Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves kisfiú játéka, mi a legmegfelelőbb? fórum

1 éves kisfiú játéka, mi a legmegfelelőbb? (beszélgetős fórum)


1 2
13. pethoevi (válaszként erre: 11. - Azure_)
2011. ápr. 25. 18:53
biztos,h gyerekfüggő,mert keresztlányunk még nem jár egyedül,csak ha fogjuk a kezét,15 hónapos,de a motort már hajtja.:-)
12. azure_ (válaszként erre: 10. - A360345bdd)
2011. ápr. 25. 18:53
Nekünk négy lépcsős csúszdánk van és imádja. Nem túl nagy így hamar meg tudta tanulni a használatát. Nyáron szuper lesz a pici medencében. :)
11. azure_
2011. ápr. 25. 18:51
A kis motort a kisfiam csak 15 hónapos korában kezdte tudni hajtani pedig 10 hónapos kora óta jár. Bár ez is gyerekfüggő gondolom.
10. a360345bdd (válaszként erre: 6. - Azure_)
2011. ápr. 25. 18:51

húú ezek is milyen jók :) zebra, meg kinti játékok!

Én még a csúszdára is azt mondom hogy szipi szupi, bár ahhoz még kb 2-3 hónap kell, hogy biztonságosan tudja használni

2011. ápr. 25. 18:50
Esetleg egy Rody? (az gumi ló amin ugrálni lehet)
2011. ápr. 25. 18:50

esetleg kismotorja van?

Mert azt elárulom,h a mama triciklijét nem fogja tudni hajtani kb 3 éves koráig.Én a sima lábbal hajtós kismotorra gondolok.

2011. ápr. 25. 18:49
Tolós,vagy húzós játékok,bár szerintem a tolósok sokkal jobbak,gondolok fűnyíróra vagy vannak ilyen kacsák...ha már próbálkozik az állással 1-2 hónap és járni fog.Szerintem örülne neki:)
2011. ápr. 25. 18:49

Sziasztok!

A járássegítőről mindenképpen lebeszéllek én is. Mi nem használtuk ki, mert ahogy a kisfiam ránehezedett kicsúszott alóla, így már csak akkor játszott vele és tologatta mikor tudott járni.

Mi vettünk neki fp zebrát. Eszméletlen jó játék neki még a mai napig. A kedvence! Az egyik favorit játékunk, de valóban néha egy vödör csipesz érdekesebb. :)))))

Vegyetek neki kinti játékot mert itt a jó idő. Azokkal biztosan jobban ellesz. Pl. talicska, fűnyíró (nálunk ez a No.1). A fűnyírót is tök jól fogja tudni tologatni úgyhogy járássegítőnek is szuper és az ára sem rossz.

5. a360345bdd (válaszként erre: 3. - 5221355151)
2011. ápr. 25. 18:49

Az én lányos is ilyen, a konyhában van egy saját fiókja :) Ott tartjuk a nem veszélyes eszközöket, így nem kapok szívbajt, mikor segít főzni, tudom hogy max a kanalakat pakolgatja :D

Szerintem nem baj, ha nem játékot veszel neki, csak mosolyogjon mikor a tőled kapott ajándékot meglátja és sokáig örömét lelje benne.

Te mit gondolsz? Kinek kell ilyenkor megfelelni a gyermek elvárásainak, vagy a rokonságnak és barátoknak?

4. Dinuss (válaszként erre: 1. - 5221355151)
2011. ápr. 25. 18:48
Muanyag kismotor!!!!Le se fog szallni rola!A tricikli egy ido utan uncsi lesz neki.Vagy vegyel neki kis matchboxokat.A fiam imadja oket.Fexik a foldon es brumbrum-ozik:)
3. 5221355151 (válaszként erre: 2. - A360345bdd)
2011. ápr. 25. 18:47

Szia!

Igen nálunk is ez van! Rengeteg játékot fog kapni, a nagyit meg nem lehet túlszárnyalni. A kisfiam is imád mindent, ami nem játék eredetileg. :-) A csipeszeket ő is szereti, na meg a zokniszárítót, azt az összecsukhatósat. Mindig lenyúlja, amikor teregetek. :-) Nem egy egy helyben ülő típus.

2011. ápr. 25. 18:42

Az én lányom a színes csipeszeket imádta. A rokonság hozta a drága játékokat meg ruhákat, én pedig egy vödör csipeszt vettem neki. 19 hónapos, a mai napig a kedvenc játéka, nem bántam meg hogy nem mást vettem neki :)

A Te kisfiad mivel szeret játszani?

2011. ápr. 25. 18:39

Sziasztok!

Már korábban egy másik fórumban érdeklődtem ilyesmi felől. Májusban lesz egy éves a kisfiam. Triciklit szerettünk volna, de azt az ötletünket elorozták előlünk. Mivel sok ruhácskát meg mindenfélét fog kapni, úgy gondoltuk, hogy nem vennénk neki olyan "nagyot", mint azt korábban terveztük. Több ötletem is lenne, erről szeretném a véleményeteket kérni. Láttam fisher price golyópályát, járássegítőt, vagy vannak ezek az ugráló állatok (csacsi, labda stb.). Csak az a baj, hogy mindegyiknél van ellene szóló érv is. Mivel már szépen lépeget vezetve, próbálkozik a kapaszkodás nélküli állással, tartok tőle, hogy a golyó pályás játék már késő lenne, meg a járássegítő is. Az ugrálós játékot, meg úgy olvastam, hogy csak később ajánlják. Most tanácstalan vagyok! Szerintetek? Ha van más ötlet azt is szívesen fogadom! Előre is köszönöm mindenkinek!!


Heni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook