Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túlélni a nyarat az oviban fórum

Túlélni a nyarat az oviban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2011. jún. 22. 23:34

Hát rendes foglalkozást nem is lehet tartani ilyenkor, mert aki nincs ott, az kimarad. Nekem nincs azzal bajom, hogy sokat vannak az udvarom, a lányom imádja.

Bent amúgy is olyan meleg van, hogy meg lehet rohadni :(

7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2011. jún. 22. 23:34
és nem tudják ugy kivenni a szabit hogy pont oviszünetben legyen? két három hétre?
2011. jún. 22. 23:33

Nekem csak azt a négy hetet nem lesz az oviban, amíg a szünet tart. Valahogy megoldjuk. A két nagy a mamáéknál lesz sztem egész nyáron. A kicsit már nem tudják bevállalni, mert tesóm két gyereke is sokat van náluk, és még ők is dolgoznak.

Nem egyszerű, és mindig előre félek a nyári szünettől.

5. trapiti (válaszként erre: 3. - Starmama)
2011. jún. 22. 23:33

Év közebn is több hét volt hogy csak egy óvónő volt. Hol ezért, ho, azért...

Nem is az abaj egyébként, hogy egy részük szabin van (bár azt sem nagyon értem, miért van ennyi szabijuk) hanem hogy aki ott van az is átvált "nyári üzemmódba" és nem teszi a dolgát.

4. trapiti (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2011. jún. 22. 23:31
Három nagyszülő van, ebből egy a másik unokájára vigyáz, akivel együtt lakik miközben elég súlyos tüdőbeteg. Az én szüleim 64 és 69 évesen aktív dolgozók, elveszítik a munkájukat és a jövedelmüket ha kihagynak egy-két hónapot.
3. starmama (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. jún. 22. 23:30
Pedig a magánovikon kívül így megy ez. Az óvónőknek ilyenkor kell kivenni a szabadságuk nagy részét, mert tanév közben nem szerencsés, ha nem a saját óvónénijükkel vannak a gyerekek. :(
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. jún. 22. 23:29
nagyszülők nem tudnak besegiteni?
2011. jún. 22. 23:27

Csoportösszevonások, gyermekmegörzés az udvaron, ügyeleti időszak. Dolgozó szülők akiknek nincs 40-50 nap szabadsága a nyárra hogyan vészelitek át?

Én közalkalmazottként örülök hogy az 5 hét oviszünetet nagyszülői segítség nélkül megoldom... a több mint eg yhónapig tartó áldatlan állapotokkal nagyon nehezen tudok megbarátkozni... :(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook