Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


6970. Emsi (válaszként erre: 6963. - 5fccdbbd8a)
2012. dec. 14. 15:44
Ha kíváncsiak vagytok Awil munkájára, nálam megnézhetiktek :)))
6969. tanti59
2012. dec. 13. 13:25

250,300e körül,...konzi 5000e


Toperczert nem ismerjük,mármint a munkáját.

2012. dec. 13. 12:36
privátban sem lehet elárulni?? Csak miheztartás végett :)
2012. dec. 13. 00:38

puszaNektek))


Új vagyok itt. Egy kérdésem lenne: mennyibe kerül Sashegyi dokinál az aléós-felső szemhélyőlasztika illetve az előtte történő konzultáció?

Toperczer Zsoltnál járt valaki közületek?

puszaJou))

6966. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6965. - 7dc06596bc)
2012. dec. 7. 10:22
A Sashegyi doktor nem is csinál altatásban szemhéjplasztikát, mert műtét közben is kontrollál, kell a közreműködésed. Ezzel, szinte teljesen kizárható annak az esélye, h kifordul a szemhéj. Tényleg ne pánikolj, nekem egyszerre volt alsó-felsó, egyáltalán nem vészes.
6965. 7dc06596bc (válaszként erre: 6963. - 5fccdbbd8a)
2012. dec. 7. 02:38

dora!!

:))))))))))))

Ez is egy löket volt a privi után!

Ugyanezt érzem én is..senki nem látja rajtam kívül a felesleget, de én nehéznek érzem a szemem..összeragad felül..ha nevetek, akkor pedig alul nyomja a könnycsatornát:))

Magamnak kell a változás.

Nem hiszitek el, de alig aludtam az este és különösen ráncos voltam ma....és:)))))))))) nézelődtem az egyik pláza egyik boltjában... minden tükörbe belenevettem, hogy az erős neon fénynél is megnézzem mennyi a bőrfeleslegem...az eladók már nézték, hogy ez nem normális...:))))))))))) Szóval...akkor valószínűleg nem most, hanem 2 hónap múlva irány a műtőasztal..én bevállalom egyszerre!!!!:)) ha már lúd, legyen kövér:)) Itt lesztek még??? remélem...:)

2012. dec. 6. 23:44

D.Z.!

Írtam privátot is!!! Üdv, D.

6963. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 6962. - 7dc06596bc)
2012. dec. 6. 23:21

Megnéztem a képed, valóban meg lehet műteni. DE: Szerintem így sem gáz, mert pl. a felső nem lóg be a látóteredbe, ahogy nekem pl belógott, pedig 42éves vagyok, nem 72. Ennek ellenére a férjem engem is így látott szépnek és szerinte tök felesleges megműttetni. Mondjuk ő az eredmény láttán is azt mondja, hogy nem szignifikáns a változás, ami persze nem igaz. Reggel a felesleggel együtt dagadt volt a szemem, alig láttam ki, plusz olyan érzés volt, mintha egy homokzsák lenne rajta. Délig, mert kb addigra ment el a víz belőle. Ezt követően, elkezdett egyre jobban lógni, míg este hatra már olyan volt mint egy nagymamának. Ekkor a homlokráncolással korrigáltam, hogy kilássak. Az állandó homlokráncolás viszont nem csak esztétikai gond, hanem fizikailag is rossz érzés és gyakran járt fejfájással. SZóval a környezetem szerint remekül néztem ki előtte is, én viszont így éreztem magam, ill. nyilván esztétikailag is nézhettem volna ki jobban. A lényeg, hogy végül rászántam magam és életem egyik legjobb döntésének bizonyult. Azóta ismét szeretek tükörbe nézni, szinte teljesen eltűntek a homlokráncaim és persze eltűnt a homokzsák érzés is.

Tehát, ezt Te döntsd el. Én azt sejtem, hogy így is jól nézel ki, de ha Te nem tudod így elfogadni Magad, akkor (ahogy én sem tudtam) akkor vágj bele. Én nem mertem együtt az alsó-felsőt, úgy hgy az alsóra még megyek majd pár hónap múlva. De nyilván aki bátrabb, az sokkal jobban jár ha egy füst alatt túl van rajta.

Azt viszont nagyon nézd meg, hogy kihez mész. Awil dr-tól itt még nem láttunk szemhéjplasztikát, ha valaki látott akkor szóljon. Sashegyi dr-tól viszont láttunk párat (Napraforgó, Gabci, Cicus, Kis csillag) és mindenkié nagyon nagyon szép lett. Nézd meg a honlapját, van fent sok előtte/utána kép. Ha elmész hozzá konzira még mutat egy csomót. Szerintem ennyit megér. Az arcoddal ne kísérletezgess! Sashegyi dr-t én nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, legalábbis szemhéjra, bár nyilván a többiben is szépet alkot. Szemhéjakat mindenképp. Most már tényleg teszek fel én is képet. Holnap talán lesz rá kapacitásom.


(Más is élve csinálja a szemhéjplasztikát, egyáltalán nem vészes, ne aggódj! Csak az injekciót érzed, de az nem rosszabb egy szúnyogcsípésnél. Az egész kb 35 percig tartott nekem.)

6962. 7dc06596bc (válaszként erre: 6961. - Szédült-napraforgó)
2012. dec. 5. 23:35

Köszi köszi mindenkinek a támogatást!!!

KOMOLYAN sokat jelent, de bizonyára TI is tudjátok, hiszen innen merítettetek erőt!!

A környezetem ellenzi...:(( anyám, párom, tesóm...szerintük így is szép vagyok.

Én nem szebb akarok lenni, mint valaha, hanem oloyan mint 2 éve...CSAK olyan!!!

Awil Matanusnál voltam ma...

És amitől még rettegek, hogy "élve" akarja :)))) megcsinálni..azaz altatás nélkül...grrrrrrr

Lányok!! Biztos jövök még hozzátok erőért!! Mert az Veletek van:)))

Még egyszer ezer köszönet NEKTEK!!!

6961. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6957. - 7dc06596bc)
2012. dec. 5. 17:22
igen, ezt nyugodtan megműttetheted, alul is és felűl is. olyan a szemed, mint az enyém volt.
6960. tanti59 (válaszként erre: 6956. - 7dc06596bc)
2012. dec. 5. 15:32

Dr Kovács Ferenc,Sopronban műt


Ne félj,jó orvost keress,látod milyen sokan meg vannak elégedve,sajnos én 1 sz...rt fogtam ki

Kihez akarsz menni?

6959. tanti59 (válaszként erre: 6954. - 5fccdbbd8a)
2012. dec. 5. 15:29

Júniusban volt a 7. korrekcióm,most már nem olyan csúnya,nem fordul ki az alsó szemhéj,de megint log,

nem szép.

Megint kellene 1 korrekció nem megyek,mert mi van ha ua lesz?életem végéig varrogatnak?

Várok!mire azt ne kérdezd ,elegem van ...ennyi

6958. N.Eszter (válaszként erre: 6957. - 7dc06596bc)
2012. dec. 5. 08:49

Ez egyértelműen alsó-felső műtétre szorul.

Ebből az állapotból nagyon szépet lehet csinálni.

Ahogy nézem, a bőröd egyébként szép.Szem mellé veszélyes a botox, rosszabb lehet, mint nélküle.

Homlokba érdemes csak teteni.

2012. dec. 5. 02:19

Lányok!!

Megnéznétek a képeimet, hogy milyennek találjátok?? Az elsőn mondjuk nevetek:)), a második a sime állapotban van.

Jaj én úgy szeretnék 2 évvel ezelőtti énem lenni!!

Ja! Mellesleg botoxolva van a nevető ráncom..csak..valahogy nem hat rá...3 dokinál is voltam..

6956. 7dc06596bc (válaszként erre: 6620. - Da281b7e63)
2012. dec. 5. 01:19

Szia!


Dr Kovács kicsoda??

Milyen lett a szemed??

Hálás lennék ha írnál?:)) én is készülök rá, és be vagyok tojva!!

6955. 7dc06596bc (válaszként erre: 6605. - 71fd59b023)
2012. dec. 5. 01:11

Szia!


Sikerült a korrekciós műtét??

Mit rontottak el az eredetin?? Jaj úgy át tudom érezni:((

Én előtte állok ..és most nagyon elbizonytalanodtam.

2012. dec. 4. 22:58
Tanti59 - Neked hogy alakul a szemed? Már nem emlékszem mikor olvastam, hogy voltál újabb korrekción, de eredményt azóta talán még nem írtál. Nyomon követtem a kálváriádat, remélem előrébb vagy. Majd számolj be légy szíves, ha van kapacitásod.
6953. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6951. - Tempest)
2012. dec. 4. 18:03
tavaly 5000 ft volt a konzi.
6952. mlilla
2012. dec. 3. 23:42
Engem a felső korrekció ára érdekelne Sashegyinél még mindig, kérem aki tudja, írja meg:)
6951. Tempest
2012. dec. 3. 20:48
Tudja valaki, h Sashegyi dokinál mennyibe kerül az alsó szemhéj, és van-e konzi díj?
6950. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6940. - 7dc06596bc)
2012. dec. 3. 16:11
sétálhatsz szerintem, csak lassan és hirtelen mozdulatokat ne tégy.
6949. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 6943. - Prinzessin1)
2012. dec. 3. 06:44
A csomósodás gondolom olyan min a hurkásodás, nekem is ilyen volt. Nekem négy hete volt felső műtét és napról napra simulnak ki a hurkák, most már csak egy helyen van egy kicsi. Nekem sem teljesen egyforma a két szemhéj, de ha jobban megnézem talán inkább azért, mert a két szemem sem teljesen egyforma. Mindenesetre az asszimetria így is sokkal kisebb mint eredetileg volt. És napról napra alakul még mindíg. Nem feltűnően, csak persze én bogarászom minden nap. Fokozatosan találják meg az izmok és a folyadék a helyüket - gondolom ezért. Mindenestre, a felsőt akárhányszor lehet műteni, úgy hogy legrosszabb esetben korrigálni is lehet. A hegre nekem aloe vera gélt javasolt az orvosom, azzal kenem naponta többször, és valóban nagyon szépen gyógyul és simul ki a hurka.
6948. tanti59 (válaszként erre: 6944. - Prinzessin1)
2012. dec. 1. 15:52
Vidisic szemgélt használj,az jobb mint a csepp.
6947. tanti59 (válaszként erre: 6943. - Prinzessin1)
2012. dec. 1. 15:48

Még nagyon friss a műtét,ki fog simulni.

Mi az hogy a jobb jobban meg lett húzva?ez is alakulhat még,a teljes gyógyulás több hónap míg beáll a végleges forma.

Mit mond az orvosod?


Kis egyxerű műtét,aki ért hozzá!!!

6946. zsoka318 (válaszként erre: 6943. - Prinzessin1)
2012. dec. 1. 15:43
Nekem meg mindig van csomo a szemem sarkaban 2honap utan:( de majd csak alakul,:)
6945. zsoka318 (válaszként erre: 6922. - Zangara)
2012. dec. 1. 15:41

SZIA Zangara!

En ket het utan repultem haza Svedorszagba,minden jol ment,megkertem egy utazo tarsat hogy tegye fel a börönömet az inchekningnel,,En is feltem egy picit,,szoritos harisnyat vettem föl ...sok szerencset kivanok neked,,mikor lessz a muteted?

2012. dec. 1. 11:05
Ezenkivul huzodik a szemem es ego erzesem van. Ki van szaradva a szemem. Szemcseppezek de igy is faj. Volt hasonlo problemaja valakinek? Koszi elore is a valaszt.
2012. dec. 1. 11:01
Sziasztok, 2 hete volt felso sz.hejplasztikam,es a vagas vegen a bor ossze van "csomosodva"Ez ki fog "egyenesedni"? Meg rosszabb,hogy a jobb szemem jobban meg lett huzva,mint a bal. Ez meg valtozhat?Mert ha nem akkor nem lesz egyforma a ket szemem :-( Ugy tudtam ez egy nagyon egxszeru kis mutet...
6942. N.Eszter
2012. dec. 1. 08:45
A saját zsír állítólag hamar felszívódik.Ehhez képest nagyon drága.
6941. tanti59 (válaszként erre: 6939. - 7dc06596bc)
2012. dec. 1. 08:00

Saját zsírt felejtsd el!,nem jó szem alá a normális dr szerint,de vannak kísérletezők.


Napszemcsivel tudod takarni.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook