Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
2013. febr. 2. 11:55

nem tudom, mi a gond, de fajok megint. szerintem ahogy szivodik fel a lotty a borom alatt, egyre jobban erzem a hust, amit azert szinten megpiszkaltak, es eleg erzekeny. jo, kozel sem olyan, mint eddig barmi, de ha pl a kremmel kenem, dorzsolom, akkor elegge erzekeny. a foltok nagyon szepek, nem tul sok resz van, ami a sarganal erosebb. :) a jo dolog az, hogy kezd a gatyo csuszkalni. Folyton fel kell huzogatnom, mert a combomnal erzem, hogy csuszik lefele. lassan varrnom kell...


ti mit csinaltatok a gatyoval, miutan nem kellett mas viselni?

216. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 215. - Picurkriszti)
2013. febr. 1. 21:01

jo olvasni, hogy megegy ember van, akinek pozitiv a velemenye Lanyirol. :)


Csajok! mit tudtok a mellmutetekrol? Tobben is irtatok, hogy volt/lesz, neem innen eleg nehezkes ilyeneknek utanajarni, csak a net marad, de abban meg nem mindig bizok. Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi a kulonbseg a mellkisebbites es a mellfelvarras kozt? Olvastam roluk, de van, ahol ugyanazt irjak, van, ahol teljesen osszekavarjak a dolgokat a fejemben. :) Melyik milyen hatassal van a szoptatasra a kesobbiekben? Eetleg arat tudtok mondani? nem kell pontos osszeg es szemelyeskedes, csak ugy kb, hogy 600 vagy 800 vagy mennyi kb? Rettentoen izgat ez a tema, es nagyon gondolkodom a dolgon, de mig nem tudom, mi, merrol, hogyan, addig nem jo.

2013. febr. 1. 20:31
sziasztok.én kb. 1,5 hónappal ezelőtt voltam a Lányi doktornőnél.Én is sok rosszat olvastam róla amit nem egészen értek hiszen nagyon korrekt volt és aranyos.Nekem a lovaglomat fogja megcsinálni kb. 1 hónap múlva előtte megyek a Németh dokihoz cicit csináltatni mindkettőt nagyon várom...:-DD londoni_lany örülök h ennyire részletessen leírtad h hogyan zajlanak a műtét utáni napjaid(visszaolvastam az egészet)így legalább feltudok rá készülni lelkileg.
2013. jan. 31. 12:40

a duzzanatokhoz most en is hozzaszolnek. tegnap tusolas utan bekentem a foltjaimat es arra lettem figyelmes, hogy ez a "borerzeketlenseg" egyre kisebb, szinte alig van. ahogy nyomkodtam a foltokat, hol erzek es hol nem, azt vettem eszre, hogy kemenyebb es puhabb reszeim vannak a foltok alatt. fura erzes volt, es ma mar egyertelmuen erzem ezt mindket combomnal. ugye ez csak a felszivodott es a meg fel nem szivodott dolgok miatt van es kiegyenlitodik idovel? a foltjaim kozul van mar olyan, ami nem is folt, tegnap ota szepen eltunt. :)

Igazabol a zsirleszivas nem fogyokura es nem veszit tul sokat ez ember tole, ugyhogy en nem is szamitok ilyesmire. az, hogy csinos vagyok, mint meg szinte soha, el is feledteti velem, hogy van rajtam felesleg. :)

213. Somcsika (válaszként erre: 212. - Bodzalevél)
2013. jan. 31. 10:58

Kiló-ban legfeljebb néhány hét múlva fog jelentkezni, mert most még a leszívott zsír és testfolyadék helyére a tested több vizet, nyirokvizet raktározz, hiszen ezzel védő a beteg szöveteket.

Nem hiába mondják, hogy a végleges eredmény akár 3-6 hónapba is beletelik.

Felszedni sem egyik napról a másikra szedtük, szóval megszabadulni is irreális álom lenne, hogy sitty-sutty meg tudnánk tőle.

2013. jan. 31. 10:48
Sziasztok. :)Köszönöm a válaszokat! Londoni_lany! Engem a héten műtöttek hétfőn és jövő hét kedden kell visszamennem varratszedésre. Nem próbáltattak velem nadrágot! :( "Ezek" :) csak úgy rám adták és kész.... igazából most már jól beleférek így, hogy nem harisnyanaci hanem combfix van rajtam. :) A nunimról :) a duzzanat apad de most meg belilult.... meg még itt-ott. :) Mivel Somcsika leírta az amúgy tök ésszerű magyarázatot a duzzanatra, teljesen megnyugodtam. Köszönöm. Hát én is jövök-megyek már műtét utáni napon vezettem mert muszáj volt, de igazán csak ma érzem azt, hogy jobban vagyok. Lehet, hogy a napsütés is az oka meg az, hogy az eddig passzentos gatyáim feljönnek a "búvárruhára" úgy, hogy még 2 ujjam bele is fér! :) Tényleg nagyon jó érzés. :) Kg.-ban viszont semmi nem változott.... Szép napot Nektek!
211. Somcsika (válaszként erre: 204. - Bodzalevél)
2013. jan. 31. 08:22

Néhány nap vagy hét múlva a duzzanat onnan is lemegy majd. Azért oda gyűlt a víz, mert mint mondtad ott nem nyom egyedül, a komressziónak az a lényege, hogy folyamatosan nyomás alatt tartsa a műtött területet. Ezzel serkentve a nyirokkeringés visszaállását. Mivel a puninál nem szorított, ezért amit a nyírokkeringés nem tudott elszállítani, azt oda gyűjtötte be.

Szóval ez egy természetes dolog. Elmúlik.

210. leedit (válaszként erre: 209. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 30. 21:33
Akkor ezek szerint, ha varratszedésig alakul a dolog, akkor nekem kb. holnapig :) Holnap megyek vissza...
209. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 207. - Leedit)
2013. jan. 30. 21:29
16an volt a zsirleszivas es 24en voltam varratszedesen, masnap, 25en jottem is vissza londonba. :) Mar nagyon a veget jarom a kellemetlen dolgoknak, szinte smemi fajdalmam nincs mar, es a szinem is naprol napra javul. :)
208. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 206. - Bodzalevél)
2013. jan. 30. 21:28
nekem ultrahangos zsirleszivasom volt, az teljesen mas, mint amin velhetoen te voltal. nem, nem kaptam semmifele injekciot, csak az emlitett kremet a veralafutasokra. Es erzestelenitettek, nem altattak. A nadrag-dolgot ugy ertettem, hogy nem probaltad fel elotte? En 2t is probaltam, es ugy valasztottunk.
207. leedit (válaszként erre: 201. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 30. 21:20
Londoni Lány: Mikor lesz varratszedésed? Azt hittem, hogy műtét után egy héttel azért kell visszamenni...
2013. jan. 30. 21:07
Szia. Dr. Gacs József műtött a dr. Rose klinikán. Nekem benne volt az árban a nadrág, már úgy ébredtem, hogy rám adták. Időközben rájöttem, hogy a kompressziós harisnyanadrágon nem csúszott fel rendesen a gatyóm....Azóta viszont lecseréltem combfixesre. Így jobb. Köszönöm, hogy válaszoltál. Megnyugtattál azzal, hogy a vizenyő leapad. Köszönöm. :) Jöv. hét kedden szednek varratot. Neked nem adtak otthonra vérrög képződés elleni injekciót? Képzeld nekem kell minden nap beadni a hasamba.... :/
205. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 204. - Bodzalevél)
2013. jan. 30. 19:56
szia. Nem probaltad fel elotte a gatyot? a vizesedes egeszen biztos, hogy leapad idovel. Kinel voltal egyebkent? Ha nagyon nem tudod, hogy jol vagy-e, akkor szerintem ne sokat gondolkodj, hanem hivd fel az orvost es kerdezd meg, hogy ez normalis-e.
2013. jan. 30. 18:21

Sziasztok! Nekem tegnapelőtt volt has, csípő és külső combon zsírleszívásom. Hát fel voltam készülve lelkileg mert már rendelkezem :)1 pár új mellel is ami(k)már egy évesek. Szóval igazából nem a fájdalommal van a bajom ami azért nem olyan számottevő de elég kellemetlen. A problémám az lenne,( ha valaki tud róla vmit kérem nyugtasson meg!), hogy belepréseltek egy xxs-es "búvárruhába" ami pont a szeméremdombomat nem nyomja egyedül (máshol ki akar durranni)és valami undorító kocsonyás izé lett ott.....szóval a dombom bevizesedett... :( Ugye ez nem marad így?

Köszönöm előre is ha valaki ír....

203. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 202. - Pinkdreams)
2013. jan. 30. 18:01
Biztos szep lesz! nekem meg "elo kell keszitenem" a felkarom, es meg utana sem biztos, hogy szepen meg lehet majd csinalni. (
202. pinkdreams (válaszként erre: 199. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 29. 21:53
Nem ismerem ezt a krémet, de majd úgyis megkérdezem a dokit, hogy mit javasol a lila foltokra és a duzzanatokra. Nekem 15 évvel ezelőtt volt a combomon zsírleszívás, akkor nem használtam rá semmit, de 6 hétig kellett hordanom a szorító nadrágot. Addig lila is volt a lábam. Szerencsére azóta nem híztam oda vissza. Remélem a felkarom is szép lesz a zsírleszívás után. :)
201. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 200. - Leedit)
2013. jan. 29. 21:30

Apadt eleg sokat, mar egesz jo csaj vagyok! :)))

A doktorno azt mondta, kb varratszedesig valtozhat. Epp azert tornazom, hogy jo formaja legyen a vegen, en is tegyek mar erte valamit... ;)

200. leedit (válaszként erre: 198. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 29. 21:02
A viszketés, meg a szúrás nekem is megvan, de végülis nem olyan vészes, csak inkább fura. Neked egyébként leapadt még a varratszedés óta, vagy nagyjából ez lesz a végleges forma?
199. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 195. - Pinkdreams)
2013. jan. 29. 20:58
Ismered ezt a kremet? Visszerekre is jo, azt hallottam.
198. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 196. - Leedit)
2013. jan. 29. 20:57
Az egesz meg volt duzzadva, ugyhogy ha ezt erzed, az normalis. Ha valami mast, bizonyos helyeken erzed, hogy be van dagadva, kisebb pontokon, meg van ez a valoban egeto erzes, akkor lehet, hogy nem rossz otlet holnap telefonon utanakerdezni, hogy mindez normalis-e. Tudod, mindenki mas, mashogy reagaljuk le a dolgokat, mas a szervezetunk. Ha aggodsz, akkor inkabb kerdezd meg, az a biztos!
197. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 196. - Leedit)
2013. jan. 29. 20:55
Hat olyan nem volt, mintha egne a borom. Ugy ereztem, mintha sulyt tettek volna ra es az nyomna. Meg elegge viszketett is mar par nap utan. :) Akkor ereztem meg kicsi "szuras"-szerueket, mikor - szerintem - a varratok birizgaltak. Most mar szetvakarom magam a foltoknal! Visoznt erdekes, hogy a nagyobbaknal, ahol volt a zsir, ott meg mindig alig erzem a borom. "Erzeketlensegnek" irjak, de nem az, csak mintha nem az enyem lenne. :)
196. leedit (válaszként erre: 188. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 29. 20:45
Nekem csütörtökön lesz varratszedés. Most úgy érzem, hogy a nacó alatt ég a bőröm, és mintha be lenne dagadva. Neked is volt ilyen érzésed?
195. pinkdreams (válaszként erre: 194. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 29. 20:42
Köszi:)
194. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 193. - Pinkdreams)
2013. jan. 29. 20:40
Liotont
193. pinkdreams (válaszként erre: 192. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 29. 20:32
Milyen krémet használsz rá?
2013. jan. 29. 20:25
kepzeljetek, ma mar eleg jol neznek ki a szines reszeim. :) Halvanyulnak es mar csak a lila a legerosebb szin, nem a majdnem fekete. :)) A kisebb reszeknel mar csak vonalak vannak, a nagyobbaknak meg a kozepe mar majdnem bor szinu. Azt hittem, ez a dolog tovabb tart majd, de ugy latszik, gyorsan regeneralodom (biztos a torna is sokat segit a verkeringesemen), es a krem is radobhat egy lapattal. Ha igy folytatom, jovohet vege fele mar nem leszek ilyen ket(vagy eppen sok)szinu. :))
191. Ecuska10 (válaszként erre: 190. - Nizzagirl)
2013. jan. 29. 10:52
Köszi! :)
190. nizzagirl (válaszként erre: 189. - Ecuska10)
2013. jan. 29. 09:57
Írtam privit:-)
189. Ecuska10 (válaszként erre: 185. - Nizzagirl)
2013. jan. 29. 08:51

Esetleg írnál konkrét orvost aki nem volt szimpatikus?Csuhán kívül ki az aki még számításba jöhet? Mert én is nehezen tudok dönteni. Nekem az aesthetica-s orvosok nem voltak szimpatikusak, szerintem inkább mellben jók, nem láttam olyan jó képeket a zsírleszívásról. A barátnőm Rusz dokinál csináltatja a mellét.

Általában erre a kérdésre nem kapok választ, de megkérdezem, neked milyen árajánlatokat adtak?

Írhatsz priviben is. Nekem ez azért lenne fontos mert én csak Balajthynál voltam, és nincs összehasonlítási alapom.

188. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 186. - Leedit)
2013. jan. 28. 22:59
egesz biztos fel fog tunni nekik! engem nem erdekel ki mit mond, magam miatt cainaltam es nem masnak. nyilvan jo erzes, ha eszreveszik, de ha nem, en attol meg felhitlebul eezem magam. :) latvanyos egyebkent majd akkor lesz nalam, ha nem kell a gatyo, mert akkor fel tudok venni szoknyat is, amot egyebkent nagyon varok mar. igy most azer nem tehetem ezt meg, meg a gatyo oldala ossze van varrva es eleg hulyen fest ez a resz kidudorodva a harisnya alatt. :)
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook