Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1.-én kellett volna bevennem a következő tablettámat. De csak tizedikén tudom megvenni. Szedjem tovább vagy a következő hónapot várjam meg? fórum

1.-én kellett volna bevennem a következő tablettámat. De csak tizedikén tudom megvenni. Szedjem tovább vagy a következő hónapot várjam meg? (tudásbázis kérdés)


8. Arianne113 (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2013. jan. 4. 19:57
felvan már írva, csak ki kell váltani. lévén hogy 8 ezer forint ezért tudom csak tizedikén mikor fizetés jön megvenni. tudom hogy nem jó megbolygatni a rendszert, de sajnos elfelejtettem hát ezvan. :(
2013. jan. 4. 15:14

felírja a háziorvos, nem tudsz elszaladni hozzá?

nem jó ennyire megbolygatni a hormonrendszert

2013. jan. 4. 15:04
köszi, legalább nem kell az orvosomat zaklatnom :)))
5. beanadt (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2013. jan. 4. 15:01
Én is jártam így, egyszer a nyaralásra elfelejtettem elvinni és Nekem a Doktor adta ezt a tanácsot. Sok sikert :)
4. Arianne113 (válaszként erre: 2. - Beanadt)
2013. jan. 4. 15:00
köszi, akkor tovább fogom szedni. bár most így nem tudom mikor fog megjönni, de figyelek, és ha kell akkor tesztelek is majd. biztonság kedvéért.
2013. jan. 4. 14:59
A terhesség most nem lenne ideális. Évekig szedtem tablettát, nem is igazán hiszem hogy teherbe esnék. Viszont nem tudom mit tegyek. a tájékoztatón nincs semmi ilyesmi. elfelejtettem hogy meg kellett volna vennem a következő csomagot.
2013. jan. 4. 14:59
Szerintem szedd tovább,de ebben a hónapban kiegészítő fogamzásgátlást alkalmazzatok, vagy figyeljetek jobban oda.
2013. jan. 4. 14:57
1.-én kellett volna bevennem a következő tablettámat. De csak tizedikén tudom megvenni. Szedjem tovább vagy a következő hónapot várjam meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook