Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. fórum

Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
37. 342402de6d (válaszként erre: 13. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 18:46
Miért ne lenne fontos?Honnét tudod,hogy nincs közöttük semmi?
36. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Cserépkályha)
2016. máj. 6. 18:34

ez a véleményem és kész :) a helyzetről, amit leírtál.

engem nem vígasztalna, hogy jaj, majdnem megcsalt a párom, de ledumáltam róla...

35. 1abbb5d144 (válaszként erre: 33. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 18:34

én veled értek egyet.

Totál nem értem, mi ez a naivitás. Meg az miért lenne jó érzés, hogy kiderül, jujj, gyors leszáll róla? Később meg jött volna neki más, akit még később veszel észre...

2016. máj. 6. 18:31
nem szituról írtál, hanem rólam, a mondatodban, az áll, hogy "te", és az már ítélkezésnek minősül
33. túrógombócka (válaszként erre: 32. - Cserépkályha)
2016. máj. 6. 18:27
mégis honnan a bánatból ismernélek? egy szituációról van szó, arról mondtam véleményt.
32. cserépkályha (válaszként erre: 31. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 18:26
szeretem mikor úgy ítélkeznek, hogy nem is ismernek
31. túrógombócka (válaszként erre: 30. - Cserépkályha)
2016. máj. 6. 18:21
szerintem te kergetsz illúziót. bocs.
30. cserépkályha (válaszként erre: 27. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 18:17
Ha már akkor megbeszéljük, akkor nem megy el tovább, és nem kerget illúziót, amit szerelemnek gondol. Mivel a megcsalás már csak okozat, jobb, ha már előtte fény derül az okra.
2016. máj. 6. 17:50
Minek turkálni a másik holmijában? Eltekintve a konkrét esettől, pont azzal lehet megölni egy kapcsolatot, sok egyéb mellett, hogy az embernek teljesen lemorzsolódik a magánszférája. Valamennyire mindenkinek szüksége van.
28. Kamillka (válaszként erre: 13. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 17:31

Siman kerdezz ra. Furcsa lenne, ha neki allna feljebb.


Amugy nem hinnem, hogy annyira bevett szokas lenne ismerosoknek melltartos kepeket kuldozgetni viberen csak ugy. Azert csak csetelhettek egy ideig.

27. túrógombócka (válaszként erre: 26. - Cserépkályha)
2016. máj. 6. 17:26

semmit nem tehettél volna ellene, ha valaki valakivel meg akar csalni, akkor meg fog.

csak persze szerencsésebb előbb kirúgni az illetőt, mint utóbb.

2016. máj. 6. 17:23
Én biztos rákérdeznék. Anno én pont azzal rontottam el, hogy mikor a kolléganőjével csetelgetett a párom, nem vettem komolyan, mire észbe kaptam, már a szeretője volt. Úgy voltam vele, hogy csak ártatlan beszélgetést folytat. Ja, persze, azért mert magamból indulok ki, ő még nem biztos, hogy olyan, mint én.
25. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Lara anyuja)
2016. máj. 6. 17:18

Ez a legjobb!!! Tényleg, le kell törölni, meglátjuk mit szól hozzá?:D


Drágám, volt 3 melltartós csajos kép a laptopon, te törölted ki?


Igen, drágám, bajod?:)

24. NomNom
2016. máj. 6. 17:17
Anno én is találtam dolgokat a párom telefonjában. Bár csak üzenetek voltak az extől. Mikor a képébe vágtam azért kicsit bűntudatom volt, de egyszer sem vágta a fejemhez, hogy én meg mit turkálok a dolgaiba. Tudta, hogy a bizalmatlanság miatt tettem. Azóta megpróbáljuk inkább kiteregetni a lapjainkat. Legalábbis remélem mert azóta nem nézegetem...:D
23. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 17:16
Szinte biztos vagy benne? Háát én nem lennék.
22. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 17:14

Jaj, nehogymár te legyél a hibás, hogy találtál 3 nem odavaló képet! Hogy kutakodtál vagy sem, nem változtat azon, hogy a képek ott vannak, szóval nehogymár te legyél a hibás meg bizalom meg minden...a bizalmadat ő sértette meg, ha mentette a képeket, ezidáig a tudtod nélkül, most meg, hogy megtaláltad, a tudtoddal.


Ez olyan, hogy ha egy betörő lebukik, nem a rendőr a hibás, hanem a betörő mert minek ment oda. Itt te vagy a rendőr:)

2016. máj. 6. 17:09

Azért küldte mert csak .Na :D

Nem értem ,miért nem kérdezed meg a párod? Milyen kapcsolatba vagytok ? Ha nálad hasonlót találna ő is inkább morfondírozna rajta ? Miért ,ó miért ?


Azért mert akar tőle valamit ,azért küldte .A párod meg vevő rá ,mint a férfiak 99.9%-ban :D

20. bokazokni (válaszként erre: 18. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 17:08

Igen, hízelgő, a nőknek is, ha egy jó pasi rá van indulva, de attól még nem menteget le képeket, csak ha olyan szinten van. :)


A pasinak is hízhat a mája, de nem hiszem, hogy véletlenül küldözget neki a csaj ilyen képeket. Ha valaki nem nyitott és meghúzza a határokat, akkor felesleges lenne képekkel bombázni.


Ettől én még rákérdeznék egyszerűen, ahogy írtam. Nem mindegy, hogy automatikus letöltésből vannak képek a gépen, vagy a pasi elmentegette azokat.

19. aranylaz (válaszként erre: 3. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 17:05
Latod, nem kellett volna kotoraszni a parod telefonjaban.Az szigoruan maganszfera. Es amirol nem tudunk, az nem faj...:)
18. túrógombócka (válaszként erre: 17. - Bokazokni)
2016. máj. 6. 16:59
minden pasinak hízelgő, ha egy nő rá van indulva.
17. bokazokni (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 16:58

Kérdezd meg egyszerűen a párodat arról, hogy miért tárol fotókat arról a lányról.

Én nem szoktam senki gépében, telefonjában nézelődni, az enyémben sem szoktak, de nem háborodnék fel, ha a párom belenézne. Ha te úgy érzed, hogy akkor oda a bizalom, akkor nem vagytok igazán egy pár.


De szerintem arra nincs jó válasz, miért tart a gépén egy idegen nőtől, aki rá van indulva, fotókat lementve.

16. alidamolnar (válaszként erre: 13. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 16:51

"De érdekelne, hogy miért küldte!"


Szerintem inkább az lenne az érdekes, hogy miért mentette le a párod. (Mert hogy miért küldte, az a csaj cselekedete, de hogy párod miért mentette le, az meg a párodé.)

15. 5056d3921a (válaszként erre: 13. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 16:03

...pont annyira nehéz megkérdezned tőle, mint tőlünk.

Vagy tedd fel a kérdést a csajnak, aki a képeket küldte....

2016. máj. 6. 15:55
A bizalomnak már úgyis lőttek, ha kérdezel tőle valamit, ha nem.
2016. máj. 6. 15:47
Valószínűleg nem fontosak azok a képek. És tudom, hogy nincs köztük semmi. De érdekelne, hogy miért küldte! Rá kell valahogy kérdeznem. De olyan nehéz!
12. Lara anyuja (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 15:38
Töröld a képeket a gépről és várj! Így vagy úgy, de a párod reakciója elárulja majd, fontosak voltak-e azok a képek!
11. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 15:37

Mikori kepek?


Amugy en nem itelem el a "nyomozast" azota, miota volt egy kreten palim, aztan be is igazolodott a gyanum :-/

Eleg egy ilyen ,utana nehezen hiszi el az ember, hgy van normalis hapsi is a foldon :)

2016. máj. 6. 15:14
Ha a párodat nem érdekelné a csaj, rögtön törölte volna azokat a képeket. Lehet, hogy nincs köztük semmi még...de vannak nyomulós csajok, akik bármit elérnek. Én az őszinteséget választanám. Higgadtan, nyugodtan, nem túlreagálva, de magyarázatot kérnék.
2016. máj. 6. 15:01
..és akkor ugyanott vagyok, hogy rá kell kérdeznem.
8. alondadalon (válaszként erre: 6. - Sunshine girl)
2016. máj. 6. 15:01
de, ha azt mondja, hogy nem? Márpedig azt fogja, mert szerintem már nem is emlékszik rá, lehet a telefonjába már ki is törölte, de a gépén még ott van. Szinte biztos vagyok benne, hogy nincs semmi közük egymáshoz. De mégis küldött neki a lány 3 melltartós villantós képet.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook