Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éve szeretnénk kisbabát, és nem jön! fórum

1 éve szeretnénk kisbabát, és nem jön! (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 23. 18:42
Szia, sajnálom a helyzeted. Csak annyival tudlak vigasztalni, hogy egyik testvérem pont ebben a helyzetben volt, sehogy sem jött neki a baba. Kb. 7 évig próbálkoztak, ő is elvégzett minden lehetséges vizsgálatot, azt mondták minden rendben, a baba mégsem akart megérkezni. Aztán egyszer a csoda sikerült és most 8 éves, iskolába jár :) Fel a fejjel, neked is sikerülni fog!
2009. jún. 23. 18:18

5 éve szerettük volna a babát.Orvostól orvosig jártunk.Több tonna clostybegit megettem én és a férjem is.Azt mondták csak lombikkal lehet babánk.

Elmentem egy olyan nőgyógyászhoz aki értette a dolgát.Hormonaim alapján endokrinológiára küldött és ott kiderült a mellékvesém túltermel és emiatt nem fogan meg a baba.Szeptemberbe műtöttek.1 évet adtak,hogy helyre álljanak a hormonok. Ma 9 hetes kismami vagyok.Ja és természetes úton.

2009. jún. 23. 18:18
Sokat segít szerintem ha naplót írsz...
4. ce32b49557 (válaszként erre: 2. - Micimacko72)
2009. jún. 23. 18:17
Köszönöm szépen! Lehet igaz, hogy nagyon rágörcsöl az ember akkor nem sikerül. De hogyan nem lehet rágörcsölni amikor körülöttem mindenkinek sikerült, és már babás, pedig most kezdtek el probálkozni.Lehet nekem is azt kellene . Elfelejteni az egészet , és nem figyelni semmit!Annyira elegem van , és olyan csalodott vagyok! Azert köszi hogy megosztottad velem a történeted!
2009. jún. 23. 18:14
5 évet vártam a kisbabámra,és nem jött,pedig az orvosok mindent rendben találtak,még a sote-ra is jártunk másfél évet,és mégsem.Aztán egy március 11-ei napon,amikor megint megjött,és menni kellett volna a sote-ra vissza,azt mondtam,na ebből elég volt!5 év az 5 év,itt már nem lesz baba!Befejeztem.Abban a hónapban ha agyonütnének sem tudnám megmondani,mikor és hányszor voltunk együtt a férjemmel,és mikor már 11 napja késett a mensim,akkor kaptam észbe,hogy jéééé,már rég meg kellett volna jönnie.Azóta van egy 2.5 éves kisfiam!Tehát nem kell ezen rágódni,tudom,könnyű mondani,nekem is hiába mondták,de sajnos ez van.Mikor nem várod,akkor jön.Most mi is tesón vagyunk,de eddig még nem jött össze,de oda is figyeltünk,hát,most már nem fogunk!Sok sikert!
2. micimacko72 (válaszként erre: 1. - Ce32b49557)
2009. jún. 23. 18:11

Szia!

Én is voltam így, 3 évig szerettem volna kistesót(gyesen voltam épp a kisfiammal) nem jött össze. Aztán feladtam, visszamentem a céghez jelentkeztem munkára. Aztán mégsem kellett dolgoznom, mert az utolso honapban terhes lettem.

Sokan mondják, ha nagyon rágöcsölsz azért sem fog sikerülni. Mostmár én is belátom, hogy igaz. Mikor már nem is foglalkoztam vele, akkor sikerült.

Sok sikert Neked is!

2009. jún. 23. 18:08
1 éve szeretnénk kisbabát , és nem jön össze. Az orvos szerint minden rendben van mind a kettönkel.Már mindent kiprobáltunk, és mégsem.Teljesen feladtam , és már ugy érzem nem is leszek soha babás! Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tehetnék?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook