Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 januárjára várt babák fórum

2009 januárjára várt babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
35233. lindibindi (válaszként erre: 35229. - Böbe77)
2014. febr. 7. 16:23
Köszönjük!Kitartást a fogzáshoz, Nórinak és Neked is!Nálunk Barnusnak nem volt annyira borzasztó,lassan-lassan kiderül Fannusnál hogy lesz... mi is már 9.hetet töltöttük, olyan "nagy", majd teszek én is fel fotót.
35232. lindibindi
2014. febr. 7. 16:20

Lányok!

Volt/van valakinek a környezetében tejallergiás, vagy bárki tud erről a fajta allergiáról bővebben?Előre is nagyon köszi, ha bárkinek van vmi infója!

35231. lindibindi (válaszként erre: 35230. - Böbe77)
2014. febr. 7. 16:19

Szia!

Megnéztem, hát gyönyörűek mind a ketten!Ákos kész férfi, és hogy bebarnult a hajacskája, nagyon aranyos, Nóri meg maga a cukorfalat!:-)

35230. Böbe77 (válaszként erre: 35228. - Lindibindi)
2014. jan. 30. 16:03
Raktam fel fotókat a gyerekekről, hát döbbenet, hogy Ákos egy kerek arcú, szőke kisfiúból, miyen nagy fiúcska lett :)
35229. Böbe77
2014. jan. 30. 15:55
Szia köszi, megnéztem a kisasszonyt, nagyon gyönyörű :) Mi is jól vagyunk, az éjszakák nekük sem az igaziak...ezek a .9 fránya fogak...mindegy most ez a dolgom, de azért elég nyűgös vagyok néha :) Próbálok meg Nóriról képet ide rakni. Én most még rövid sétákat sem vállalok be, mióta kórházban voltunk Őt jobban féltem, így is házhoz jönnek az ovis bacik.
35228. lindibindi
2014. jan. 30. 15:41
Böbe, nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk holnapra Ákosnak!
35227. lindibindi (válaszként erre: 35226. - Ibuska1990)
2014. jan. 30. 15:37
Szia!Nagyon örülök, hogy jól vagytok!Akkor ha jól gondolom kis nyári baba lesz.:)Manuel már tudja hogy jön a tesó, esetleg tudjátok már, hogy milyen nemű lesz?Mi is vagyogatunk, köszi szépen.Növöget persze, meg egyre "kommunikatívabb" is, az éjszakáink még elég húzosak,de én már hozzászoktam.Múlt hétem voltunk úgy igazán hosszabb túrán, vásárolgatni, elég jól bírta,de most hogy ennyire hideg van nem igazán indulok el nagy sétákra vele,úgyhogy inkább be vagyunk zárva a 4 fal közé.
35226. ibuska1990 (válaszként erre: 35224. - Lindibindi)
2014. jan. 19. 07:27
Szia! Minden rendben van, hétfőn voltam a 12 hetesen. 13. hetet betöltöttük már, a poci is kezd már látszani rendesen, kell a kismamamnaci mostmár:-) Ti jól vagytok? Kiscsajszi növöget?
35225. Böbe77 (válaszként erre: 35223. - Lindibindi)
2014. jan. 17. 11:19
Szia, nekeünk is más mindkettő gyerek, Nóri nappal nyugisabb, viszont éjjel strapásabb, Ákos fordítva volt. Apa, egy kicsit leadhatna az igényeiből azért, nem könnyű egy újszülöttel, meg egy nagyobbacskával azért, plusz még a háztartás...Én nem tudom mikor megyek vissza, ugye én Ákos után váltottam, és nem is bizti, hogy vissza tudok menni, és az sem, hogy egyátalán akarok...kemény egy könyvelőirodában a határidők miatt...gondolkodom az önnállósodáson, vagy, hogy keresek v.mi mást kevésbé stresszeset, és mellette elvállalok néhány céget...márha lesz kit :) De most sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem itthon magam, így nem is gondolkodok ezen annyit, lehet kihúzom a 3 évet, több gyerekünk úgysem lesz...de 2 évig mindenképp, mert Ákossal is addig voltam, Nórinak is megjár...aztán ha esetleg bombáznak a jobbnál jobb állásajánlatokkal mérlegelek :D Igen levetetteük a köldökzsinórvért Nórinál, Ákosnál nem. Sokan lehurrogtak, hogy felesleges, de mindegy a mi döntésünk, és sajnos a leírtak miatt nagyon kevés lett...de úgy voltam vele elrakatom, ha már erre szántuk azt az összeget...ez legyen az ablakon kidobott pénz, és soha ne legyen szükség rá. Egyébként jól vagyunk, a decembert végigbetegeskedtük mindannyian :S Nórinak háthoz szállítják az ovis kórokozókat...ez miatt egy kicsit nehezebb a második gyerekkel szerintem, mert minden cart elkap...egyébként meg egy kis tündérke, Ákos meg igyazi nagyfiú, és nagyon feszegeti a határait :D Persze le kell törni kicsit a szarvát, de nincs baj Vele, szeret rajzolgatni, építeni, nincs panasz rá az oviban. Majd írj, ha lesz időd :)
35224. lindibindi (válaszként erre: 35218. - Ibuska1990)
2014. jan. 15. 08:36
Köszönjük szépen!Manuelnek mi is hasonló szépet és jót kívánunk!Amúgy minden ok a picivel, hány hetes is vagy?
35223. lindibindi (válaszként erre: 35221. - Böbe77)
2014. jan. 15. 08:33

Szia,

Köszönjük,megvagyunk!Ma vagyunk pont 6 hetesek, holnap megyünk dokibácsihoz kontrollra.A szopizás úgy tűnik rendeződött, szerencsére, nagyon megkínlódtunk érte, meg az a baj, hogy félek,h nehogy uaz. legyen, mint Barnusnál,hogy 4 hónap után nem volt tejem.Lassan kezd beállni valamiféle napirend,de már ezen se vagyok annyira kétségbeesve, lesz, ahogy lesz.Az a baj,sokszor annyira összehasonlítom a Barnus ekkora korában történtekkel,és rögtön jön a kétségbeesés, hogy miért ekkor törtémnik, miért így csinál bizonyos dolgokat,stb,meghát nem 1szerű megfelelni apának sem,de mind1, nem részletezem, szerintem ezek a dolgok Neked is ismerősek.Csapkodnak a hullámok,de remélem,ahogy Fannus nagyobb lesz,változik 1-2 dolog.Tényleg Te mikor akarsz/kell visszamenned dolgozni, meddig szándékozol otthon lenni Nórival?Én már most látom, hogy nem fogok tudni annyit maradni vele,mint Barnabással,emiatt fáj is már előre a szívem,de ezt tudtam sajnos.Nórinál levetettétek a k.zsinorvért?

35222. fildus (válaszként erre: 35221. - Böbe77)
2014. jan. 13. 18:10
Annának most jönnek az utolsó fogai, kínlódunk rendesen :(
35221. Böbe77 (válaszként erre: 35216. - Lindibindi)
2014. jan. 13. 13:12
Szia, örülök, hogy jól vagytok, és remélem megy a szopi is, és nincs gond. Azért 1 hónap a köldökcsonkkal nem kevés, nekünk, nagyaon hamar leesett mindkettőnél, Nórinak nagyon vékony volt, még a köldökzsinórvér is nagyon lett ez miatt. Barnus, lelkesedáése remélem még kitart, nálunk sincs gond szerencsére...szerintem a fiúk ezt a kistesó kérdést jobban viselik :) Rakjál majd fel fotót a kicsiről, ha erre jársz. Jó babázást, gondolom már visszarátódtál :O) nekem még az éjszakázás miatt, még mindíg fárszató néha, Nóri sokat szenved a fogaival :( Ákosnak ezzel nem volt különösebb gondja, vagy csak az emlékek megszépülnek...de, hát két egyforma gyerek nincs :) Puszi!
35220. rzsuzska
2014. jan. 11. 07:28

Boldog szülinapot a 2009-es januári babáknak. Utólag is, akik már tartották és előre is, akiknek még most lesz.

Hatalmas ölelést küldök és sok boldogságot kívánunk.

Erik és Anyukája

35219. fildus
2014. jan. 5. 17:43
Kikata Atijának is boldog szülinapot :-)
35218. ibuska1990
2014. jan. 1. 20:00
Noéminek és Barnusnak nagyon boldog 5. szülinapot! Hogy elrepült az idő...
35217. fildus
2013. dec. 31. 23:20

BUÉK Mindenkinek! :-)


Szülinaposaink pedig jönnek szépen sorba!

Boldog szülinapot a mi 5 éveseinknek!

35216. lindibindi
2013. dec. 30. 10:29

Sziasztok!

REmélem mindenkinél jól teltek az ünnepek!Én most előre kívánok nagyon boldog új évet nektek és családotoknak!KIcsit szerettem volna felnézni a napokban az oldalra,de nem igazán sikerült,hiába Barnus sokat volt a nagyiékkal,oici lányommal csüngő üzemmódban vagyunk, nagyon kis bújós,egésznap kézben kell lennie,ami nekem szokatlan, mert Barnabás nagyon sokat aludt ekkora korában és nem volt ennyire "kézi" baba,dehát 2 gyerek 2 személyiség, meg paragép vagyok teljes mértékben,mindenkitől azt hallottam hogy a második gyereknél már nincs az ember annyira bestresszelve, ehhez képest nálam rosszabb,na mind1 lehet már nagyon elszoktam a babázástól.A köldökcsonkunk is csak tegnapelött esett le,szerintem a védőnő már full hülyének tartott emiatt is,de a fiamnál kb 10 nap után leesett,meg mindenfelől azt hallottam, hogy az első 2 hétben megválnak tőle a babák,ehhez képest a lányom majdnem 1 hónapig "őrizte",de túl vagyunk ezen is,már csak azt várom, hogy a tápláléklforrás üzemeltetőnk helyre jöjjön...próbálom szpen megfogalmazni,szóval próbálozom a többszöri lefejéssel,de így is fáj,érzékeny,de a legfontosabb, hogy tudom Őt szoptatni, remélhetőleg nem csak pár hónapig.Na lányok, be is fejezem, ne haragudjatok itt a panaszáradatért,ezek mind eltörpülnek amellett, hogy egészségesek vagyunk,növögetünk,még a tesó problémát is eddig elkerültük,most az a sláger, hogy mindenkivel közli,hogy cipőt le, mert baba van,csak éppen Ő az ,aki simán betrappol a hugihoz bakancsban:).Januári gyerekeknek előre boldog születésnapot,mert ki tudja, mikor fogok tudni felnézni az oldalra!

35215. fildus
2013. dec. 24. 17:48

Kellemes karácsonyi ünnepeket minden januári gyereknek és családjának :)


Nálunk már járt a Jézuska :-)

35214. lindibindi (válaszként erre: 35213. - Fildus)
2013. dec. 17. 14:30
Szia!Nem tudom én sem mitől lehet.Ha az átállás akkor jó lenne ha minnél hamarabb sikerül neki!Már gyanakodtam arra, hogy túl meleg van, vagy túl meleg ruciban alszik, de egyik sem volt probléma.Azt viszont látom, hogy napközben pótolja be, mivel ébresztenem kell nem is egyszer szopizni,vagy éppen közben alszik be.:)Barnussal nekem sem volt ilyen gondom,Ő nagyon hamar végig is aludta az éjszakákat,bár Fanninál egyelőre ilyen álmaim nincsenek 2 hetes korban.Most hétvégén először volt egy kis időm a lakásra,mosásra,minden egyébre azóta hogy hazajöttünk,Barnusék cirkuszban voltak, úgyhogy próbáltam behozni a lemaradást.Azért köszönöm a tanácsot, kipróbálom más időben letenni este.Jól vagytok,csajszik nem náthásak?Én nagyon féltem Barnabást, mert az egész ovi full nátha,és nem akarom hogy pont karácsonyra legyen megfázva.
35213. fildus (válaszként erre: 35212. - Lindibindi)
2013. dec. 16. 11:28

Lehet idő lesz míg átáll. Próbáld meg este később altatni... vagy nem tudom :(

Nekem egyikkel sem volt ilyen "problémám" :(

35212. lindibindi
2013. dec. 16. 07:52

Sziasztok!

Nem kezdő anyaként de van egy kis problémám!

Manócska napok óta játsza velünk, hogy éjjel f3 és f5 között nem hajlandó aludni,nem éhes,nincs peluscsere, egyszerűen csak kézben és mozgásban kell lennie.Egyszóval felvesszük, de ha leülünk vele, és nincs séta megy az ordítás,úgyhogy apa már táncol vele, mindent kipróbáltunk.Se teáztatás,se magunkhoz vevés,semmi nem jó,aztán 4 és 5 között magától elszundít.Nagyon kis cseles,csak már apának kezdenek nagyobb táskái lennek szeme alatt,mint nekem.Ha valaki tud valami extra praktikát szívesen fogadjuk.

35211. lindibindi
2013. dec. 8. 10:05
Minden lassan 5.éves januári babának és tesóknak utólag is nagyon Boldog Mikulást kívánunk, így utóla is!Barnus külön!!
35210. szecsilla (válaszként erre: 35209. - Lindibindi)
2013. dec. 8. 09:07
Örülök, hogy jól vagytok. Sajnálom, hogy nem teljesült a vágyad, de az a lényeg, hogy így minden rendben zajlott. Szerintem ne bánd, hogy így alakult. Kívánok nektek minden jót, egészséget, boldogságot!!! És köszönjük a beszámolót..
35209. lindibindi
2013. dec. 8. 08:41
Jó reggelt lányok,Köszönjük szépen mindenkinek!Tegnap haza jöhettünk,Fannika nagyon jó baba,egyelőre,majdnem minden második etetésre keltenem kell.Jól vagyunk,én is sokkal jobban vagyok már most,mint Barnusnál.Röviden a szerdai napról:kedden majdnem egésznap aludtam,ragadtak le a szemeim.Aztán 7 után kezdődtek a fájások,szerencsére nyugodtan össze tudtunk készülődni,és végül csak 10 után értünk be a kórházba,ahol minden nyugisan, lassan indult,az ügyeletes mondta,hogy szerinte ebből reggelre biztos hogy baba lesz,apa is velem volt,dumálgattunk, az orvosom éjfél körül ért be,megvizsgált,Ő is csak megerősítette, hogy minden rendben,lassan de biztosan haladunk a végcél felé,ami sajnos átfordzlt egy olyan problémába,hogy jó magasra felkúszott a vérnyomásom,elkezdett szúrni a szivemnél,így 10 perc alatt a műtőben voltam,és 6 elött 10 perccel meg is született Fannika,hát tömören ennyi.Azon már túltettem magam, hogy nem lett természetes,már úgy néz ki ezt nem fogom megtapasztalni,de ennyi baj legyen.Úgyhogy jól vagyunk,Barnus egyelőre csak nézegeti, megfogja a kis kezét,most Ő el van foglalva a Mikulástól kapott ajándékoktól,de jó irányba haladunk, mert azt mondja, olyan mint egy angyalka:)
35208. fildus (válaszként erre: 35204. - Lindibindi)
2013. dec. 5. 11:14

Szuper, szívből gratulálok!

Isten hozott a 2 gyermekes anyukák körében!

35207. szecsilla (válaszként erre: 35204. - Lindibindi)
2013. dec. 5. 04:52
Szívből gratulálok nektek! Sok erőt, egészséget! Majd mesélj, ha lesz időd! Puszi nektek!
35206. Böbe77
2013. dec. 4. 22:04
Szia Gratulálok! Majd ha jobban leszel mesélj kicsit! Jó egészséget!
35205. ibuska1990 (válaszként erre: 35204. - Lindibindi)
2013. dec. 4. 15:29
Gratulálok, jó babázást!
35204. lindibindi
2013. dec. 4. 15:14

Sziasztok!

Ma 05:50 perckor 2840 grammal és 51 cm-rel megszületett Fanni babánk császármetszéssel.Jól vagyunk,minden rendben!Puszilunk mindenkit.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook