Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. fórum

Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
67. 2c5f60da64 (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 12:42

Szegény párod :) mindjárt megsajnálom. Oscar díjas naívOT játszhatna bármelyik vígjátékben. El ne hidd már ezt a hablatyot.

Szerintem a párod félrelépős típus, és kamuzós, de ne legyen igazam. Nem kell kedveskedni bombázókkal. Ha párja van, igenis tartsa a 3 lépést, mert félreértik. Nagyon is. Vagy jól értik.


Nehogy beszélj a csajjal. Csak leégeted magad. Amúgy meg annak küld képet akinek akar... a párod írja meg neki, hogy ne küldjön, vagy mondja meg neki. De ne úgy legyen, hogy bemeséli Neked, hogy beszélt a csajjal. Nem. Előtted írja meg neki, és valóban az ő számára menjen az sms, ne valamelyik haverjával legyen megbeszélve, hogy neki küldi :)


Nagyon féltékeny vagy. Neked közöd nincs a csajhoz és ne rá legyél mérges. A párod flörtöl vele, és akarja megkapni.

66. andi6020 (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 12:41
Tényleg nevetségessé tennéd magad, igaza van a párodnak.
65. 2c5f60da64 (válaszként erre: 8. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 12:38
Persze, hogy ezt mondja :) ilyen szituban a szélhámosok hazudoznak. Ennyi. Van közük, vagy a pasi akarja, hogy legyen. Bejön neki a csaj, rá van indulva.
64. cserépkályha (válaszként erre: 63. - Alondadalon)
2016. máj. 7. 12:16

Ennyi, az őszinteség mindenre megoldás. Egyébként ne szólj a lánynak, mert csak hülyét csinálsz magadból.:)

Így is ő csinált magából hülyét. Sosem értem meg azokat a nőket, akik azt hiszik, hogyha lenge öltözetű képet küldenek magukról, azzal egy normális férfit fognak maguknak. Normális férfi menekül az ilyen erőszakos, nyomulós "nőtől".

2016. máj. 7. 12:04

Rákérdeztem. Elmondta, hogy igazam volt, a lány tényleg többet akart volna tőle. Kérdeztem, hogy beszéltetek? Mondta, hogy igen telefonon, de nem tudja már, hogy mi volt az ok (hiszek neki, talán állat ügyben, mert a lány intézett valami embert egyszer neki, gondolom az ügyben hívhatta megint fel). Majd úgy emlékszik, hogy mondta a lány, hogy átfestette a haját, és talán a párom mondta neki, hogy majd megnézi (persze csak baráti szándékkal) és erre föl küldött neki a lány 3 képet, amiből leesett a páromnak, hogy ez a lány biztos többet akar.

A képet nem mentette le, szerinte ki is törölte, mert azt se tudta hirtelen miről van szó. A Viber, ha laptopon is telepítve van, akkor automatikusan csinál egy mappát a képeknek, ahol az összes megtalálható, hiába is törli a telefonjából. Na én ott találtam meg.

Írtam nektek, hogy tudom nem csal meg, és ebben most is biztos vagyok. Csak akkor is bántott a dolog, még most is. Azért nem jó érzés ilyet látni. A páromnak olyan kisugárzása van, és annyira kedves az emberekkel (lányokkal is), hogy ezt sokan félre értik. Sajnos én meg ezt nehezen viselem, de hát még mindig jobb, mintha egy bunkó paraszt lenne.

Mondtam neki, hogy beszélni fogok a lánnyal, ha találkozok vele, elmondom, hogy legyen olyan kedves ne küldözgessen az én társamnak magáról szexis képeket. Azt mondta a párom, minek akarom magamat nevetségesnek tenni. Szerintem ez nem nevetséges. Szerintetek? Hogy jönne le a lánynak? Hogy én féltékeny vagyok? Mert amúgy rá egyáltalán nem vagyok, Tényleg nem.

62. 1abbb5d144 (válaszként erre: 61. - Polivinilklorid)
2016. máj. 7. 10:09
Jo,ezt azert nem tudhatjuk,nem latunk bele a par fejebe meg dolgaiba, csak a kerdezo kerdeset latjuk meg par tenyt.
2016. máj. 7. 09:22
A viber szerintem pc-n is automatikusan ment. Gondolom ezért volt a viber mappájában. Egy sorszámmal ment, abból nem derül ki, hogy ki küldte. És különben ki a franc törölget olyan automatikusan lementett képeket, amiknek nincs jelentősége?
60. 871383ddcb (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2016. máj. 7. 09:08
Szerintem is.
59. gribedli*** (válaszként erre: 55. - 871383ddcb)
2016. máj. 7. 08:45
Mondjuk itt nem a pasi volt a hibás, hogy a csaj elküldte neki a 3 képet, de ki lehet azt törölni. Őrizgetni minek, ha nincs semmi? Ha lementette, az már elárul sokat.
2016. máj. 7. 08:41
*nem sikerült kibillentenie
57. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Csgybzs)
2016. máj. 7. 08:41
Én meg meg is kérem, előfordult nem egyszer, hogy zuhanyoztam és jött egy sms és kiszóltam neki, hogy légyszi olvassa fel, hogy ki az és mit akar. Erre volt már, hogy mondott valami beugratós baromságot de sikerült kibillentenie:DDD
56. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Syria)
2016. máj. 7. 08:36
A bizalmát a másik sértette meg, amikor mentette a képeket, vagy ha annyira tetszik neki a másik csaj, szólhatott volna, hogy "függesszék fel" egy időre ezt.
55. 871383ddcb (válaszként erre: 54. - Magdalénia)
2016. máj. 7. 06:46

Egy minden téren jól működő házasságban senki nem őrizget sem fotókat, sem leveleket másik nőről. Főleg nem titkolózik. Az biztos, egy nőnek is meg van rá az oka, ha egy férfinak képeket küld magáról :)

Ha valaki már óvintézkedésrket tesz, hogy a másik semmit ne tudjon arról mit csinál a gépén, a telefonján, ott bizton lehet állítani, hogy van is mit eltitkolni.

54. Magdalénia (válaszként erre: 53. - 871383ddcb)
2016. máj. 6. 22:24

Engem is mellbe vágott az "intim szféra" kifejezés, komoly párkapcsolat, vagy házaspár esetében.


Nekem a férjem jelenti az intim szférát és ez kölcsönös.

53. 871383ddcb (válaszként erre: 52. - Magdalénia)
2016. máj. 6. 21:49

Ezzel nagyon egyetértek. Még semmi jóra nem vezetett, ha valaki görcsösen titkol mindent.

Gyerekeim mai napig beléphetnek párjuk dolgaiba. Egyiküket sem zavarja. Az intim szféra náluk nem ott kezdődik, hogy a másik tudta nélkül ismerkednek, leveleznek, képeket küldöznek a neten.

Vannak közös barátaik, ápolnak barátságot a megismerkedésük előttről, de újakat stikliben már nem szereznek, mióta együtt vannak. Béke van náluk :))

Ismerősöm belenézett egy chatelésbe. Csak kollegina volt. 2 hónap dumálgatás után szerető, válás után élettárs. Hát ilyen is van sajnos.

2016. máj. 6. 21:35

Szerintem nagyon sokan használják az internet adta lehetőségeket mindenféle kapcsolatra és aki párban él, az természetes, hogy tudni szeretné ezeknek a kapcsolatoknak a mikéntjét.

Aki titkolódzik és eldugja a másik elől a telefonját, laptopját hozzáférhetetlenné teszi stb. annak titkolni valója van. Ha még véletlenül sem a párja előtt használja, nézi meg a leveleit stb. az már bizalmatlanságra ad okot.


De nem kell megvárni, amíg okot találunk rá, hanem egy-egy alkalommal beszélni kell az internetes kapcsolatainkról és arról, hogy másoknál bizony nem ritka a párhuzamos kapcsolatépítés, majd a kapcsolat felbomlása. Ez gyermekes családoknál is jó téma, mert a kamaszok figyelmét is fel tudjuk hívni az anomáliákra és mintául szolgálhatunk. Az sem jó, ha a gyerekünk azt látja, hogy takargatnivalónk van a párunk előtt.


Nincs nagy ismeretségi köröm, de abból már két esetet ismerek, ahol a családos férj netes barátnőt, majd szeretőt talált. Először csak beszélgetéssel indult, aztán a kíváncsiság randihoz vezetett és így tovább...


Elképzelhetetlennek tartom, hogy ne használjam a férjem telefonját, gépét, ha szükséges és ő is az enyémet. Így természetes. Ez még nem biztosíték semmire, de ez az alap a családban és a házasságban.

51. 871383ddcb (válaszként erre: 45. - Syria)
2016. máj. 6. 21:10
Hajjjajjaj....hány elvált embert szerettek már anno.. :D
2016. máj. 6. 21:01
Csak három?
49. csgybzs (válaszként erre: 45. - Syria)
2016. máj. 6. 20:52

Jaj ne már.... nálunk pont ott kezdődik a bizalom, hogy nem kell dugdosni a telefonunkat és bármikor ülhetünk egymás mellett úgy, hogy én vagy ő megnézi az e-mailjeit. Ettől még mindenkinek megvan a privát szférája. De én is használtam már férjem telefonját, ő is az enyémet, és szerintem mindketten szoktunk ilyenkor csekkolni. Természetes emberi kíváncsiság és birtoklási vágy. Engem nem zavar, mert nincs mit takargatnom.

Amúgy meg tök alap, hogy egy ember érzi, ha a párja más férfiakkal/nőkkel ilyen viszonyban van, mint a fórumban szereplő... és az is tök alap, hogy ilyenkor ki akarja deríteni az igazat.

Számomra inkább az a beteg, aki a kapcsolatában másokról gyűjtöget félakt fotókat....

48. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 20:47
Földönkívüliek ?
47. spann (válaszként erre: 3. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 20:43

Mit csinálj, mit csinálj?


Töröld.


Ha már belenéztél a telefonjába, törölheted is a képeket, nem? Ha egyszer nem kellene ott lenniük.

46. 1abbb5d144 (válaszként erre: 45. - Syria)
2016. máj. 6. 20:39
de megcsalhatjuk. és akit nem szeretünk, azéban lehet
45. syria (válaszként erre: 1. - Alondadalon)
2016. máj. 6. 20:05

Először: a képek a telefonjában vannak, s nem a telefonjába.

Másodszor: miért túrsz bele a párod intimszférájába? Akit szeretünk annak nem turkálunk a zsebében, a táskájában, a telefonjában.

Sürgősen keress megfelelő szakembert, mert beteg vagy.

2016. máj. 6. 19:29

A saját nyugalmad érdekében, nem kutakodj, ha nincs bizalom semmit nem ér a kapcsolat.

Ha annyi esze nincs hogy kitörölje a képeket elég balek.

43. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - Channa*)
2016. máj. 6. 19:05
:))
42. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Cserépkályha)
2016. máj. 6. 19:04

De továbbment volna, mert az embereknek kell az illúzió és az ebből eredő csalódás is. Ha valami hiányzott neki, akkor hiányzott és kész, te csak késleltetni tudtad volna, de megakadályozni nem, max ha akkor szakítasz vele, akkor legalább jobban érezted volna magad, hogy még időben szakítottál.


Ha viszont előre lebeszéled róla, mindig ott marad a kisördög neki, hogy "mi lett volna, ha..."


Az emberek hajlamosak idealizálni egy másikat, amíg nem derült ki végképp, hogy nincs benne semmi több. Amíg nem tapasztalja meg, hogy az a nő is csak ugyanolyan jó mint te (HA ugyanolyan, mert nem tudhatjuk), nem jobb, nem rosszabb, illetve te vagy a jobb, addig mindig azt fogja gondolni, hogy jobb. Csak mert még nem volt meg neki, nem tapasztalta meg, hogy nincs benne semmi különös. Ezért ha egy vonzalom már megindult egy másik felé, nem lehet megakadályozni. De elgondolkoztató, hogy akkor miért van együtt valaki egy emberrel, aki más iránt vonzódik? Ilyenkor jobb lezárni.

41. Channa* (válaszként erre: 40. - Gyöngy:))
2016. máj. 6. 19:01
:DDDDDD
40. gyöngy:) (válaszként erre: 39. - Channa*)
2016. máj. 6. 18:59
Még jó, hogy az enyém nem nézegeti, hogy magyaráznám ki a férjed és a fiad fényképét?:DD
2016. máj. 6. 18:56

Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz.

A férjem nem rég nézegette az emailjemet és szoktam kapni mindenféle üzenetet ismeretlen férfiaktól és nőktől is, hogy megismerkednének velem, stb., illetve az elittárstól is kaptam már ilyesmi mailt. Törlöm ezeket, de naponta több ilyen jön. A férjem meglátta ezeket és lazán megkérdezte, hogy miért regisztráltam be a társkeresőre:D

Na jó, az én férjem nem egy nagy pc guru, így nem tudta, hogy ezek csak úgy jönnek kéretlenül. :D

Amikor ezen a munkahelyemen kezdtem dolgozni, akkor is lazán megkérdezte, hogy én miért beszélek minden este az összes fiú kollégámmal:D Most már megszokta, tudja, hogy nem azért, mert akarunk egymástól valamit. Persze idővel meg is ismerkedtek, így már tényleg nem zavarja.

38. bokazokni (válaszként erre: 36. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 18:52
Szerintem ha akkor rákérdez, a párja reakciójából tudta volna, hogy ez ártalmatlan beszélgetés vagy több annál. És ha több, nem jutnak el megcsalásig, mert előbb jutottak volna el a szakításig.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook