Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


6908. pinkdreams (válaszként erre: 6907. - Blumengarten)
2012. okt. 30. 21:26

Nekem 4 hete volt alsó szemhéjplasztikám. Azt nem tudom, mennyi bőrt vettek ki, nem is érdekel, de én nem tapasztalom azt, hogy azóta ráncosabb lenne. Sőt, sokkal feszesebb lett ott a bőr.

Nem tudnál képet felrakni?

2012. okt. 30. 19:38
Sziasztok!2 hete volt alsó szemhéjplasztikám a táskák korrekciójával. Kb. 4 mm felesleges bőr lett eltávolítva, az eredmény nagyon tetszik. Egy dolog aggaszt azonban, hogy most az alsó szemhéj bőre ráncosabbnak,plöttyedtebbnek tűnik, mint volt, hiába kevesebb ott a bőr.Persze még enyhén duzzadt reggelente, akkor jobban kifeszül. Várható, hogy ez változik? Kisimultabb bőrt vártam. Jó volna egy kis vígasz. Köszi
6906. cicus65
2012. okt. 28. 18:50

Lányok!

Köszönöm a dícséreteket! Nagyon jól esik.

6905. Moncsi1974 (válaszként erre: 6897. - Cicus65)
2012. okt. 28. 10:14

Szia Cicus,


Megnéztem a képeidet és nagyon szépek lettek a szemeid.

Én is gondolkozom rajta. AZt szeretném megkérdzeni, hogy neked mennyibe került aműtét?


köszi,

Móni

6904. berth (válaszként erre: 6897. - Cicus65)
2012. okt. 24. 20:38
Ó, tényleg gyönyörű lett a szemed. Gratulálok!
2012. okt. 24. 10:12

sziasztok, Azsiai szarmazasu fiatal no vagyok.

Valaki hallot mar olyan dokirol akinek mar volt ilyen paciense vagy vallalna ilyet?

Megneztem tobb forumozo kepet is Gratulalok szepek lettek :)

6902. cicus65 (válaszként erre: 6898. - Bluebella)
2012. okt. 23. 20:31

Azt a képet az orvos fotózta a műtét előtt.

Azt hittem, hogy ez egyértelmű.

Szép is lett volna, ha a műtét után így néztem volna ki!!Visszakértem volna a pénzem:)))

6901. Emsi (válaszként erre: 6887. - Zsoka318)
2012. okt. 23. 19:29

Köszönöm Zsóka! Remélem javult a szemed.. Tuti, hogy valami irritálja. Igyál Calcum Sandoz pezsgőtablettát! :)) Barátnőmnek az Arnica golyócskáktól még rosszabb lett. Nekem szigorúan csak a Garasone szemcseppet kell használnom, és sok C vitamint, napi 6000mg-ot szedek.

A Mona Lisa Lézerklinikán mondták, hogy varratszedés után a Traummel kenőcs a hegekre csodákra képes. Utánaolvastam, van benne allergén, bár ez is homeopátiás szer. Használta esetleg valaki?

6900. bluebella (válaszként erre: 6899. - Bluebella)
2012. okt. 23. 18:10
Még annyit hogy egy ismerősöm egy héttel utánam műtette magát, ő is felső szemhéjat csináltatott. RETTENETESEN izgult, aztán másnap már felhívott, aztán pár óra múlva eljött hozzám, utána az üzletben találkoztunk, ő is azt mondta semmi az egész. Igazából tényleg az a rossz, hogy be vagy ragasztgatva meg esetleg monoklis vagy ( az ismerősömnek nem volt mokesz a szeme alatt! :))) )és nem nagyon tudsz mit csinálni mert hajolgatni nem lehet, emelni sem lehet, szóval gépeztem és tv-t néztem egy hétig.. Bocs hogy ennyit írtam..
6899. bluebella (válaszként erre: 6896. - Cathyke7)
2012. okt. 23. 18:03
Szia! néztem a képeidet, szerintem neked is van felesleges bőr a felső szemhéjadon.. de hát ezt te is tudod, ha már a műtéten gondolkozol. :) Elmondom, hogy én is nagyon féltem tőle de nem kellett volna. Nekem is csak a felső szemhéjamat műtötték, alul szerencsére nem kell. Ahogy itt olvastam a fórumot abból azt szűrtem le, hogy az alsó szemhéjplasztika a rizikósabb. Annál a gyógyulás is hosszabb ideig tart, meg talán jobban el lehet rontani.. Persze olvastam itt valakit akinek a felsőjét rontották el, nevére már nem emlékszem, talán Napraforgó emlékszik rá. Engem sem altattak a beavatkozáshoz, és utólag úgy gondolom nem is kellett volna. Előtte bevettem egy 0,5-ös frontint mert már nagyon izgultam. Bementem a műtőbe, a doktornő berajzolta amit kellett, aztán nekifogtak. Arra már nem emlékszem hogy előtte fertőtlenitették le az arcom vagy rajzolás után.. A szemöldök alá kaptam szurit ami kicsit kellemetlen. Nekem 4 részletben adták be, fokozatosan haladtak a belső szemzug felé. (orrom felé) Igazából csak a legbelső volt kellemetlen, az első hármat szinte nem is éreztem.. Egyből elzsibbad vagyis érzéketlen lesz, tehát nem fogod érezni ahogy ott matatnak.. Az egész kb 45 perc. Utána leragasztották a felső szemhéjamat a szemöldökömtől a szempillámig, aztán ennyi.. :)) Kicsit pihiztem, adtak egy fájdalomcsillapítót hogy mire kimegy a szurik hatása addig már hasson a gyógyszer.. Műtét után én mellimplantátumokat próbálgattam lelkesen..:))szóval gondolhatod ha fájt volna valamim nem ezt tettem volna.. Hazafelé kellett a napszemcsi mert a fény zavart. Estére én monoklis lettem, szép bordós, ez tartott két napig, utána szép sárga lettem. varratszedés nem fájt, a végeredmény pedig nagyon tetszett.. és azóta is tetszik. :)))
6898. bluebella (válaszként erre: 6897. - Cicus65)
2012. okt. 23. 17:43
A 07.20-i kép is műtét utáni?? (Ami a felső sorban a harmadik.) Csak azért kérdezem, mert ha műtét utáni akkor jól be volt dagadva.. Egyébként nagyon szépek lettek a szemeid, teljesen megfiatalodtál tőle.. :)) Jól tetted, hogy megműtetted.
6897. cicus65 (válaszként erre: 6896. - Cathyke7)
2012. okt. 23. 13:04

Szia! Az én szemem Dr Sashegyi Mihály műtötte.

Ha megnézed a képeim, hogy miből, mit hozott ki, azt hiszem meggyőződhetsz róla, hogy ügyes doki.

Nagyon közvetlen, jó fej.

Érdemes lenne elmenned hozzá konzultációra. Én rögtön éreztem, hogy ő az igazi.

6896. cathyke7
2012. okt. 23. 11:26
Sziasztok én is tanácsot szeretnék kérni felső szemhéjplasztika ügyben,érzéstelenítéssel szeretném, mit gondoltok róla rizikós?Tettem fel egy képet várom segítségeteket előre is köszi.
2012. okt. 23. 00:22
esetleg tanazs hogy kihez biztoan ne menjek?
2012. okt. 22. 23:28
Sziasztok. segitegeteket szeretnem kerni abban ha esetleg tudtok ajanlani jo sebeszt BP-en, felsoszemhej mutetre. mar egy hete csekkolom az orvosokat de olyas valaki velemenye erdekelne akinek mar van tapasztalata. Problemam h nagyon pici a szemhejam ami elnyomja a tekintetem... minden tanazs erdekel utan kezeles milyen kremet hasznaljak stb... Koszonom :))
6893. bluebella
2012. okt. 22. 23:07
Kicsit dagadt még a szemem, de már nem olyan kicsi mint első 2 varratmentes napomon.. :) Olyan érdekes.. ha lecsukom nincs semmi bőrfelesleg.. igaz még ha hozzáérek a szemhéjamhoz érzem a vágás helyét, ott nekem is olyan "hurkás" de hát rajtam kívül senki sem fogdossa..meg aztán pár hét (gondolom) és azalatt is javul majd. :)))
6892. bluebella (válaszként erre: 6889. - Cicus65)
2012. okt. 22. 23:03
Ez tényleg lehetséges.. de azért kérdezd meg az orvosodat is, ő erről többet tudhat.
6891. zsoka318
2012. okt. 22. 20:41
köszi a tanacsot cicus es napraforgocska !! lehet hogy ez a problema!!csak aloe vera val kentem ,de eleg surun,es a Fris alovera növenybölis csepegtettem ra! ma mar nem kentem semmivel egy kicsit jobb volt,de tegnap este el kezdtem egy penicilin kurat a biztonsag kedveert;) az ember nem is gondolna hogy alergias lehet az aloe verara,,,de most is eg az orcam ,lehet hogy ez normalis,este mar faradt a szem,de ugy erezni mintha lûktetne,,ha nem mulik el,irok a dokimnak,,, meg egyszer ezer köszönet a tanacsaitokert,nagyon sokat jelent;)
6890. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6889. - Cicus65)
2012. okt. 22. 20:11
Milyen igazad van, ez is lehet. A szemkörnyék bőre sokkal érzékenyebb, nem biztos, hogy minden kenőcsöt bír.
6889. cicus65 (válaszként erre: 6883. - Zsoka318)
2012. okt. 21. 16:27

Szia Zsóka! Arra nem gondoltál még, hogy valamelyik krémre vagy allergiás, amivel kened a szemed, és attól ég a szememd, és környéke?

Nekem pl a feketenadálytő krémtől égett nagyon a szemem. Próbáld meg, hogy 1-2 napig ne kendd be semmivel.

6888. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6886. - Zsoka318)
2012. okt. 21. 15:47
Nem, ilyet én nem tapasztaltam. Remélem, ez neked is csak átmeneti.
6887. zsoka318 (válaszként erre: 6880. - Emsi)
2012. okt. 21. 15:45
A tied gyönyöru Emsi!! Gratulalok!!
6886. zsoka318
2012. okt. 21. 15:43

Köszi Napraforgocska!! nekem sajnos az eggyik szememnel nem a rancba vagta ,hanem joval föle,es elegge latszik;(


meg mindig szedem a sok c vitamint,csöppentek,soha nem voltam dohanyzo,alkoholt nem iszom,egeszseges vagyok,semmilyen tbl nem szedek,es altalaban sokat edzek,,en azt hittem hogy olyan hamar fogok gyogyulni;(


Neked egyaltalan nem sugarzott fajdalom vagy zsibbadas a szemed környekeröl?? nekem kb 4-5 a szemem körul zsibbadva faj egesz nap,,,, megegyszer köszi a tanacsot!

6885. Kkrisztinka (válaszként erre: 6881. - Szédült-napraforgó)
2012. okt. 21. 08:40
Köszi, sosem vártam ennyire a hosszú hétvége végét! :)
6884. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6883. - Zsoka318)
2012. okt. 21. 07:56
szia Zsóka! Halvány hajszál heg mindenkinek megmarad, de ez amúgy nem látszik, mert a ráncban van. Picit sem feltűnő. Nekem nem volt olyan tünetem, mint amit te leírsz....a szemhéjnál noormális pár hétig érzéketlenség, de aztán elmúlik. Arcig nem hiszem, hogy le szokott húzódni... Úgy látszik, te nehezebben gyógyulsz, mert 6 hetesen általában jobb a helyzet. Reméljük,h mire utazol jobb lesz. Ha javasolhatom, az immunkrendszeredet tedd toppra, mert akkor gyorsabb az öngyógyító képességed is.
6883. zsoka318
2012. okt. 20. 20:12
En azt szeretnem kerdezni hogy nektek is zsibbadt a szemetek környeken,egesz le az arc csontig,semmit valtozas nincs,mar 4 hetes vagyok kedden,es estenkent szinte eg ! nem a szemem hanem a környeken es a pofa csontnal,,,remelem hogy nem gyulladas,,,,Napraforgocska neked meg most latszik a varrat helye???, en mar egy kicsit el vagyok kenödve, 2 het mulva megyek indiaba es en azt hittem hogy 6 hetes szemmel semmi problema,,,de most majnem rosszabb mint 2 hetesen,,a vastag hurka nem akar felszivodni,pedig maszirozom ahogy a doki mondta,ciciplastal,aloe veraval,eight our cremmel,,,,
6882. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6878. - Bluebella)
2012. okt. 20. 19:33
Szerintem picit kisebb lesz, ez az apróbb szeműeknél szembetűnőbb. Az enyémet is kisebbnek látom. A bőrfelesleg sztem optikailag nagyította a szemet.
6881. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6872. - Kkrisztinka)
2012. okt. 20. 19:30
Szia, az is normális, majd ha lekerül a tapasz nem látsz duplán meglásd.
6880. Emsi
2012. okt. 20. 16:22
Sziasztok! 2 napja, csütörtökön volt felső szemhéjplasztikám. Felületes bódítást kértem, mert féltem, hogy akaratlanul is pislogni vagy hunyorogni fogok. Magamnál voltam, beszélgettünk közben, csak a fél órás beavatkozás kb 10 percesnek tűnt. Ma már ragasztó nélkül figyelhetem a változást. Nem lett ödémás, pedig csak kispárnán aludtam. Tettem fel képeket, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre. :)))
6879. bluebella
2012. okt. 19. 15:07
Még mindig tetszik... :))))

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook