Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. fórum

Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
97. gribedli*** (válaszként erre: 96. - Túrógombócka)
2016. máj. 9. 12:40

Dehogy az! Ártani nem árt, jelzi, hogy a fórumindítónak is igenis számít és fontos, hogy ők összetartoznak.


Egy barátnőm (már elváltak), amikor még nem régóta volt együtt az exférjével, egyszer egy csajt belelökött a medencébr, mert nagyon nyomult a férjére a strandon. Hát tudod, senki se röhögte ki. Vagy azért, mert azt gondolták, hogy fú, ez a csaj milyen vagány, vagy attól féltek, hogy őket is belelöki:))) a férje meg akkor még nem volt a férje de eszébe nem jutott kiröhögni, leesett az álla.

96. túrógombócka (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 12:33
mert halál ciki, pont azok miatt, amit írtál, hogy a srácnak kell leállítania. ha nem állítja le, akkor egyértelműen kavarni szándékozik a csajjal, ilyenkor meg a barátnő nem tehet mást, mint dobja a pasit. (vagy elfogadja, h megcsalják)
95. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Túrógombócka)
2016. máj. 9. 12:31

Miért lenne halál ciki? Megértem, ha valakinek nincs hozzá bátorsága, és ezért nem teszi. De ha valakinek van hozzá bátorsága, miért lenne halál ciki? Nem neki van takargatnivalója, hanem a másiknak. Ha a barátja és a csaj között van valami, még abban az esetben sem ciki, inkább megtudja az igazat és nem fogják hitegetni, ha pedig nincs még köztük semmi és a pasi nem is akar, akkor csak jelzi ezzel a csajnak a fórumindító, hogy ez az ő "vadászterülete", de emellett még a pasinak is ki kellene nyilvánítania valahogy, hogy nem vevő a dologra.


Pontosan, hogy az ilyen befurakodó nőcik azt szokták kihasználni, hogy "udvariasságból" senki sem szól, így ők felhatalmazzák magukat a folytatásra.

94. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 12:21

Szerintem ha a párod nem mondja meg neki, hogy ne küldjön ilyen képet, legközelebb több is lesz. Mert ugye ha nem szól neki, akkor a csaj úgy veszi, hogy jól tette és nyomulhat tovább.


Szerintem nem te vagy a nevetséges, ha szólsz a lánynak, hogy miért küldözget ilyen képeket (igaz, ahogy látom, a többiek másképp látják), úgy értem, nem te küldted vagyis miért neked kellene szégyellned ezen valamit. Ő küldte, tehát ő a hunyó. Nincs ezen mit nevetnie NEKI. A barátod nem akarja, hogy szólj a csajnak? Oké, de akkor szóljon neki ő, máskülönben a csenddel csak felbátorítja.


Egyébként meg ahol elkezdődött 2 ember között valami, egy harmadiknak nehéz ezt leállítani, és nem is a feladata, hanem a benne lévő 2 ember feladata lenne, ha akarnák (tehát vagy a csaj áll le magától, de ezt nem hiszem, vagy a barátod állítja le)


A barátod védi a csajt azzal, hogy téged nem akar a közelébe engedni. Inkább azt mondja, hogy te vagy a nevetséges, holott csak nem akarja a csajt olyan helyzetbe hozni. Őt védi, nem melletted áll ki. Nem mondta, hogy igazad van, nem kellett volna a csajnak így nyomulnia. Nem, még te vagy a nevetséges, holott te nem tettél semmi rosszat, érted?


Ez az "apróság" jusson eszedbe, bármit is döntesz. A megérzések nem csalnak.

93. 871383ddcb (válaszként erre: 88. - 2c5f60da64)
2016. máj. 9. 09:36
Ez így van, sok példát tud mindegyikünk. A nők meg tényleg bevesznek mindent. Már aki, ugye. De ha mégsem, akkor is könnyebb a lelkiismeretnek, ha "úgy tudják " sok a gondja szegény embernek az asszonnyal. :)
92. 871383ddcb (válaszként erre: 89. - Érdekes73)
2016. máj. 9. 09:32
1 sem :( szerintem megnézték az adatlapom és frászt kaptak a bikinis látványtól :D :D
91. 1abbb5d144 (válaszként erre: 90. - Moonlight13)
2016. máj. 8. 23:57
Ugy emlekszik...talan...
90. moonlight13 (válaszként erre: 86. - 1abbb5d144)
2016. máj. 8. 23:37
A 63. hsz-ben azt írták, hogy átfestette a haját.
89. Érdekes73 (válaszként erre: 82. - 871383ddcb)
2016. máj. 8. 23:09
Hány ártatlan ajánlat érkezett ?
88. 2c5f60da64 (válaszként erre: 69. - Alidamolnar)
2016. máj. 8. 13:08

Az... ez is lehet az igazság viszont, érdemes rajta elgondolkozni.


Voltam fent társkeresőkön. Írt egy férfi, akivel elkezdtünk levelezgetni. Kihozta a dologból, hogy végül is ő szex bulikat szervez, szereti több nővel, és hétvégente ez a programja, benne vagyok-e. Elküldtem a francba, viszont amennyi esze volt, a saját nevén lévő címről küldött e-mailt. Megnéztem a f-n. Aha... nagyon durva, ami most jön. Egy szemüveges, konszolidált 40-es mérnök férfi egy feleséggel és két gyönyörű gyerekkel lefotózva... ez volt ő :( megírtam neki, hogy te hülye vagy, símán kiadod a nevedet egy idegennek, mi van, ha ismerlek és bebuktatlak? Erre jöttek az e-mailek, hogy ne tegyem, mert akkor a felesége lelépne... rühellem az ilyet, de nem én akartam robbantani a bombát, így kitöröltem a címet.


Igen, ilyenek vannak. És ha ennek a férfinek a felesége talál egy fotót, akkor mondjuk kimagyarázza, hogy a netről töltötte le? Vagy a csaj a fotót véletlenül küldte? A nők persze inkább elhiszik a hazugságot, csak hogy a semmi helyett normál kapcsolatban érezzék magukat...és mi van, ha ez a csávó hazahoz egy jó kis gombás fertőzést?


Nem szabad naívnak lenni emberek.

87. 2c5f60da64 (válaszként erre: 71. - Alondadalon)
2016. máj. 8. 13:01

Szerintem te sem ismered ... sajnos. Én nem bíznék benne egy percig sem. Nagyon gagyi történet, amit előadott... süt róla, hogy kamu. Sajnos. De még épp időben, hogy lépj. Bízol benne? Akkor miért írtad ki ezt a fórumot?


Ha tudod, hogy milyen, minek kérdezed mások véleményét. Ha meg leírom, nem gondolkodsz el rajta, hanem mentegeted. A fenéket ártatlan. Az elbagatellizálás egy jó kis eszköze a kamuzósoknak.

86. 1abbb5d144 (válaszként erre: 85. - Moonlight13)
2016. máj. 8. 12:50
és akkor majd közli, hogy neki mindig is ilyen haja volt :D
85. moonlight13 (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 8. 12:37
Lehet, hogy megmondanám a lánynak, hogy a párom megmutatta az új képeket, de szerintem a másik haj jobban állt neki. Vegye a lapot!
84. 871383ddcb (válaszként erre: 83. - Gyöngy:))
2016. máj. 8. 12:26
Mint a ma született barika. Vagy naiva? :)
83. gyöngy:) (válaszként erre: 82. - 871383ddcb)
2016. máj. 8. 08:38
Te kis ártatlan!;)
82. 871383ddcb (válaszként erre: 81. - Érdekes73)
2016. máj. 8. 07:52
Ártatlanul küldeném bikinifelsőben készült, frissen pingált frizurámról 3 fotómat. Jelentkezőket, visszajelzéseket a köv.címre.......@.hu
81. Érdekes73 (válaszként erre: 79. - 0c1986a06c)
2016. máj. 7. 21:15
Ártatlan :)
80. Cucicsillag (válaszként erre: 71. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 21:02
...aszittem' mar eltuntel.... :)
2016. máj. 7. 17:25

Szerintem ne rugózz ezen, valószínű, hogy csak egy ártatlan kis kép küldözgetés. A mai modern világban előfordul az ilyesmi.


De azért valóban légy résen.

78. bokazokni (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 17:17

Ne beszélj a lánnyal, nem a te dolgod, hogy elhajtsd a nőket mellőle, neked is ciki lenne, ha a párod minden férfinak beszólna, aki körülötted van.


Szerintem a párod hantázott (nem tudom, talán, úgy emlékszem, azt hiszem, na persze biztos), én a helyedben nem szavaznék nagy bizalmat neki, óvatos lennék. De ez ne abban jöjjön ki, hogy nyomozol utána és mindenáron meg akarod tartani, ha ő nem akar csak téged, akkor vigye, aki akarja. :)

77. kisj
2016. máj. 7. 16:47
Töröld a képeket és cseréld ki őket néhány hasonlóan szexi képekre magadról:)
76. syria (válaszként erre: 49. - Csgybzs)
2016. máj. 7. 14:46
Akkor elbeszéltünk egymás mellett. Nemcsak a párom telefonjába tudnék belenézni, hanem az összes net-es regisztrációjába, beleértve a bankszámláját is. De nem teszem egyiket sem az ő tudta/felkérése nélkül. Éppen tegnap telefonáltam magamat hülyére az ő telefonjáról, de eszembe se jutott, hogy csekkoljam, kikkel beszélt. Kell annál nagyobb bizalom. mint amit a párom érez irántam? :)
75. túrógombócka (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 14:41

eszedbe ne jusson a lánnyal beszélni, halál ciki és égő lenne rád nézve.

mondjuk köszönni se köszönnék neki, ha összefutunk. elfordítanám a fejem.

74. 871383ddcb (válaszként erre: 71. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 14:13

Az előzményeket tekintve érthető, hogy zavar a kép. Örülök, hogy tudsz bízni. De azért látod, az ördög nem alszik ( fülig csipás már..VF ).

Ne beszélj a lánnyal. Ha a barátnőd lenne azt mondanám szólj rá és dobd ki, de egy majdnem idegennek minek? A társadnak szólj. Amúgy én hiszek azokban a fránya megérzésekben. Mikor kényszerem van valaminek utánanézni, az mindig úgy van, ahogy gondolom. :)

73. 1abbb5d144 (válaszként erre: 72. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 13:04
mire lenne jó? örülne magában, hogy láttad és szólsz miatta
2016. máj. 7. 12:58
Lehet nem beszélek, de egy kicsit jó érzés lenne, ha valahogyan tudatnám vele, hogy láttam azokat a képeket. (egy kissé gonosz vagyok :) )
2016. máj. 7. 12:57
Banya120! Nem ismered! Én tudom milyen, amikor egy férfi folyamatosan hazudik, benne voltam sajnos nagyon sokáig egy ilyen kapcsolatban, megéltem MINDENT, amit lehet. A jelenlegi párom nem ilyen, maximálisan megbízok benne. Leírtam, ami volt. Köszönöm a sok választ! :)
2016. máj. 7. 12:51

tényleg nevetséges lennél, ha beszélnél a csajjal.

A pasik nagyon tudnak hazudni. Nekem egyszer konkrétan a kezemben volt a bizonyíték valamiről, és akkor is kamuzott még hármat, mire kinyögte az igazat, mert erősködtem.

69. alidamolnar (válaszként erre: 65. - 2c5f60da64)
2016. máj. 7. 12:49
Ne haragudj már, de ez durva, amit írsz:(
68. alidamolnar (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 12:48

Próbálj lenyugodni szerintem.

A csajnak nehogy szólj, Magadat járatod le csak.

(Azért légy résen...)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook