Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 januárjára várt babák fórum

2009 januárjára várt babák (beszélgetős fórum)


13. ritaanyu (válaszként erre: 12. - Hankalore)
2008. máj. 16. 15:58
hát nem lehet könnyű!! remélem itt maradsz!!!!!
2008. máj. 16. 13:22
sziasztok! mindenkinek gratulálok! az én esetem nem a legvidámabb, de néha azért megpróbálok örülni is a helyzetnek. 6 hetes vagyok, az uh-n látszott a pici, és a szívhangját is hallottuk. 5 napja azonban görcsölök és változó intenzitással vérzek,gyakorlatilag bármikor elvetélhetek. a doki szigorúan fekvésre ítélt, semmi mozgás. azt mondta, az esélyem 50-50 %. mi reménykedünk a férjemmel, tervezett baba volt és ő lenne az első. szeretnék ehhez a fórumtémához csatlakozni én is!!!
11. ritaanyu (válaszként erre: 10. - Zsuzso25)
2008. máj. 16. 08:31
pcos volt a gond!
10. zsuzso25 (válaszként erre: 5. - Ritaanyu)
2008. máj. 15. 19:14

Gratulálok, ritaanyu! :-)))


És azt el lehet mondani, hogy mi volt a probléma, amiért ilyen sokáig nem sikerült. Van egy unokatesóm, akik szintén régóta próbálkoznak, de nem akar nekik összejönni, és már ők is eléggé idegesek. Ja, egyébként én is a sárgadinnyét kívánom állandóan... meg az epret :-)))))

2008. máj. 15. 19:12

Sziasztok!


Mindenkinek gratulálok :-)))) Én kedden megyek orvoshoz. Remélem, minden rendben lesz, kicsit izgulok, mert szombaton fájt a pocim. Azóta mondjuk nem éreztem, de akkor is idegesít egy kicsit.


Én is nagyon örülök, hogy egyre többen leszünk, remélem, ez így is marad.


Mennem is kell, mert a fiam már hiányol!


Sziasztok!

2008. máj. 15. 19:07

Sziasztok! Örülök, hogy egyre többen leszünk! Mindenkinek gratulálok!!!!

Ma voltam dokinál, de sajnos a technika ördöge közbeszólt, így csak hétfőn tud uh-t csinálni:((én pedig addíg úgysem tudok felhőtlenül örülni. Hál Isten addig lesz mivel lekötni a figyelmemet, ugyanis szombaton lesz az esküvőnk:)))Mégegyszer gratula!!!!!!!!!!

2008. máj. 15. 14:10

Sziasztok!

Tegnap megtudtam hogy 4-5hetes terhes vagyok Ő lessz az első babám. :)

2008. máj. 15. 13:25

Sziasztok!


Én is nemrég tudtam meg, hogy terhes vagyok a második babámmal. Az első kislány, talán most fiú lesz.

2008. máj. 15. 13:13
sziasztok én január 2 re várom a második gyöngyöcskémet!örülnék a ha kislány lenne! de ha fiú lesz az sem baj!csak már van végre! nagyon sokat szenvedtem érte!velem a doki közölte hogy terhes vagyok! pedig már egyáltalán nem bíztam benne hogy az idén még pocakos leszek!a dokim majd ki ugrott a bőréből amikor a hüvelyi uh-n meglátta! na persze nekem is el kezdett könnyezni a szemem!!csak ez a sok hányás ne lenne! meg az a rengeteg sárgadinnye amit megeszek egy szakasznak elég lenne...
4. körömvirág (válaszként erre: 3. - Zsuzso25)
2008. máj. 13. 20:24

Mivel nekünk ő lesz az első, minél előbb el szeretnék jutni az orvoshoz. A dokitól nem tartok, mivel már voltam nála, és a tesóm is nála szült tavaly novemberben.

Sokáig azon a véleményen voltunk, hogy inkább kislányunk legyen, de ennyi várakozás után már teljesen mindegy, a kisfiúnak is ugyanúgy fogunk örülni:)

3. zsuzso25 (válaszként erre: 2. - Körömvirág)
2008. máj. 13. 18:31

Szia!


Gratulálok!!!!! És nagyon örülök, hogy írtál! :-)) Én is pont egy hete tudom a nagy hírt, múlt kedden csináltam az első tesztet. A tünetek közül hála az égnek csak a fáradtság miatt lehet panaszom. Nekem már van egy kisfiam, Szabolcs, aki most múlt egyéves. :-)))


Én csak jövő hétre tervezem, hogy dokihoz megyek. Kicsit izgulok, meret új dokihoz megyek, és fogalmam sincs, milyen lesz.


És mit szeretnél inkább: kislányt vagy kisfiút?

2. körömvirág (válaszként erre: 1. - Zsuzso25)
2008. máj. 13. 06:40

szia!

Nagyon örülök ennek a fórumnak, hiszen 1 hete tudom, hogy én is ide tartozom. Még "csak" 3 teszt (+ hányinger, fáradtság, szédülés :))) bizonyítja, csütörtökön megyek dokihoz. Nekem ő lesz az első, és már nagyon vártuk (lassan egy éve).

2008. máj. 9. 17:57

Sziasztok!


Talán kicsit korainak tűnik még ez a topik, hisz számomra is csak pár napja derült ki, hogy babát várok... a másodikat :-)))


Nagyon boldog vagyok :-) és remélem, sokan fogtok hozzászólni a topikhoz, hogy így meg tudjuk osztani egymással a tapasztalatainkat, problémákat, örömöket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook