Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? fórum

Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
373. 99279bb06f (válaszként erre: 367. - Baksai-Róka Béla)
2014. ápr. 22. 16:37

:) Érdekesek ezek a kifejtések! :)

Nekem pld. eszembe sem jutott, hogy egy nő is lehet a dologban!

A terror támadást kizárnám, mert arra azóta már fényt derítettek volna, főleg, hogy bevonták a világ több országát is.

A 3. teóriád viszont megválaszolná számomra, hogy miért nincs egy darab sem meg a gépből, és miért maradt meg az - amit állítólag a gép roncsának véltek - eredeti színben. Az a 3 állampolgár meg nem biztos, hogy veszteség, lehet hogy önként vállalták a segítséget a hazájuknak. Minden országban vannak nagy hazafiak!

2014. ápr. 22. 16:32

Kiút?!... Nos, az mindig van. H. G. Wells mondotta: „Vagy az univerzumot választjuk, vagy semmit!”

Nagyon igaza volt és van…

Csak attól tartok: TÚL KEVÉS IDŐNK MARADT A „KIÚT” IRÁNYÁBA MOZDULNI!

2014. ápr. 22. 16:25

Ami 9/11-et illeti, NEM AZ a lényeg, hogy miként — milyen (a mezei kívülállók által esetelegesen feltételezett) indítékok alapján — is történt valójában, hanem az, hogy MEGTÖRTÉNT! Az pedig, hogy megtörtént, NEMZETBIZTONSÁGI LÉPÉSEK MEGTÉTELÉRE ösztönözte (ösztönözhette) az „amcsikat”!...


Más (vagy tán nem is annyira…):

Van olyan portál (nem is kevés…), ahol „földönkívüliek” beavatkozásával, vagy „tér-idő bugyorba” jutással magyarázzák az esetet… Nos, a földönkívüliek létezésével kapcsolatban én már jó ideje szkeptikus vagyok. Egyre inkább osztom ugyanis azon tudósok (és „közemberek”) véleményét, akik szerint mi, földi (értelmes?) emberek — egyáltalán, az ÉLET, mint entitás —, a végtelen energiatér adottságainak és lehetőségeinek RENDKÍVÜL SZERENCSÉS ÖSSZETALÁLKOZÁSAI (egyidejű történés-sorozatai) okán létezünk — létezik!

Én ugyan református vagyok (ez ugyebár nem érdekel senkit se, de mégis leírom), mégsem vagyok „hites” ember, úgy annyira nem, hogy NEM HISZEK EGY FENSŐBB LÉNY (Isten) létezésében! Mi magunk, emberi lények vagyunk felelősek minden cselekedetünkért! És senki más — SEMMI MÁS (fennen) LÉTEZŐ — nem fog segíteni („terelgetni”) bennünket, ha rosszul (ezt a fenomenális csoda-bolygót tönkretevően) tevékenykedünk! Márpedig egyre inkább így cselekszünk! Már most kevesebb a földi légkör oxigén-gáz összetevőjének részaránya a levegőben, mint akár 25 évvel ezelőtt! (Ugye, azt tanultuk az általános isiben, hogy az oxigén részaránya a teljes légkörre vonatkoztatva 21 tömeg-százalék.) Ez azonban már a múlt! A jelenlegi (mai) arány-érték min. 1%-kal kevesebb! (Sztem, már csak 19%...)

Ha kiirtják az összes esőerdőt a trópusokon (leginkább az Amazonas esőerdei vannak veszélyben, Brazíliában), akkor 300 éven belül FELÉLJÜK A BELÉLEGEZHETŐ LÉGKÖRI OXIGÉNT!

Ami már most előre látható: 50 éven belül NAPI SZINTEN FOGNAK MEGFULLADNI AZ EMBEREK AZ UTCÁN, mert a szervezetük (az emberi szervezet) nem lesz képes ilyen tempójú oxigén-arány csökkenéshez adaptálódni!


Ilyen fajsúlyú — globális — „gond” mellett az MH370-es légbusz katasztrófája (legyen az bármily’ drámai is a rémült hozzátartozók szempontjából) elenyészően jelentéktelen epizód…


Bye!

2014. ápr. 22. 15:40
A III. teróriával egy baj van,nem volt 9/11.Legalábbis úgy nem,ahogy tálalták az amcsik.
369. gyöngy:) (válaszként erre: 367. - Baksai-Róka Béla)
2014. ápr. 22. 15:34
Ó, hátborzongató volt olvasni a III. teóriát, a hideg is kirázott...
2014. ápr. 22. 15:06

a) nem is fognak a nyomára bukkanni;

b) a dolog természetéből következően sohasem is fogjuk megtudni, hogy így volt-e?!…



Ez volt az egész lényege.

367. Baksai-Róka Béla (válaszként erre: 366. - Ubi pretium)
2014. ápr. 22. 15:00

Kiindulásként leszögezem: A gép szárazföldre „rablását” sztem ki lehet zárni, ugyanis egy ekkora gépet nem lehet észrevétlenül (és főképp biztonságosan) landoltatni (és „tárolni”), sem egy rejtett, kontinentális kifutópályán, sem pedig egy tengeri (szigeten lévő) leszállópályán sem! (Még egy elhagyott, II. világháborús amerikai sziget-támaszponton sem, ugyanis az ilyen helyeket műholdakról bármikor ellenőrizhetik…)


Teória I.: SZERELMI VONAL

A főpilóta, valamint a másodpilóta egy szerelmi háromszög két csúcsaként értelmezendők. Egy nő (maradjunk a „klasszikus” leosztásnál…), vagyis egyikük felesége/szeretője/lánya v. húga volt a háromszög harmadik csúcsa.

A riválisok egyike a felszállás után úgy döntött, kitálal; vagyis elmondja a másiknak, hogy szerelmes egy nőbe, aki történetesen a másikkal is szoros kapcsolatban van. (Esetleg már korábban is tudtak egymás „érintettségéről”.)

A lényeg: valamelyikük begőzölt, és a pilótafülkében egymásnak estek. A „győztes” a csetepaté hevében (vagy annak végén) talán meg is ölte riválisát, de miután ennek borzalmára rádöbbent, KIKAPCSOLTA a jeladót (ezért nem tudták a gép radarról történő eltűnése után „kisakkozni”, merre is haladhatott az a „lelépés” után), aztán az ipse átvette a robotpilótától az irányítást, majd ELLENKEZŐ IRÁNYBA (az Indiai-Óceán irányába???) FORDÍTOTTA a gépet, és amikor már úgy vélte, jó messzire jutott, ZUHANÁSBA VITTE azt!

Ha így volt, akkor sem biztos, hogy rálelnek a lezuhant óriásgép nyomára, de van rá némi esély.


Teória II.:TERRORISTA TÁMADÁS változat

A gépet el akarták téríteni, de a főpilóta ellenállt, lelőtték, a terroristák közül valaki átvette a gép irányítását, majd kikapcsolta a jeladót (lásd fentebb!), de nem volt igazi profi, ezért a) rossz irányba fordult, aztán elfogyott az ü.a,, és lezuhantak; b) az irányba fordulás (t.i. a géprablók szempontjából) jó volt, de a menetvezérlés már nem volt tökéletes…, és lezuhantak.

Ha így volt, akkor sem biztos, hogy rálelnek a lezuhant óriásgép nyomára, de van rá némi esély.


Teória III.: KATONAI TESZT változat

Az amerikaiak EZEN A GÉPEN tesztelték legújabb – az űrbe (egy geo-stacionárius műholdra) telepített – nagy teljesítményű részecske-sugár, v. lézerfegyver-rendszerüket!

Indíték: 2011/09/11 megismétlődésének KIZÁRÁSA! (Ja, hogy a több mint 200 utas között 3 amerikai is volt? Kit érdekel?! Fő a NEMZETBIZTONSÁG! És a saját szempontjukból igazuk is van…)

A lényeg: a fegyver hatása olyan mértékű volt, hogy gyakorlatilag IZZÉ-PORRÁ SZAGGATTA az óriásgépet! (Akár a Star Wars-ban, amikor Leia hercegnő szülőbolygóját a birodalmi cirkálók megsemmisítették…)! Ezért nem találják a gépet.

Ha pedig így történt, akkor:

a) nem is fognak a nyomára bukkanni;

b) a dolog természetéből következően sohasem is fogjuk megtudni, hogy így volt-e?!…


Ennyi! (egyelőre…)

366. ubi pretium (válaszként erre: 364. - Selena78)
2014. ápr. 16. 19:22
És mind sitty-sutty csak úgy eltünt mire odaértek a hajók.Na igen...
365. selena78 (válaszként erre: 362. - Ubi pretium)
2014. ápr. 16. 19:13
na de 9/11 esetében azért csak létezett egy "cui bono" feltételezés...mármint, hogy kinek lehetett haszna belőle...de itt még arra sem sikerült rájönni...
364. selena78 (válaszként erre: 361. - Ubi pretium)
2014. ápr. 16. 19:08
ja, először 122(!) darabról volt szó, aztán 300-ról...a műhold felvételek szerint...
363. simple (válaszként erre: 360. - 99279bb06f)
2014. ápr. 16. 17:48
Teljesen kizárt, hisz amikor ezeket látni vélték akkor már hetek teltek el. Na most el tudod azt képzelni, hogy hetekig lebeg valami a víz felszínén, majd hirtelen elsüllyed, ráadásul az összes egyszerre? :D
2014. ápr. 16. 17:06
A maláj géphez semmi köze,de ugye itt sem tudjuk a mai napig,hogy mi történt.Bár az egyszerű ember is rájöhetett igen gyorsan,hogy az egész 9/11 egy jól felépített hazugsággyár volt.Félek,a maláj gép esete is hasonló...
361. ubi pretium (válaszként erre: 360. - 99279bb06f)
2014. ápr. 14. 19:58
Na,látod ez egy jó kérdés.Én ezt már el is felejtettem.Mert először néhány db-ról volt később akár 200-at is bevállaltak.Ezért is félek,hogy mi az igazságot a büdös életben nem tudjuk meg.És ami még rosszabb:az utasok rokonai,barátai,ismerősei sem :(
360. 99279bb06f (válaszként erre: 359. - Ubi pretium)
2014. ápr. 14. 19:54
Amit nagyon nem értek, hogy hova tűntek azok a darabok, amik a műholdképeken rajta voltak. Mindegyik lesüllyedt volna? :(
359. ubi pretium (válaszként erre: 358. - 99279bb06f)
2014. ápr. 14. 19:50
Én még ilyenről nem hallottam,hogy egy 30 napra tervezett doboz még 36-37 nap után is ad jelet.Még ha gyengét is.És az a 200km-es terület gondolom úgy hangzott el,hogy 200km-es körzet.Ergo körbe-körbe.Kizárt,hogy meglesz.Sajnos.Lehet,túl pesszimista vagyok,de nem hiszek ebben az új történetben.Ez a doboz már a halaké...
358. 99279bb06f (válaszként erre: 357. - Ubi pretium)
2014. ápr. 14. 19:47
Utoljára azt olvastam, hogy 'már csak' 200 km-es területet fésülnek át azzal a merülő keresővel, ami videófelvételt is készít és hangot is vesz. Még hallottak tegnapelőtt is valamilyen gyenge jelzést, biztos ahogy merül le, azért néha beindul (gondolom).
357. ubi pretium (válaszként erre: 356. - 99279bb06f)
2014. ápr. 14. 19:40
És mégis hol keresik,mert nem egy kis pocsolyát kell átvizsgálni...
356. 99279bb06f (válaszként erre: 355. - Ubi pretium)
2014. ápr. 14. 19:33
Meglesz az, mert addig fogják keresni, míg elő nem találják. Rengeteg pénz a keresés, de úgy tűnik, hogy valahonnan előteremtették rá a fedezetet.
355. ubi pretium (válaszként erre: 354. - 99279bb06f)
2014. ápr. 14. 19:30
Nem is lesz,hisz nincs fekete doboz.Az már jeleket nem sugároz,bárki bármit mond.Hihetetlen,hogy ilyen a mai világban megtörténhet....
354. 99279bb06f (válaszként erre: 353. - Ubi pretium)
2014. ápr. 14. 19:26

Annyira alapvető dolgokon vitáznak, hogy a hajam égnek áll! Nincs azon a tájékon leszabályozva az országok egymás közötti jogosultsága? Most arra gondolok, hogy miért téma egyáltalán, hogy ki vizsgálja meg a fekete dobozt? Természetesen az, akinek a repülőgépe lezuhant. Náluk ez nem olyan természetes, képesek vitát indítani erről. :(

Eredmény még sehol semmi. :(

2014. ápr. 14. 16:04
Senkinek és semminek nem hiszek én már.
2014. ápr. 13. 18:31

[link]


Tessék...

351. jstefan
2014. ápr. 9. 21:40
Mondtam én hogy ellopták,és az utasokat a szervkereskedők feldolgozták, arrafele ez nagyon nagy üzlet,az egy más civilizáció!
2014. ápr. 9. 16:35
Na,egyelőre a sztori itt véget ért...
2014. ápr. 7. 16:30
Vége,ennyi volt a fekete doboz "műsorideje".A találtunk jelzést 4500m mélyen,az egy újabb terelés....
348. djapor96 (válaszként erre: 347. - Regin_a)
2014. ápr. 7. 14:41
A riói Air France gép feket dobozát is 2 év után találták meg és hozták fel...
347. Regin_a (válaszként erre: 345. - 99279bb06f)
2014. ápr. 7. 14:03

Aztán már jel sincs

Demajdmost felszerelnek egy spáci szonárt egy robotra és az majd...

Vazze, ha idáig, amig elvileg adott jeleket nem találták meg, majd most egy inaktiv szerkezetet?

2014. ápr. 7. 12:51
:(
345. 99279bb06f (válaszként erre: 344. - Djapor96)
2014. ápr. 7. 12:42
Búvárok keresik a fekete dobozt, mert az egyik hajó több, mint 2 órán keresztül tudta venni a jelzését. Olvasom folyamatosan, mert úgy tűnik, hogy célba értek. :(
2014. ápr. 7. 11:14

[link]


Ezt hogy kell értelmezni??? Vizuális jelet észleltek??? Magyarul látják??? :)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook