2009. júniusi babák (beszélgetés)
Töltsd fel a kádat a pereméig, még akkor is ha azt írja nem szabad.Így a kis teste a víz miatt sokkal könnyebbnek hat és nem kényelmetlen neki, ráadásul visszajön szerintem neki az a jó érzés ami a pociban is volt.Csak soha ne hagyd magára és nézdd meg rendesen tapadt e.Nálunk Fruzsi nagyon imádja, már legalább egy hónapja így fürdik együtt a Fannival.
Szóval jól kikészítettem magam, bőgés, Apával ordítozás, Anyám jól leordított telefonon keresztül, hogy nincs a gyereknek semmi baja, miért kreálok folyamatosan valamit, amin idegbajoskodhatok! Jól kibőgtem magam, majd felébredt a gyerek, megnéztem a fejét és ott van a kutacsa, az a kis puha rész, szóval nincs az benőve! Én hülye barom! Már rögtön rémeket láttam! Ti is ilyen túlaggódós anyukák vagytok???
Köszi szépen a köszöntést
Ventolint és flixotidot használtunk mi is babyhallerrel
Nekem a nagylányom volt ilyen fulladós, volt hogy télen éjszaka kinn tologattam.
Egyébként a sedatif pc egy homeopátiás nyugtató, én kisgyereknek nem adnám.
Soline!
Mi is kicsi kutacssal születtünk, 1x1 es volt és sokszor már én se találom, de megnézettem a doktornővel és ő megtalálta.Mondta ne aggódjak.
Egyébként nem egy kutacsuk van hanem 3 kettő oldalt.
Azok kevésbé puhák.
ez olyan Nikas valasz volt!:D
Ugye?En is a nagyobbra gondoltam!Koszi!
Én is a nagyobbat venném!Bár Zsomobor 72 cm és még mindig a 68-asat hordjuk.Hű, most jó sokat segítettem:):D
ha rám hallgatsz azt veszed meg neki amelyiket akarod)))na jo csak vicc volt!(bocsi)szerintem vedd neki a nagyobbat!
jobban vagytok már??remélem igen!mi holnap megyünk petra labor eredményéért és remélem minden okés!!!!drukkoljatok!
Wandi az enyem detto!
Csajok velemenyt szeretnek kerni!Most a Bencus 70 centi es szeretnek neki venni egy masik overallt de olyat ami kitart egesz telen.Szerintetek mekkorat vegyek?Attol felek,hogy ha 74-eset veszek akkor ha beoltoztetem ala akkor egy honap es az se lesz jo.A kovetkezo meret itt meg a 80.Jo lesz az szerintetek?
hát......ugylátszik igen))de már ugysem bírtam volna sokáig nélkületek)))))))))))
nagyon édi!!már remélem hamarossan én is fürdethetem petrát a nagykádba mert a kicsit már kinőttük csak nekünk nincs radiátor a fürdöbe mert 5éve mikor megvettük a lakást levettük hogy majd rakunk fel nagyobbat de azota se((de már jöbőre 100% megcsináljuk!
Elég hosszú időt ül már egyedül.És az etetőszékben is sokat van.Most jó 10 percet pancsizott benne.De ez stabil, vannak tapadókorongok az alján.
Ricsi is kap ilyet a Jézuskától de én még nem merem beletenni. Zsombi már stabilan ül? Meddig van el benne?
Nagyon jó!!!
Úgy látom tetszik Neki!!
szia nika le kell dorongolni, hogy vissza gyere??? ,-)
Örülök neked!!!!!!!!!
áááááááááááááááááá
Csajok!! A Ti párotok megszokta már, hogy pici van a lakásban? Engem megőrít, hogy állandóan hangoskodik a párom, mintha még nem szokta volna meg, hogy itt van a gyerek!!!!!!
Képzeljétek, tegnap fürcsiztünk a nagykádban, ma kaptunk egy fürcsi széket, abban ült közben, nagyon élvezte:))))Rakok róla fel mindjárt képet.
Nálunk sosem volt túl rendszeres eddig semmi,amitől az ősök kivannak, 5hetesen a Balcsin pihentünk, minden hónapban 300km-t utazunk, sűrűn autózunk.Emiatt nem volt pontos sem a fürcsi se semmi, ahogy jött. Ma már látom ennek a hátrányát is.Sokáig sőt ezelőtt 2hétig, éjjel fél 1ig vagy 1ig nem volt hajlandó aludni.hiába lett 8kor fürdetve meg etetve nem aludt.Hiszti sírás, toporgás a kiságynál.Különszobába került h csend legyen körülötte és nyugi,az egy ideig ment aztán Újra.Majd egy nap úgy döntöttem nem bírok tovább a kiságy mellett állni próbálni altatni, ő is én is kivoltunk a végére.(Nem akartam magunk mellé szoktatni, külön szobába költözni vele, így is elég próbára tette a magánéletünket.) Van a szobájában egy olyan ágy is ami kinyitva egy alacsony matrac szerűség, berendezve neki színes párnák játékai...Na ha látom hogy fáradt megfogom ledőlök vele, hamar elszenderedik és én mehetek a dolgokra.Napközben megszokta most már 10-11kor este bemegyek vele és elaltatom.Apa beteszi a kiságyba és alcizik tovább.Néha nyűgösebb és akkor rohangálok hozzá, cumi vissza, egy korty tea v tej és gyártja a zzzz betűket.Ezt szerettem volna mindenképp leírni mert ez számomra sikerélmény,és nagyon nehéz időkön vagyok túl.
Pont ez az én már rég nem három óránként etetem! Ma 1 után 1/27-kor kért enni!!!!!!!!!!
Halihó.Látom zajlik az élet.Mi megpróbáltunk karácsonyi ajándékot venni, 5ből kettő megvan.na meg a nagy karácsonyi bevásárlás...de olyan jó volt kimozdulni..:)a fenyőnk nekünk is igazi lesz, azaz illat..
Etetőszék.Mi mikulásra kaptunk.csúcs szuper, 3fokban dönthető ami nagyon jó mert Robcsi nem tud sokáig ülni.De imádja,pakol a tálcán mindig.Jobban megül benne mint a pihi székben. Jókor jött az ajándék mert a fiatalúr mindig velünk akar lenni és szeret velünk enni.Nekünk a bababoltban azt mondták az a lényeg hogy 5pontos biztonsági öve legyen.De szerintem a kényelem is fontos.
Nem tudom de velem is ezt csinalja Bence mar harom napja es mindig csak ejjfelig.Utana alszik mint a bunda de addig tuti felkel vagy 10-20 percenkent.
További ajánlott fórumok: