Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


7056. tanti59
2013. jan. 16. 18:20

Nem fáj 1 picit sem,ne félj,...a szuri kicsit kellemetlen,mintha 1 szúnyog csipne

...a cicihez képest ez semmi:)

2013. jan. 16. 17:17

puszaN.Eszter,


TB-re csinál a doktornő? Mennyibe fog kerülni? Hol csinálja helyileg (Magánkórház, kórház)? Megnéztem a web oldalát, de ott nem nagyon van semmi róla, még fotó sem. :( puszaJou))

7054. tanti59
2013. jan. 16. 15:50

Nem voltam,készültem,de végül máshoz mentem,.

nem mert nem jó,jókat halottam róla,de neki is vannak elcseszett műtétei mint mindegyiknek,,,,,

kérdezd Gaby 66-ot

7053. 824809e677 (válaszként erre: 7052. - Tanti59)
2013. jan. 16. 11:47
IGEN. MIÉRT KÉRDEZED? HALLOTTÁL RÓLA? VOLTÁL NÁLA? ESETLEG TÉGED IS Ő MŰTÖTT? PUSZAJOU))
7052. tanti59 (válaszként erre: 7051. - 824809e677)
2013. jan. 16. 10:39
T TAMÁS csinálja?
7051. 824809e677 (válaszként erre: 7050. - N.Eszter)
2013. jan. 16. 08:43

Elmagyarázta és én most tovább adom. :) Műtét előtt berajzolja a metszésvonalakat. Megműti a felsőt. Műtét után óhatatlan, hogy az alsó is meghúzódik, arrébb kerül és ha az akkori állapot szerint megműti az alsót, akkor sok esetben nem lesz tökéletes a végeredmény (kevesebbet metsz ki mint kellene, vagy épp többet mint kellene). Elmesélte, hogy a plasztikai sebészek elszúrt műtéteit rendszeresen Ő javítja és mindig kiderül, hogy egyszerre történt a műtét és ezért (is) lett elszabva. Persze én is próbáltam megfűzni, de azt mondta, hogy higgyem el, hogy sokkal kisebb trauma lesz, nincs mitől félnem, semmit sem fogok érezni (ebben segít sokat az érzéstelenítő krém, is, hogy még az injekciókat se érezzem)és kb. 1 óra alatt túl leszek és sokkal simábban fog gyógyulni is. És én hiszek az észérveinek és a gyakorlatának is. Vágül is Neki ezeket az okokat leszámítva tök mindegy lenne, hogy hányszor műt, de nem hajlandó.

Még egy adalék a műtét utáni állapotról. Hobby szinten énekelek egy félprofi kórusban. A műtét hetében hétfőn, csütörtökön és szombaton egész nap próbám lesz. Megkérdeztem, hogy mikor fogok tudni menni. Mondta, hogy akár a hétfői műtét után is, csütörtök is, de ne énekeljek. Pénteken kiszedi a varratokat és onnantól ami kifér a csövön nyomhatom. ;) :) Akkor ez nem lehet egy olyan nagyon fájdalmas és elviselhetetlen dolog. Ráaádként én már most programozom, hogy nem fog belilulni és szinte nem is fog látszani a műtét nyoma frissen sem. puszaJou))

7050. N.Eszter (válaszként erre: 7049. - 824809e677)
2013. jan. 16. 08:21
Miért nem egyszerre csinálja?Nálam ez nem is került szóba.
2013. jan. 15. 23:45

puszaLányok))


Voltam ma konzultáción. Amennyire nem tetszett a kezdés, annyira jól fejeződött be. Fél5-re kellett mennem. Mivel nem szeretek késni, hó pedig akad bőven, így már n5 előtt ott voltam. Fél6 volt, mire sorra kerültem. Ettől nem volt túl jó a szám íze, de javította, hogy minden pácienstől sűrű elnézést kért a doki, aki szimpatikus, rugalmas és meglátásom szerint profi. Érkezésem után a "fogadóbizottság" egyik tagja kérdő ívet töltött ki rólam/velem. Személyes adatok, betegségek, műtétek, allergia, gyógyszerszedés, sportolás,szem-történet. Mikor sorra kerültem kijött az orvos, aki sztem olyan 40 körül lehet, fiatal(os?) és kommunikatív, türelmes és remek jó problémamegoldó (nem vagyok egyszerű eset). Volt rám ideje, kérdezhettem, mindent megbeszéltünk. Az egyetlen - elsőre - rossznak tűnő dolog, hogy csak 1 hónap különbséggel hajlandó megműteni a felső és az alsó szemhájamat. Teljes mértékben megalapozottnak látja a problémámat - vittem régi fotókat, sőt 6 éves koromból is - , amin jól látta a változást és azt, hogy (szerencsémre) a szemöldököm nem ereszkedett meg. Így "csak" simán műti a felsőt, az alsóból pedig szűkíteni is kell nem csak simán műteni. Elmondta, hogy más lesz a szemem formája a műtéttől. Én megkérdeztem, hoyg az arcomhoz, karakteremhez fog e passzolni? Azt mondta, hogy igen és nagyon hasonló lesz a régi/eredeti állapothoz és sokkal fiatalosabb/fiatalabb lesz a tekintetem. Mivel tudom magamról, hogy mindenkit az árak érdekelnek, így elmondom azt is. Konzultáció 10.000.- Felső plasztika tb alapon, plusz 10.000.- varratszedés és valami extra érzéstelenító krém műtét előtt 7.000.-. Vettem hűtőbe tehető gél tartalmu maszkot és egy pióca tartalmu krémet a véraláfutások megelőzésére/megszüntetésére (4.500.-).

Ma a konzultációs díjat, a maszkot és a piócás krémet fizettem. Műtét után varratszedésen kell a többit.(Van bizalom felém, így nekem is, mert ha nem bízna a műtét sikerében, akkor nem utólag kellene fizetni)

Alsó 90.000.- lesz, gondolom itt is jön a 10.000.- varratszedés és a 7.000.-os érzéstelenítő krém.

továbbá műtétek előtti héten kezdjem el kenni a szemhéjamat feketenadálytő krémmel, szedjek nagy dózisu C vitamint.

Műtét időtartama kb. 2x30 perc, helyi érzéstelenítésben.

www.kristalyszem.hu

Kérdezzetek, ha vamit nem irtam meg. puszaJou))


Ez úton köszönöm meg annak a fórumtársnőmnek a segítségét, aki ajánlotta Őt és a rendelőjét. Köszönöm <3

7048. sz.kata62 (válaszként erre: 7047. - N.Eszter)
2013. jan. 15. 21:43

Szia, ki csinálja a szemed? csak felül?

Ne félj, a mellműtét után simán menni fog :-)

7047. N.Eszter
2013. jan. 15. 18:40

Én is nagyon izgulok, már csak két hét van hátra!


Jaj, nagyon félek!!!!

2013. jan. 15. 14:36
este mindent megírok... addig a pozitív energiát kérem szépen <3
2013. jan. 15. 12:52
kIHEZ MÉSZ?
2013. jan. 15. 12:14

puszaNektek,


Ma délután konzultációra megyek. Gondoljatok rám, hogy jó legyen és a számomra megfelelő válaszokat és lehetőségeket kapjam. közsi és puszaJou))

7043. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7041. - Gaby66)
2013. jan. 10. 16:40

na most olvaslak, h közben voltál dokinál....

Remélem, h hamar rendbe jön a szemed.

7042. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7037. - Gaby66)
2013. jan. 10. 16:39
szerintem is ez valami varrat vagy belső heg....Mindenképpen nézesd meg.
7041. Gaby66
2013. jan. 10. 14:40
:) Voltam ismét az orvosnál,sajnos úgy tűnik a műtét közben a bőr kimetszésnél átvágott egy ideget,ami okozza a nyomást és a fájdalmat:( szerinte tripla nehezen gyógyulok mint szoktak,egy ilyen beavatkozás után:((( egyenlőre várnom kell akár több hónapot is amíg regenerálódhat a szemhéj:((( tehát újfent:Türelem...kenem aloe géllel,amit kaptam egy idegen hölgytől:)aki sajnált már,a több hetes "ronda" küllemem miatt:(
7040. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 7035. - Zuzmoka26)
2013. jan. 9. 22:40

Nekem 8. napon volt a varratszedés, akkor már csak a bal szemem alatt volt egy lila folt, amit sminkkel tudtam halványítani. Felül már semmi nem volt. Valószínűleg azért ment ilyen jól a felszívódás, mert rengeteg C-vitamint szedtem. A műtét előtt két héttel kezdtem és minden nap 5-6000 mg-ot szedtem egészen varratszedésig. Ez a normál napi adag 10x-ese, de működött.

Később kiderült, hogy ennyivel előbb nem is kellett volna kezdenem, mert ha túl nagy dózisban szedi az ember sokáig, akor vesekövet okozhat. Egy héttel előtte elkezdeni valszeg elég lett volna. Varratszedés után nekem az aloe vera gélt javasolta az orvosom, semmi mást. Az is működött!

7039. 5fccdbbd8a (válaszként erre: 7037. - Gaby66)
2013. jan. 9. 22:32

Gaby - ez valami szövődmény lehet, én sürgősen elmennék valamelyik szemészetre, vagy vissza ahol műtöttek, mindegy, ami egyszerűbb. Biztos, hogy ez nem normális dolog. Valami kialakulhatott a heg mentén befelé ( a szemed felé), amit szerintem egy perc alatt kivesz egy szemész. Nem vagyok orvos persze, csak gondolom, hogy ez lehet értelemszerűen. Én nem várnék egy napot sem tovább.

Írd majd meg mit mondtak a szakemberek!

7038. Gaby66
2013. jan. 9. 21:41
---és még valami,5. napon kivette a varratokat,mert utazott:( ez nem lehet a baj???
7037. Gaby66
2013. jan. 9. 21:39
:) segítsetek nekem! kinek volt még a 4.héten is olyan problémája,hogy a felső szemhéj vágási részénél,oly fokon nyomja valami a szemgolyómat,hogy zavarjaa látásomat:((( és fáj az egész szemem általa:((( Kösznm!
7036. sz.kata62 (válaszként erre: 7029. - Zsoka318)
2013. jan. 9. 21:31
szia, megnéztem a képedet, szerintem az a gond, hogy túl közel van a vágás a belső szemsarokhoz, /nagyon lekanyarította a vágást/ feljebb kellene lennie, hogy ki tudja venni azt a részt , ami most puklis. De biztos kijavítja és szép lesz, még mindig jobb, mintha többet vett volna ki. Kitartás :-)
7035. zuzmoka26
2013. jan. 9. 20:13

Sziasztok!

Felső szemhéjplasztikánál, mikor a legideálisabb a varratszedés?

10 nap után lesz még bevérzés vagy kék illetve sárga folt a szem körül?

Mivel a legjobb kenni vagy kezelni hogy gyorsan gyógyuljon?

Előre is köszönöm a választ.

2013. jan. 8. 14:03

Zsóka, köszi szépen a képeket és a bizalmat.

Megmondom neked őszintén, tényleg nem szép és eléggé látszik is. Ha az ott tényleg zsír vagy bőrfelesleg , akkor valóban azt kell, h mondjam, hogy "kivitelezési hiba" , amit meg kellene próbálnod garanciális keretek között korrekcióztatni. Azért ebbe ne törődj bele. Ez már annyit nem fog javulni, h magától eltűnjön.

Mindenképpen konzultálj az orvosoddal, mert bár nem vagyok orvos, és lehet, h a kijelentésem erős, de ezt meg lehet csinálni sokkal szebben is... Az orvosod tuti nem tesz bele a referencia anyagába, de szerintem ezt ő is látja és meg fogja csinálni neked rendesen.

Főleg, ha ugyanaz volt az orvosod mint nekem, mert az Ő munkáira azért nem ez az eredmény jellemző. Megér még egy nekifutást. Szerencse a szerencsétlenségben , hogy még ez teljesen korrigálható, nem úgy mint a Tantinál, akinél meg túl sokat vettek ki.

Amit még tanácsolok: Akárki mellett is döntesz, ne sürgesd az időt, várd meg a végleges gyógyulást és csak utána. Minden jót kívánok és kérlek tájékoztass továbbra is bennünket, h mi van veled... Köszi még1szer...:)

2013. jan. 8. 13:52
kata akkor ez nálad sajnos adottság is, belső szervi, keringési okokkal függ össze. mellesleg még nagyon frissen műtött vagy, ezért még amiatt is " belefér" a vizenyő. Ha régen is gyakran előfordult, akkor ez meg is marad most is sajnos....
2013. jan. 7. 23:08

Nekem a vizesedésre azt javasolta az orvosom, hogy aludjak plusz egy párnán. Hát csak a derekam látta kárát sajnos, a szemem pont olyan volt, pedig hetekig így aludtam. Végül visszatértem a hason alváshoz. Szemem reggelre ugyanolyan dagadt, viszont tudok járni:) Ez van, ezt nyertem a genetikai lottón.

A kávé egyébként vízhajtó, nekem is attól rendeződik a szemdagadás. Mondjuk csak délre:)

7031. Kata114 (válaszként erre: 7011. - Szédült-napraforgó)
2013. jan. 7. 21:53
Én dec.17-én volt a műtét, az orvosnál van az elötte kép,jan. végén megyek kontrollra, akkor felrakom mindkettőt. Nekem is az a tapasztalatom hogy több víz marad a kelleténél, örülök ha délutánra kinézek valahogy. Na ez nem változik a műtét óta, mondjuk én elötte is hajlamos voltam a szem puffadásra. Arra gondoltam, hogy megpróbálok többet inni, és napközben vízhajtó teázgatni.
7030. zsoka318
2013. jan. 7. 21:33
Uj csajok ! nem raknatok föl kepeket?
7029. zsoka318
2013. jan. 7. 21:31

Köszi Vajdai! engem csak tulajonkeppen a belsö "zsir "zavar,a jobb alsot el tudom sminkelni;)

Elolvastam mindent amit irtal a gyogyulasod soran,ugyanugy Tantiet,es napraforgoet is:) UGY tünik mint ha ezer eve ismernelek benneteket:) aldom a segitsegeteket!

7028. Kata114 (válaszként erre: 6992. - 5fccdbbd8a)
2013. jan. 7. 21:28

Kedves Dóra!

Köszönöm a megnyugtató szavakat, nagyon kedves Tőled. Igaz 3hét telt el, tehát türelmesnek kell lennem. Nem gáz, de smink nélkül sehova :))))

Még így is látszik a vonal, kicsit zavar, mindig azt nézem más tekintetében hogy a szememet nézi-e ..:))) Lehet hogy most meg megbolondulok, és mehetek pszichológushoz :))))))

7027. tanti59 (válaszként erre: 7026. - 824809e677)
2013. jan. 7. 20:32
8 korrekciós műtétem volt!,,,szerinted?de olvas vissza mindent leírtam

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook