Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


7026. 824809e677 (válaszként erre: 7019. - Tanti59)
2013. jan. 7. 18:23
Kérdésem lenne hozzád: ki műtött és hol? nincs fenn fotód, pedig szivesen megnéztem volna, h valóban olyan nagy bakit csinált e vagy csak Te véártál más-többet. Remélem sikerül megtalálnid a lelkibékédet ennek ellenére. puszaJou))
7025. tanti59 (válaszként erre: 7020. - Hegan)
2013. jan. 7. 17:41

Ezt nem neked írtam,...csak úgy mert ma rossz napom van


Ne hezitálj,jó orvost találj,nem mindegyik sz......


Nézegettél már orvost?

7024. vajdai (válaszként erre: 7009. - Zsoka318)
2013. jan. 7. 16:26

Zsóka ha vigasztalhatlak vele nekem is nagyon csúnya volt sokáig a bal oldalsó vágásom és egyszer csak elmúlt teljesen.Pedig nagyon zavart engem is és nagyon ijedt voltam. A régi komplimentjeim között biztos ráakadsz az akkori állapotomra.Engem akkor a dokim teljesen megnyugtatott és valóban neki lett igaza.

Egy kis türelmet kérjél magadtól és ha akkor sem leszel elégedett, menj vissza ,mert a pénzedért igenis lehetsz elégedetlen.

Egyénként nekem nagyon szépnek tűnik a kis hibát leszámítva a szemed.

7023. vajdai
2013. jan. 7. 16:20

Minden előtte állónak én is azt javaslom ,hogy jól járja körbe kihez megy.

Ne csak az ár legyen fontos.

Engem Sopronba Kovács dr műtött ,mindenkinek jó szívvel ajánlom.

A képeket mint szédültnapraforgó fent hagytam.

Én is ritkán írok erre a fórumra már ,mert sajnos mindenkit csak addig érdekel a téma míg nincs rajta túl utána elfelejti ,hogy nekik is annak idején jól esett a segítség.

Mindenkinek sikeres műtétet kívánok itt többségünknek jó orvost sikerült választani és ezzel nagyon szerencséseknek érezhetjük magunkat.

2013. jan. 7. 15:36
jajj de hülye vagyok:))) 2010 decemberben:)))
7021. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7016. - 824809e677)
2013. jan. 7. 15:35
2011 december 5-én műtött...
7020. hegan (válaszként erre: 7019. - Tanti59)
2013. jan. 7. 13:43

Ez meglehetősen dermesztően hangzik..... , főleg úgy, hogy még hezitálok a szemhéjplasztikán....

Köszönöm válaszod.

7019. tanti59
2013. jan. 7. 13:05

Dr Bubó orvos ajánló,,,,,goggle,....nézzetek be,huuu mit vannak,egyes orvosok kaptak hideget-meleget,

-van akin igen meglepődtem

-természetesen ettől függetlenül műtenek,fényezik magukat a médiában,miközben emberi életeket tesznek tettek tönkre

-mert ugye a piszkos anyagiak+önértekelési zavar,...nem veszi tudomásul ehhez nincs meg a kellő szakmai tudása,precizitása,türelme a sziszifuszi munkához,stb,stb


-most 3-éve h 1 hasonló adottságokkal rendelkező

"jónak " a médiában mindig bájolgó orvos tönkre tette a szememet,vele az életemet:(

7018. tanti59 (válaszként erre: 7017. - Hegan)
2013. jan. 7. 12:51
Nem ismerek ott senkit,
7017. hegan
2013. jan. 7. 11:49

Sziasztok! Székesfehérváton imsertek valakit, aki szemhéjplasztikával foglalkozik, és jószívvel ajánlható?


köszönöm

7016. 824809e677 (válaszként erre: 7014. - Szédült-napraforgó)
2013. jan. 7. 11:35
ez a tavaly 2011-et jelent vagy 2012-őt? :)
7015. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7012. - 5fccdbbd8a)
2013. jan. 7. 11:10

igen persze, de a műtét után ez még hónapokig normális, amíg gyógyul.

Az enyém nem durván olyan... csak azért feltűnő, mert eddig nem volt ilyen, csak reggelente, ami műtét nélkül is teljesen normális és a keringéssel függ össze, viszont nappalra le kell, h apadjon.

Én azért a műtéttel hozom összefüggésbe, met előtte ez nem volt jellemző. A reggeli szemdagadás az "normális".

2013. jan. 7. 11:07
Engem tavaly 340-ért műtött. Alsó felsőt egyszerre. Amúgy akkor azt mondta, h 340-360 E Ft, állapottól függően.
2013. jan. 7. 11:02
Lányok, Valaki közületek privátban megírta Sashegyi doki árait, de a rendszer törölte a levelet (hiába, új vagyok és nem tudtam, h önműködő a törlés. Kérem, hogy írja meg mégeszer, mert szeretném tudni, de nem emléxem rá a sok sok info között. Előre is köszönöm :)
2013. jan. 6. 23:13

Zsóka - Hű, most az alsóval kapcsolatban kicsit megijedtem, hogy kell-e ez vajon nekem. Ezek szerint a zsírt azt elégetik onnan? És az érzéstelenítés ellenére fáj?


Napraforgó - Neked a műtét után kezdett vizenyősödni? Nekem most is borzalmas reggelente, kb délig, akkor műtét után lehet, hogy még rosszabb lesz?

Másnak is van ilyen tapasztalata?

2013. jan. 6. 20:32

Továbbra is arra bíztatlak benneteket, hogy bárkinek van akár jó vagy rossz tapasztalata, az írja meg itt, nevekkel is nyugodtan, mert higgyétek el nincs más hely, csak az ilyen fórumok, ahol a valós , megélt tapasztalatokról lehetne informálódni. Egy orvos sem fog nektek elcseszett műtétről képet mutatni, vagy elégedetlen betegről beszélni. Sokan szégyellik is elmondani, de mégjobban megmutatni, ha valamivel nem elégedett, pedig az is nagy segítség lehet másoknak és talán az Ő számára is jöhet ötlet vagy segítség innen másoktól.

Anonimak vagyunk.... nem kell egész kép, amiről be tudnának azonosítani benneteket, csak a kérdéses területről. Ezek aranyat érő információk. Természetesen nem vagyunk orvosok, semmi nem helyettesíti az orvosi konzultációt, de értékes kiegészítése lehet annak.

Nagyon sok olvasója van ennek a fórumnak, sokkal több, mint aki be is ír.. legtöbben csak elszívják az infót, vissza nem adnak semmit, pedig ez az egész lényege. Nem sért szabályzatot megnevezni, h ki műtött...és azzal sem gázolsz senkinek a becsületébe ha elmondod, h esetleg ezért és ezért nem voltam vele megelégedve...mert szíved joga az is, hogy ne légy elégedett. Ez még nem sárdobálás.Tegyetek fel mellé egy képet, és mindenki levonhatja maga a következtetést.

Nem kell ehhez nagy technika, én is telefonommal fotóztam magam. Engem már több mint 1 éve műtöttek de fenthagyom a képet, mert úgy gondolom hasznos lehet másoknak. Műtétem első napjától kezdve fél évig folyamatosan, dokumentáltam a változásokat leírással és fotókkal. Rengeteg visszajelzést kaptam privátban, h ez milyen nagy segítség másoknak.

Köszönet Zsókának is, ha megmutatja azt, hogy mivel nem elégedett és miért....bíztatok erre mindenkit... elégedettet és elégedetlent egyaránt és nem csak ezen a fórumon....

2013. jan. 6. 20:16

Ha már ő is furának tartotta, akkor biztosan kijavítaná és akkor nem kell másnál százezret kidobnod újra emiatt.

Mondjuk nekem nem volt zsír szerencsére, csak bőrfelesleg....

Ami viszont a műtét utáni tapasztalat és nem tudom,h másnál ez előfordult-e? Amikor fáradtabb kicsit is a szemem , már picit vizenyősödik az alsó szemhéj alatti terület( táskásodik, de ez nem zsír,mert aztán leapad) Ez műtét előtt nem volt jellemző ( itt nem az ébredés utáni duzzadt, táskás szemekről beszélek, mert az mindenkinél van. ), most viszont szinte mindennapos. Gondoltam, majd ez is a gyógyulás folyamán elmúlik, de nem így lett és ez már marad is sztem....Most ne gondoljatok semmi borzalmas ronda karikákra, csak nekem feltűnő, mert tudom, h ez nem volt előtte jellemző. Másnak hasonló tapasztalat?

7009. zsoka318
2013. jan. 6. 19:24

Köszönöm a vigasztalast szepszemu lanyok!!

Megprobalok majd kepet fölrakni ahogy jobban latszik a "zsir" senkinek nem lattam meg igy:( Majd kuldök a dokimnak is,,

A hasamat fogom mutettni febr es kerdeztem az itteni dokit hogy az ödema -e vagy mi ,,egyböl mondta hogy a zsir ottmaradt ,es csak altatasnal csinalna meg mert nagyon fog fajni ,nem lehet ugy elerzesteleniteni igazan,,,az also " zsiregetes is is fajt nekem :( amugy elegedett vagyok az also "rogyas " szerintem is majd visszahuzodik,azt el tudom sminkelni ,de ezt a zsirt nem,,a lanyom mar op utan mondta hogy az nagyon fura,,Remeljuk a legjobbakat...;))

7008. Gaby66
2013. jan. 6. 18:38
:) Igen...kösznm.kapom recept nélkül a gélt,másik kettőt használom:)))
7007. tanti59 (válaszként erre: 7005. - Gaby66)
2013. jan. 6. 17:23

T T műtött?


Vidisic szemgélt használj+körömvirág kenőcs,fekete nadály krémet.

7006. 824809e677 (válaszként erre: 6997. - Tanti59)
2013. jan. 6. 16:25
még képlékeny. ártól is függ.
7005. Gaby66 (válaszként erre: 7004. - 824809e677)
2013. jan. 6. 11:24
:) ...de igen:)))
7004. 824809e677 (válaszként erre: 6998. - Gaby66)
2013. jan. 6. 08:56
nem kristályszem a klinika neve?
2013. jan. 5. 20:13

Zsóka - lehet, hogy az tényleg csak vizenyő, de ha nem, akkor nyilván korrigálja az orvos. A bal szemed nagyon szép, a jobb még nem teljesen, de a hiba lehetősége tényleg benne van a pakliban. Úgy látom a bal alsó szemhéjnál talán a belső varratok látszanak még, attól puklis. Nekem azt mondta Sashegyi dr, hogy az egy alatt szívódik fel teljesen.

Egyébként így is teljesen pozitív a változás, hogy még nem fejeződött be a gyógyulás. Én azt gondolom nem a tökéleteshez kell viszonyítani, mert olyan nincs, hanem az előző állapothoz. És szerintem a kívülállók ezeket a hibákat nem látják, csak Te, mert közelről bogarászod, de javíts ki ha tévedek.

2013. jan. 5. 14:18
Bár az nem biztos, h zsír... inkább vizenyőnek tűnik. Jó lenne tényleg egy kép, ha nem gond tegyél fel légyszi...
2013. jan. 5. 14:16
Zsóka, ott a belső szemzúgodnál mondod, h ottmaradt a zsír? A képeden az eléggé jól látható valóban:((
2013. jan. 5. 14:14
Zsóka, azért mindenképpen konzultálj, mert ha indokolt a korrekció, akkor biztosan segítenek, egyik orvosnak sem érdeke, h rossz kép alakuljon ki róla bárkiben is. Ha külföldön vagy, akkor küldj jó minőségű képeket neki, amin egyértelműen látszik a problémád. Egy próbát megér...
2013. jan. 5. 14:12

Zsóka, téged a Sashegyi doktor műtött ugye? Nagyon sajnálom, h nem vagy elégedett. A műtéttel mindenképpen várd ki az 1 évet, mert addigra áll be a végleges forma, és akkor látod, h hol és mit kellene igazítani. Tudom, h kétségbe vagy esve, de muszáj kiböjtölnöd pár hónapot. A gyógyulás is egyén függő.

Nekem mosolykor nagyon gyűrődött képet fest az alsó, de azon csak a botox segít mert, amúgy meg nem ráncos.Érdeklődtem lézer ügyben, de azt mondták, hogy a lézer azokon a ráncokon nem segít, amit izomműködés vált ki, nálam pedig ez van.

6998. Gaby66
2013. jan. 5. 10:05
:) Kösznm.az együttérző leveleket:))).Szemkristály klinika Budapest.Az orvos nagyon korrekt volt,csapata úgy szintén:)...ezek szerint ritka" kivétel vagyok aki emígyen járt:(((próbálok fotót betölteni,ha sikerül....
6997. tanti59 (válaszként erre: 6996. - 824809e677)
2013. jan. 5. 08:22
Kihez mész?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook