Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 év fölött egyedül fórum

20 év fölött egyedül (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 5. 09:01

Van még oldal ahova gyakran benézek.

Az ottani fórumon is összeismerkedtek már olyanok, akikből párok lesznek.

Sok témához hozzászóltak, olvasták egymás véleményét.

Bizonyára volt olyan válaszuk egymásnak, amit " személyesen, privátba írtak " meg.

Szerintem így kezdődött..

Azt hiszem 30 fölött vannak, de nem ez a lényeg.

Neten ismerkedtek meg, de nem a társkeresőn.

2011. dec. 2. 11:39
Szerintem férfi és nő között nincs barátság. Már Szendi Gábor is megmondta...:-)
38. 539c3cf9df (válaszként erre: 37. - 3239020c04)
2011. dec. 2. 09:15

nem vagyok én sem a társkeresők feltétlen híve,mert voltam már régebben regisztrálva és voltak rossz tapasztalataim is,de teljesen ellene sem vagyok. persze abban is van igazság,amit te mondasz,mert tényleg elég mesterséges dolog így direkt keresni a szerelmet,de ha máshogy nem megy...

természetesen a való életben is akad mindig valaki,aki tetszik,sőt most is van,és érzem,hogy én is szimpatikus vagyok neki,de lehet,hogy csak barátilag. kezdeményezni én meg nem fogok,mert lehet,hogy csak beégetném magam,és azt nem akarom.

37. 3239020c04 (válaszként erre: 36. - 539c3cf9df)
2011. dec. 2. 08:51

Nem előítélet, hanem tény, hogy nem jó dolog, ha irreális vágyaidat vetíted ki egy adott emberre, aztán, amikor az életben látod, hogy nem felel meg neki, eldobod, mint azt a bizonyos rongyot.


A baj az, hogy a várakozások sosem fedik a valóságot. Egyszerűen nem értem, miért ne lehetne az életben ismerkedni egy húspiac helyett.


Bár, kívánom, sikerüljön neked.

36. 539c3cf9df (válaszként erre: 26. - 3239020c04)
2011. dec. 1. 20:52
ahogy már írtam is,több ismerősömnek is bejött már ez a társkeresős dolog,szóval van pozitív tapasztalat is az általános előítéletekkel szemben...
35. 539c3cf9df (válaszként erre: 25. - Exilia)
2011. dec. 1. 20:49

mérleg. itt olvastam amúgy:

[link]


én sem igazán hiszek benne,de néha-néha eltalál dolgokat.

34. 3239020c04 (válaszként erre: 32. - Ncilány)
2011. dec. 1. 20:27
Hát ez az. A legtöbb nő nem tudja, hol a határ...
33. 3239020c04 (válaszként erre: 31. - Adbefc7882)
2011. dec. 1. 20:27

Mindegy, melyik oldalt használod. Nem a technikai feltételekben van a hiba, hanem abban, amivé ezek az oldalak teszik a társkeresést.


Csak az hiányzik, hogy kiakassz a homlokodra egy táblát, hogy mennyire tartod magad. Mint egy húspiac...


(Technikai szempontból egy lovebox.hu, vagy love.hu jó, egyébként katasztrófa...)

32. Ncilány (válaszként erre: 29. - 3239020c04)
2011. dec. 1. 18:53
Miért ne lehetnének? Tudni kell hol a határ.. Olvass a sorok között.
31. adbefc7882 (válaszként erre: 30. - 3239020c04)
2011. dec. 1. 18:32

Én ezt nem így gondolom...

Nem egy szutyok gyaloglóchat-re kell menni, meg ilyenek, hanem igényes oldalra és az sem baj, ha van regis díj...

Bár nem tudom, tavaly óta mennyit változott...

30. 3239020c04 (válaszként erre: 28. - Adbefc7882)
2011. dec. 1. 18:04
Mondjuk csak annyi, hogy még inkább kidomborítja azt, hogy a társkeresés mennyire üzleti vállalkozás...
2011. dec. 1. 18:02

Az igazán tragikus az, ha valakinek a 4-ik x fölött is úgy beszél és cselekszik, mintha 20 lenne.


Elvárások? Ha vannak, az már régen rossz....

2011. dec. 1. 18:01
Mi a baj a társkeresős ismerkedéssel?
2011. dec. 1. 17:56
Hát igen 20 évesen én is mások voltak az elvárásaim, mint mondjuk a 4 X fölött..
26. 3239020c04 (válaszként erre: 23. - 539c3cf9df)
2011. dec. 1. 17:33

Azért szerintem ez még nem annyira tragikus, mármint, hogy nincs barátod ennyi évesen.


Az már inkább az, hogy egy társkeresőn próbálod megtalálni és hercegnek nevezed fehér lovon.


Hercegek nincsenek és ha valaki erre vár és mindenkiben talál valami hibát, akkor tényleg örökre egyedül marad és verheti magát az "Igazira" várva, mint egyes negyven felé közelítő "szépasszonyok", akiknek a Jóisten sem tudna a kedvére tenni, persze ki is akarna....

25. exilia
2011. dec. 1. 15:18

Anya fital volt, 21 mikor születtem, de annyira imádja a gyerekeket, azért hajtogatja nekem állandóan.:) aztán egyedül nevelt fel engem és a tesóimat, úgyhogy nagy önnállóságra nevelt. Mondjuk én mindig is fiatalon akartam szülni, nem tudom összejön-e.

Mi a horoszkópod?Nekem szűz :)hol olvastad ezt a horoszkópot? sokszor tök jó dolgokat írnak, bárcsak bejönne néha, nekem nem nagyon szokott. igaz inkább csak a saját szórakoztatásomra olvasom el itt-ott.

2011. dec. 1. 09:50

a decemberi szerelmi horoszkópom... mintha pont nekem írták volna.


Többször is esély lesz arra, hogy új szerelem kopogtasson be a szíved ajtaján. Csak rajtad múlik, meddig akarod még elzárni magadat a külvilág elől. Itt az idő beismerni, hogy a szingli életmód igenis hibás elképzelés, és ideje végre kötődni valakihez.


Tipp: Aki mer, az nyer, nem igaz?

23. 539c3cf9df (válaszként erre: 21. - Exilia)
2011. nov. 30. 21:50
az én szüleim pedig már nem annyira fiatalok (anyukám 30 éves kora fölött szült engem,ami manapság már teljesen normális dolog,de akkoriban már későinek számított),de még sosem jöttek azzal,hogy miért nincs még barátom meg már unokázni szeretnének. azt nevelték belém,hogy amíg nincsenek meg a biztos anyagiak,nem szabad gyereket vállalni. szóval nem is örülnének neki,ha holnap mondjuk bejelenteném,hogy terhes vagyok. ez a "veszély" mondjuk egyelőre nem is fenyeget :D persze nem szeretnék kicsúszni az időből és legkésőbb 30 éves korom körül mindenképpen szeretnék gyerek(ek)et. ehhez persze először egy kapcsolat kellene...
2011. nov. 30. 21:25

Mi anyák már csak ilyenekké válunk. Nagyik szeretnénk lenni. És nem 60 évesen, mikor már nem igen tudunk egíteni..

Én időmben svábbál, napi utazás a suliba.

Szakmunkásképzőbe jártam, sok fiúval az isibe.

Akár ott a folyóson a szünetekbe is tudtunk ismerkedni. A menzán..

Mostanság a diszkó, koncert, esetleg színház.

Koncert. El kellen mennetek egyszer egyszer olyanra ami nem egészen a " ti világotok " de hátha..

Csak egy újabb ötlet.

21. exilia
2011. nov. 30. 21:12
Igen, én is cikinek érzem már, pedig nem tehetek róla. jó neked, h senki nem mondta még. engem minden utcasarkon erről faggatnak, meg ilyeneket mondanak, h ne legyek ennyire karrierista, majd 40 évesen akarok gyereket?! mintha tehetnék róla, hogy így alakult. vagy fene tudja, lehet tehetek róla csak nem tudom hol a hiba a gépezetemben. Anyukám meg állandóan azzal piszkál, h lassan unokát akar, meg alig várja, h hazavigyem bemutatni a barátom és kikészít vele. :)
20. 539c3cf9df (válaszként erre: 19. - Exilia)
2011. nov. 30. 19:51

ezt is mintha én írtam volna :D nagyon hasonlítunk,úgy látom :) szinte minden egyezik a társkeresős dolog kivételével. nálam ilyen nem volt,hanem inkább az,hogy rendszerint nálam jóval idősebb (35-40 körüli) férfiak találnak meg,de ők valahogy nem vonzanak. meg persze a többségük nem is komoly kapcsolatot keres,hanem inkább szórakozást,kalandot egy fiatalabb csajjal. ki tudja hányan talán nősek is közülük...

nekem még nem tette eddig senki sem szóvá,hogy miért nincs még barátom,nagyon diszkrét mindenki :D de már lassan én kezdem "cikinek" érezni a helyzetet. persze,nem ezen van a hangsúly,hogy ciki vagy nem ciki,de már tényleg vágyom a szerelemre. nem késtem még le semmiről,tudom,hiszen még csak a 20-as éveim elején járok,de mikor szerezzen tapasztalatot az ember,ha nem most?!

19. exilia
2011. nov. 30. 18:39

Igen, én is nagyvárosba járok egyetemre, a 2 laki élet minden velejárójával :)mondjuk annyit az élet humorérzékéről, hogy a szakunkon 90% a lányok aránya, pedig nem lányos szak. én se vagyok egy bulizós típus és így nem vagyok a sárgaföldig részegedős bulik sztárvendége. ettől függetlenül tényleg nem az van, hogy 0-24 otthon ülök, járok emberek közé annyit, mint bárki más, nálam ez még sem volt eddig elég az ismerkedéshez. mások szerint utazás közben is lehet ismerkedni, nálam ez se jött be,pedig 3 éve heti rendszerességgel vonatozok.

én is kipróbáltam a társkeresőt, bár nagyon nem vagyok a híve. csak rossz tapasztalataim voltak. az volt a csúcs, mikor egy srác barátnője rámszállt, hogy kikezdtem a barátjával, megtalálta a e-maileket. közben a srác társkeresőn írt rám,komoly kapcsolatot keres blablabla, közben ott volt az ezer éves kapcsolata. szóval a srác szimplán parszat volt, de a csaj se volt 100as, nem hitte el, h nem én zaklatom a barátját, hanem a srác akar félred.gni. na szóval érdekes emberekkel lehet ott megismerkedni :)

A társkeresőzés után mondtam, h oké, nem keresem ennyire direkt, csak várom hátha rámakad a szerelem, persze nem biztos, h ez jó taktika.

Főleg, h tényleg jó volna már egy kapcsolat, mégis csak társas lények vagyunk. És az is jó volna, ha nem nézne rám fura kikerekedett szemekkel a postás meg a gázszerelő és még a családom is, hogy még mindig nincs barátom.:)

18. 539c3cf9df (válaszként erre: 16. - Ennész)
2011. nov. 30. 14:52
tanulok még. ahogy írtam,a barátnőim is hasonló típusok,mint én,szóval nem azok a bulizós fajták. ha nincs kivel menni,úgy meg nehéz. adok még egy esélyt a társkeresőnek én is,aztán meglátjuk.
17. 539c3cf9df (válaszként erre: 15. - Exilia)
2011. nov. 30. 14:50

szia!

nem mondom,hogy örülök,hogy egy cipőben járunk,mert nem jó ez a helyzet,de annak örülök,hogy valaki átérzi a szituációt :)

én is egy kisvárosból származom,és félig-meddig még most is ott élek. a tanulás köt másik városba,szóval 2 laki életet élek: hétköznap itt,hétvégeken otthon. szóval tudom,hogy miről beszélsz :) mivel tényleg pici a város,és szórakozóhelyek sincsenek (1-2 akad,de azokról inkább ne is beszéljünk),tinédzserként nem is tudtam hova járni. ilyenkor szokott sokaknál az történni,hogy miután elkerültek otthonról egy új közegbe,egy nagyobb városba,sokkal szabadabbnak érzik magukat,kikerültek a szülői ellenőrzés alól,minden nap partizni járnak,stb. na,velem ilyen nem volt. ugye a természetem miatt,meg hát a barátok is sokat számítanak ilyenkor. ha ők maguk sem olyan típusok,és nem nagyon járnak el,egyedül nem szívesen megy az ember. én legalább is nem. pedig tényleg nem vagyok nagyon zárkózott (az egyik barátnőm nálam sokkal zárkózottabb,persze neki sincs barátja),vannak barátaim,sok emberrel nagyon jól kijövök,egyedül a "pasizás" az,ami nem megy...

nem fogom fel amúgy olyan tragikusan a helyzetet,nem vagyok depressziós meg semmi ilyesmi,csak néha úgy rámtör,hogy jó lenne valaki,aki szeret,és olyannak fogad el,amilyen vagyok.és egyre gyakrabban érzem ezt.

2011. nov. 30. 14:09

Tanulsz? Dolgozol? Évfolyamtársak, kollégák? Nem jártok el valahova??

Egyébként én egy társkeresőn találtam meg a férjemet. Ill. Ő talált meg engem. :) Én sosem kezdeményezek/tem. Persze, ha ránézel a másikra, a tekintet mindent elárul...

Szóval feladni semmiképp sem szabad! Nagyon jó, értékes pasik szaladgálnak szabadon a nagyvilágban. Ráadásul Hozzád hasonló "problémával". Merthogy normális nőt is egyre nehezebb találni...

15. exilia
2011. nov. 30. 14:05

Szia!Mintha rólam írtál volna, ugyanez a szitu velem is. tovább nehezíti a helyzetem, h icipici városkában élek, mindenki ismer mindenkit. esélyeim kb. 0-val egyenlők.

Am nekem is azt mondják a barátnőim, h a természetem miatt, mert zárkózottnak látszok, pedig annyira nem is vagyok az(sztem). ezen egyébként meg nem tudsz változtatni,mármint a kisugárzásodon,a rezgéseden vagy hogy is hívják ezt. legalábbis így gondolom és magammal kapcsolatban ezt érzem. A barátnőim nekem is hasomló típusúak, ugye a hasonló a hasonlóval elve, nekik mégis van kapcsolatuk...én már nem is keresem a válaszokat, sem a szerelmet, majd jön, ha jön, ha meg nem, akkor így jártam, pedig néha nagyon kikészít az egyedüllét, meg h nem is tudok rajta változatani. :(

2011. nov. 30. 10:43
Járj koripályára, konditerembe, könyvtárba. Olyan helyekre, ahol sok a fiatal. A többi jön magától :)
2011. nov. 30. 09:40

Nyugodtan menyj egyedül is el otthonrol, nem kell mindig barátnőkkel.. Te egy " önálló független nő vagy ".

Társastánc! Remek ötlet. Kutakodj..

12. 00a194caf9 (válaszként erre: 10. - 539c3cf9df)
2011. nov. 30. 09:32
Szerintem is adj egy esélyt, és semmiképpen ne keseredj el! Én a páromat a gyaloglo cahaten ismertem meg. :) Lassan 2 éve együtt vagyunk. :)
11. pritta (válaszként erre: 10. - 539c3cf9df)
2011. nov. 30. 09:29
én it ott találtam mármint intereneten, de nem igazi párkeresőn, ott csak csalódtam. én Hi5-ot haszháltam
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook