg 6h+3n-osan, de nekem kisebb a babám, így még nem volt szívhang.
2010. ápr. 6. 13:51

Rendben, semmi gond.


Puszi

55. Manon
2010. ápr. 6. 13:50

muszáj lépnem kicsit.. majd jövök


pusz

54. Manon (válaszként erre: 52. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 13:47

Nálunk is így van :)


mérmint hogy még mindig annyira friss az élmény, hogy nem is gondolkodtunk semmin :D



mármint terveztük a dolgot meg minden csak még konkrétumról nem dumiztunk



nevünk csak lány van, a családnak meg akkor fogjuk elmondani ha a doki is mondja hogy minden oksa :)



én is kb addig míg bírok, egy cégnél vagyok előkészítő/adminisztrátor, de sajna itt kell felvenni helyettem mást így azonnal szólok amint a doki mondja hogy oksa minden

2010. ápr. 6. 13:43
Te meddig tervezel dolgozni? Nevek?
52. Ancsika71 (válaszként erre: 51. - Manon)
2010. ápr. 6. 13:42

Saját vállalkozásunkat vezetjük a férjemmel.

Még annyira friss minden, hogy nem is gondolkoztam ezeken. Szerintem addig dolgozok amíg jól érzem magam. Neveink pedig vannak már, mert régen beszélgettük, hogy kinek melyik tetszik, de ma még erről sem beszéltünk.


Olyan szinten nem számítottam erre az egészre, hogy kell pár nap mikorra felfogom. A családnak még nem is tudom mikor mondjuk el. Rajtam és a férjemen kívül csak egy nagyon jó barátnőm tudja.

51. Manon (válaszként erre: 50. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 13:33

értem, és megértem hogy aggódsz emiatt.



nekem bazi szerencsém van, hogy a sztk-s dokink normális


ha nem lenne én is kajtathatnék..



mit dolgozol? meddig fogsz?


neveitek vannak már?

50. Ancsika71 (válaszként erre: 49. - Manon)
2010. ápr. 6. 13:05

Sajnos még fogalmam sincs erről a doki témáról...

Még átbeszéljük a férjemmel a dolgot. Emiatt picit aggódom, mert nagyon bizalmatlan vagyok a nőgyógyászokkal szemben, rengeteg rossz tapasztalat áll mögöttem!


Ha esetleg olvas valaki és tud ajánlani Budapesten egy megbízható, jó hírű szülész-nőgyógyászt, azt szívesen venném!

49. Manon (válaszként erre: 48. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 12:54

igen :)


mi nov óta próbálkoztunk élesben, szept óta nem szedtem bogyót


én sztk-ba járok, nagyon szimpi kis doki, tökre kedves volt most is mikor mentem hogy nézzen meg mert nem normális a hosszúciklusom. rögtön uh, és kidrült pémvan közölte húzzak haza és támadjam le az apát :D


én nem is fogok fogadni dokit (max ha gond lesz.. de mivel nem lesz így nem kell)


te fogadsz majd?

2010. ápr. 6. 12:46

Akkor majdnem egy idősek vagyunk! :)))


Igen, elég durva, hogy nekem kellett utána járnom a bajomnak, de sajnos az itteni orvosokban nem lehet bízni, ők még évekig félre kezelgettek volna engem... A lényeg, hogy megtaláltuk az okát és a kezelés is hat, a jelek szerint! :)))


Nektek mennyi idő alatt sikerült?

Az én ciklusaim is hosszabbak, ez most 36 napos lett volna, az előző pedig 48 napos volt.


Hová jársz dokihoz?

47. Manon
2010. ápr. 6. 12:40
Azért durva hogy neked kellett utánnajárni hogy mi bajod :(
46. Manon (válaszként erre: 42. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 12:40

teljesen normális :)


és a szúrkálás is, most fejeződik be a beágyazódás :)

45. Manon (válaszként erre: 44. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 12:39

értem :)


ez nálam azért furi mert én csak azt tudom hogy a baba mennyi idős.. mert nekem februárban volt az utcsó mensim... a 36. napon volt pém...

tehát a baba 2 hetes 5 napos :)


ha 28 napos ciklussal számolnék akkor 4 hetes 5 napos vagyok ma :)

2010. ápr. 6. 12:32

Én úgy számoltam, hogy 3+6, holnap leszek 4 hetes mert holnap kellene megjönnie a menszimnek.

Csak azért tudom ilyen pontosan mert mérem a hőmet és pontosan tudom a peteérés napját!


Te hány hetes van?

43. Manon (válaszként erre: 41. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 12:29

Értem, örülök hogy viszonylag hamar megvizsgálatk és kiderültek a bajok, van ahol sokat kell várni :(


De a lényeg hogy van baba :)



még én sem voltam :(


3+6???


kb a 6 héten érdemes már dokihoz menni :)

2010. ápr. 6. 12:08

Ja egyébként a bajaimnak én jártam utána, mert folyamatosan félre kezeltek. Nem hittem el, hogy annyi gyógyszer után is csak romlott az állapotom, tudtam, hogy valami más áll a háttérben...


Most amúgy olyan megjövős érzésem van, a ball odalam szúrkálgat. Ez normális?

41. Ancsika71 (válaszként erre: 40. - Manon)
2010. ápr. 6. 12:07

Másfél éve hagytam abba a fogi gátlót. Azóta túl vagyok kb 4 nőgyógyászon, closty-n, cisztán, bromocrytin-en, borzalmas pattanásokon az arcomon... A ciklusom az utóbbi hónapokban jött meg magától, előtte Norcoluttal hozták meg.

Az IR és a PCO nem rég derült ki, kaptam rá Meforalt.

A ma reggeli pozitív teszt nagy meglepetés volt.

Nincs dokim sem, de mindenképpen Pesten szeretnék szülni (kb 80 km tőlünk).

Most vagyok 3+6. Mikor érdemes először orvoshoz menni? Te mikor voltál?

40. Manon (válaszként erre: 39. - Ancsika71)
2010. ápr. 6. 12:03

Szia :)


ez csak természetes hogy csatlakozhatsz!


Gratulálok!


örülök hogy a gondok ellenére is sikerült viszonylag hamar


mióta próbálkoztatok? mikor derültek ki a bajaid?

2010. ápr. 6. 12:00

Sziasztok!


Ma reggel pozitív lett a tesztem! :)) Nem kis meglepetésünkre. IR-em és PCO-m van, kb 3 hete kezelik gyógyszerrel. Holnapra nem várom, de ma reggelig bírtam csak és teszteltem, mert elég sok tünetem volt az utóbbi napokban.


Csatlakozhatok hozzátok?

38. Manon (válaszként erre: 37. - Vvicus)
2010. ápr. 6. 10:47

akkor jó ha a vérnyomásod rendben és a görcsök se vészesek :)



hálistennek a vastól nem lett székrekedésem :) meg is lepődtem rajta nagyon :)



muszáj szednem szept óta szedem a vasat folsavval, dec óta meg az elevitet, most pedig a magneb6-ot

valamint gondolkodom a kalciumon... mert így is törnek a fogaim :(

de hogy tényleg szedni fogom-e még nem tudom biztosan


kész patika lettem :D

37. vvicus (válaszként erre: 35. - Manon)
2010. ápr. 6. 10:36

Teljesen természetes. ;-)


Vérnyomásom ok, mindig mérjük. 129/70 körül szokott lenni, teljesen jó.


MAgneB6ot természetesen szedem. Végülis nem vészes a görcs, de ennek senki nem örül. És nem is tart sokáig, ez minden szakirodalom, sógornőm, nővérem, orvosom szerint teljesen normális, de ijesztő. Akkor kell aggódni, ha nem szűnik, ha tényleg baromi erős és ha vérzés kíséri, na nálam ilyen nincs.


Vastól tud súlyosbodni a székrekedés, kérj majd olyat, ami bélben szívódik fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook