Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 decemberre babát várók, gyertek beszélgessünk! fórum

2010 decemberre babát várók, gyertek beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


276. Manon (válaszként erre: 275. - Ancsika71)
2010. ápr. 9. 07:37

tényleg, bocsi


na majd biztos küldik :)

2010. ápr. 9. 07:35
kis-csajszi/ka sem adta még meg az adatait. Őt tegnap írt reggel, azt hiszem.
274. Ancsika71 (válaszként erre: 273. - Manon)
2010. ápr. 9. 07:34

Igen, pont én is bekukkantottam abba a fórumba és láttam, hogy sokan teszteltek pozit a napokban.

Milyen csodálatok, hogy itt a tavasz és jönnek a gólyák csőstül! :)


Lehetséges, hogy már jönnek ránk a csíkok és sajna én még hajlamos is vagyok rá. Szóval mielőbb be kell szerezni az a csodaolajat!! :))

273. Manon
2010. ápr. 9. 07:29

Bár mondjuk "csak" Vicus adata hiányzik nem?



mondjuk nagyon remélem hogy a pozitív teszten innen és túlról lassan szállíngóznak át a lányok :)

272. Manon (válaszként erre: 270. - Ancsika71)
2010. ápr. 9. 07:29

nem sajnos :(


nem küld senki adatokat :(

271. Manon (válaszként erre: 269. - Ancsika71)
2010. ápr. 9. 07:28

köszi :)



azért is kérdem mert ma a tükörben (tudom még lehetetlen :D) de észrevettem két fehér csíkot a hasimon... teljesen bepánikoltam... a hasimon nem szeretnék ilyesmit látni és amit lehet megteszek azért hogy ne is legyen :)


egészségedre :)

igen az IR :( nekem is diétázni kéne rendesen, mert félek hogy ha erre a kilómra ráhízok jáj...

2010. ápr. 9. 07:27
Azóta nem bővült a táblázatunk?
2010. ápr. 9. 07:26

Rendben, akkor majd közzé teszem az olaj nevét! :)


Én is imádom a krémtúrót, de sajna a diéta miatt csak tízóraira és uzsira ehetek tejterméket.... Mindegy, de legalább ehetek! :)


Én most vajas-lekis piritóst ettem reggelire, de csak picit szoktam megpirítani a tk kenyeret, mert a nagyon szenes nem egészséges!

268. Manon (válaszként erre: 267. - Ancsika71)
2010. ápr. 9. 07:23

Ha megvan az olaj neve légyszi küld el majd :)


köszi



én is jól vagyok most benyomtam egy xl-es vanilliás krémtúrót :)



reggel nekem a kocsiban kicsit nehézkes... mintha valaki ülne a hasimon, aztán elmúlik és kb este jön elő ismét

267. Ancsika71 (válaszként erre: 266. - Manon)
2010. ápr. 9. 07:20

Szia!


Én is felkelek éjszaka egyszer + reggel már emiatt hamarabb ébredek.


Igen, én olajjal fogom kenni a pocimat, uncsi tesómnak vagy egy jól bevált olaj, majd megkérdezem a nevét!


Hogy érzed ma magad?

Én ilyenkor reggel teljesen jól vagyok, kora délutántól jönnek a jelek... :))

266. Manon
2010. ápr. 9. 07:13

Sziasztok :)



Vicus én is kérném a könyvcímét ha lehet! köszi



Valamint nyugodtan egyél ami jól esik, amit én vettem könyvet abban az van, hogy csak azt kívánjuk meg amire szüksége van a szervezetünknek és csak attól fordul fel a gyomrunk amire nagyon nincs.


Tehát egészségedre :)


Hogy vagytok?

ma volt az első nap hogy nem bírtam ki felkelésig a pisit :D kb előtte félórával már kikellett mennem :)


Lányok ti fogjátok kenni a hasitok valamilyen krémmel a csíkok ellen?

265. vvicus (válaszként erre: 264. - Ancsika71)
2010. ápr. 8. 21:31
Persze, én is ezt mondogattam a férjemnek, hogy na de ilyet reggel kell enni!!! Erre azt mondta, hogy igazam van, reggel IS! :-D
264. Ancsika71 (válaszként erre: 263. - Vvicus)
2010. ápr. 8. 21:21

Nem baj ha jókat eszel, csak lehetőleg ne este, mert az nagyon megterheli a gyomrot!


Na megyek aludni, mert alig bírom nyitva tartani a szemem.


Jóéjt! :)

263. vvicus (válaszként erre: 262. - Ancsika71)
2010. ápr. 8. 21:05

Küldtem privit!


Olyan lelkiismeretfurdallásom van. Egy nagy séta után férjem kitalálta, hogy ő bizony angolszalonnát akar sütni. Tegnap lett kész, házi készítésű, egy hónapja disznót vágtunk, mi pácoltuk, füstöltük. PErsze, hogy nem bírtam neki ellenállni. Mondjuk nem ettem sokat, kábé 5 falatot, de hozzá bezsíroztam a kenyeret, és az egész előtt meg egy kisdobozos tejfölt nyomtam be, mert megkívántam. Na így aztán tehénné fogok dagadni. Pluszba még mindig éhes vagy!!! :-(

2010. ápr. 8. 20:08

Hello Lányok!

Van valaki?


Szeretnék venni valami klassz babás könyvet, tudtok ajánlani egy jót, amiben a terhességről mindent megtalálok?

261. vvicus
2010. ápr. 8. 17:53
Nekem meg az elején nem volt fáradtság, álmosság, bezzeg most! LEgszívesebben egész délután csak aludnék. Ma engedtem a kísértésnek, most keltem fel. Annyira szarul éreztem magam ebéd után, hogy muszáj volt pihizni. Rázott a hideg, émelyegtem, szédültem. Most jobb.
2010. ápr. 8. 17:19

Én délutánra szoktam nagyon fáradt és álmos lenni. Most nagyon émelygek, itt küzdök a rókával, de egyenlőre én állok nyerésre! :) Amúgy a melleim brutális érzékenyek és elég nagyok lettek, tegnap az uram is megjegyezte! ;)


Mindjárt indulnom kell az egyik ismerősöm esküvői ruha próbájára, most lesz kiválasztva a végleges ruha. Remélem, hogy addigra jobban leszek!


Este felé jövök!

259. Manon (válaszként erre: 258. - F77a773716)
2010. ápr. 8. 16:28

Szia Rosie :)


nekem is van fáradtás

eddig szörnyű volt, most már csak néha tör rám


ciciérzékenység, duzzadtak

émelygés is csak néha van


ennyi :)



pihizz is :)

2010. ápr. 8. 16:17

Sziasztok

Ma én is elvoltam melóhelyen.

Nektek milyen tüneteitek vannak? Ez a tompafáradtság mindenkire jellemző vagy csak rám?

Jaaa, hétfő este megyek dokihoz:)

Lassacskán ideér kicsipárom, aztán irány haza és pihi ezerrel:)

257. Manon (válaszként erre: 256. - Ancsika71)
2010. ápr. 8. 15:44

Igen, sajna vannak ilyen napok :)



jó pihikét nektek :)

2010. ápr. 8. 15:43
Ma nagy a pangi a fórumon. Én is elvoltam havazva egész nap, most értem haza. Ledőlök egy kicsit mert majd el alszom. Később jövök. Remélem, hogy az összes kismamink jól van. :)))
255. Manon
2010. ápr. 8. 14:32
Anett grat az esküvőhoz is :)
254. Ancsika71 (válaszként erre: 248. - Vvicus)
2010. ápr. 8. 14:20
Igen, az a cukorbetegség előzménye és nálam teljesen felborította a ciklust és a peteérést!
253. edadf283be (válaszként erre: 251. - Vvicus)
2010. ápr. 8. 13:41

Bocsi.

Köszi a gratuláciot a babához és az esküvönkhöz is.

Te mire vagy kiirva??

252. edadf283be (válaszként erre: 251. - Vvicus)
2010. ápr. 8. 13:40

Hosszú,de leirom.

2005ben várandos lettem nagyfiammal igy mivel a házunk is készülöben sőt befejezőben volt ugy gondoltuka gyereknek ne csak papiron legyen apja,megcsináljuk az esküvöt nagy hassal!!!megvarrta a sogornőm a ruhám a hatalmas pocimra,és mindent lebeszéltünk dec 03.ára,nagyfiammal dec16ra voltam kiirva,szoltunk mindenkinek hogy esküvö lesz,bezsebeltük a nászajándékokat és készülödtünkaz esküvöre,hétfőn meloztam közben a butotokat mostam mivel hétvégre már az esküvö után ott szerettünk volna lakni a saját házunkba!este hulla voltam,hajnalban esett az onos eső és éjjel fél2kor elfolyt a magzat vizem,rohanás kórházba,és 10:30ra meglett a naygfiu,minden adigi elökészületünket keresztbe huzva,mivel szombaton nem mehettem haza igy lefujtuk az esküvöt,mi jot nevettünk a kórházban és a dokik-ápolok-szülésznők is körülöttünk,igy elmaradt minden.de mivel elmaradt igy a polgárit 2006 februárban bepotoltuk,de a templomi nem volt fontos.

Annak idején még 1999-200 között sogorom kislányát kértem hogy majd ha el jön a 8 osztáy én szeretnék lenni a bérmakeresztanya,és most szoltak hogy én leszek május 30.án a bérmakeresztanyuka,igy meg kell csinálnunk a templomit is,és most szombaton lesz,21en leszünk csak család.

csak ennyi igazándibol a lényege az egésznek,de most még szebbé teszi a baboca jövetele is,igy ahogy krautmannonak is mondtam a legszebb az lenne ha kismamaként állhatnék oltár elé,és lám igy állok oltár elé!!

251. vvicus (válaszként erre: 249. - Edadf283be)
2010. ápr. 8. 11:55
Hogyhogy most lesz a templomi esküvőtök? Van ennek valami különösebb oka? Amúgy gratulálok a babához is (a fórumodban már megtettem :-)) és az esküvőhöz is. Szép időt kívánok hozzá!
250. edadf283be (válaszként erre: 239. - Manon)
2010. ápr. 8. 11:52
Köszönöm-köszönöm
249. edadf283be (válaszként erre: 238. - Ancsika71)
2010. ápr. 8. 11:51
Igen ez lesz a legszebb nap-Szombat!!!!
248. vvicus (válaszként erre: 247. - Ancsika71)
2010. ápr. 8. 11:49

Inzulin rezisztencia? Mintha már olvastam volna róla. Az a cukorbetegség előszobája?

Most másoltam be a naplómba a hasgyörcsről, folyásról részleteket a könyvemből, hátha másnak is segítséget nyújt.

2010. ápr. 8. 11:22

Én is csak teljes kiőrlésű kenyeret eszek, de nekem nagyon szigorú diétát kell csinálnom az inzulin rezisztenciám miatt! Már egészen megszoktam! Végre elkezdtem egészségesen táplálkozni!!! :)


Nekem egy pici hányingeren és szédülésen kívül most nincs más tünet! :D Eddig mindig délutánra kezdtem el mindenfélét érezni, de nem bánom, mert tudom, hogy a tökmag jelezget nekem!! :))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook