Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontroll vki esetleg? fórum

Testkontroll vki esetleg? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. máj. 6. 23:26

1108

Milyen jogat csinalsz?


Igen nehez megoldani, bar ehetsz zöldseget szenhidrattal... pl nekem nagy kedvencem a köles olajon megpiritom megfözöm es fagyasztott zöldseget is megparolom összetöröm villaval es egybe teszem a kettöt :) egy tojassargajat is lehet hozzatenni. vagy barmit tarhonyat zöldsegekkel, hogy ne kivand a szenhidratot amikor feherjet eszel : ) ja vagy a vajaskenyer zöldseggel hehe mert a vaj es tojassargaja semleges


1109


Milyen dvd-re tornazol? A körte szerintem jo edesseg gyanant bar mondjuk azt reggelente szabad...


Ti miket szoktatok leginkabb enni?

1109. 9b68993820 (válaszként erre: 1106. - 09f202c37d)
2013. máj. 6. 18:58
Futok és callaneticsezek, sajnos nem annyit, mint kéne. :( De az étrendet elég jól tartom :) Kivéve a gyümölcsös részt, mert nem ehetek édességet, de esténként főleg hiányzik az édes íz. :)
2013. máj. 6. 09:14

Nekem a fehérje, zöldség könnyen megy, de a szénhidrát fehérje nélkül az nehezebb.

A 15 éves, állandóan éhes fiam miatt.

A de. csak gyümölcs nekem jó, de a fiamat nem engedhetem úgy iskolába.

1107. bf788839f9 (válaszként erre: 1106. - 09f202c37d)
2013. máj. 6. 09:09

Hát én is elmondhatom, mostanában ellustultam.

Jógázom.

2013. máj. 5. 22:47
sajnos nem, de kellene : ( ellustultam teljesen.. Te mit tornazol?
1105. 9b68993820 (válaszként erre: 1102. - 09f202c37d)
2013. máj. 2. 21:37
Tulajdonképpen az én étkezésem majdnem testkontrollos, kivéve, hogy néha délután vagy este is eszek gyümölcsöt. Te szigorúan betartod?
2013. máj. 2. 13:54
igen igy van ez en tegnap rubint rekat kezdtem el de ugy faj töle a hatam nem tudom miert... de amugy a futas lenne a legjobb csak mar többször probaltam es meguntam, te mit tornazol?
2013. máj. 2. 12:45

Szia!

Én is most szigorítok, mert a téli lazítás után visszajött pár kiló.

Most sok a friss zöldség ,a gyümi azonban drága.

2013. máj. 2. 12:27
valaki esetleg csinalja mostansag ezt a dietat?? nekem is elkellene kezdeni ujra : )
1101. vitalina
2012. dec. 30. 10:23

Sziasztok

3 napja kezdtem el a Testkontroll étrendet nagyon tetszik főleg az a sok plusz energia.

Nagy tésztás vagyok tudnátok tészta recepteket adni?

Az nem derült ki számomra, hogy a krumpli és tészta fogyasztható együtt?

1100. ßeu$ (válaszként erre: 1098. - Zsöcelék)
2012. szept. 25. 09:43

Szia!


Ígértem, hogy írok, ha megvolt a találkozás. 2 órásra sikerült a beszélgetés.

A rövid lényege a mondandójának az volt, hogy mielőtt valaki bármilyen életmód váltásba, diétába, méregteleníteni kell a szervezetet. Nálam ez nem volt meg. Így most ezt szépen felépítettük, ami előre láthatólag egy 8 hetet fog igénybe venni! Ez idő alatt a vesét, beleket fogom megtisztítani, majd a végén lesz 2 nap, a máj méregtelenítésére. Természetesen az étkezésre közben is figyelek. A testkontrollos érkezés jó, továbbra is maradni fog.

Elvileg a tisztítókúra végén már nem fogok felfújódni. Addig is apró praktika, hogy a gyümölcsöket (alma, körte, barack, stb.) szórjam meg pici fahéjjal, mert az jó lesz a gyomornak.

Meg beiktatom az étkezésekhez minden napra lenmagos, szezámmagos kefírt.


Szép napot!

1099. ßeu$ (válaszként erre: 1098. - Zsöcelék)
2012. szept. 22. 09:43

Szia!


Az utóbbi napokban több körtét ettem, de már előtte is jelentkezett! Hétfőn találkozom a dietetikussal, remélem akkor már okosabb leszek!

Neked kitartást! Érzed már a változást? Fogytál centiben, kg-ban?

1098. zsöcelék (válaszként erre: 1097. - ßeu$)
2012. szept. 21. 12:39

Szia!

Hát sajnálom, ha abba kell hagynom, már csak egyedül leszek!:(

Majd írd meg, hogy mit mondott a diatetikus.

Lehet, hogy valamelyik kinkrét gyümölcsöt nem bírod?

1097. ßeu$ (válaszként erre: 1096. - Zsöcelék)
2012. szept. 21. 09:22

Szia!


Igen, tényleg kevesen vannak itt mostanság!

Nálam előjött egy olyan tünet, hogy a gyümölcsöktől elkezdtem most puffadni. Pár napig most tesztelem, mit hogyan kellene ennem, mert ha tényleg a délelőtti gyümölcsözéstől volt, akkor nem folytatom.

A napokban találkozok egy dietetikussal, neki kajanaplót kellett írnom 2 hetemről, kíváncsi leszek mit mond. Még jó lenne 6 kg-tól megszabadulnom...

2012. szept. 21. 07:59

Sziasztok! (bár nagyon elhalványult ez a fórum.)

Én még kitartóan csinálom, de sajnos már a mozgás is nagyon kell, mert 88 alá nagyon ritkán megyek, ugrál a súlyom.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok és remélem sikeresek lesztek!!

1095. ßeu$ (válaszként erre: 1094. - Zsöcelék)
2012. szept. 13. 09:03

Szia!


Én is csinálom még, bár nem 100%-osan.

Nálam ment le megint 1.5 kg, viszont a ruháimon jobban érzem a változást.

Bár ehhez biztos az is hozzájárul, hogy minden nap mozgok!

Kitartást és eredményeket Neked is!

A naplót szerintem nem lehet nyilvánossá tenni, csak ha csinálsz egy újat (nem titkosat) és átmásolod oda az adatokat!

Neked is szép hetet!

2012. szept. 13. 08:24

Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki:(

Én még kitartóan csinálom.

A héten csak hétfőn mértem magam, mert az elemem lemerült a mérlegben.

Kitartok, majd jövök az eredményekkel.

Nyitottam egy naplót, de csak a súlyokat és étkezéseket vezetem benne, hogy később vissza tudjam nézni.

Titkosítottam, de már megbántam, nem tudjátok, hogyan lehet ezen változtatni?

Mindenkinek szép hetet!

1093. 8d33847c1b (válaszként erre: 1091. - Zsöcelék)
2012. aug. 31. 15:08
Szia, én úgy tudom, hogy vacsorára legjobb a fehérje+zöldség. A fehérjeturmixok se rosszak, ha nincs ötleted... én vega vagyok, úgyhogy ez nekem is mindig nehéz volt, legtöbbször sajtot/túrókrémet ettem zöldségekkel, a turmixok sokat segítettek, sokszor váltottam ki velük vacsit. Testépítő boltokban 3-4ezerért lehet kapni nagy kiszerelésben, nekem hónapokig elég volt.
1092. 8d33847c1b (válaszként erre: 1089. - ßeu$)
2012. aug. 31. 15:06
Köszi:)Eddig úgy látszik, bejön a -1 kg/hét a kalóriaszámlálással, de majd még jövök beszámolni:) Kitartást és mínusz kilókat mindenkinek!
2012. aug. 29. 10:03

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy idáig elég jól megy.

Tegnap rakott törköt sütöttem gombával.

Arra tettem a tejfölt és a sajtot. Ma eszem ebédre, még nem tudom milyen lett.

A délig gyümit már megszoktam.

Kenyeret egyáltalán nem eszem. A sok folyadékkal idáig sem volt gondom.

A vacsorát találom ki mindig nehezen.

Inkább fehérjét, húst egyek?

Zöldséggel? Nincs ötletetek?

Szép napot Nektek!!!

1090. 4244093cd0 (válaszként erre: 1085. - Zsöcelék)
2012. aug. 29. 09:08

A csőben sült zöldségek csak akkor jók,ha a mártásba ,amivel leöntöd ,nem kerül liszt.Ha csak tejföllel és sajttal szórod meg ,akkor az úgy tökéletes:))


Amúgy csatlakozom:)

Sokszor Tk-tam ,de most fogynom kell !Úgyhogy nem csak Tk-zni fogok,hanem a fogyásra törekedni .:))

1089. ßeu$ (válaszként erre: 1088. - 8d33847c1b)
2012. aug. 29. 08:55
Köszi! Neked pedig szép eredményeket a kalóriaszámlálás által. Majd ha lesz időd, kíváncsi lennék az eredményeidre az által! :)
2012. aug. 29. 08:34
sziasztok, én átpártoltam a kalóriaszámlálásra, mert a TK-nál folyton elszaladt velem a ló mennyiségileg.... de azért be-benézek majd ide is, és egy idő után visszatérek a TK-hoz én is, kitartást mindenkinek!!!
1087. zsöcelék (válaszként erre: 1086. - Turkkati)
2012. aug. 26. 22:00

Köszönöm a gyorsaságot!!

Még egy kérdés a lecsóra tehetek tojást? Persze kenyér nélkül enném.

Neked nincsenek esetleg jó ételötleteid?

Te is csináltad? Milyen sikerrel?

1086. turkkati
2012. aug. 26. 16:53

Szerintem, lehet lecsót enni, a paradicsomot nyersen délelőtt is lehet enni, az uborkát is, mert az "gyümölcszöldség". A gombát fehérjének mondja.

A főtt zöldségen a tejföl, azt nem tudom biztosan:), utána kellene nézzek.

2012. aug. 26. 16:41

Sziasztok!

Nagyon eltünt mindenki!:(

Én kitartóan csinálom, bár volt apróbb kilengés.

A súlyom ment már le egy kicsit.

Ami öröm volt, hogy végre 90 kg alá mentem. 89,5 kg

Vannak olyan ételek, ill. ételtársítások, amben nem vagyok egészen biztos.

Pl. a lecsót lehet enni? Mert aztmondja a paradicsomot nyersen kell enni.

A gombát mivel lehet enni?

Ha csőben sült zöldséget vagy rakott zöldséget eszme, mehet rá sajt és tejföl is?

A könyvet épp most kölcsön adtam és így nem vagyok benne biztos.

Jó lenne ha valaki még adna egy-pár tanácsot.

Mindenkinek szép vasárnapot és jó hetet a következő hétre!

1084. ßeu$ (válaszként erre: 1083. - Zsöcelék)
2012. aug. 23. 09:05

Szia!

Gratulálok!:) Ügyes és eredményes voltál.

Kitartást a testkontrollhoz!

Én is csinálom, ha ez segít!

Amikor én először vágtam bele, 2 hét alatt alatt lement 3 kg. Tehát tudom mondani, hogy működik.

Egyébként centiben is látszódott az eredmény.

Valamint ami feltűnt, hogy sokkal kevesebb alvás is elég volt, nem voltam napközben annyira fáradt.

Délelőtt tartottam a csak gyümölcs szabályt. Volt, hogy óránként ettem délelőtt, vagy még kevesebb. De a melegben jól is esett.

A folyadékkal állok én kicsit hadilábon, mert nem tudom tartani, hogy étkezés után nagyon sokáig ne igyak.

Salátákat (jégsaláta, paradicsom, paprika, uborka, retek) úgy ettem, hogy van sajttal kevertem, vagy kefírrel, vagy halkonzervet kevertem hozzá.

Húst alig ettem, de tervezem, hogy néha grillezek meg csirkemellet, jó lesz a salátához.

Többször ettem cukkinit, amit csak felkarikáztam egy jénai edénybe tettem, szeleteltem még rá paradicsomot, fűszereztem, mozzarella a tetejére és kicsit átsütöttem.

Tojásos lecsó is volt, meg krémleves párszor (karfiol, zöldbab, amit tejföllel sűrítettem).

Szénhidrát is volt, szendvics formájában, itt kicsit bűnöztem, mert sajtkrémmel kentem meg a rozskenyeret és jól megpakoltam zöldségekkel.

Remélem segítettem!

Ha van jó fogásod, szívesen veszem én is :)

Szép napot!

2012. aug. 22. 13:04

Sziasztok!

"Kivégeztem" a káposztaleves kúrát. Több mint 3 kg ment le, így most könnyebb volt elkezdeni a testkonrollt.

Már két nap telt el, elég jól megy.

Remélem sikeres leszek ebben az életmód változásban.

Én lassan, de biztosan szeretnék fogyni, majdnem 20 kg-t.

Nektem milyen tapasztalatotok van? Kaja? Stb.

Szép hetet!!

1082. ßeu$ (válaszként erre: 1080. - 8d33847c1b)
2012. aug. 21. 14:45

Köszönöm! :) Megvolt a pihenés, meg a sok családi étkezés. Sikerült 1.5 kg-ot felszednem :( Most vagyok 68.5

Viszont ma húzósan indult a nap, s még nem jutottam odáig, hogy egyek, ezért most már kineveztem a mai napot folyadék napnak. Reggeltől csak teát ittam. Ez nem szándékos volt, de ha már így alakult, kell ilyen is, úgy emlékszem volt a könyvben.

Holnaptól pedig vissza a TK-hoz. Szerencsére most egyhuzamban Pesten leszek 4-5 hetet, addigra kellene, hogy legyen megint eredményem. Mondjuk 3.5 kg-mal ki is békülnék :)

Te hogy állsz?

1081. 8d33847c1b (válaszként erre: 1079. - Zsöcelék)
2012. aug. 18. 08:32
hú, kitartást a kápileveshez:) amúgy fini, én is csináltam egyszer, de nem voltam kitartó. Jó fogyást, gyere majd beszámolni:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook