Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
307. Juzsmi
2013. febr. 18. 13:31

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Elmentem a dokimhoz, de lebeszélt a zsírleszívásról, hogy nem lesz szép utána a bőröm. Hepe hupás lesz. Nem tudom mitévő legyek.:(

A Smart Lipo-ról mit hallottatok? Előre is köszi a válaszokat?

306. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 305. - Bodzalevél)
2013. febr. 18. 13:16

kerdezd meg, kerlek, hogy hol egy hogy kell osszevarrni, aztan majd mondd el nekem is, hogy meg tudjam en is csinalni. Egyebkent harisnyat szoktam ravenni, az meg szorit rajta egy kicsit, dehat a vegtelensegig ez nem mehet igy ugyebar... :)

Hany hetig kell hordani egyebkent? Az ultrahangos zsirleszivasnal kevesebb ideig, mint a masiknal, de nem tudom, hogy 4-6 het vagy mennyi? Mar egesz osszeszedett vagyok, ha nincs rajtam. :)

2013. febr. 18. 12:57
Nos....felhívtam a dokit és tényleg nem röhögött ki. Behívtak holnapra, nagyon kíváncsi vagyok mit mondanak. A piócás dolog tényleg jól hangzik bár én a liotont használom és szinte egyáltalán nincsenek már foltjaim. ---Köszönöm a tanácsot! Holnap majd megírom mit mondtak a lötyögő búvárruhámra. :)
304. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 303. - Leedit)
2013. febr. 18. 10:57
Fu, hat ez a piocakivonat jol hangzik! :))
303. leedit
2013. febr. 18. 07:03

Ez jó kérdés, és ha nem is szakad szét, akkor is látszani midenképpen fog, nem??

Képzeljétek, eltűntek a foltjaim. A gyógyszerész Medhirud krémet javasolt, kb. másfél hete kenem magam vele, és tegnapra gyakorlatilag teljesen eltűntek a foltjaim. Mindenkinek bátran ajánlom. Nekem egy erősebb szorítás, vagy egy vakarás után is véraláfutásom van, úgyhogy ez most nagy rekord, hogy a fekete foltok másfél hét alatt eltűntek. Orvosi piócakivonatot tartalmaz, biztos az segített... :)

2013. febr. 17. 23:56
az egyik kerdes a mikor, de foleg az erdekel, hogy hogyan varrjam meg? az oke, hogy kivul, de nem fog az anyag szetszakadni??
301. leedit
2013. febr. 17. 19:04
Nekem is mondták, hogy varrni kell, ha már nem szoros, de az enyém még elég szoros, bár közel sem olyan, mint volt. Én is pont ma gondoltam rá, hogy vajon mikor kell majd varrni...
300. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 299. - Bodzalevél)
2013. febr. 17. 19:00

sztem nem fog kirohogni, nyugodtan hivd fel. nekem mondtak, hogy varrjam, ha mar lotyog, de meg nem lotyog, csak nem olyan szoros, mint volt.

nekem most lesz a 4. hetem.

2013. febr. 17. 18:31
Hello. Elég rég nem írtam, sajnos nem volt időm. :( Londoni lány az lenne a kérdésem, hogy a ruhát amit zsírleszívás után adtak be kell szűkíteni? Nekem nem mondták. Az enyén xxs-es de már lötyög rajtam és szerintem semmit nem szorít.... 3 hete műtöttek, szerinted hívjam fel a dokimat és mondjam el vagy ki fog röhögni? :/
2013. febr. 17. 15:25

kepzeljetek, mar nyoma sincs a foltjaimnak. A vagasok helyen meg kicsit sotetebb, de csak maga a vagas, ezen kivul 1 resz van, kb ujjlenyomat meretu, ahol erosebb sarga a borom. Mindenhol mashol teljesen felszivodott mar minden. :)


A szoritot mikor kell szorosabbra varrni? mert nalam mar olyan, mint egy cicanadrag, nem szorit, de nem is bo igazan, pont passzentos. Hogy varrjam meg, hogy valoban jo legyen? nem fog az anyag szetszakadni, ha tul szorosra varrom?

297. leedit (válaszként erre: 292. - Ecuska10)
2013. febr. 17. 15:09

Ecuska: Nekem reggelente fájt mindenem az első két napon, főleg a hátam, de aztán enyhül. Ha végképp nem bírod, akkor fájdalomcsillapító a megoldás szerintem.

Örülök, hogy túlvagy rajta, biztosan nem fogod megbánni, és három héten belül már a nadrágokon is simán észreveszed majd a változást, az tuti.

296. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 295. - Ecuska10)
2013. febr. 17. 14:20
Majd meselj, milyen erzes! :)
295. Ecuska10 (válaszként erre: 293. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 17. 14:15

Köszönöm a biztató szavakat!!! :)

Egyébként örülök, hogy megcsináltattam, már nagyon vártam.

Alig várom hogy belebújjak abba a nadrágba, ami nem volt rám jó. :)

294. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 291. - Leedit)
2013. febr. 17. 12:31

En attol tartok, hogy ha sulyzozok, akkor izmosodik majd a karom. Mondjuk abban igazad lehet, hogy a borom feszesebb lesz kicsit, de ha valami mindig ilyen volt, azt nehez megvaltoztatni, ahogy te is mondtad.

Remelem, hetfon kapok valaszt a klinikarol. Addig utanakeresek milyen borfeszesito gyakorlatokat irnak a neten a felkarra.

293. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 292. - Ecuska10)
2013. febr. 17. 12:29
Jujdejo! Gratulalok! Most mar minden rendben lesz akkor veled is! :) Gyonyoru szep leszel! :) En nem kenegettem semmivel a fajdalom miatt. Kb 2-3 napig elegge eros, de utana mar csak jobb lesz. Fajdalomcsillapitot nem mondtak, hogy szedhetsz? Esetleg azt probald, de teljes fajdalommentesseget nyilvan az sem biztosit. Probalj pszichesen tenni ellene, es gondolj ra ugy, hogy vegre faj! Vegre azert faj, mert valami fontos lepest tettel magadert, vegre faj, ami azt jelenti, hogy most mar az eddigi gatlasok megszunnek, es ez resze a valtozasnak. Talan bolondnak nezel, de en igy fogok fel minden rosszat, minden fajdalmat, ami ezzel egyutt jar, jart. ;) Ma reggel atfordultam a masik oldalamra ebredes utan, es eleg rosszul fekudtem es nyomtam a combomat. A "fajdalomra" csak mosolyogni tudtam. :)
2013. febr. 17. 08:36

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten. :)

Nincsenek fájdalmaim, viszont nagyon fáj a derekam, aludni se tudtam tőle. Mivel kenegessem?

Nektek is volt ilyen?

291. leedit
2013. febr. 17. 08:06
Szerintem azért érdemes edzeni karra. Én 2010. nyara óta teniszezek, heti rendszerességgel. Már fél év után, amikor télen tornázgatni jártam (egy gyógytornász tartotta), az gyógytornász azt mondta, mindig engem néz a kargyakorlatoknál, mert olyan szépen látszik minden izmom. Hozzátartozik, hogy kétszer szültem, mindkétszer terhességi cukorbeteg voltam, és szülés után emiatt (a szénhidrátéhség miatt, mivel terhesség alatt szinte alig ehettem) nagyon meghíztam mindkétszer. A karom is kétszer akkora lett, mint most. És gyönyörűen visszament. Most három hétig nem teniszeztem, és a pénteki után olyan izomlázam van még mindig, hogy huh... De igazából biztos, hogy ez is genetika, mert például hiába a rendszeres mozgás, teniszezés, futás, a combomról és a fenekemről akkor sem ment le a felesleg, de azért természetesen javult. Lehet, hogy nem teljesen, mindenesetre segít szerintem a karon pl. a napi 1,5 kg-os súlyzózás.
290. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 289. - Pinkdreams)
2013. febr. 16. 11:38

nekem azert nem csinaltak meg, mert csunya logos lett volna utana. Egyebkent mar tul lennek rajta, de emiatt inkabb varok meg. Most eleve ugy kertem idopontot, hogy a boromet is csinaljak meg egybol. nem lesz szep, tudom, de sajnos ha 2 rossz kozt kell valasztanom, akkor inkabb legyen ott egy heg, minthogy ilyen maradjon, mert ezzel nem tudok megbekelni, tele vagyok gatlassal, es tudom, hogy ennyi kell mar csak a boldogsagomhoz. :) Sokkal batrabban vennek fel rovidujjut egy heggel, mint igy... :(

milyen konkret gyakorlatokat csinalsz, amivel probalod a borod feszesiteni? nekem azt mondta a doktorno, hogy nem kell kulon edzenem ra, csak fogyjak es meglatjuk.

289. pinkdreams (válaszként erre: 288. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 16. 07:37

Nagyon kíváncsi vagyok, mit fognak neked mondani a klinikán.

Én nem igazán vagyok megelégedve a karommal, mármint így zsírleszívás után sem. De úgy egyeztünk meg a dokival, hogy várunk őszig, és ha nem megy vissza szépen a bőr, vagy még vastag marad, akkor bőrt is fog kimetszeni. Addig edzek rá, feszesítem, aztán majd meglátom, milyen lesz.

2013. febr. 16. 02:02
ma kertem idopontot egy klinikara a karom miatt. nem nyugszom tole. olyan sok gatlassal kuzdok miatta. mar csak ez van. a tulsuly negyed annyira sem zavar, mint a karom. ha csak annyi tortenik, hogy megnezik es elmondjak, mennyit varhatok az egesztol, milyen nyoma marad, mennyibe kerulne, akkor mar tudok tervezni, el tudom rendezni magamban, hogy akarom-e. nagyon foglalkoztat ez a dolog...
287. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 286. - Leedit)
2013. febr. 16. 02:00
hat nemreg vettem egyet, de meg nem megy ram ugy, hogy kenyelmes is legyen. :)
286. leedit
2013. febr. 15. 19:36

Londoni lány: vettél már gatyót?

Én már nagyon tervezem...

285. leedit
2013. febr. 15. 18:49
Jelentem a teniszezés már megy! :) Nagyon bántam volna ha nem csináltatom meg a zsírleszívást!! :)
284. leedit
2013. febr. 13. 23:12
Nem vagyok egy feladós fajta, úgyhogy azért próbáltam háromszor is. Legközelebb biztos futni fogok! :)
2013. febr. 13. 23:07
azert ez mokas, nem? ugy felunk mozogni, mintha szetesnenk tole. :) oke, nem kellemes, de mivel lehet, igy tuti, hogy nem tudunk artani magunknak vele. :)))
282. leedit
2013. febr. 13. 22:02

Ecuska: Én sem reklámoztam, alig tudta valaki a műtétet, de senki nem vette észre. Leszívás után meg fog kissé dagadni, de igazából nekem már kisebbre dagadt, mint amilyen eredetileg voltam. A második hét végére meg már látványos volt a dolog. Nekem a lovaglómból szívtak le, úgyhogy a harisnya simán bevállalható. 2-án már bálozni voltam (egy hetes műtéttel), úgyhogy semmiben nem akadályozott, sőt testhezálló ruhát húztam, nem átlátszó fekete harisnyával, meg bokacsizmával, és senki nem vette észre, hogy a nacó rajtam van. Táncoltam is! :)


Pinkdreams: Nekem elméletileg varratszedés után már lehetett tornázgatnom. 25-én volt a műtétem, 31-én a varratszedés, úgyhogy már nagyon hiányzott nekem is a futás, de technikai okok miatt eddig húzódott az igazi edzés. Már ha lehet ezt annak hívni, mert csak erősebb tempóban sétálni bírtam. Háromszor is megpróbáltam, de a futás még nem megy a rázkódás miatt fura érzés, és félek, nehogy baj legyen.

281. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 279. - Ecuska10)
2013. febr. 13. 11:28
szia. :) en mar kozvetlen a mutet utan is kisebb voltam, mint az elott, de nem sokkal. most meg folyamatban van az "osszemenes". :) nekem a szorito ossze van varrva a terdemnel szoval nem tudok szoknyat hordani meg. egyebkent ez szep, csipkes az alja, szoval nem ronda a harisnya alatt.
280. pinkdreams (válaszként erre: 277. - Leedit)
2013. febr. 13. 09:46

Szabad már futnod? Mikor volt a műtéted?

Nekem ma egy hetes a karom, de amikor megpróbálok kocogni egy kicsit, nem esik jól az a rázkódás. Viszont jövő héttől mindenképpen elkezdek futni, mert nagyon hiányzik.

Nektek mikortól lett vékonyabb a lábadok? Mert nekem még ugyanolyan vastag a karom, lehet, hogy még a duzzanatoktól?

2013. febr. 13. 07:45

Sziasztok.

Műtét előtt állok, lenne pár kérdésem hozzátok.

A műtét után nagyon megdagad az ember?

Kétszer akkora mint volt? Vagy csak az érzés ilyen, és nem látszik igazán? Főleg azért kérdezem, hogy a környezetem észre veszi e, mert nem reklámoztam a dolgot.

A búvár ruhára vesztek harisnyát? Vagy nagyon látszik,hogy mi van alatta?

Köszönöm

278. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 277. - Leedit)
2013. febr. 12. 21:35
igen, nekem is volt, de mar jobb. A terdemnel ereztem ezt meg akkor is, ha csak setaltam az utcan. Eleg fura erzes. Ez mar elmult, de a combom most mar mindket oldalon faj. Orulok neki, mert hozza tartozik a folyamathoz. Szivesebben vennem, ha nem ereznem, de egye fene, hos leszek es mosolyogva kibirom. :) A bal combomon levo savo lassabban szivodik fel egyebkent, mert az az oldalam nagyobb, mint a jobb. Erdekes...
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook