Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


127. Ecuska10 (válaszként erre: 126. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 2. 17:30

Szia!

Köszönöm a választ!

Sok sikert kívánok neked! :) Remélem elégedett leszel az eredménnyel!!! Várom a a beszámolót!

Addig nyugi, már nem kell sokat várnod. :)

126. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 124. - Ecuska10)
2013. jan. 2. 16:20

Dr. Lanyihoz fogok menni.

A kulso es belso comb tuti, ezen kivul a karomat es talan a terdemet csinaltatom meg, ami a penztacamba belefer. A karomat szeretnem, mert az okozza a legtobb gatlast bennem a lovaglomon (kulso combomon) kivul. A terdem soha nem erdekelt komolyabban, de az sem szep. Ha belefer, akkor az is meglesz most.

Sajnos tobb doki is azt mondta, hogy ezeket a pluszokat nem tudom eltuntetni tornaval, ezert dontottem a zsirleszivas mellett. Izgulok, de nagyon varom! :)

125. Ecuska10 (válaszként erre: 118. - Diora)
2013. jan. 2. 15:55

Szia!


Kinél voltál?

124. Ecuska10 (válaszként erre: 122. - 9c81d48cc9)
2013. jan. 2. 15:15

Szia!


És kinél csináltatod? Milyen módszerrel?

Csak a combodat csinálják? Külső ,belső?

Én is szeretném megcsináltatni a combomat, és a térdemet is, mert hiába a torna, a kis pukliktól nem tudok megszabadulni.

2013. jan. 2. 15:01

Van egy 3 hetet használt, tökéletes állapotban lévő "S"-es méretű "TD" típusú térd aláig érő, testszínű kompressziós nadrágom eladó.

Privátban minden kérdésre szívesen válaszolok.

122. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 121. - Ecuska10)
2013. jan. 2. 14:35
szia. nekem 15-re van idopontom, utana tudok csak nyilatkozni rola. mar nagyon izgulok :)
2013. jan. 2. 09:38

Sziasztok!


Én még új vagyok itt.

Az lenne a kérdésem , hogy valakinek csináltak ultrahangos zsírleszívást?

Milyen módszerrel vagytok megelégedve?

120. nizzagirl (válaszként erre: 118. - Diora)
2012. dec. 29. 20:09
szia!Gratula:-) kinél voltál?ki végezte?
2012. dec. 27. 18:27
sziasztok. januar 15en megyek megcsinaltatni a combomat. A kompresszios ruhaban mennyire lehet mozogni, tornazni? Elkepzelni sem tudom, milyen lehet :)
118. Diora
2012. dec. 18. 16:48

Sziasztok!

Nekem most volt zsírleszívásom, 2 hónapja, közel -20cm-nél járok, combonként!!!(csípő-comb-térd.)

4,7 L szívtak le ezekről a területekről, az eredmény óóóriási!! Tökéletes lett, hepe-hupa nélkül, a metszések fél cm se volt, némelyik, már most nyom nélkül eltűnt. Maximálisan elégedett vagyok, óriási lökést kaptam a fogyókurám folytatásában, már fogytam is azóta 6kg.-ot. Imádok tükörbe nézni, öltözködni. A fájdalom nem volt számottevő, de nekem a legujjabb módszert alkalmazták, a vibrációs technikát.

2012. nov. 20. 18:49

Sziasztok!

BodyTite kezelést/leszívást esetleg valaki próbálta már?

2012. nov. 7. 13:52
sziasztok megvan az időpontom Németh dokinál.február 11-n megyek a műtétre.nekem azt mondta a zsírleszívással kapcsolatban h genetika kérdése is ill. h idővel elmúlik ha az elején hepehupás mert pl. az egyik oldal fel van vizesedve a másik nem.Én még arra lennék kíváncsi h aki már megvan gyógyulva teljesen és úgy hepehupás a bőre az mitől van?
115. af5393007b (válaszként erre: 112. - Picurkriszti)
2012. nov. 7. 11:47
az egyenletesség függ attól is, hogy milyen az alatta elhelyezkedő izomzat főleg a combnál,tehát ha leszívnak jobban látszódni fog az izomzatod íve és esetleg ettől nem fog olyan egyenletesnek tűnni,de ezt látni fogod meg érezni hogy az nem otthagyott zsír...legalább jó szálkásnak fogsz tűnni,szóval szép lesz az ne parázz:D nekem most fogják csinálni 3 hónap múlva és én ezt a választ kaptam hasonló kérdésemre. a hasról nem tudok mit írni. szép napot
114. Somcsika (válaszként erre: 113. - Af5393007b)
2012. nov. 7. 11:41

Komressziós ruhát általában műtét után 4-6 hétig tanácsos hordani a szebb eredmény érdekében.

Elméletileg vissza tudod hízni a combról leszívott mennyiséget, mégha nem is teljesen oda, és igazából akkor lesz nagyon ronda majd, mert egyenetlenül függ visszajönni. Tehát azért érdemes utánna is odafigyelni rá.

2012. nov. 7. 11:37
Sziasztok ! 3 hónap múlva lesz zsírleszívásom a combomról, az érdekelne hogy mennyire jön vissza vagy jöhet vissza a leszívott mennyiség? nyilván tisztában vagyok vele hogy a sport és a rendes táplálkozás függvénye is a dolog...de mégis, illetve hogy a kompressziós ruhát utána meddig kel hordani?köszi a válaszokat
2012. nov. 6. 20:11
sziasztok!Én Dr. Német Lajoshoz fogok menni zsírleszívást és mellműtétet is fog csinálni.valakinek van tapasztalata ennél a dokinál?Az ha nem lesz egyenletes a combom és a hasam felülete az a doki hibája vagy nekem van baj azzal a területtel?
2012. júl. 25. 15:03

Sziasztok,


Szeptemberben lesz combplasztikám és komressziós nadrágot keresek megvételre. Szerintem M-es méretű lenne rám jó.

Ha valakinek van és már fölösleges írjon már privit. Sajnálok érte 17-20 ezer forintot adni.

Előre is köszönöm

110. Cege
2012. júl. 10. 11:10

Sziasztok,


hasamról, derekamról szeretném elsősorban leszívatni a zsírt. kit ajánlotok?

109. póniló (válaszként erre: 106. - Krisztin27)
2012. júl. 6. 15:46
Nekem is hasonló a véleményem! Már több, mint egy éve volt a zsírleszívás, de a hasam elég gáz! Nem elég, hogy elég ráncos, de van egy vízszintes csík, ahol mintha ott maradt volna egy kis felesleges zsír! Ez reggel kevésbé észrevehető, de este, mikor már táplálkoztam párszor, nagyon feltűnő!
2012. jún. 29. 23:44

Sziasztok!

Nekem is van egy S/M méretű kompressziós ruhám has-zsírleszívás után vettem a dokitól. Ha valakit érdekel, priviben írjon és biztos sikerül megegyeznünk, jutányos áron eladnám.

Üdv

107. angéla35 (válaszként erre: 106. - Krisztin27)
2012. jún. 24. 17:36
szia Be nézhetnék a naplodba? Gondolkozom rajta de akkor igy elgondolkozom rajta.
2012. jún. 18. 23:22
Sziasztok. Nemsokara 3 honapos a hasim... Javasolnam, hogy mielott leszivatjatok a hasatokat, probaljatok ki mindent, hatha nem kell! Tok jo az eredmeny ruhaban, de anelkul... Hat inkabb maradtam volna zsiros.... Kepek az oldalamon...
2012. máj. 1. 23:38

sziasztok!


szeretnék bekéretőzni hozzátok.Zsírleszívásom lessz majd a cicim oldalán.Kicsit igy bonyolult de volt egy mellkisebbitésem és oldalt ott maradtt egy jókora zsirtöbblet.Na ettől kivagyok nagyon.Zsírszivással akarják eltüntetni de nem vagyok még tisztába a zyírszívás módszereivel.Majd persze olvasgatok,de kérni szeretnék tapasztalatot töletek is,hogy mire kell oda figyelnem stb ...

amitől félek,hogy hogyan huzódik vissza egyáltalán.


eletimádó neked mekkora volt a hasad a zsírszívás előtt? gondolom nem nagy.Hogy viseled .

Kinél voltál .

sziasztok Angi

2012. ápr. 29. 13:47

Sziasztok, nekem egy hete volt zsirleszivasom hasrol, es a kompresszios ruha ( test szinu, S meter) lassan szuksegtelenne valik es szeretnem eladni. Ha valakit erkel irjon priviben es megbeszeljuk a reszleteket.

Hajra csajok, erosek es szepek vagyunk! :)

103. b8b8d351d2 (válaszként erre: 98. - Mesike1980)
2012. ápr. 23. 21:39
Mennyibe kerül egy olyan gép?
2012. ápr. 19. 11:37
Ó, nem, az egész családunk hasra hízik, és alig van derekunk. Egyszerűen csak volt honnan lejönni a centiknek :-)
101. Fanta86 (válaszként erre: 98. - Mesike1980)
2012. ápr. 14. 14:04
Kinek mi jön be...kinek milyen a genetikai állománya...lehet Neked tökéletes,míg másnak sajna nem :s
100. Fanta86 (válaszként erre: 99. - Krisztin27)
2012. ápr. 14. 14:02
Örülök,hogy minden ok! ;)
99. krisztin27 (válaszként erre: 97. - Fanta86)
2012. márc. 29. 15:34

Szia! Na megvolt a nagy dolog... hát... kemény pár nap volt az első hét! Ma vagyok pont 1 hetes... :))

Remélem tényleg jó lesz minden...

2012. márc. 28. 11:38
Sziasztok, a hasplasztika helyett miért nem próbáltátok ki az ultrahangos zsírbontást, az leszed jópár centit! Nekem 12 hét alatt - 8 cm jött le a hasamról. Egy Forever Slim otthoni uh. gépet vettem, amit otthon lehet használni, és te kezeled vele magd. Én mindenképpen műtét nélkül akartam megúszni, és bejött! Ti az uh. zsírbontást nem próbáltátok hasra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook