Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 évvel ezelőtt volt abortuszom. Én meg akartam tartani,... fórum

20 évvel ezelőtt volt abortuszom. Én meg akartam tartani,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Jennyvagyok)
2022. okt. 1. 09:30

20.on éveim legelején történt, még otthon laktam. Édesanyám azt szégyelte, hogy a baba úgymond lányfejemmel készült. A srácba szerelmes voltam, össze is akartunk házasodni, de az otthoni állandó cirkusz elrontotta az egészet, aztán szétmentünk. Nemsokára férjhez mentem, egy gyerekem született, anyukám ebbe is beleszólt volna, de már nem hagytam. Annyira megszerette sz unokát, hogy ki akarta sajátitani. A régi eset már ritkán jut eszembe csak most a szivhang miatt ill. a fiam mondogatja, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy bátyja.


Mindegy lett volna, hogy melyik sráchoz megyek feleségül az első közgazdász volt, a férjem mérnök, tkp mindkettő normális, jó fej.

8. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 1. 07:22

Mennyi idős voltál?

Mit szólt a barátod hozzá?

Neki nem volt beleszólása, csak anyukádnak?

Ő is el akart venni feleségül?

Mi lett ezután? Szétmentetek?

A páromnak 25 évvel ezelőtt volt hasonló története, és még most is azt emlegeti. Hogy lett volna gyereke. A lány 18 éves volt, és szülői ráhatásra elvetette a gyereket, és utána szét is mentek. Pedig szerelmesek voltak, és össze akartak házasodni.

Én szülnék neki, de már kicsúsztunk az időböl.

C'est la vie!

7. pteri (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. szept. 30. 20:38
Én akkor lennék borzasztóan szomorú és csalódott, ha a lányom elvetetne egy babát. Próbálnék más megoldást ajánlani neki, segíteni, de nem hisztiznék, hiszen nem dönthetek helyette.
2022. szept. 30. 14:37

Hány éves voltál? Nem feltétlen volt rossz döntés. Az írásod alapján már nem ő a párod? Szerinted ha szültél volna neki egy nemkívánt babát, akkor veled lenne?

Szerintem anyukád nem hisztizett, hanem felelős döntést hozott helyetted. Valószínű igen szomorú és csalodott volt, hogy ennek meg kellett történnie!

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 12:27

Ha nem voltál még felnőtt korú nem is dönthettél. Az apa is el akart venni feleségül? Milyen hosszú kapcsolatból született volna a gyermek? Közbe szólt volna a gyermeknevelés, házasság a korábbi, hosszútávú terveidbe? Tanulás, munkavállalás, önálló élet?

Végig gondoltad, hogy hogyan alakult volna az életed, ha megtartod és férjhez mész az apához?


Lehet, hogy anyukád gondolta jól?

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 11:40
Hány éves voltál? Mégis csak te írtad alá azt a papírt, nem anyád...
3. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 11:25
Sajnálom. 💔 Engem is rávettek már olyasmire, amit máig bánok, és elsírom magam, ha eszembe jut. De amit veled tettek, szörnyű.
2022. szept. 30. 11:15
Nagyon sajnálom. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook