Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 februári gyerkőcők fórum

2007 februári gyerkőcők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. júl. 17. 21:16
Félreérteni nem kell, persze hogy imádom, csak megöl az ideg, főleg azért mert ő nem ilyen volt:((((((((((
557. gabi0630 (válaszként erre: 556. - 7e167fe911)
2009. júl. 17. 21:12

:)))


Annyira el vagyok keseredve sok minden miatt!

OKé, nem beszél, kit érdekel. Még a szobatisztaságot is lenyelném, ha legalább hajlandósága lenne. DE nincs.

De nem eszik. SEmmit szinte! Más ilyenkor!!!!!!!!! Annyira más mint a többi normális gyerek.Iszony félénk, ma volt a buli a bölcsibe, többnyire mellettem ült, vagy az ölemben. Nem találja fel magát sehol, csak anya. A gondozónéni ma azt mondta, legszívesebben lábbal küldtem volna fel a holdra, hogy kórosan anya mániás, túlságosan magamhoz szoktattam. És tényleg csak én. Elmentünk barátnőmhöz, kapaszkodott belém, és ott ülte mellettem. Mi van vele? Miért nem eszik? MIért ilyen???

556. 7e167fe911 (válaszként erre: 554. - Gabi0630)
2009. júl. 17. 20:55
Szia. Szerintem Dávid se lesz sose szobatiszta.
2009. júl. 17. 20:53

Zsuka! Nagyon nagy segítséged volt akkor! A gyerekek nagyon élvezik az ilyen melókat! Dominik is nagyon lelkes volt, mikor valamit szerelni kellett, vagy amikor az ágyát csináltuk!

Gabi! Dominiknál annyit vezsek észre a meleg miatt, hogy olyan kis kóma, nem nagyon akar csinálni semmit, izzad szegény nagyon!

Denny! Olyan jó mikor mozognak!!!!!! AZ aluszékonyság pedig ismerős, de persze gyerekek mellett ez sokkal nehezebb. Én a 4. hónapot gyakorlatilag átaludtam, szó szerint. 24 órából 20 aludtam, azt hittem sose lesz vége ennek a korszaknak.

554. gabi0630 (válaszként erre: 541. - Gabilive)
2009. júl. 17. 20:50
Olyan jó hogy Janka már szobatiszta!!! Dominik sose lesz! Nagyon bezavarta a múltkor is, egy hétig nem kakált...
2009. júl. 17. 20:49

Sziasztok!


Akkor visszaolvasok!

Amúgy elvagyok, a meló meg hol ilyen, hol olyan. Dominikot megviseli, főleg az hogy reggel nem lát. ESte nagyon zizi, ott kell mellette feküdni, és bújni:)))) Na meg minden este tiszta kóma, mert anyám nem érti meg hogy ne nyitott ablaknál altassa, ami az utcára néz. Szerinte már nagy fiú, azért alszik ennyit. 40 perceket!!!! 1 hete. Úgyhogy én vagyok a hü..e, a gyereknek jó a nyitott ablaknál, nem érti meg hogy itthon se úgy alszik. Le van húzva a redőny, reggel a kánikula előtt szellőzetetek, viszonylag jó idő van, és alszik, vagyis aludt itthon 2 órákat...

552. ee7835cc73 (válaszként erre: 551. - 7e167fe911)
2009. júl. 17. 20:12
Még a szüleimnél lakunk így nagy segítség anyukám,mert amíg Hannával alszok délben (bár ma nem aludtunk)addig ő elvan Evelinnel.
551. 7e167fe911 (válaszként erre: 550. - Ee7835cc73)
2009. júl. 17. 20:05
Na az jó azért hogy nincsen hányingered. Hát igen az alvással én is így voltam. Muszáj volt délután aludnom egy-két órát. Bár Neked azért a gyerkőcők mellett nehéz lehet. Azért tudsz pihenni ha ők alszanak? Van amúgy segítséged? Nagyszülők?
550. ee7835cc73 (válaszként erre: 548. - 7e167fe911)
2009. júl. 17. 19:59

Elhiszem,hogy Dávid sokat segített,mert mindent jobban szeretnek szétszedni mind összepakolni.A lányaim is ilyenek,ha rombolni kell akkor abban biztos benne vannak.

Én ma kivételesen jól tűrtem a meleget pedig egész nap csak rohangáltam.Már 3 hete nincs hányingerem csak mindig álmos vagyok.

549. 7e167fe911 (válaszként erre: 546. - Ee7835cc73)
2009. júl. 17. 18:04
Szia. Gratulálok a mozgáshoz. Ügyes kis pocaklakód van. Dávidot sem viseli meg a meleg. De nem csoda hogy Te nem bírod. Nem vagy rosszul?
2009. júl. 17. 18:03
Sziasztok. Leszedtük a tapétát, Dávidka nagyon nagy segítség volt ám. Láttátok volna hogy szedte ő is. Majd rakok fel képeket a naplómba. Holnap megint nem lesz net. Ma voltunk strandon, hű nagyon jó volt. Már szép színem van
2009. júl. 17. 17:51

Sziasztok!De eltűntetek!

Zsukáról tudjuk,hogy tapétázik,de Gabi???Ennyire "befogtak" az új munkahelyen?:)Persze tudom,hogy kevesebb idő jut igy mindenre.

Dominik hogy van?

Denny,nem csodálom,hogy nem birod a hőséget!Ettől mindenki kikészül,hát még akinek baba is van a pocakjában!Jó,hogy a lányaidat nem viseli meg,az én lányom bezzeg olyan nyűgös egész nap,nyafog,nyávog,semmi nem tetszik.Éjszaka is rosszul alszik.Gondolom,hogy a melegtől lehet,mert más ok nincs,amire ráfoghatnám.

Jaj de jó,hogy megmozdult a picikéd!Én annyira imádtam,mikor mocorgott a hasamban!Pedig néha úgy éreztem,hogy mindjárt kiszakad a hasam,akkorákat rúgott,mégis olyan jó érzés volt.

Szokott még hányingered lenni?

2009. júl. 17. 14:13

Sziasztok!Nem bírom ezt a hőséget!A lányok bezzeg ugrálnak bohóckodnak őket nem viseli meg a meleg.Délután majd kimegyünk az udvarra medencézni egy kicsit.

Képzeljétek tegnap este mikor lefeküdtem megmozdult a picike maszatkám,rúgott 3 picikét,de jól érezhető volt,hogy nem a gyomrom kavarog.

545. gabilive (válaszként erre: 544. - 7e167fe911)
2009. júl. 15. 22:15
Akkor jó munkát nektek!Azért ha tudsz,nézz be hozzánk.
2009. júl. 15. 21:38

LÁnyok nem tudom mikor jövök legközelebb, de tapétát szedünk, aztán tapétázunk stb. Lehet hogy csak hétfőn. Addig is legyetek jók. És kitartás a nagy melegbe.


Gabi remélem jól érzed magadat melóba

543. 7e167fe911 (válaszként erre: 541. - Gabilive)
2009. júl. 14. 20:40

Szia. Hát a wc. szűkítőtől megijedt. Azóta nem merem használni.

Egyenlőre nem erőltetem, remélem rá jön hogy pelus nélkül is tök jó.


Hát sajna csak egy napra tudunk menni Velencére, de Balcsira is leakarunk menni majd egy napra.

542. gabilive (válaszként erre: 540. - 7e167fe911)
2009. júl. 14. 14:40

Szóval akkor nemsoká mentek egy kicsit nyaralni?!

De jó lesz nektek!

Lehet,mi is elmegyünk pár napra,de majd csak augusztus második felében.De még azt se tudjuk,hogy hova,meg hány napot enged meg a pénztárcánk.

541. gabilive (válaszként erre: 540. - 7e167fe911)
2009. júl. 14. 14:36

Szia.Én is itt találtam egy fórumon,és úgy megtetszett,hogy bemásoltam magamnak is.


Nálunk is igy volt az első napokban.Igaz,hogy Janka ráült a bilire,csak néha elfelejtkezett magáról.Most nem akarom elkiabálni,de 2 hét alatt egyszer pisilt be nappal,meg egyszer éjjel.Kakival nincs gond,az mindig jó helyre megy:)

Újabban jobban szereti a wc-szűkitőt.Tetszik neki,hogy utána ő húzhatja le a wc-t.

Te nem próbáltad szűkitővel?Lehet,jobban tetszene Dávidnak.Meg kár,hogy nem házban laktok,a fiúknak tetszeni szokott,hogy pisiljük le a fát:)

Amúgy meg a fiúk később érnek.Csak nem szabad erőltetni,majd rájön magától,mennyivel jobb pelus nélkül.

2009. júl. 14. 13:21

Gabi nagyon szép a vers ami a naplódban van. Meghatódtam.


Janka meg egyre ügyesebben beszél.

Dávid nem szól hogy kell pisilnie, ma nem győztem takarítani. Szerintetek mit csináljak? Bilire rá sem akar ülni

539. 7e167fe911 (válaszként erre: 538. - Gabilive)
2009. júl. 14. 13:19

Szia. Köszi. Remélem tényleg oké lesz, csak most elkezdett fájni, igaz megfog jönni lehet hogy azért.

Ti jól vagytok?

2009. júl. 14. 00:00

Sziasztok!

Zsuka!Látod,kár volt aggódni!Igy lesz az uh-on is,ne izgulj,minden rendben lesz,de persze biztos én is idegeskednék!

Gabi!Örülök,hogy jó volt az első nap,csak igy is maradjon!

Aranyos lehetett Domi azzal a "hülé"-vel!Én biztos jól szórakoztam volna rajta,de persze csak magamban.Jól teszed,hogy nem reagálsz,ez a legjobb megoldás.

537. 7e167fe911 (válaszként erre: 535. - Gabi0630)
2009. júl. 13. 21:08

Szia. BOldog szülinapot a férjednek.

Köszi szépen én is örülök, már csak az uh- miatt vagyok ideges.

Azt nem tudom hogy a minimax főcímdalát is ők éneklik-e.

örülök hogy jól érezted magadat melóba. És ügyes voltál hogy már egyedül melóztál.

2009. júl. 13. 20:42

Gabi!


NAgyon irirgy vagyok, hogy beszél Janka! Igaz, Dominik szókincse is bővül:((( Új szava, a "hüle". Gondolom bölcsibe hallja, nem is reagálok rá, hátha akkor nem mondja, de ma az utcán úgy ment, hogy megállás nélkül ezt kiabálta!:((

Janka nagyon okos kiscsaj, ha megjegyzi a meséket. És egyetértek. Én is veszem a dvd-ket, meg szabályzom mit nézhet. Az általam "öld meg anyád" című mesének nevezett valamiktől rosszul vagyok!

2009. júl. 13. 20:40

Zsuka!

Örülök hogy jó lett a rákszűrésed, és nagyon édi lehet Dávid ahogy énekel! Azt veszem észre Dominik is muzsikális gyermek, nem rám ütött!:))

Az Alma együttes az az, aki most a Minimax főcímdalát énekli? Azt Dominik is szereti, mindig táncolni kell rá! Más számát nem ismerjük.

2009. júl. 13. 20:37

Sziasztok!


Köszi az érdeklődést!

Hát....annyira nem volt rossz, én rosszabbra számítottam. Bele kell jönnöm, és meg kell szoknom a rendszert, hogy egy papírt legalább 5 hlyre kell iktatni, mi a munkamenet, meg ilyenek.

A kollegák segítő készek, mehetek ha gondom van. DE ahhoz képest hogy első nap, már egyedül is dolgoztam, és nem szóltak hogy van benne hiba.

Ti hogy vagytok? Mindjárt nézek naplókat!

2009. júl. 13. 20:13

Sziasztok. Gabi milyen volt az első nap? Gondolom jó fárasztó volt.

Nagyon meleg volt ma. Én rendeltem ám meg, ne szídjatok érte. DDD

2009. júl. 13. 16:30

Sziasztok!

Gabi,hogy telt az első nap a munkában?Mit kell csinálnod?Milyenek a kollégák?

531. ee7835cc73 (válaszként erre: 530. - Gabilive)
2009. júl. 11. 16:09
Nálunk a Hanna kezdi a sort febr 1.,a férjem 2,én meg 19.Ráadásul a párom szülei is vízöntők.Evelin már halak ő márciusi,a kistesó meg valószínűleg bak lesz ha csak nem születik 2 héttel előbb,mint Evelin.
530. gabilive (válaszként erre: 527. - Ee7835cc73)
2009. júl. 11. 12:11

Akkor nálatok is sok a vizöntő:)

Nálunk is,mivel én is februári vagyok,csak én 17.

529. gabilive (válaszként erre: 528. - Gabi0630)
2009. júl. 11. 12:09

Akkor nagy buli lesz!Jó szórakozást!

Én meg bezzeg egész hétvégén dolgozom.Jankát elküldtem az apjával sétálni,én meg melózom,csak egy picit bejöttem inni egy capuccinót.

Hú,én már annak is örülnék,Ha Janka 10-kor elaludna!Mondjuk reggel sem szokott korán kelni,8-9 között.Ha majd oviba fog járni,és korábban kell felkeljen,biztos este is hamarabb elalszik.De az még odébb lesz.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook