Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? fórum

Szerintetek mi történt a malajziai repülőgéppel? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
553. RWY31L
2014. júl. 17. 22:27

van már összeesküvés elmélet is :S


durva hogy mennyire hasonló a festése az orosz elnöki gépnek...


[link]

2014. júl. 17. 19:57

Én azt hittem, hogy ez egy kamu hír, mivel a hvg közölte, azok meg mostanában megbízhatatlanok.

...

Mindjárt megyek akkor elolvasni.

551. RWY31L
2014. júl. 17. 19:48
Ha tenyleg lelőtték az nagy durva...ha nem akkor kérdés hogy van e köze a MH370hez...
550. RWY31L
2014. júl. 17. 19:28

És már fent van a Malaysia Airlines oldalán is :((( akkor ez tényleg igaz... nem térek magamhoz


[link]

549. RWY31L (válaszként erre: 548. - Bajnok1)
2014. júl. 17. 19:05
Te jó ég én ezt nem akartam elhinni amikor 20 perce Hallottam...főleg azt hogy lelőtték...:S Azt hittem valami kamu hír
548. bajnok1
2014. júl. 17. 17:48

Megint lezuhant egy maláj gép. :(((

[link]

547. simple (válaszként erre: 545. - D2d5bb5db4)
2014. júl. 14. 09:33
Ezt mondom én is!
546. RWY31L
2014. júl. 14. 09:27
545. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 544. - RWY31L)
2014. júl. 14. 07:58
Nem kell reagálni és megunja.
544. RWY31L (válaszként erre: 542. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 14. 07:56

"Ahogy mondod, kishaver! " => nem vagyok a haverod (szerencsére...)


a többi amit írtál természetesen továbbra is csak azt tükrözi, hogy mekkora egy... üldözési mániában szenvedsz és szerintem ez a "homokozóban ülés" gyerekkorodban kimaradt így itt és ilyen körülmények között éled ki a vágyaidat.


Ma mindenképpen csinálok neked egy külön forumot hogy ne ide kelljen ennyi OFF témát írnod és ezzel teljesen tönkretenned ezt a topicot mert igazából más célod nincs és ezt mindenki látja mindegy éppen milyen néven jelentkezel be...

2014. júl. 12. 19:18
Mi lett ebből a jó kis fórumból???? :(
542. lazurkék obszidián (válaszként erre: 540. - RWY31L)
2014. júl. 12. 18:48

Ahogy mondod, kishaver!


Az AKARAT (másként: szándék) és a TUDÁS (másként: képesség), az két különböző dolog!

Az NSA-hoz péládul, FEL SEM VENNÉNEK TÉGED — még mosogató fiúnak se!... Merthogy az is igaz: tudás nélkül a puszta akarat (vagy annak hiánya), semmit sem ér! (Lásd az arabok engesztelhetetlen „kepeckedését” Izrael ellen! Az akaratuk és szándékuk meglenne ugyan Izrael állam megsemmisítésére, ám a tudásuk és képességük messze szándékaik és akaratuk alatt marad... —, és jó ideig [még legalább 700-800 évig] alatta is fog maradni, mert A VALLÁSUK ÉS KULTÚRÁJUK (kulturálatlanságuk) MESSZE BESZŰKÜLTEBB GONDOLATVILÁGÚ EMBERANYAGOT „TERMEL KI” A TÁRSADALMAIKBÓL, MINT A ZSIDÓ-KERESZTÉNY KULTÚRA ÉS VALLÁS A SAJÁTJAIBÓL!)


Ettől, persze — Te — még nyugodtan lehetsz tagja valamelyik hazai titkosszolinak… A — csak látszólagos — antinómia bővebb magyarázatától most eltekintek... Legyen elég most annyi, hogy van neked LEGALÁBB KÉT — ALAPVETŐ — hiányosságod, nevezetesen: NEM RENDELKEZEL ALAPKULTÚRÁVAL ÉS ALAPMŰVELTSÉGGEL — pontosabban: a legalapvetőbb kulturáltság és műveltség az, ami BIZTOSAN hiányzik belőled! Ez abból is látszott, ahogyan „ubi pretium” nick-nevével is „jópofáskodtál” (az persze más kérdés, hogy azt a nick-et ő is — éppen úgy, ahogyan te a sajátodat — szimplán sznobság okából választotta, és meglehet, még ő sincs tisztában azzal, mit is jelenthet az nagyjából, merthogy sznobéria okából választotta csak...).

Pedig CSAK EGY LALTIN-MAGYAR (NET-)SZÓTÁRAT KELLETT VOLNA MEGNYITNOD, és (igaz, plusz némi következtetési készség „bevetésével”) RÁJÖHETTÉL VOLNA, mi is nagyjából az ő rejtek-nevének értelme, vagyis hogy: ANNAK SEMMI KÖZE AZ UBORKÁHOZ!... Ehhez a tudáshoz azonban ALAPMŰVELTSÉGRE (vagy legalább is a műveltségi hiátus megszüntetését célzó AKARATRA és SZÁNDÉKRA) lett volna szükséged!

(Zárójelben: az én nick-nevem „feloldásához” még annyi fáradságot sem kellett volna venned, mint „ubi pretium”-éhoz. Az, hogy következetesen HEBEGŐSEN emlegeted, CSAK RÓLAD ad jellemzést, nem engem sért! Persze, te nyilvánvalóan azt hiszed, hogy sért, de bizton’ állíthatom: NEM SÉRT!... Én csak RÖHÖGÖK RAJTAD — mint a homokózóban játszó, rövidnadrágos hülyegyereken…)

541. lazurkék obszidián (válaszként erre: 539. - Grizus)
2014. júl. 12. 17:16

"grizus"-kám! Csak nem? TE is "executor" volnál?!

Költői kérdés: És melik* "cég"-nél vagy alkalmazásban, ha nem titok?...



* melik - itt: melyik értelemben — hogy "RWY31L" is megértse...

540. RWY31L (válaszként erre: 537. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 12. 07:19

ad(i) Jaj még csak az kellene, hogy ilyen szervezet tagja legyek és akkor még engem okolnál, hogy miattam lett üldözési mániád :D


ad(ii) azt hogy valaki nem tud vagy nem akar az két különböző dolog (nézz utána valamelyik keresőben:D)

539. grizus (válaszként erre: 536. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 12. 00:08
Igen, pont olyan. Annál izgalmasabb a várakozás!
2014. júl. 11. 23:42
Még mielőtt bárki is belekötne: "revideálom" helyett: revideálNom értendő.
537. lazurkék obszidián (válaszként erre: 528. - RWY31L)
2014. júl. 11. 23:40

"RWY31L"! Kénytelen-kelletlen revideálom kell magam. TE valóban nem lehetsz titkosszolga!

(Pláne, nem az NSA-nál...) Kizárt ugyanis, hogy a "cégeknél" olyan hmmm... - funkcionálisan korlátozott mentális képességű - embereket alkalmaznának, akik még két egyszerű kifejezést, mint: "lazurkék obszidián", sem képesek elolvasni, értelmezni, majd visszaidézve leírni!...

536. lazurkék obszidián (válaszként erre: 535. - Grizus)
2014. júl. 11. 22:35

"grizus"-kám, ez NAGYON sejtelmesen hangzik!

Kicsit olyan, mint amikor a medve azt mondja a kaptár előtt repdeső méhecskének: Ha majd sor kerül rá, indokolt esetben benézek hozzátok...

535. grizus (válaszként erre: 532. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 11. 21:51
Hehe... majd sor kerül rá, indokolt esetben.
534. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 533. - D2d5bb5db4)
2014. júl. 11. 21:41
Jó a humorod, csak nekem nem nagyon jön be.:))
533. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 530. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 11. 21:39

És ki nincs tisztában azzal, hogy lehallgatják, minden levelét megnéznek, ha akarnak?


Mert én tisztában vagyok vele.


Azt is tudom, hogy ha kikapcsolt állapotban van a telefonom, akkor is hallják, ( ha akarják ), mit beszélek abban a helyiségben mással, nem telefonon.

Na? Okos vagyok?))

532. lazurkék obszidián (válaszként erre: 527. - Grizus)
2014. júl. 11. 21:19

"grizus"-kám, NE FÉLJ FELTÁRNI HUMOROS ÉNEDET!

Vidíts fel minket, és ajándékozz meg mindannyiunkat zseniális humorérzéked egynehány gyöngyszemével!...

RAJTA!

531. lazurkék obszidián (válaszként erre: 529. - D2d5bb5db4)
2014. júl. 11. 21:16
Meglehet, azt kellene válaszolnom: NE RÖHÖGTESS!, de mert meggondolt ember vagyok, ezért csak azt írom: na ne röhögtess...
530. lazurkék obszidián (válaszként erre: 528. - RWY31L)
2014. júl. 11. 21:13

Aki olvasta Kafkától a "Per"-t, vagy Bradburytól a "Farenheit 451"-et, látta a "Brazil"-t, meg a "Total recall"-t (a Francois Truffau rendezésében megfilmesített "Farenheit 451"-ről már nem is beszélve...), valamint megélte már a XXI. században, hogy valakik - miután ő 2009-ben rájött, hogy a Szerencsejáték Zrt. MEGHAMISíTOTT MÓDON adja közre honlapján az egyik, az SzJ Zrt. által szervezett játék húzás-történet listáját, és ezért a "valakik" TÖRÖLTÉK AZ ILLETŐ E-MAIL RENDSZERÉBŐL AZ ÖSSZES BEJÖVŐ "EMILT", mert azok közt olyan is volt, amelyekből kiderült volna, hogy valemelyik meggondolatlan alkalmazottjuk TUDOMÁSUL VETTE a "hibát" -, szóval, aki mindezt (vagy hasonlót) átélte már, mi több, arról is értesült, hogy az amik Angela Merkel-t is(!) lehallgatták...; szóval, aki mindezt átélte már, az TUDJA, hogy az üldözési mánia - mint olyan - manapság már nem is igazán számít "lélektani betegségnek", sokkal inkább az ÉRTELMES ember egészséges gyanakváson alapuló attitüdje, vagyis:

ÉLETÖSZTÖN!

529. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 528. - RWY31L)
2014. júl. 11. 18:12

Ki az ördög ez az ember?

Hogy jövünk a képbe? És milyen képbe?


Én már tényleg hülyén halok meg, ha nem válaszol.


Van itt, aki érti?:))

528. RWY31L
2014. júl. 11. 10:27

Röviden és tömören most jellemezni fogom lazur obszi izét (nem kell hozzá se kereső program se pszichológiai tanulmány) :


üldözési mániában szenved :D

527. grizus (válaszként erre: 526. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 11. 02:35

Bőven szorult belém humorérzék, csak én Tőled eltérően nem fényezem magam, mert az kellemetlen lenne számomra. Már ennyitől is kínosan érzem magam.

Igazad van, maradj inkább a khm... irodalomnál.

2014. júl. 9. 21:10

Mi lelt "grizus"? kiderül, hogy szorult beléd némi humorérzék is?!...


Egyébiránt, több okból sem volna értelmes dolog belefogni. Ezek közül az egyik, hogy Julian Assange és Edward Snowden "ügyködései" óta az NSA (de a hozzá hasonlatos "cégek" is) olyannyira igyekeznek már biztosítani adataik védelmét, hogy még ha oly' nagyszerű (sz)ámítástechnikus koponya is vagyok, amilyen ritkaságszámba megy ezen a bolygón, vélhetőleg csak akkor találnék utat azokhoz az adatokhoz, ha az örök élet misztériumával is éppoly' barátságban volnék, akár a Hegylakó!...

Ne de hát Who wants to live forever... when My Mother must die?!

525. grizus (válaszként erre: 523. - Lazurkék obszidián)
2014. júl. 8. 23:48
Miért mi essünk neki?! "Fogjuk meg és vigyétek!" Nem, Béla, ez a csodálatos, kreatív feladat Rád vár, csak Te lehetsz alkalmas rá, ez a Te tehetéged után kiált! Jó munkát!
2014. júl. 8. 23:40
Aztán el ene felejtsetek értesteni a "felderítés" eredményéről...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook