Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. fórum

Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
127. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 126. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 15:30
Na erről van szó.
126. bokazokni (válaszként erre: 122. - Bekacomb)
2016. máj. 9. 14:59

Szerintem ilyesmik nem történnek csak úgy. Azért kéne beolvasni a csajnak, mert a pasid flörtölget vele? Még a nyomulós csajok sem küldözgetnek csak úgy fotókat valakinek, akivel semmi kontakt nincs.


Ha én lettem volna a fórumindító helyében, mondtam volna a páromnak, hogy szabad a pálya, ha neki ez kell, lehet flörtölészni, hajrá. Ha neki többet érne a kapcsolatunk, akkor bizonyára nem hagyná ezt, és hajtaná el a nőt egyértelműen, mert észbe kapna, hol a határ.

125. túrógombócka (válaszként erre: 122. - Bekacomb)
2016. máj. 9. 14:56
rüfke. nem kell vele szóbaállni. én nem is köszönnék neki.
124. 871383ddcb (válaszként erre: 122. - Bekacomb)
2016. máj. 9. 14:53
Csevegni? Vinni kéne egy szexibb cicifixet, legközelebb abban pózoljon.
123. Bekacomb (válaszként erre: 120. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:52
Ez a csaj nem csak felbukkant, hanem csöcsös képeket küldött a srácnak. Az nem ugyanaz.
122. Bekacomb (válaszként erre: 115. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:48
Neeem, én a pasira is gyanakodnék, de milyen kis rüfke küld melltartós fotókat egy srácnak, akinek van barátnője? Nagyobb baleknak érezném magam, ha úgy tennék, mikor találkozunk, mintha semmi sem történt volna. Tán kedélyesen csevegni kéne vele? Nem tudnék nem pipa lenni, de ez szerintem vérmérséklet kérdése is. :-)
121. 871383ddcb (válaszként erre: 120. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:48
Minden nőnek nem is. Akkor már jobb, ha kalodában tárolja a pincében a delikvenst. :D
120. bokazokni (válaszként erre: 119. - 871383ddcb)
2016. máj. 9. 14:45
Azt megértem, ha valaki nekimegy a harmadiknak is, miután kiderül a megcsalás vagy hasonló, de hogy nekimenjen minden nőnek, aki felbukkan a párja körül, hogy mit képzelsz, ez az én pasim, az eléggé szánalmas lenne és értelmetlen, mert ha valaki párja nyitott más nőkre, nem fogja azzal megtartani vagy megakadályozni a megcsalást, hogy beolvas más nőknek. :)
119. 871383ddcb (válaszként erre: 114. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:39

Pár olyan esetet ismerek, mikor a galád egyik összeszűrte a levet a másik barátjával/ barátnőjével. Én bevállalnám a szánalom előjelet magamra és bizony mindkettőt popón billenteném. Persze ez nem áll fenn egy számomra vadidegen, vagy futólag ismert személyre.Utána sokkal nyugodtabban kezdenék mélázni azon, mit toltam el a kapcsolatomban. :)

Ámbár az is lehet, hallgatnék, mint a csuka. Mindig mondom, más dolgában irtó okos vagyok. :)

118. túrógombócka (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 14:34

azért ne beszéljen a csajjal, mert nagyon ciki helyzetbe kerülhet, mind a pasi, mind a csaj előtt. ha tényleg tetszenek egymásnak, akkor ezért égés, ha a pasinak nem tetszik a csaj, akkor meg elriaszthatja a bizalmatlan, féltékeny barátnő.

a csaj meg simán a képébe hazudhat, az se jobb.

117. 31bc25d879 (válaszként erre: 115. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:31

Na igen, általában nem ez a jellemző.


Ha én nem akarok valakinek fotót küldeni akkor nem küldök és ha nem akarom, hogy nekem küldjenek, akkor tuti nem küldenek mert megteszem az ez irányú lépéseket.


Szerintem ennyire rohadtul egyszerű.

2016. máj. 9. 14:28

Én most már csak arra lennék kíváncsi, hogy a pasi törölte-e a nem oda való képeket.


Ha igen, akkor csak simám nyitott szemmel járnék, ha nem, akkor törölném én, és főleg nagyon sas szemekkel járnék.


Aztán meglátjuk mit hoz a jövő. A képet küldözgető csajnak egyelőre nem szólnék, nem keresném, mert bizony a pasin múlik mennyit enged meg.

115. bokazokni (válaszként erre: 109. - Bekacomb)
2016. máj. 9. 14:25

Csak ha számításba veszed, hogy nem véletlenül küld egy nő éppen a te párodnak fotókat, aki még telefonon is cseveg vele és találkoztak is, ismerik egymást, valószínűleg te égnél be egy ilyen akcióban, ha a csaj közölné, bocsi, de pasid gerjed rám és próbálkozik nálam.


Mert lehet azt feltételezni, hogy szegény pasi semmiről nem tehet, csak a nyomulós nő küldözget magáról fotókat, de ez általában nem így szokott lenni.

114. bokazokni (válaszként erre: 111. - 871383ddcb)
2016. máj. 9. 14:23

Nem a megcsalt fél szánalmas vagy szerencsétlen, a csalás legyen annak a szégyene, aki megtette, hogy erre kényszerül, ahelyett, hogy szakítana, és úgy kavarna mással.

Az a szánalmas és szerencsétlen, aki ahelyett, hogy a párján kérné számon a történteket, nekiáll a harmadik félnek ugrani és elzavarni, mintha nem a párján múlna, meddig enged a flörtnek, hanem a harmadik lenne a hibás, hogy elcsábult.

113. gribedli*** (válaszként erre: 111. - 871383ddcb)
2016. máj. 9. 14:22
Ez jó kérdés:) faxirigységre tippelek:D
112. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 109. - Bekacomb)
2016. máj. 9. 14:21
Én is úgy gondolom, hogy a fickó tartozik magyarázattal, már ha van miért. Éppen ki is törölhette volna azokat a fotókat, vagy megmondhatja a nőcinek, hogy kopjon le, mert ő boldog párkapcsolatban él. Lehet, hogy a maca próbálkozik, de a fickó dönti el, hogy belemegy-e a játékba.
111. 871383ddcb (válaszként erre: 99. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 14:17

Állást nem foglalnék szóljon, vagy sem.

Csak egy gondolat a szerencsétlenekről. Amíg nem mi vagyunk azok, hajlamosak vagyunk a megcsalt ( ez esetben ugyan nem) felet szánalmasnak, szerencsétlennek, nevetségesnek titulálni. Értem én, hogy egy férfira több nő is jut, de mégis megkérdezem, miért olyan szerencsétlen egy nő, hogy ezen a bolygón nem talál egyetlen szál facér, elvált, özvegy férfiút, akinek dömperrel küldheti a fotóit?

110. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 108. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 14:16
Azt értettem ártatlanság alatt, hogy a pasi nem tulajdonít nagyobb jelentőséget nekik.
2016. máj. 9. 14:08

Én ha összefutnék a csajjal, biztos lenne egy-két keresetlen szavam. Nem lennék alpári, de azt hiszem, úgy beégetném, hogy nem állna meg a lábán. Nem vagyok hirtelen haragú, de azt hiszem, nem bírnám magamban tartani a véleményem. Néhányan itt úgy fogalmaztak, mintha a harmadik félt ki kéne hagyni a dologból. Miért is? Ő küldött képeket nem? A pasinak meg ez után a beszélgetés után nem mondanék semmit, de hogy nagyon nyitott szemmel járnék, az tuti. És nem pár hétig, hanem nagyon sokáig. Mert ez után, ha ne adj Isten van valami a csajjal, biztos parkoló pályára állnának kicsit, amíg látja, hogy otthon lenyugszanak a kedélyek. Aztán meg lehet, menne minden tovább.

De reméljük, nem ez a helyzet, és tényleg nem csal meg. Azért járj nyitott szemmel.

108. gribedli*** (válaszként erre: 105. - Pengő Gyöngyi)
2016. máj. 9. 13:59
A képek azért nem ártatlanok, meg végülis kontaktusban vannak, ismerősök. Mert oké, rengeteg ember lát rengeteg képet rengeteg emberről, csakhogy nem mindenki van a közelében:)
107. gribedli*** (válaszként erre: 104. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 13:54

Igen, ez nagyon elképzelhető, hogy még neki áll majd feljebb, épp ezért szükség lenne a barátja részéről is, hogy mellette álljon ebben. Ahol van tolvajbecsület, ott ennek semmi akadálya, ha viszont a pasinak ez a dolog problémát okoz, akkor ott neki van valamilyen gátlása, amit fel kellene dolgoznia.


Nem hiszem amúgy, hogy neki akar menni a csajnak a fórumindító, inkább csak meg szeretné mondani, hogy látta a képeket és ne küldözgessen.


De bocsánat, nehogymár a pasi töketlenségéért is a fórumindító szívjon, milyen már ez? Engem nem érdekelne mások véleménye erről, ha úgy érzem, hogy szólnom kell valamiért, nem fogok jópofizni, asszisztálni az egészhez, ettől nem csorbul semmi. Talán fontosabb, hogy mit gondolnak erről az emberek? A többség lehet, hogy nem ért egyet az eszközzel de a céllal igen.


Az sem biztos, hogy ezzel teljesen megakadályozhat egy esetleges megcsalást, de legalább nem tetette hülyének magát. Írta, hogy volt már ilyen szituban, lehet, hogy megmaradt a tüske, sok minden lehet, de miért ne beszélhetne a csajjal?

106. gribedli*** (válaszként erre: 103. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 13:45
Nem, de ő beszól simán, ha valaki túlzásba esne (mondjuk teszek róla én is, hogy ne történjen, normáliséknál ez így megy) és engem nem zavar, nem szoktam azt mondani erre, hogy nevetségessé teszi magát. Egyébként nem érdekli mások véleménye erről, ha szerinte valaki átlép egy határt.
2016. máj. 9. 13:38

Az a baj ezzel, hogy aki keres, az általában talál is. Kérdés, hogy a kapcsolatotok szempontjából lényeges-e, amit találtál, és falhoz állítod a pasidat, vállalva annak kockázatát, hogy 3 - lehet, hogy - ártalmatlan kép miatt oda a bizalom kettőtök között ... vagy nem szólsz semmit, de örökké piszkálni fogja a csőrödet, hogy vajon tènyleg jelentéktelenek voltak-e azok a képek.

Na én ezért nem kotorászom soha, és azt se venném jó néven, ha az én cuccaim között keresgélne a férjem, de gribedlinek igaza van abban, hogy most már kérdezz rá. Bár ha sumák a fickód, úgysem mond majd igazat.

104. bokazokni (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 13:18

Igazad van, hogy nem a csaj a hibás, és nem neki kell rosszul éreznie magát, mert nem ő a hunyó, de felesleges lenne nekimenni annak a lánynak, aki a képeket küldte, szerintem rosszul sülne el.


Ha valaki van olyan pofátlan, hogy bepróbálkozik egy pasinál, akinek barátnője van, biztos nem hátrálna meg, ha a nője beszólna, hanem még nekiállna feljebb, hogy ne ő legyen ciki helyzetbe. Mert nem hiszem, hogy a semmire küldött fotókat, biztos vevő volt rá a pasi, akkor meg miért szólogatna be a barátnője, gondolja, hogy szabad a pálya, mert nem olyan komoly az a kapcsolat.

103. bokazokni (válaszként erre: 101. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 13:01

Gondolom, te sem vagy olyan ronda, hogy neked nem udvarolna férfi, ha van párod, csak ezen múlik, hogy hagyod magad nekik, hogy a párod nem megy nekik?


Attól lesz nevetséges valaki, ha nekimegy mindenki másnak, ahelyett, hogy esetleg a párjának menne neki és hagyná utána el.

102. gribedli*** (válaszként erre: 99. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 13:00
Ők akkor 18 évesek voltak, szerintem teljesen belefért ez a gesztus. Meg ismerve a nőt, ő ilyen passzionális és abszolút rá vall. Nem mindenki ilyen, és nem is akarok rávenni senkit, csak azt magyarázom, hogy nem a fórumindító itt a hunyó, semmi nevetségeset nem találnék abban, ha beszélne a csajjal. Inkább ez, mint a szarvak. Az igen, az szerencsétlen. Az őszinteség nem.
101. gribedli*** (válaszként erre: 98. - Túrógombócka)
2016. máj. 9. 12:54

Igen, mert a nő elvált, lelépett egy nála 15 évvel fiatalabb sráccal:D


A medencés esetet soha nem bánta meg, neki ilyen a vérmérséklete de inkább ez, minthogy még gyertyát is tartson valakinek, aki rámászik a pasijára. És neki van igaza. Nem mindenki ilyen talpraesett, de ettől még marad a tény, hogy nem a fórumindító a nevetséges ebben a képletben. Ha hagyja magát, akkor sokkal nevetségesebb lesz, sőt, arra nem is az a jó szó, hanem inkább sajnálni fogja, hogy ő időben észrevette csak nem állt ki eléggé magáért. Pl eszébe fog jutni, hogy ha ezek ketten a háta mögött csinálnak valamit, amit meg se tud akadályozni, mert nyilvánvaló, hogy a barátja sem áll ki érte, akkor megérte volna hamarabb otthagyni.


Tudod, van némelyik pasiban ilyen udvariasság érzés, hogy mivel mindig ők udvarolnak, ha véletlenül egy olyan nővel akadnak szembe, aki meg nekik udvarol, valahogy nem merik visszautasítani, mert úgy érzik, hogy tiszteletlenség lenne vagy ilyesmi (holott bárki mondhat nemet bárkinek) és így szép lassan hagyják magukat. Csak azt nem értem, hogy ha náluk ez van, miért kell ehhez a fórumindítónak asszisztálnia?

100. túrógombócka (válaszként erre: 99. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 12:50
hát igen, nekem az jutna eszembe, h mekkora egy hárpia lehet, aki belök egy másik nőt a medencébe.
99. bokazokni (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 12:49

Valószínűleg szánalmasnak találták, ha vicces vagy vagány lett volna, akkor nevetnek.


Érdekesen látod ezt, én sosem gondolnám bátornak azt a nőt, aki nekimegy a párja flörtjeinek, hanem sajnálnám, milyen szerencsétlen.


Jobb esetben mindkét fél olyan, aki más nőknek, férfiaknak is tetszik, ha egy kapcsolatban nem alap a hűség, és csak azzal védhető, hogy leszerelsz másokat, belöksz a medencébe, beolvasol neki, az mire jó? Mert akkor biztosan vannak még mások, akiket nem tudnak leszerelni.

98. túrógombócka (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 12:41
aztán exférj lett belőle.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook