Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 14 nap alatt a derekam körül fórum

14 nap alatt a derekam körül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. febr. 11. 09:27

Ez a harmadik napom. Tegnap azt hittem, már a negyedik jön.

Számomra nem nehéz kibírni, Ha éhes vagyok elrágcsálok egy almát vagy elszívok egy cigit (csökkenti az éhségérzetet). Igazság szerint egyszer-kétszer bekaptam egy falat sajtot vagy egy szem mogyorót, de szerintem az még megbocsátható! :D

43. CastrumDoloris (válaszként erre: 42. - Cickány64)
2009. febr. 11. 09:25

A jóga nem fogyaszt, csak nyújtásos gyakorlatok vannak benne. Segít megtalálni a belső harmóniádat és egy kicsit hajlékonyabbá tesz, ami bizonyos téren jó ;).

Ha szeretnél ilyen jóga DVD-t, vagy olyasmit, amiből tanulhatsz otthon, akkor kérd meg a fiaidat, biztosan tudnak olyan oldalt, ahonnan lehet letölteni filmeket.

42. cickány64 (válaszként erre: 40. - CastrumDoloris)
2009. febr. 10. 20:51
még annyit szeretnék kérdezni tőled,hogy mit jógázol?lehet fogyni jógával?hol találhatnék erre utaló cikkeket,amiből tanulhatnék?vagy valami hasonló!ne hari,de én a jógát mindig valami dilis hobbinak hittem,valami urizálásnak!teljes tudatlanság részemről!
41. cickány64 (válaszként erre: 40. - CastrumDoloris)
2009. febr. 10. 20:45
köszi,aranyos vagy!deén "többszörösen hátrányos helyzetű"vagyok!a férjem biciklizik,és heti 3-szor,4-szer konditerembe jár,kicsit jól néz ki!ja,és 48 éves én 45.a fiam testépítő, a nagyobbik szintén valami"veszélyes bicajos"!én meg pajzsmirigy beteg!!!!hát nem jó leosztás?erre varjál gombot!!!
40. CastrumDoloris (válaszként erre: 37. - Cickány64)
2009. febr. 9. 22:48

Bocsi, az imént azt akartam mondani, hogy ha a párodnak is van súlyfeleslege, próbáld meg rávenni, hogy ő is fogyózzon veled, vagy legalább kevesebbet egyen.

Ha nem hajlandó rá, akkor főzd meg neki az ételt, de ne nézd végig, amint megeszi. Inkább menj be a szobába, olvass vagy fürödj le addig, míg eszik. Meg kell értenie, hogy nem könnyű végignézni azt, amint jóízűen eszik, amíg te két főtt tojáson "tengődsz".

2009. febr. 9. 22:44

Nos, örömmel jelentem be, hogy ma hivatalosan is elkezdtem a fogyókúrámat.

Ez volt az első nap - egész jól bírtam. Most még megvan a kezdeti elszántság! :P Remélem még 13 napig ki is tart.

Mindennek örömére beiratkoztunk a párommal (ő is fogyózik, csak káposztaleves diétával) salsa órákra.

Holnap pedig megyek reggel jógázni.

Mindez pedig azért nagy szó, mert életemben nem tornáztam többet a heti egy iskolai tesióránál.

Most meg halmozom:

hétfő este másfél óra salsa

kedd délelőtt (nekem reggel) másfél óra jóga

csütörtök délelőtt másfél óra női kondi


Kíváncsi vagyok meddig bírom. Meddig tart a lelkesedésem.

Remélem sikerül életmódot is váltanom, nem csak ruhaméretet. :)

38. CastrumDoloris (válaszként erre: 37. - Cickány64)
2009. febr. 9. 22:39
Az én kilóim többnyire a páromnak köszönhetőek. Mivel én tanulok még, viszont Ő dolgozik, így az együtt elköltött vacsora a fő étkezésünk. Ami persze meleg kaját (rakott tészta, rántott hús krumplival, palacsinta, túrógombóc, pizza, gyorsfagyasztott kaják, stb.) jelent, este 8 után. :S
2009. febr. 8. 22:52
sziasztok,én ma csatlakozom a társasághoz.természetesen fogyókúrázni is folyton fogyókúrázok.én vagyok az a marha,aki már 10ezreket költött csodaszerekre,hasztalan.nem tudom most mi lesz!én hiába iszom citromlevet vagy eszem almát,annál éhesebb vagyok.nem tudom,hogy csináljam.ráadásul 8 tól este 8-ig dolgozom,90%-ban ülő munkát.nem tudok sprtolni,egyszerűen nincs időm.háztartást vezetek,meg alszom,más nem fér bele,ja meg néha a párommal is vagyok,mert elválik tőlem.ti,amikor a többiek esznek,mert gondolom főztök"normális"kaját is,mit csináltok?soha nem esztek együtt? hát egyenlőre ennyi.
36. CastrumDoloris (válaszként erre: 35. - Jázminka)
2009. febr. 4. 17:52
Köszönöm! :)
35. Jázminka (válaszként erre: 34. - CastrumDoloris)
2009. febr. 4. 16:59

ITT ÉN IS TUDOK SEGÍTENI,HA ELFOGADOD:

A limonádét úgy készíted,ahogy szereted,a lényeg,hogy édesítőszeres legyen,ne cukros.Én például sima vízbe keverek egy kis citromlevet és kész.

Volt,hogy nem volt itthon halam,én simán helyettesítem olyan hússal,felvágottal (akár virslivel) ami sovány ,nem zsíros és nem mindenféle adalékanyaggal van tele...

A zeller nagyon jó méregtelenítő hatású,de aki nem szereti,kiválthatja mással,ahogy írtad.A lényeg,hogy zöldség legyen.

A sali,az vegyes zöldsalátát jelent,ha lehet,akkor öntet nélkül,inkább csak só,bors,egyéb fűszerekkel készítsd.Abból készíted,amiből jól esik!

Ügyes légy!

34. CastrumDoloris (válaszként erre: 6. - Aranyjudi)
2009. febr. 4. 13:24

Átolvastam a receptedet részletesen. Lenne pár kérdésem:

1. A limonádét én magam csináljam citromból? Kb. hányból?

2. Nem szeretem a sült halat. Mit tudnál helyette ajánlani? (lehetőleg ne csirkét) Lehetne virsli?

3. A főtt zeller helyett nem ehetnék valami mást? Főtt répát vagy nyers karalábét?

4. Amikor azt mondod, hogy "sali", akkor vegyes zöldségsalátára gondolsz vagy síma saláta levélre? (pl. 3. nap, 8. nap)

2009. febr. 4. 12:44

Sziasztok!

21 éves egyetemista vagyok és szeretnék csatlakozni hozzátok. Többször próbáltam már ilyen 2 hetes fogyókúrákat, és többnyire be is váltak, csak egyedül mindig unalmas volt és nehéz betartani. De úgy gondolom, hogy ITT, a Ti segítségetekkel, bátorításotokkal könnyebb lesz kitartani.

Juci! A te módszeredet tesztelem le most, és én is megadom a paramétereimet ;) Holnaptól kezdem a fogyit, de már ma elkezdek jógázni.


derék: 83cm

csípő: 109cm

mell: 107cm

comb: 67cm

magasság: 170cm

súly: 77kg (ez csak egy nagyjáboli becslés, mert nincs mérlegem)


Többen azt fogjátok gondolni, hogy ezek az arányok azért nem is olyan rosszak. Ez így van. De ha ezt az életmódot folytatom tovább, akkor nagyon hamar eljutok a 100kg-ig. És könnyebb, ha még most teszek ellene.


Üdv.:

Dolo

2009. febr. 2. 21:29

Én bizony eszem egy almát,vagy kiwit,narancsot... szerintem ez belefér... pláne míg hozzá nem szokik az ember gyereke a sanyarú sorsához... :(

Nemrég jöttem a futás és biciklizés túrából!Azt hiszem,nem kell ringatni...

2009. febr. 2. 15:36
Esetlegesen ha megéhezik az ember étkezések között,szabad enni egy almát?Vvagy inkább folyadékot fogyasszunk?
30. Jázminka (válaszként erre: 29. - Aranyjudi)
2009. febr. 2. 15:05

Köszi,aranyos vagy,hogy írtál!

Mától gőzerővel fogyi,a hugomat is bevontam.Este,ha a gyerekeket megfürdettemvacsiztattam,van 1 óra fektetésig... nos ezt az időt biciklizéssel és gyors-sétával a hugommal és talán a barátnőmmel karöltve töltjük el... vacsi helyett :)

Szóval indul a buli!!!!


Olllllyan sovány szeretnék lenni,mint még soha !

Szexi-szexi-szexi!!!!

Hajrá mindenkinek!

29. aranyjudi (válaszként erre: 28. - Jázminka)
2009. febr. 1. 19:42

Szia Jázminka


Hát nagyon gratula.:) Attól nem kell félni, hogy visszajönnek a kilók. Nekem eltelt a két fogyi között egy pár hónap, és össz- vissz 1 kiló jött vissza pedig szinte ugyanúgy este volt időm enni mint a fogyi előtt. Életmódváltás!!! Ha már ennyit leküzdöttél magadról, ne add fel kezdj el mozogni egy kicsit, bármit ami jól esik. Séta a lurkókkal, uszoda. Több zöldség, saláta, és este már óvatosan a maradékokkal.:)


Üdv Juci

2009. jan. 30. 14:17

Sziasztok!

Én csinátam ezt a kéthetes diétát,8.5 kiló ment le.

De! nem csináltam tovább,gondoltam úgy se jön olyan hamar vissza!-ja csak jöttek az ünnepek.

Szóval...hétfő óta igyekszem koplalni és úgy tervezem,hogy ismét belefogok.

Nagyon jó érzés,mikor megdicsérnek és be kell venni a gatyából.

Sokszor fogyóztam már,voltam 131 kiló is a 176 centimhez.Most 116. naggggyon gáz!

Álmomsúlyom 86 kiló.Akkor már szép lennék ....

Naaa! Öntsetek belém erőt!

Olyan nehéz megállni,hogy ne faljam be a 3 gyerek maradékát!-persze a kutyáknak is enni kell...:)

na de ilyen jó falatokat?

Le akarok fogyni.Mondjuk holnapra.Szóval én még itt járok... :(

2009. jan. 28. 14:42

HA valaki betévedne..., én már itt tartok:


súly 108 kg -4 kg

mell 131 cm -3 cm

derék 109 cm -4 cm

csípő 117 cm -4 cm

comb 73 cm -3 cm


... és tök jól érzem magam, nem vagyok éhes és már megint nem bírom megenni az előírt adagot. Nem vagyok fáradt, kipihenten ébredek. És nem tör rám a nassolhatnék sem. De ami igaz az igaz az első 2 nap nem volt azért olyan könyű. Kellett erő hogy legyőzzem magam:)Fájt a fejem, fáradt voltam, és éhes.


De már megint lóg rajtam a gatyám ...vehetek újat :) amit nem bánok!


Üdv Juci

2009. jan. 21. 11:41
Pendelybe mi:)???
2009. jan. 21. 11:37
:) hajrá aztán kérek ám beszámolót! Én le is fotóztattam a magam egy szál pendelybe és utána 4 nap után is és látható eredményeim voltak. aztán a végén is fotó, és "tetszettem magamnak biz Isten:) Ajánlom nektek is ;)
24. 2d5a00656a (válaszként erre: 22. - Aranyjudi)
2009. jan. 21. 10:51

Hajrá!!

"Szeretem magam úgy ahogy vagyok, mert okos vagyok,( hehe) és már majdnem szép,"

ez gyönyörű volt:)Szinte sírtam!

2009. jan. 20. 22:19
Köszi a segítségedet. Jövőhéttől elkezdem a fogyit. Remélem sikerül kitartanom. Hétvégén centit fogok és hétfőtől start.
2009. jan. 20. 21:01
Köszönöm, köszönöm, köszönöm, ez tényleg jól esett. :) Őszintén bevallva a 13 év kínlódás megtette a hatását, és néha nagyon nehéz volt. Bármit csináltam nem tudtam fogyni. Orvosi segítséggel sem.!! Ez egy külön csalódás az életemben. De megbékéltem magammal és így könnyebben megy a fogyókúra mintha megerőszakolnám magam mindenféle dologgal amihez nem füllik a fogam. Alapjában véve egy igazán vidám természet vagyok, de szeretnék szép lenni, vékonkább mint most, :) és főleg egészségesebb. Babát is szeretnék, de ameddig ameddig "gurulok" nem vállalnám be, többet ártok vele mint használok. Nem mindenáron szeretnék babát. De ezt most egy jó játéknak fogom fel, mert pár hónapja egészségileg megjártam a poklok poklát. Szóval megvilágododtam. :) Szeretem magam úgy ahogy vagyok, mert okos vagyok,( hehe) és már majdnem szép, és elég már havonta 1 doboz testápoló.:) Rájöttem amit erőlködve akarunk elérni az annál messzebb kerül. Szóval el kell engedni minden nyűgöt, kitűzni egy célt, játszani, és megadni a kezdőlökést. Én éppen a mélyponton találtam rá erre a diétára, és kapóra jött az önbizalmam helyreállítására. Nagyon jól esett amikor mindenki észrevette, hogy -figyu Te már megint fogytál?? Büszke voltam magamra. Ja és lusta is. :) a hosszú fogyókúrákhoz. Most rendeződnek a dolgaim, és nemsokára megvalúsítom az álmaimat. Ha ez sikerül, tudatni fogom veletek ;)
21. 2d5a00656a (válaszként erre: 20. - Aranyjudi)
2009. jan. 20. 19:15

De ha ennyire kiegyensúlyozott vagy/a képen is:)/

akkor miért pont egy ilyen villámdiéta fogott meg??

Pont nem ezt képzelném hozzád ezek után a sorok után??

2009. jan. 20. 19:10

Hát valóban már nem kergetek hiú ábrándokat. Amit nem lehet sürgetni azt nem lehet és kész, bármit is csinálunk. Mindennek megvan a maximális működési sebessége még a testünknek is és ugye belőlem csak egy van, a többiek meg sokan vannak, tehát egyedi eset vagyok. Magammal kell megbékélnem és türelemmel lennem, az már fél siker!!!


Jaja és KeserÉdesnek üzenem, hogy a fogyi után azért elég sokáig kellett kergetni, hogy megegyem a tojásnak bárminemű halmazállapotát. :D

19. 2d5a00656a (válaszként erre: 17. - Aranyjudi)
2009. jan. 20. 19:06

Tökéletes a hozzáállásod:)

És nem vársz magadtól lehetetlen dolgokat,így nem csalódsz!!

2009. jan. 20. 19:04
Hát akkor valahol "sorstársak" vagyunk, mind a ketten próbálunk valamitől megszabadulni. Én hál'Istennek nem dohányzom, de a családban látom mekkora küzdelem zajlik a leszokás körüli macerával. Az egyik ismerősünk azt mondta, hogy a cigiről a legkönnyebb leszokni...neki már 15 ször sikerült :)
2009. jan. 20. 19:02
Ebben igazad van, ezt hosszú távon nem is szabad csinálni, de jól esik ha 2 hét után már egy számmal kissebb gatyó kell és ad egy kis löketet a továbbiakhoz. Ja 172 cm vagyok és még 30-35 kilót fogok fogyni. Tehét hosszú távra tervezek, egy év mindenképpen kell ahhoz, hogy szép fokozatosan a szervezet drasztikus megterhelése nélkül adjuk le az úszógumit. Gondoljunk csak bele hány év alatt is kúszott fel ez a sok sok zír a testemre?? Nem is várhatom el magamtól, hogy holnapra fogyjak le nádszálvékonyra mert tönkre teszem magam. Ahány év alatt jött fel, minimum annyi hónap kell a leadásához biztonságosan. Szerintem... És akkor belefér az életmódváltás, a mozgás, a kirándulás és nem érhet csalódás sem, ha nem kergetek vágyálmokat. Szépen megtervezem az egész fogyókúrát kitűzök kisebb célokat és mondjuk -5 kilónként adok magamnak egy meglepit, amit ha elértem megveszem magamnak :) De kell az a löket, és kis sikerélmény az elején. Nincs igazam?? :)
16. c06c587f53 (válaszként erre: 14. - Aranyjudi)
2009. jan. 20. 18:57
Örülök, hogy rendbejöttél! Most rajtam is van egy kis felesleg, de most tettem le a cigit 2 hete, egyszerre meg nem megy minden:)
15. 2d5a00656a (válaszként erre: 14. - Aranyjudi)
2009. jan. 20. 18:50
Mindenképpen legyőzted a saját ördögödet és ez nagyon jó!Ahhoz hogy tartósan leadd a kilóid/bár magasságodat nem írtad úgyhogy nem tudom mennyid van hátra/ahhoz viszont egy sokkal megengedőbb,de hosszabb időre szóló diétát kéne választanod?!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook