Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? fórum

Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. júl. 8. 23:39

By the Way... Egyébiránt - sztem - itt már csak gittrágás folyik! A rejtély megoldása pedig pofon-egyszerű volna, "mindössze csak" fel kellene törni az NSA (National Security Agency) adattárát!...

Rajta, fiúk-lányok, essen neki valemelyikőtök a dolognak!...

522. 99279bb06f (válaszként erre: 521. - RWY31L)
2014. júl. 7. 19:18

Ezek nagyon jó kérdések! Lehet, hogy házon belül megvannak ezek az adatok, csak nem hozzák nyilvánosságra? Bár nem valószínű, mert örömmel tájékoztatnának, ha kitudódna, hogy a pilóta hibázott. :(

Eltelt 4 hónap? :((((

521. RWY31L
2014. júl. 7. 13:10

Lazúrkék izé válaszait OFF-olom most mert egyszerűen már semmi tematika nincs benne és így válaszolni sem lehet arra a sok értelmetlen össze-vissza sorokra és szavakra amiket itt írogat...


Visszatérek az eredeti fórumtémára =>


Egyébként én azt sem értem, hogy az FMC (Flight Management Computer)adatai azok hol vannak ? Ezeket a Boeingnál ha jól tudom be kell, hogy fussanak és mentődjenek valamilyen szinten...


Ez az az eszköz amit sokan "robotpilótának" is szoktak emlegetni, de igazából azt csinálja, hogy leköveti az útvonal navigációs pontjait illetve a vertikális értékeket is tudja kezelni (pl, melyik navigációs pontnál milyen magasságon kell, hogy legyen a gép, de önnállóan azért nem tudja vagy legalábbis nem teljesen megbízható mivel itt is a pilóták "gépelik be a NAV pontok neveit" és lehet hibázás is bár kicsi az esély illetve nagyobb szél is leoldhatja ezt így landolás előtt általában már nem szokták használni )


Nekem ez is fura, hogy erről miért nincs semmi információ, hogy mi van az adatokkal ?


Hétvégén még az is eszembejutott (tudom.... lazúrizéke mindjárt támad majd ez miatt is de nem baj mert szerintem ez is belefér a fórum témájába, hogy az ember hangosan gondolkodjon a megadott témáról) hogy lehet valami konkurencia tönkre akarja tenni a Malaysia Airlines-t mivel egy ilyen eset után ki az aki biztonsággal mer repülőjegyet venni olyan gépekre amik eltűnhetnek, nem is találják és a pilótát is okolják, hogy tuti elrabolta a gépet (és ez veled is mint új utas majd lehet megtörténhet)... gondolom jó nagyot esett már most is a jegyeladás utáni bevételük.


Szerintem sajnos biztos, hogy valahol a víz mélyén van de azt hogy hova és milyen úton került oda lehet soha nem fogjuk megtudni és azt sem hogy miért kellett, hogy így végződjön... :S


Holnap lesz 4 hónapja, hogy megtörtént ez a szomorú és fájdalmas esemény :((((((((

2014. júl. 7. 10:57
Tyűha.:)
519. simple (válaszként erre: 514. - Grizus)
2014. júl. 6. 08:47
Hagyd, az a sok hülye mind szembe megy vele az autópályán! :DDDDDDDDDD
518. eabb4f07a0 (válaszként erre: 515. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 6. 02:33
:D
517. grizus (válaszként erre: 515. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 6. 00:16
Ezen tényleg röhögnöm kell! Főleg amit a szerény emberekről írsz. Ráadásul magadtól idézed! Bruhahaha!!!
516. grizus (válaszként erre: 515. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 6. 00:15
Nem, ezzel mind nem rendelkezel, ellenben óriási az egód. De mindegy, hidd azt, hogy Te vagy a világ zsenije! Jó szórakozást! Tahitin!(:
515. lazurkék obszidián (válaszként erre: 514. - Grizus)
2014. júl. 5. 23:53

„grizus”-kám! Magad vagy az egyik legfőbb bizonyíték arra, hogy az itteni „leosztás” többségében mennyire hipokrita mód’ szemellenzős — no meg arra, hogy a „leosztás” tagjai közül valójában csak ÉN rendelkezem humorérzékkel!

Az 507-esben például EGYETLEN-EGY EMBERT SEM TÁMADTAM, SZEMÉLYÉBEN! Pusztán csak emberi megnyilvánulásokat (jelesül: a szemellenzős antiszemitizmust, illetve a logikus gondolkodásra való képtelenséget) támadtam! Állításod tehát enyhén szólva is: VALÓTLAN!

Uncsinak tartanám visszakeresni, de 100%-ig biztos vagyok abban, hogy ITT NEM ÉN voltam az, aki elsőként indított támadást bárki ellen! Én legfeljebb csak TISZTÁNLÁTÁSOMMAL IRRITÁLTAM egyeseket — amiért aztán ŐK VOLTAK AZOK, akik támadást indítottak ellenem! Világos?!


Egyébiránt: „Az úgynevezett jóravaló, tisztességes, szerény és kedves emberek többnyire hervasztóan dögunalmasak, és/v. tenyérbemászóan hazugul képmutatók, és/v. kiábrándítóan ostobák — esetleg mindez együttvéve…” [Baksay-Róka Béla]


Nos, bevallom, én egyik — az előbbiekben sorolt — tulajdonsággal sem rendelkezem, viszont rendelkezem:

- SZEMELLENZŐ NÉLKÜLI, TÁRGYILAGOSAN KRITIKUS TISZTÁNLÁTÁSSAL,

- ERŐTELJES HUMORRAL,

- KREATÍV FANTÁZIÁVAL,

- ALKOTÓ INTELLEKTUSSAL

- MASSZÍV ÍRÁSKÉSZSÉGGEL.

Elismerem, mindez ROHADTUL IDEGESÍTŐ LEHET a szürkék számára, no de én — Adyval szólva — nem leszek a szürkék hegedőse!


Az elkövetkező 2 napban Tahitin leszek, ÖMLESSZÉTEK CSAK A MORGOLÓDÁSOKAT!...

514. grizus (válaszként erre: 500. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 5. 22:45
A szerénység és a kedvesség viszont nincs a véredben (a többi se, de most már erről nem fogok vitatkozni). Képtelen vagy leírni egy mondatot úgy, hogy valakibe ne rúgjál bele. Süt belőled, hogy kábé mindenkit lenézel, ettől pedig hiteltelen vagy. És mindezt képtelen vagy észrevenni, csak azok a hibásak, akik figyelmeztetnek rá! Na ennyit erről.
513. grizus (válaszként erre: 505. - RWY31L)
2014. júl. 5. 22:40
Igen, szerintem is kéne neki egy fórum. Béla, nyiss egy külön topikot, ahol Te vagy a téma. Komolyan, így lenne a legjobb.
512. grizus
2014. júl. 5. 22:38
Helló Béla! Nem értem, miért regisztráltál új néven, amikor a stílusodból és abból, hogy saját magadtól idézel, egyértelműen felismerhető vagy. Ez is valami!
2014. júl. 5. 22:38

"Soha se becsüld le a hatalmát egy nagy csoport hülyének!..." [anonym]


Én nem is becsülöm le őket — "értékükön" becsülöm őket...

510. grizus (válaszként erre: 493. - 99279bb06f)
2014. júl. 5. 22:38
Ó, volt már hasonló. Főleg hajókkal.
2014. júl. 5. 22:27

Az ITTENI szellem-gyengékhez:

"Nem az a baj, hogy túl sok a bolond, hanem az, hogy a villám nem oda csap,ahova kéne..." [Mark Twain]

2014. júl. 5. 22:23
Egyébiránt: "Ha Ádám és Éva kínaiak lettek volna, akkor a kígyót megették volna, az almát meg hagyják a francba..." [anonym]
2014. júl. 5. 22:13

Egyébiránt az, hogy a világban egyesek (kettesek, és hármasok…) a Rotschildok „ügyködését” vélik „felfedezni” az MH-370-es járat eltűnése hátterében, nos, ez SZÍNTISZTA ANTISZEMITA ALAPÚ SPEKULÁCIÓ, semmi több! Már az is megmosolyogtató, hogy ezen „hírközlők” (igaz, a marhábbak közül valók…) Jacob Rotschildot „a nemzetközi olaj-lobbi vezetője”-ként emlegetik!…


Minő ostobaság! A nemzetközi olaj-lobbi vezetője (már legalább 70 éve) a mindenkori király — Szaúd-Arábiában! Ezt minden értelmes és tárgyilagos gondolkodásra képes ember tudja. Igaz, vannak olyan — enyhén szólva is szemellenzős — fanatikusok, akik szerint Kemal Atatürk, Sztálin, sőt még maga HITLER is(!) zsidó volt… (Egykori általános iskolai osztálytársnőm is ilyen badarságokat hangoztat, neki azonban megbocsájtom, merthogy — anno — szerelmes voltam belé, manapság pedig elég nehéz helyzetben van.) Ámde aligha élné túl a következő percet az az „agytröszt”, aki Abdullah ibn Abdul-Aziz királyt Mekkában vagy Dzsiddában (vagy bárhol Szaúd-Arábiában) ZSIDÓNAK deklarálná!... Jómagam egyébiránt csaknem 20 éven át éltem párkapcsolatban egy Dávid-népéből való, rendkívül intelligens és nyílt gondolkodású, egyúttal GATYÁBÓL KIUGRASZTÓAN DÖGÖS asszonnyal, aki engem — egy goj-t — fenntartás nélkül elfogadott. Az ő élete megismerése által, illetve a barátai által valamivel részletesebb ismertekhez volt szerencsém jutni a zsidóság mibenvalóságát illetően, mint amennyire az egy átlagos — fajmagyarkodó — „Böffencs Tóbiásnak” lehetséges... TÖMÉNTELEN HAZUGSÁGOT TERJESZTENEK A VILÁGHÁLÓN A ZSIDÓSÁGRÓL! Nem is érdemes belemenni a cáfolatokba, mert hiszen SEMMI ÉRTELME MEGRÖGZÖTT ELMEBETEGEK IGAZTALAN VÁDJAI ELLEN VÉDEKEZNI!

(Csak zárójelben: az, hogy a világ idiótái a világ egyik legcsekélyebb létszámú népességétől tartanak, illetve őtőlük kívánják „megóvni” a világot, csak ama feltevést erősíti, hogy AZ A NÉPESSÉG A LÉTSZÁMÁHOZ KÉPEST IGENCSAK TEKINTÉLYES SZELLEMI ÉRTÉKET KÉPVISELHET! Ergo: NÉPESSÉG-ARÁNYOSAN INTELLIGENSEBB A VILÁGÁTLAGNÁL! Lehet, hogy ez is egyfajta „fajelmélet”, ámde ennek legalább van némi alapja… Említett barátnőm egyébként azt szokta volt mondani: „Ha egy zsidó okos, akkor nagyon okos, ha viszont hülye, akkor nagyon hülye!...” — Azt már én teszem hozzá, éspedig tapasztalatból következtetve: közöttük népesség-arányosan a hülyék is kevesebben vannak a világátlaghoz képest…)


Visszatérve az MH-370-es járat eltűnésének rejtélyére:


Megismétlem: ha a gépen lévő (a Hunhír.info szerint kínai) feltalálók és/v. fejlesztőmérnökök és/v. vállalat-tulajdonosok, akiknek — ugyancsak a Hunhír.info — szerint találmánya(?), technológiai fejlesztése(?) annyira értékes volt, amennyire, akkor azok az emberek HIBÁT KÖVETTEK EL, amiért ugyanazon a napon, ugyanazzal a járattal — mindannyian — együtt utaztak! Az állításom az, hogy EGY IZRAELI CÉG MEGBÍZOTTJAI ÉS/V. FEJLESZTŐMÉRNÖKEI ÉS/V. TULAJDONOSAI NEM KÖVETTEK VOLNA EL ILYEN — a jelek szerint — VÉGZETESNEK BIZONYULÓ HIBÁT! Hogy ez is egyfajta rasszizmus volna? Meglehet, de mivel a CÉGSZERVEZÉSI ÉS CÉG-VITELI ALAPELVEK (vállalat-szervezési és projekt-fejlesztési elméletek, ill. szoftverek, továbbá üzlet-stratégiai stúdiumok stb.) döntő többségét izraeli illetőségű vagy zsidónak deklarált emberek dolgozták kis és/v. fejlesztették tovább, ezért van némi alapja annak, amit írok… Hogy mi ebből a tanulság? Nos, ha az eltűnt MH-370 járaton utazó kínai szakemberek VALÓBAN olyan értékes valamiket fejlesztettek, mint hírlik, akkor két eshetőség van:

1.: Ha Jacob Rotschild „keze” volt a dologban (amit én kétlek), akkor előbb-utóbb ő (vagy valaki más, az ő érdekköréből) ELŐÁLL MAJD a „Szent Grál kehellyel”, vagyis egy TERMÉKKEL, amely a kínai(?) ötletgazdák fejlesztésén alapul. (Hiszen csak egy őrült nem aknázza ki az aranybányát, ami a birtokán [a birtokában] van!)

2.: Ha Jacob Rotschildnak nincs köze az MH-370 járat eltűnéséhez (sztem nincs semmi köze hozzá), akkor az eltűnt szakemberek cége (vagy egy a szabadalmi iratokat és dokumentációkat legális úton megszerző másik cég) előbb-utóbb ELŐÁLL MAJD a „Szent Grál kehellyel”, vagyis egy TERMÉKKEL, amely a kínai(?) ötletgazdák fejlesztésén alapul. Hiszen csak egy őrült nem aknázza ki az aranybányát, ami a birtokába került!


Ergo: előbb-utóbb akár még a Föld bolygó lakossága is profitálhat az MH-370 járat eltűnésének misztériumából! És ez a lényeg.

506. ubi pretium (válaszként erre: 505. - RWY31L)
2014. júl. 5. 21:51
Én támogatlak :)
505. RWY31L
2014. júl. 5. 21:49

sziasztok,


javaslom, hogy nyissunk lazurkék izének egy külön fórumot ahol kiélheti költői vágyait és írhat regényeket a semmiről :P és nem pedig OFF témákkal nyomja tele ezt a topicot :d


(szerintem én iszom ma buli előtt 2 üveg pezsgőt, hogy jobban felfogjam amit írt mert 1 diploma nem elég hozzá :DDD )


Kedves Mindenki,

bocsi részemről a sok OFF téma miatt amit obszi izé bújtatott felszínre a belsőmből :P

504. RWY31L (válaszként erre: 501. - Ubi pretium)
2014. júl. 5. 21:40
+1 :DDD
503. RWY31L (válaszként erre: 499. - Simple)
2014. júl. 5. 21:40
+1 :DD
502. simple (válaszként erre: 500. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 5. 21:24

Nagyon nevetek rajtad! :D

Új nicknéven? Nézd már meg mikor regisztráltam! :DDDDDDDDDD Te zseni! :DDDDDD

501. ubi pretium (válaszként erre: 500. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 5. 19:11
Jézus Atya Úr Isten.....
500. lazurkék obszidián (válaszként erre: 499. - Simple)
2014. júl. 5. 19:07

Én nem csak úgy simple (értsd: szimplán) „próbálok okosnak tűnni”, gyávaságos „simple”, hanem SZIMPLÁN OKOS, SŐT ZSENIÁLIS IS VAGYOK —, és ez egy csöppnyi erőfeszítésembe sem kerül!... Ha nem így lenne, nem tudnék annyira felbőszíteni egy fórumozót (nevezetesen TÉGED!), hogy vegye a fáradságot és ÚJ NICK-NÉVEN jegyezzen kicsinyesen szánalmas megjegyzést, csak, mert a korábbi rejtek-neve alatt nem képes (nyilván nem is tud) engem megcáfolni! Nem vagy képes, merthogy nekem sajna’ a VÉREMBEN VAN:

● az íráskészség,

● az intuíció (megérzésnek is mondják),

● a termékeny fantázia és ötletesség,

● na és — sok egyéb mellett — a MEGALAPOZOTT ismeretekből építkező tudás!

499. simple (válaszként erre: 498. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 5. 08:37
:D Annyira vicces, ahogy próbálsz okosnak tűnni. :DDDDDD Színtiszta erőlködés az egész.
2014. júl. 5. 03:57

Mottó: „Na nehogy már a méhecskén verjék el a port, amiért a medvék beletenyereltek a lépesmézbe!” [Baksay-Róka Béla]



ELŐHANG

Először is, totál-full-maximum-overdrive mód'„imádom”, amikor egykönyvű (értsd: szellemileg kiműveletlen), ám együgyű sznobságtól nagyképű emberek — olyanok, akik a jelek szerint még egy nyelvtanilag egzaktul megfogalmazott kifejezést (pláne mondatot) is képtelenek értelmezni... — okítanak engem, hmmm...: SZÓELEMZÉSRE, SZEMANTIKÁRA(értsd: jelentéstan), valamint SZEMIOTIKÁRA (értsd: jelelmélet), mi több, hangosan nyihogok, ha azt látom, hogy ez a valaki még csak oda se szagolt a vállalat-biztonság és üzlet-stratégia legalapvetőbb alapszabályának ismeretéhez, mégis (üzleti) életfelfogásról papol — NEKEM!...


De vegyük sörjében, izé... — akarom mondani: sorjában!


BEVEZETŐ

Sznobságos „RWY31L”! Senki sem állította soha (értsd: ÉN SEM ÁLLíTOTTAM SOHSE), hogy az „RWY31L” jelsorozatú nick-név (becenév, gúnynév, kódnév, username, felhasználói név etc.) bármiféle rejtett számot vagy információt tartalmazna! Ha „RWY31L” be tudja bizonyítani, hogy én itt ilyesmit állítottam, akkor 6-szor átúszom a La Manche-csatornát, kisujj-evezéssel — HÁTON!...

A világhálós fórumokon a fórumozók általában NEM a saját — a születési anyakönyvi kivonatukban megjelölt — nevükkel regisztrálnak, hanem egyfajta becenevet (értsd: nick-nevet, felhasználónevet) használnak. Mivel ez a név úgymond: ELREJTI a felhasználó valós kilétét a többiek elől, ezért ez a név akár REJTEK-NÉVNEK is mondható! Amikor tehát ekként (értsd: rejtek-nevet használóként) határoztam meg az „RWY31L” nick-nevű felhasználót, akkor HELYESEN TETTEM AZT!

Összefoglalva: a rejtek-név nem feltétlenül jelenti azt, hogy az valamiféle rejtett információt tartalmazna, hanem sokkal inkább azt implikálja, hogy ANNAK HASZNÁLÓJA KÍVÁN A REJTEK-NEVE MÖGÉ REJTŐZNI!

Ismétlem: amikor tehát ekként (értsd: rejtek-nevet használóként) határoztam meg az „RWY31L” nick-nevzetű felhasználót, akkor HELYESEN TETTEM AZT!


TÁRGYALÁS

„RWY31L” azzal is bizonyságot ad szellemi „kifaragatlanságáról”, hogy az én (amúgy meglehetősen egyszerű és jól olvasható, valamint jól is értelmezhető) nick-nevem helyes értelmezése és olvasása is KOMOLY SZELLEMI KIHÍVÁST jelentett számára, hiszen következetesen „lazurkék obsz izé vagy mi”-ként aposztrofált!... (Az sem mentség számára, hogy én — elismerem — rövid „u”-val regisztráltam saját rejtek-nevemet...) A lényeg ugyanis az, hogy az értelmesebb diákok már az elemi oskola 5-ik osztályában értesülhetnek arról, hogy az azték papok (ők egykoron a Dél-Amerikában honos azték civilizáció kultikus személyei voltak) OBSZIDIÁN KÉSEKKEL végezték az isteneknek felajánlott áldozatok testének felhasítását (ilyen eszközzel végezték ki áldozataikat...). Lazúrkék obszidián egyébiránt nemigen létezik, az én általam alkotott „színváltozat” tekinetessék tehát az én művészi szabadságom eredeményének...


BEFEJEZÉS

1.: „RWY31L” 472-es szám alatti jegyzetének „forrása” — a „nevezetes” Hunhír.info portál — CSAK ÚGY DUDUL AZ ANTISZEMITZMUSTÓL! Már a főlapján 6 ízben jelenik meg a „zsidó” kifejezés!

Aki tehát ILYEN portálra hivatkozik — mint „hírforrásra” —, az NYILVÁNVALÓAN MAGA SEM LEHET FILOSZEMITA!

2.: Attól, mert egy cég JEGYZI MAGÁT a net-en, attól még a tulajdonosai és/vagy vezetői még nem váltak egyszeriben profivá!... Ha ugyanis nem tartják be azt az elemi üzlet- és vállalat-biztonsági szabályt, miszerint: a cég-vezetői karának és/v. tulajdonosainak NEM SZABAD EGYAZON IDŐBEN, EGYAZON KÖZLEKEDÉSI ESZKÖZZEL EGYÜTT UTAZNIUK BÁRHOVÁ IS, akkor AMATŐRÖK, bármit is sikerült addig kifejleszteniük, vagy birtokolniuk! Következésképp: NEM ÉRDEMLIK MEG, HOGY BÁRMIT IS BIRTOKOLJANAK, mert hiszen abban a pillanatban, amikor megszegik a fentebb mondott alapszabályt, A SAJÁT CÉGÜK LÉTÉT, továbbá AZ ALKALMAZOTTAIK LÉTBIZTONSÁGÁT IS KOCKÁZTATJÁK (a fejlesztéseik és/v. találmányaik felhasználási lehetőségének biztonságáról már nem is beszélve...) ! — VILÁGOS?!

3.: Sznobságos „RWY31L”! Ez NEM egy repülési fórum! Ez egy NŐI portál, sok-sok NŐI témával, amelynek egyik topikjába (értsd: al-tematikát kitárgyalni lehetővé tévő felületébe) botlottál bele! Ide persze, férfiak is jegyezhetnek (jómagam is hím vagyok, méghozzá öléggé kanos hím, bár ez itt most nem túl releváns...), de a véleményem az, sznobságos „RWY31L”, hogy szerintem te mindössze csak MŰKEDVELŐ vagy a repülés tematikájában! (Nyilván „beleszerelmesedtél” a repülésbe [leginkább az „RWY31L” kódsorozatba...], de semmi több.) Ha nem így volna, cáfolj meg!

A pilóták egyébiránt (sztem te BIZTOSAN nem vagy pilóta) szigorúan véve „csak” sofőrök! Igaz, RENDKÍVÜL MAGAS SZINTEN KÉPZETT sofőrök, de szigorúan véve mégis csak azok. Tudom, hogy nem túl dicsőítő ezt hallani, de valójában ez az igazság. Jómagam Pápán, a repülőezrednél voltam katona, ahol lokátor-műhelybe voltam beosztva. Első időben MIG-21-esekkel, majd MIG-23-asokkal küszködtünk. (Én igyekeztem a lehető legkevesebbet ügyködni, mert a lokátor-szerelés nem játék! Jobbára csak ki-be szerelgettem a gépekbe, semmi egyebet nem igyekeztem vállalni.) Annyit azért tudok, hogy egy harci-gép pilótája NEM „UBORKÁZOTT” VOLNA „ubi pretium” felett, hanem MINIMUM utána nézett volna egy latin-magyar szótárban, hogy az „ubi pretium” mit is jelenthet!... Szóval, mondom: sztem te BIZTOSAN nem vagy pilóta, legjobb esetben is mindössze csak műkedvelő lehetsz a repülés tematikájában.


Szóval ennyi — egyelőre...

497. 99279bb06f (válaszként erre: 496. - RWY31L)
2014. júl. 3. 16:02
Az első perctől fogva azt mondtam, hogy nem akarom elhinni, hogy senkinél nem működött semmiféle műszaki cucc, és azt ne tudnák akár 5 év múlva is visszakövetni! A híradásokban meg tényleg csak "valamit" mondanak, hogy kicsit megnyugodjanak a hozzátartozók. Emlékeztek, hogy milyen ügyesen lekezelték a hőzöngőket, pedig azok tényleg megmozgatták az egész világot.
496. RWY31L (válaszként erre: 495. - Ubi pretium)
2014. júl. 3. 07:55

Bocsi :D csak hát ez így jól hangzott, hogy az ubi az uborka lehet :D mint ahogy a "kollégánknak" a felvetése is, hogy az én nevem pedig valami titkos kód :D hehe


Visszatérve a témára : persze mindenkinek lehet saját véleménye feltevése akár szakmailag is akár nem, de szerintem egyet ki lehet jelenteni, hogy egy ilyen "informatikailag kinőtt" világban ahol szinte már azt is meg tudják mondani, hogy ki és mikor volt utoljára a mosdóban... arról semmilyen igaz/valós infót nem tudnak mondani már 4 hónapja hogy mi történt és mit is és hol is kellene valójában keresni...


Nem hiszem el, hogy nincs ebben a történetben egy olyan csoport akik nem tudják a valóságot akár azért mert közük van hozzá akár azért mert megtudták de nem adhatják tovább... és ez helyett össze-vissza kiadnak mindenféle újabb infókat, hogy ne támadhassák őket, hogy semmit nem mondanak. Én továbbra sem hiszem azt hogy ez a hatóság és a műszaki szakértők "töketlenkedése" lenne...

495. ubi pretium (válaszként erre: 494. - RWY31L)
2014. júl. 2. 18:38

Most meg én nevettem egy hatalmasat :DDDD Mert az én nickemnek meg az uborkához nincs semmi köze az égadta földön :DDD


Amúgy én köszönöm,hogy válaszoltál hitetlen kollegánknak,hátha egy kellemes beszélgetés kerekedik belőle :)

494. RWY31L
2014. júl. 2. 07:31

Kedves Mindenki aki az elmúlt napon hozzászólt a konstruktív stilusával a témához,

(Bocsánat de a tudományos nick neveket nem írom ha nem gond mint az a lazurkék obsz izé vagy mi...)


ad (i) igen a témát másoltam és a végén oda is írtam, hogy a forrás honnan van, tehát akkor mi a gond ?


ad (ii) lehet hogy szerinted amatörök de ha tudod hogy mi az a google és beírod a cégnek a nevét akkor megjelenik a honlapjuk ahol ANGOL nyelven (nem tudom, hogy ez megy-e ? :DDD) fent van, hogy őszinte sajnálatukat fejezik ki a munkatársak hozzátartozói miatt...


ad(iii) ezt a lazúr obsz izének írom : a nick nevemben semmi rejtett szám és információ nincs (még most is fetrengek a nevetéstől :DDDDd) csak velaószínűleg (TUTI !!) többet értek a repüléshez mint sokan itt és mivel ez egy repülési forum így hirtelen olyan nevet találtam aminek valami köze van hozzá...

de hogy felfedjem a "nagy" titkom :DD RWY (angolul runway rövidítése magyarul kifutópálya (nem leszálló és nem felszálló mint ahogy sokan mondják helytelenül) a 31L pedig egy repülőtérnek a 308-as tracken lévő bal oldali pályája (L angolul Left=Bal)és ez a repülőtér nem más mint LHBP tehát Liszt Ferenc Budapest. Ez volt mindig is a kedvenc pályám ott amit a Terminal 1 bezárása után landolásra nem használnak már annyira sűrűn csak felszállásra az APRON 2-ről is. Na de ezzel nem is untatlak tovább de a lényeg a lényeg, hogy az ember nicknévnek olyasmit szokott választani ami egy kedves dolga és szereti és nekem ez az :DD van akinek az uborka van akinek az lazúr izék... :DD


ad(iv) a téma elején le is írtam, hogy közvetlen nem ahhoz van ennek köze, hogy mikor ki és hol zuhant le vagy landolt a géppel ,hanem egy teljesen másik gondolatmenetet is adhat a forum témájának az mellett, hogy maradunk a címben is megjelölt gondolatmenetnél, dehát mint látom az értelmi intelligencia hiány miatt a konstruktiv szót azt itt elég nehéz értelmezni :D de hát ez nem az én problémám és nem az én hiányságom :P


ad (v) várom a további támadást személyem ellen ("antiszemita" hehe újra fetrengek :DD) ha ezzel neked jobbá és boldogabbá teszem a napod :P akkor hajrá :P


üdv

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook