Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szoó Judit - Kilófaló sütemények és Kilófaló finomságok fórum

Szoó Judit - Kilófaló sütemények és Kilófaló finomságok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2010. júl. 25. 15:36
Nekem is megvan mindkét könyv és a leendő részeit is meg fogom venni a sorozatnak. Nagyon jó kis receptek vannak bennük, sok hasznos gyakorlati tanács, szép, szerintem igényes könyv, jó az elrendezése, képekkel illusztrált, mi kell még? Ára, mint a hasonló kiadványoknak. Benne van egy egészséges liszt recept, ma is azzal sütöttem a tortám alá a piskótát és nagyon finom lett.
2010. júl. 25. 15:29
Jók a könyvek finom sütik receptjei találhatóak bennük és szerintem abszolút nem drága. Viszont sajnos nem lehet belőle recepteket idemásolni mivel a szerző saját tulajdona
2010. júl. 25. 15:28

Nekem megvan,bár én már nem Norbizom.

Jók a receptek,és tele van hasznos tanácsokkal az étkezésre vonatkozóan.

Tény,hogy kicsit drága és én igénytelennek is találtam,mert színes fotó nincsen sok,inkább fekete-fehér,de aki komolyan csinálja az Update-et és sütikre vágyik,annak alapmű!

2010. júl. 25. 15:24
Én még nem hallottam róla, de érdekelne... :-)Nagyon is!!!!
2010. júl. 25. 15:19
Jók a könyvek? Kedvenc receptek belőlük? Megéri megvenni? Én kicsit drágállom ahhoz képest, milyen vékonyka könyvecske mindkettő :S
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook