Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12. heti genetikai ultrahang, Dr. Sikovanyecz Jánosnál mennyibe kerül? fórum

12. heti genetikai ultrahang, Dr. Sikovanyecz Jánosnál mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 31. 11:16

Időközben írtam nekik egy e-mailt és nagyon nagyon kedvesen válaszoltak a recepcióról.

Nem tudom titeket érdekel-e, de azért leírom,hátha valaki tervez hozzá menni mostanság, hogy maga az uh. 19.000Ft.


De azért köszönöm a válaszokat nektek is! :)

2021. aug. 31. 10:53

12.heti UH általában 30-40 ezer Ft között van manapság a legtöbb orvosnál, ezzel lehet számolni.

Erre jön rá a kombinált teszt, vagy amit választasz.

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 10:49
Hát az árért kár is a dokit zavarni, gondolod, hogy az asszisztens nem tud egy ilyen egyszerű kérdésre válaszolni?
2021. aug. 31. 10:14
Voltam egyszer már nála, viszont sosem ő veszi fel a telefont, hanem az asszisztense vagy aközponti időpontadós néni. :(
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 07:20
Elnézést az okoskodásért, és lehet, hogy meredek az ötlet, de nem lenne egyszerűbb és gyorsabb őt magát megkérdezni?
2021. aug. 31. 05:08

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mostanában volt-e köztetek olyan, aki volt nála 12. Heti genetikai ultrahangon? Ha igen akkor mennyibe került? Az tudom hogy a sima uh./vizsgálat 16E Ft körül van.


Előre is köszi a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook