Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
247. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 244. - Pinkdreams)
2013. febr. 6. 21:49
nem jo azt olvasni, hogy igy fajt! sajnalom! mit meg nem adnek erte, ha en is itt tartanek mar, hogy fajjon a karom ahhoz, hogy utana vegre szep legyen! a fajdalom ellenere is irigykedem. jo lesz ez, meglatod, csak tarts ki! :)
246. leedit
2013. febr. 6. 20:01
Jah, és mindenkinek ajánlom, tényleg megéri! :)
245. leedit (válaszként erre: 242. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 6. 20:00

Mit dolgozol odakinnt? Egyennadrágotok van?

Nekem most kezd látszódni és érződni ténylegesen a külömbség, pedig még csak pénteken leszek két hetes. Most nagyon boldog vagyok, úgy érzem megérte a dolog nagyon. A nadrágokkal én is úgy állok, hogy van egy sztreccsfarmerem, ami fenékben (lovaglóról szívtak le) most hátul nagyon redős, ennek persze én nagyon örülök. Biztos elég gázosan áll, de nem nagyon érdekel. Sőt! :) Még egy hét, és asszem elmegyek nacót venni magamnak. Alig várom...

2013. febr. 6. 13:12

Ma délelőtt volt a felkar zsírleszívásom. Hát mit mondjak...sírtam közben. Helyi érzéstelenítésben kértem. Ugye már az sem volt egy leányálom, ahogy az egész felkaromat körbeszurkálta lidocainnal, de ami utána jött, az maga volt a pokol. Négyszer abba kellett hagynia a dokinak, mert az ájulás környékezett. Mondta, hogy nem érti, miért fáj, hiszen annyi érzéstelenítőt adott, nem lenne szabad. Nagy nehezen kész lett a jobb kezem, na gondoltam, ha ilyen lesz a másik is, akkor én meghalok inkább. De érdekes módon, az egyáltalán nem fájt. Sőt, majdnem elszundikáltam közben. Mondta a doki, hogy a másik kezemnél inkább jobban beleadta az izomba az érzéstelenítőt, azért nem éreztem fájdalmat.

Összesen 3 dl trutyi jött le a két kezemről. Azóta furcsa zsibbadást érzek az ujjaimban, ami remélem, el fog múlni.

Most van bennem egy csomó gyógyszer, úgy érzem magam, mint akit összevertek. Este még beveszek 2 Algopyrint, aztán remélem, hol napra már jobban leszek. Egy hét múlva kell kontrollra mennem, de még nem szedi ki a varratokat, majd csak 2 hét múlva. Aztán majd meglátjuk, visszahúzódik-e a bőr, vagy korrigáltatnom kell majd azt is néhány hónap múlva.

243. picurkriszti (válaszként erre: 230. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 5. 19:50
azt nem tudom h mennyi ideig lehet így csinálni csak azt tudom h nem tesz neki jót egyáltalán a forró víz
2013. febr. 5. 17:27

egyebkent nagyon ugy fest a dolog, hogy kell majd irnom a doktornonek, mert ez a kis fajdalom nem nagyon akar megvaltozni. 1 ponton van csak, es ott meg talan a legerosebb a szinem is. Nem tudom, mi lehet az oka, hogy nem akar olyan utemben javulni, mint a tobbi resz, raadasul ez eleg picike is. A fenekem es a combom "vonalanal" van ez a hely, es csak a bal oldalon. Nem folyamatos a fajdalom, de azert idonkent 1-1 mozdulatnal erzekeny.


Egyebkent meg alig varom mar, hogy vegre elmehessek nadragot venni! :) Amiben dolgozom, eleg szar anyag, konnyen csuszkal, es eleg bo volt ram mar a zsirleszivas elott is, de az eggyel kisebb meret majdnem szetrepedt akkor rajtam, ugyhogy nem vettem meg meg. Most rajtam van a gatyo, egy kozepesen vastag harisnya, atleta, derekmelegito, ami ov helyett funkcional (merthogy miert is lenne ovtarto resze ennek a remek nadragnak), es meg igy is percenkent huzogatom magamra a nadragot, mert csuszik le. imadom ezt az erzest :D

241. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 239. - Bodzalevél)
2013. febr. 5. 17:20
en nem hasznalok semmifele extrat. tornazgatok, es gyonyorkodok :D
240. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 238. - Bodzalevél)
2013. febr. 5. 17:19
igen, en jol belemasszirozom tusolas utan, es mivel a borom szepen beszivja, siman raveszem a nadragot.
2013. febr. 5. 17:14
Jaj és még 1 kérdés.Valami nyirokmasszázsról hallottam amit el kell kezdeni majd, hogy visszaálljon a rendes nyirokkeringés. De mikor? Ha már elhagytam a szorítónadrágot? Nekem van itthon egy úgynevezett hullám gépem ami erre jó de nem merem még beleburkolni a végtagjaimat mert mi van ha rosszat teszek vele? Londoni lány! Örülök, hogy már alig látszik :) én még nagyon "oda" vagyok. :)
2013. febr. 5. 17:08

sziasztok. Nekem is a liotont ajánlották. Ma szedtek varratot, így már könnyebb... Kérdésem a következő;

kérlek segítsetek! Liotonnal bekenem a foltokat és ráhúzhatom a búvár gatyót?

2013. febr. 4. 22:45
nekem a liotont ajanlotta a doktorno, es nagyon jol hasznal, mert alig vannak mar foltjaim. a legtobb reszen eltunt teljesen, a legrondabb is vilagos lila mar csak.
236. leedit
2013. febr. 4. 21:31
ha nem a gatyót, akkor meg a foltokat fogja nézni... :) fekete vagyok... Te mit használtál rá?
235. leedit
2013. febr. 4. 21:30
Igazából a nőgyógyász fordult meg először a fejemben, de elépzeltem, ahogy meglát a kisgatyómban és kissé elbizonytalanodtam :)
2013. febr. 4. 21:16
sztem a dokitol kerdezd meg, hogy mit ajanl. gondolom eleg erzekeny a borod most, a fertozesveszely is talan nagyobb, szoval inkabb menj biztosra, mint a mi laikus tanacsaink miatt elkapj valamit.
233. leedit
2013. febr. 4. 21:11

Akkor ok, már kezdtem aggódni, hogy nem elégszer mosom...

Más: A varratszedés után alig vártam, hogy fürödhessek, befeküdtem egy kád forró vízbe. Lehet, hogy nem szabadott volna, de most már biztosan tudom, hogy nem attól dagadtam be alul (hüvely mellett nagyjából). Kaptam varratszedés után bikinivonalra egy szőrtelenítő kezelést, és attól van szerintem. Kívülről nem látszik, csak annyi hogy kissé meg van duzzadva, viszont eléggé fáj. Szerintetek mit csináljak vele?

2013. febr. 4. 20:37
en eddig 1x mostam csak ki, miutan eloszor levehettem. most hetvegere tervezem a kovetkezo alkalmat, mert mar eleg szep a labam, a borom, most mar leveszem 30-40 percre, mig kimosom es megszaritom
231. leedit
2013. febr. 4. 20:13
Azt szeretném kérdezni, ti mikor szoktátok kimosni a nacót?
230. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 229. - Picurkriszti)
2013. febr. 4. 12:22
es mindezt meddig?
229. picurkriszti (válaszként erre: 220. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 4. 00:08
Szia.nem szabad forri vizben fürödni,nekem azt mondta doktornő.meg szaunàzni sem mert mind a kettő értàgitó meg pórustàgitó hatàsú és nem tesz jót a bőrnek.langyos vízben zuhi,azt tudom h lehet.
228. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 227. - Bodzalevél)
2013. febr. 3. 16:32
igen, akkor ez nagyon mas dolog, mint ami nalam volt. de jo neked, hogy tudsz normalisan zuhanyozni. :)
2013. febr. 3. 15:54
Szia. Nekem zuhanyozni minden nap lehet. A tapaszokat ilyenkor zuhizás előtt én veszem le és ha végeztem újakat kell felraknom. Így szólt az utasítás... 10 percre levehetem minden nap. A varratok vízállóak és semmi bajuk. Nem tudom....ahány ház annyi szokás ezek szerint.
226. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 225. - Bodzalevél)
2013. febr. 3. 14:04

koszi a mellplasztikas tanacsokat. :)


megengedtek, hogy levedd a ruhat varratszedes elott?? en ugy tudtam, addig nem szabad megmozditani sem, nemhogy levenni, mert fertozesveszelyes es kell, hogy szoritson megszakitas nelkul.


A comb termeszetesen megduzzad, hiszen nagyon durva beavatkozasrol van szo. ha csak arra gondolsz, hogy valahol megszurod vagy megvagod magad, ott is kicsit megdagad a bor. Ez egy oriasi felulet, tele folyadekkal, veralafutasokkal, a bornek, a szovetnek, husnak meg kell nyugodnia. Epp ezert van az, hogy par hetig kell hordani a szoritonadragot es a vegeleges formaja is csak par het utan alakul ki. A kemenyseg is valoszinuleg ennek tudhato be, de azert ha teljesen meg akarsz nyugodni, hivd fel a dokit, kerdezd meg, hogy mindez normalis-e.

2013. febr. 3. 13:55
Sziasztok! Kedden végre varratot szednek! :) Szeretném megkérdezni, hogy mindenki nyűglődik éjszakánként? Mert én nagyon.... :( A hasam ha leveszem a ruhát, nagy és kemény..... ugye ez nem marad így??? A combomra meg mintha visszajött volna ami szívás után eltűnt. ----Mellműtéthez lenne hozzászólni valóm!Ha valaki esetleg implantot rakat be, jól fontolja meg, hogy izom vagy félizom alá teteti. Nekem pont egy éve csinálták izom alá, az egyik nem csúszott be teljesen és már nem is fog tehát újból meg kell műteni :( Alaposan át kell nézetni az izomzatot mert erősebb izomzatnál félizom alá érdemes rakatni.. Mell felvarrásnál szoktak implantátumot is rakni mivel hiába veszik ki a lógó bőrt kell valami ami a mellnek formát ad egyébként amorf kinézete lenne nem pedig cicire hasonlítana....Remélem tudtam hasznos infót adni valakinek és remélem nekem is segítetek. Köszi.
224. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 223. - Leedit)
2013. febr. 2. 15:59
hat akkor lehet, hogy nem kene megsem csinalnom. nem szeretnek tobb kellemetlenseget, bar ahogy te is irtad, valoban elolrebb jarok, talan nem is lenne semmi ilyen gond. de inkabb vagyok ovatos. :)
223. leedit
2013. febr. 2. 15:55
Csak kicsit bedagadt, jegelem éjszaka, és az viszont jót tesz. Már majdnem teljesen leapadt.
222. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 221. - Leedit)
2013. febr. 2. 15:36
bedurrant a borod? ez mit jelent? mi tortent?? igen, varratszedes utan mar egybol lehet mozogni. en mozgok minden nap kb 1 orat de attol meg fajdogal egy kicsit. biztos, hogy velejar, de ha nem mulik el jovo het vegeig, vagy rosszabb lesz, utanakerdezek.
221. leedit
2013. febr. 2. 15:24

Köszi, már egész jól vagyok. Úgy emlékszem, hogy varratszedés után lehet mozogni már, sőt az segít. Jól emlékszem?

Én a varratszedést követően befeküdtem egy kád forró vízbe, de bedurrant a bőröm ott, ahol a gatyó fent a p-nál van, úgyhogy én most mellőzni fogom, inkább zuhizok. De Te már előbbre tartasz, lehet, hogy Nálad nem lesz gond.

2013. febr. 2. 14:16
lanyok, mig hordom a gatyot, be lehet fekudni egy kad forro vizbe? vagy csinal valami olyat, ami nem lesz jo?
219. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 218. - Leedit)
2013. febr. 2. 14:15

a csipkes reszre en rakerdeztem, mert folyamatosan felcsuszott es felcsuszik a terdhajlatomba, az elso perctol kezdve. Azt mondta a doktorno, hogy nem baj, a terdemet kell, hogy fedje.

Egyebkent miujsag veled, hogy erzed magad? :)

218. leedit
2013. febr. 2. 13:38

Bár én is ott tartanék már, hogy csúszkál... Alig várom már. Igaz, alul a csipke már most is lötyög, de a többi része még feszül rendesen.

Én azt olvastam több fórumon is, hogy megpróbálták eladni utánna a gatyót, mert van, ahol nincs bennt az árban... De hogy sikerült-e nekik, azt nem tudom.

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook