Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


60. :Zsuzsi: (válaszként erre: 56. - Kisgé)
2005. okt. 13. 21:40

Kisgé, hol tornázol helyileg?

Az nagyon jó, hogy élvezed. Csak elkezdeni nehéz, utána ha kimarad már hiányzik.


Nyáron kéne csinálni egy bikinis találkozót. :))))

tényleg lesz 22-án találka. Nem olvastam el a topicot, mert nem tudok elmenni, pedig szivesen találkoztam volna Veled.


Tényleg Mókica, nem terveztek hazalátogatni?

Egyébként végleg kint maradtok?


Nagyon-nagyon sok puszi Nektek, legközelebb jövő hét utáni hétfőn leszek (azt hiszem 24-e).

Nemtudom, hogy ott fogok-e tudni netezni, ha nem, akkor legyetek jók, jó fogyást mindenkinek.

Gombóc, addigra túlleszek az első fázison. :)


Szóval sok puszi, majd jövök, meg hozok képeket is.

59. :Zsuzsi: (válaszként erre: 52. - Mókica)
2005. okt. 13. 21:35

Sziasztok :)

Most azt gondoltam ki, hogy Ciprus után mindenképpen visszaállok első fázisra, meg nyomom a tornát ezerrel.

Nem centizem magam, de majd lemérem magam mielőtt elkezdem.

Mókica, köszönöm a gratulációt.

Eddig elég jól érzem magam, aztán majd meglátjuk. De szerintem jó lesz.


Mókica, persze, néha kell a kilengés, főleg, hogy tök jól nézel ki!!!


2005. okt. 13. 16:28
Gyertek csajszik a hétvégén Siófokra, Tojásfesztivál lesz!!! Külön örülök, hogy végre egy rendezvény, ahol lehet majd kóstolgatni a kínálatot (még Nekem, első fázisosnak is):-)))
2005. okt. 13. 11:20

SZiótok!


Rohanok készülődni, ne harika, de nem tudok írni!

Este jövök majd!

CSodaszép napot nektek! :)

Pusza

56. kisgé (válaszként erre: 52. - Mókica)
2005. okt. 13. 09:17

Szia Móka!:)


Figyu, ne aggódj, főleg ne a kilóidon, klasszisokkal vékonyabb vagy nálam is, bár ugye, ki hogy érzi magát a bőrében. Az sem baj, hogy most tartalékoltál. Jön a tél, ezt a tested is tudja. Van olyan határ, szerintem, amit a tested nem akar, szerintem nekem ezért nem megy le az a két kiló, de nem zavar. Most, hogy tornázom, már nyugodt a lelkiismeretem. Imádok így kajálni, csak néha esik nehezemre, akkor bűnözök és azért nincs lelkifurim, mert aztán meg tudom állni és ez edzi az akaraterőmet.

Szóval, szerintem a maradék zsírocska 2 hónapon belűl távozik a fenekemről, belső combról, egyéb helyekről és akkor nyáron büszkén rohangálok majd bikiniben!:)

Ne keseredjen el senki, az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben és magunkhoz képest legyünk jó formában!


csók!:)))

55. kisgé (válaszként erre: 50. - :Zsuzsi:)
2005. okt. 13. 09:09

Szia Zsuzsi!


Szerintem nyugodtan bűnözz, nem gáz. Egyél, ami jól esik, hisz nyaralsz. Egy dologra figyelj, ne sokat egyél, mert ekkor rosszul leszel. Én észrevettem, hogy nyugodtan bűnözhetek büntetlenül, de ha nagyon túl eszem magam, akkor egész egyszerűen napokig rosszul vagyok. Aztán ha hazajöttél, csak pár napig csináld az első szakaszt, még jól is fog esni, aztán csak folytasd. Azért kell az a pár nap, hogy visszaállj, de felesleges két hétig betartani. Ha híznál is, max 1 kilót és az le is megy, ahogy visszaállsz.

Privibe írd meg, ha nem titok, hogy milyen cégnél vagy. Én épp nem vagyok könyvelő:)))

Viszont közgizda végzettségem van, de szervezkedni szeretek.


Tegnapi étrendem:

R: 1 sz tk kenyér szalámival

T: tejeskv

E: kevés lencse főzelék, főtt tarjával

U: almás savanyúkápi füstölt pulykacombbal(nagyon kis adag)

V: virsli salátával


Csók

2005. okt. 13. 08:03

Helló-halló!

Mókica!Igazad lehet a testzsírral kapcsolatban...

Amúgy nem vagyok erre a kiló dologra rágörcsölve, tényleg az e cél, hogy annyi legyek, hogy jól érezzem magam.Köszi a recit, majd kipróbálom.Most rohanok, du. még benézek. Pusza mindenkinek!

2005. okt. 13. 04:21
Ja és nagyon fogom várni ZSuzsi a képeket is:) előre is köszi :D
2005. okt. 13. 04:20

Szasztok! :)))


Szia ZSuzsesz baba!:)

Figyuka ha úgy érzed hogy szükség van újrakezdeni az első fázist, akkor hajrá!

De nem lehet, hogy azért nem fogysz mert mindig ugyan azt eszed? Tessék változatosan enni, a szervezet hozzászokik mindenhez, aztán rááll és ez a vége! Olyan sok mindent lehetne enni! Alig eszel pl zöldséget...az én ebédemet és vacsimat nagy rézben mindig azok teszik ki! Szüksége lenne a szervezetednek még egy csomó féle hamira! Próbáld ki, hátha újra beindul a fogyás!

Amúgy nem centized magad? Torna azóta is megy?

Pöttyölnek hűlt helye igaz? :p

Tök jó olvasni, hogy ilyen jó kis munkahelyed van! Gartulálok mégegyszer hozzá!:) Ügyeskedj!


Kisgé drágám, veled minden okés azóta is?, tudod mivel kapcsolatban!;)

Furcsa mert most nekem se mozdulnak a kilók, igaz most növekvő old van és sokkal nehezebben megy a fogyi is, tartalékol a szervezet...és ez ellen nem nagyon tudunk mit tenni....:((( Sajnos!

De lassan újra fogyó hold, majd csak akkor méreckedem én is, mert tutira elkeserednék a mostani adatoktól!

Inkább próbálom csak jólérezni magam a bőrömben és nem függeni a kilóktól! Na meg azóta is szépen nyomatom a gumiszalagozást, és igenis láthatóan feszesedem, formálódom...szerintem nálam is most a zsír ég....:PPPP

Nem akarom annyira erőltetni se, szépen tartom a diétát, ha esetleg vagy egy kis kilengés...na puff...néha kell is, igaz Kisgé:P!!! De annyira rálltam már erre a kajálásra, hogy az hihetetlen, ti hogy vagytok ezzel? Ugye ti is jólérzitek magatokat ha tartjtok az sbd szabályokat! Totálisan átformálódott a táplálkozásom!:)))

Na nem untatlak titeket a hülyeségeimmel, na meg megyek bubukálni is lassan! Legyen szép napotok és ügyeskedjetek a fogyival!

Gombóc, hol vagy szivem??? Gyere ha tudsz!


Puszóóóka nektek!:)


2005. okt. 12. 21:35

Mókica, majd küldök képeket. fürdőruhásat is. :)

Hú, hagyon jó volt az a szamaras sztori, amit küldtél. Teljesen erőre kaptam tőle. :)

2005. okt. 12. 21:33

Sziasztok!

úgy örülök, hogy ilyen aktivak vagytok, jó olvasni Benneteket. :)

én most napközben nem tudok irni, csak igy este (ahol nem találom a hosszú i-t, úgyhogy bocs).

HR vezető vagyok. Eddig elég jó, a héten az elődömmel töltök minden időt, adja át a tudnivalókat. Ciprus után pedig meló ezerrel. Illetve szerintem nem lesz olyan vészes, a munkaidő fél 9-től fél 6-ig van, de mindenki elég pontosan elmegy, szóval nem az a rabszolgahajcsár meló.

Kisgé, majd szólok, ha lesz valami jó meló. Most éppen könyvelőket keresünk.


Mókica, szerintem abszolút nem eszel sokat!!! Azt hiszem ebben enyém a főnyeremény, általában ezeket szoktam enni:

R: glyx kenyér két vékony szelet, pulykamell sonkával, sovány sajttal, paprikával

T: kávé tejejl

E: ua. mint reggeli (kivétel hétfő óta :()

U: valamilyen gyümölcs

V: karfiol pulykamellel.


Azért nem nagyon irom le, hogy mit szoktam enni, mert szörnyű egyhangú. De én ezt szeretem. Komolyan mondom, hogy alig várom a kajákat, pedig állandóan ugyanazt eszem. :)


Mivel a héten eldurvultam, illetve ismerve magam Cipruson nem fogok tudni ellenállni a fincsi kajáknak, arra gondoltam, hogy hazajövök, és újra elkezdem az első szakaszt. Szerintetek? én csak akkor fogytam.

49. kisgé (válaszként erre: 48. - Mókica)
2005. okt. 12. 13:27

Szia!


Általában eszem reggelire kenyeret, de tegnap pont nem ettem. Nem hinném, hogy sokat eszel. Van egy szint, ami alatt nem lehet már. Én is így vagyok, hogy ennél kevesebbet nem birok enni! Tovább viszont nem fogyok, de nem baj, mostmár tornázom, a maradék már csak lemegy így.


Gombás husit az étteremben ettem, de úgy csinálnám, hogy megpirítanám a husit, aztán műásik tálba a gombát pirítanám meg, befűszerezném, aztán nyakon önteném tejszínnel és addig főzném, amíg össze nem fő. Hamar megvan és fini. Egy kis fehér borral meg lehet bolondítani!:)))

2005. okt. 12. 12:49

Sziasztok!:)


Kisgé, te reggelire csak úgy üresen eszed a husikat? Nem is eszel kenyeret? Hát én ennél sokkal többet eszem :(!!!!

Én mindig valami ch-t eszem reggelire, tízórai egy joghurt vagy műzliszelet, ebéd mondjuk én itt már nem nagyon eszem ch-t, csak alacsonyat,uzsi egy gyümi, vagy cukormentes puding, túró édesítővel, és vacsira pedig saláta husival...

SZal én sokkal de sokkal többet eszem ...lehet, hogy ezért nem fogyok?:)))) Csak az a baj, hogy én reggeltől estig rohanok, talpon vagyok, nekem kell az energia....:( (tudod takarítok)

Vizsont az utóbbi 1-2 hétben én is elengedtem magam és este is becsúszott ch, persze valami szójalisztes okosság, aminek ugye nem sok a ch tartalma, de észrevettem, hogy híztam én is 1-1.5kg-ot...

Oda kell most nekem is figyelnem! Tilos este ch-t ennem!:(


Hogy csinálod a gombás husit? Ez nagyon jól hangzik??? Ha lesz időd beírod a recit nekem?

Előre is köszike!:))))


Csjok hol vagytok? Gyertek ha van időtök!


Puszika! Szép napot!:)

47. kisgé (válaszként erre: 44. - Mókica)
2005. okt. 12. 09:37

Szia Mókica!


Elmúlt 3-4 hétben bűnözgettem a rossz dolgok miatt, aztán a vizsga miatt. De tegnaptól megint visszarázódtam és tartom is magam, asszem híztam 1 kilót, de ez nem a világ vége, hamar leadom.

Tegnap ettem:

r: virsli, bacon szalonna

t: tejes kávé

e: tejszínes gombás pulyka mell, pár falat rizs

u: 1 szelet sonka, kis bacon, 1 főtt tojás

v: tk tészta, de kb 5 falat, paradicsomos szósszal, parmezánnal.


Én azért már benyomok néha tésztát, meg rizst, vagy krumplit, de próbálom ebédre és ettől nem is hízom, csak az esti zabálástól!:) Na, ez most bejátszott kicsit, de nem bánom. Farkas éhes voltam, míg tanultam, szerintem több energiára volt szükségem.

46. kisgé (válaszként erre: 41. - :Zsuzsi:)
2005. okt. 12. 09:31

Szia Zsuzsi!


Milyen melót szereztél? Mit csinálsz?

A rizst eheted néha nyugodtan. Biztos tudsz a helyi büfében jókat enni.

Hogyhogy ingyen a Mammut? A céged fizeti? Nekem nem tudsz valami jó melót?:)


Jelentkezz!


Pussz

45. kisgé (válaszként erre: 40. - Gombóc)
2005. okt. 12. 09:29

Szia Gombóc!


Igen, legalábbis igyekszem!:))))

2005. okt. 12. 03:20

Bocs, csajok! Így visszaolvasva magam, szörnyűűűű vagyok....:((((((

Ne harika a sok elgépelésért...ez már a fáradság....:(((

Puszóóóó

2005. okt. 12. 03:18

Spenót mozzarellahálóban



Hozzávalók:


4 tojás


kockára vágott hagyma, fokhagyma


10-20 dkg sonka apróra vagy csíkokra vágva


10-20 dkg füstölt sajt apróra kockázva


30 dkg spenót leforrázva, leszárítva


1,5 dkg vaj vagy olívaolaj



bors


ételízesítő


+ mozzarella



Elkészítés: A hozzávalókat (a mozzarellán kívül) egy tálban összekeverjük, a spenótot utoljára tegyük bele! Egy kerek sütőformát kikenünk olívaolajjal, beleöntjük a masszát, a tetejere pedig ceruza vastagságúra vágott mozzarella-rudacskákat fektetünk rács alakban. Maximumra előmelegített sütőben megsütjük.



Na én ezt mindig úgy csinálom, hogy a kicsi kockákra vágott hagymát a kiolvasztott speótot és a tojásokat összeturmixolom a gépben, majd kiöltöm egy tálba és keverem bele a többi hozzávalót....kikenek egy tortaformát olivával, zsutty bele a massza és már sül is!Isteni finom! Mindenképpen lightos sajtokat vegyél, nem tudom otthon van e füstöltbe is zsírszegény.....ügyeskedj! Majd mesélj ha ipróbáltad! Roppant egyszerű és gyors...de annál finomabb! Soxor csináltam már!:)))

Na hali!

2005. okt. 12. 03:05

Sziasztok! :)


ZSuzsi, örülök, hogy tetszik a munkahelyed. Hamar belerázódsz, aztán a fogyi is mehet majd ezerrel! Nem leszel te attól különc, mert nem mész le velük a büfébe kajálni...szerintem :)!

Érezd jól magad Cipruson! Ha lesznek képek, kérlek gondolj ránk is :DDDD!

Én személy szerint nagyon szivesen venném őket!:P


Gombóc, hogy ment a diéta? Akkor ma elkezted?

Figyu, igazából az én magasságomhoz is több mint 60kg nak kéne lennem..de szerintem ez hülyeség, mert 60.2 ról kezdtem el a fogyit, és akkor már szörnyen éreztem magam! Annyi mindentől függ, nem lehet ezt így bekategóriálni, hogy ha te 172 vagy neked 60kg nak kell lenned! Érezd jól magad a börödben, ez a lényeg! Én kb 54-55 kilósan vagyok pont jó, és szerintem nem gebe! SZal én sose foglalkoztam az ilyen adatokkal!


Amúgy a testzsír százalék, tényleg így van, az adatok pontosak, csak tudod mit olvastam még ezzel kapcsolatban egy internetes oldalon? Hogy a 20%-os testzsírszázalékos nőnek még a derekán és a hasán van felesleg, hiába mondják, hogy az a normális....ideálisnak mondanám ezt az adatot! AZt írta az oldal, hogy ha a testzsírod 15-17 közötti, akkor már nincs úszógumid és lapos a hasad...:( Ne értsd féle én nem akarok okoskodni se meg megbántanise , csak gondoltam megosztom ezt veled ;)


Kisgé sbd megy azóta is? Fogytál azóta, vagy inkább a centik vátoznak???

Miket szoktatok enni? Néha beírhatjuk, hátha segítünkezzel egymásnak!


Jaj, gombóc ígérem holnapra hozom a spenótos recit, ne harika! Vagy inkább mindjárt megkeresem, hátha kedvet kapsz hozzá!:)))


Na megyek pihizni!

Legyetek jók! Szép napot Holnapra!


Gombóc kérdezted hol élünk itt kint...Floridában vagyunk már lassan 3 éve :))))


Puszóka mindenkinek!

2005. okt. 11. 20:50

Sziasztok,

Kisgé, gratulálok, hogy végre túl vagy rajta. :)

Biztos, hogy sikerült!!!

Tegnap kezdtem az új munkahelyemen, úgyhogy most nem nagyon tudok napközbe benézni, este meg már dög fáradt vagyok, tudjátok, ilyenkor azért ideges az ember, úgyhogy fáradtabb is.

De nagyon jó, egyenlőre tetszik.

Viszont sajnos nem nagyon tartom a diétát ebédnél, mert muszály haverkodnom a többiekkel, tehát ebédre nem húzhatom ki magam, muszály a büfébe ennem. Ma például natúr pulykamellet ettem, mozzarellás rizzsel. A többi étkezés megy, úgyhogy azért nincs vész.

Jövő héten Ciprus, :), aztán bekeményitek, és újra elkezdem a tornát. Képzeljétek, a Mammutba a fitnessterembe ingyen be lehet menni, szóval, most már nincs kifogás. :)

Puszi Nektek, irjatok, hogy vagytok, majd én is próbálok benézni.

40. Gombóc (válaszként erre: 39. - Kisgé)
2005. okt. 11. 16:46

Megkaptam a képedet, így már sokkal jobb, hogy arc is van a névhez.

LÁtszik rajtad, hogy Te is ez a bohókás (kicsit őrült) típus vagy:-)))))))

MOst rohanok haza, holnap jövök megint.

Jó pihit mindenkinek!!!!


39. kisgé (válaszként erre: 38. - Gombóc)
2005. okt. 11. 14:08

Szia!


Ja, hogy siófoki vagy. Jó, így már más, az hittem pesten laksz! Megkaptam a fotóidat, tényleg nagyon szimpi vagy, ahogy Mókica is írta. Én is nemsoká küldöm neked az én fotóimat.

Figyu, nálunk nem számít a ch mennyiség, szerintem azt a mennyiséget, amit beleteszel a joghurtba, azt tolhatod, napi kétszer mondjuk, az elég is...

2005. okt. 11. 08:07

Köszi Kisgé, így most már motivációügyileg rendben is volnék...:-))))

Nem tudom, még mi lesz a szombattal, én siófoki vagyok, elég nehéz innen csak úgy beugrani egy kicsit...Meglátom még...


Más: a kakaópor fogyasztása mennyire limitált? Csak azért kérdezem, mert a natúr joghurtot simán nem szeretem, mindig teszek bele egy kis fahéjat, kávét, vagy kakaóport, meg persze folyékony édesítőt. De szerintem a sima kakaóporban is lehet szénhidrát. Nincs infótok, hogy mennyi?

37. kisgé (válaszként erre: 35. - Gombóc)
2005. okt. 10. 20:12

Szia Gombóc!


Szerintem ugorj be jövő szombaton egy kicsit pihenésképp.:))))


Elmesélek neked valamit. Én annó 1 éve úgy álltam neki a fogyinak, hogy mindent szépen elolvastam, megértettem a fogyi lényegét. Aztán vettem egy nagy levegőt és nekiálltam. Nekem 12 éve nem volt ERŐM lefogyni és úgy végigcsináltam az első két hetet, hogy ihajj!!!! Képzeld, meghívtak egy kerti partira a brátaim. Először nem akartam elmenni, mert ott ugye zaba van. Aztán elmentem és megnéztem a kaja választékot: volt chips, meg sós mogyi, meg ropika, meg édességek, volt egy nagy rakat kígyóubi, sajtok és marha pöri. Magamhoz vettem fél kígyóubit és megcsináltam salinak, ettem hozzá pár szem sovány husit a pöriből, meg ettem sajtot. Mindenki tönkre zabálta magát, én ott ültem könnyeden és olyan büszke voltam magamra és másnap is és mindig olyan jó érzés volt megállni és akaraterővel bírni! Szóval nagy levegő és minden nap lásd magad előtt új alakod, lásd, ahogy a nem kívánt részek eltünnek! Én minden nap ezt elképzeltem és 9 hét alatt lefogytam 6 kilót 62 kilóból, viszont 10 cm ment le a derekamból, 7 cm a csípőmből és mindenki azt kérdezte, hogy tizen hány kilót fogytam? Ebben a fogyiban az a jó, hogy főleg a hájunk fogy el és azért látványra sokkal többnek látszik, mint kilóban. Utána már nem fogytam, de folyamatosan vékonyodtam, átalakultam.

Hát hajrá!!!! Ez volt itt a motiváció!:)))))

36. kisgé (válaszként erre: 34. - Mókica)
2005. okt. 10. 20:05

Szia Mókica!


Megvagyok a szóbelivel is, elég jó érzés volt ott lenni és beszélni. 4 hónappal ezelőtt nem mertem megszólalni,most meg mondatokban beszéltem!:)))) Nov. 4-én lesz eredmény, nagyon bízom benne!

Ó, köszönöm bizalmat, de belkereskedelmi szakmai középfokon voltam. Viszont tovább akarok tanulni, mert ez az elmúlt 5 hónap kemény tanulással telt, nem akarom veszendőbe hagyni!

2005. okt. 10. 08:21

Halihó csajszik!!!

Most már látom, hogy nekem ez az első fázis kb. egy hónapig fog tartani:-(((

Hétvégén szüretelni voltunk a barátoméknál, hát, persze, hogy nem bírtam ki szőlő nélkül. MÁskor ez nem szokott probléma lenni, de mikor tonnányi anyag vesz körül...

Ha meg már elcsábultam, akkor ha már lúd legyen kövér alapon elfogyasztottam az éves szőlőadagomat.

Nagy baj nincs, mert így is lementem 66 kg-ra (-1), ma pedig újult erővel belevágok az első szakasznak.

Alapjában véve nem lesz gond, nem túl nehéz a diéta szerint étkezni, és idén már nem lesz több szüret sem:-))))

Mókica! Jó hallani azt,hogy szerinted nem kellene nagyon fogynom, de sajnos tényleg van rajtam 6-7 kg. Nem akarok túl vékony lenni, a 172 cm-hez 60 kg lenne az ideális. Amúgy nem érzem magam rosszul a bőrömben, de az nagyon tuti lesz, ha sikerül a diétával ettől a pár kilótól megszabadulni...

A találkozóra nem hiszem, hogy el tudok menni, el szakdolgozatot kell írnom, nov. 15-re, és munka mellett csak hétvégén van rá időm. Azért még meggondolom, jó lenne találkozni Veletek!!!!

Várom a képeiteket csajszik a bagymilla@freemail.hu címre.

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy mértem a testzsíromat is, 24 %!!! A mérleghez járó füzetkében az van, hogy nőknél a korosztályomban 21-31 a normális érték. FEntiek alapján normális vagyok:-)))

Kisgé, Neked is küldök majd fotót, ügyeskedj a nyelvvizsgán, szorítunk!

Na, kellene egy kicsit dolgoznom is, úgyhogy szaladok.

34. Mókica (válaszként erre: 33. - Kisgé)
2005. okt. 9. 15:29

SZia Kisgé!:))))



Jaj, de jó, hogy írtál! :DDDD Már nagyn hiányoztál! Biztos sikerült az írásbelid! Ne izgulj, nagyon ügyes vagy! A szóbelire is izgulok neked! Mindenképpen gyere kedden!:)

Sok-sok-sok-sok Sikert! Ügyeskedj! Ez amúgy közép vagy felsőfokú? ;)

Millió puszika!


Gombóc és Zsuzsi gyertek ti is!:))))


SZiasztok! Pihengessetek!:)

33. kisgé
2005. okt. 9. 15:23

Sziasztok csajok!


Írásbelin túl vagyok, nem tudom milyen lett, az egyik feladat a 4-ből nagyon nehéz volt, attól még sikerülhetett, ha a többit jól megoldottam.

Holnap reggel8-ra megyek szóbelizni, már most be vagyok szarva! Nenm megy a tanulás most, de úgy érzem, nem ezen múlik. Kedden jövök megint!

Gombóc, nekem is küldd el a képedet, kedden én is küldök magamról. 10.22-én lesz találkozó, Zsuzsi, Gombóc, gyertek el, szívesen megismernélek titeket!!!!!!

Zsuzsi, jó nyaralást és kitartást, mindent szuperül csinálsz!!!!


Mókica, tök jó, hogy van könyved, itthon még nem jelent meg, köszi az infókat!


CSÓK

32. Mókica (válaszként erre: 29. - :Zsuzsi:)
2005. okt. 8. 01:49

ZSuzsi, ne keseredj el kérlek! Minnél lassabban megy annál tartósabb! Biztos, hogy fogysz, csak centikben jobban mérhető! Nem érzed, hogy a ruháid bővebbek??? Mennyit fogytál eddig? És mennyit szeretnél még? Ne add fel nekem, menni fog az,csak nyugi...csináld ahogy ediig is csináltad! Ügyes vagy te! :))))

Ja és Cipruson meg egyél sok salit, grill husika, zöldségeket...olyan sok mindent lehet enni, ami fogyis, csak bírd ki, okszyka??? Ja és ha néha bűnözöl akkor sincs semmi, én is szoktam, és van mikor ilyenkor mozdul meg a mérleg..szóval, néha igenis csalni kell, ezt mondja mindig Kisgé is ;), valószínűleg megszokta a szervezeted a kajálást, lendítsd át néha egy kis nasival, vagy egyél krumplit, rizs,...persze csak ritkán és keveset! Na nem okoskodom tovább, megyek fürcsibe aztán pihi!


Sziótok! :D

31. Mókica (válaszként erre: 30. - Gombóc)
2005. okt. 8. 01:44

Szia Gombóc!:))))


Bocsika, de sokat dolgozom, és este már nincs kedvem se meg erőm se leülni a gép elé, na meg persze, itthon is van mit csinálni :(

Szóval ne harika!;)


Igen én vagyok Roxyka :D!!!!

Megkaptam a képeket, te hallod nagyon jól nézel ki!Tök szimpi vagy te is, nagyon szép arcod van :) Nem is kell fogyiznod! Mit is modtál mennyit akarsz fogyni???:O Csak mert szerntem pont jó vagy! ;)

Én is küldök akkor maramról, igaz mostaniak nincsenek, csak 1-2 éves, meg olyan ami nem régi, de nem egész alakos...de azért elküldöm! :9

Holnap jövök és hozom a spenótos recit is, meg mejd többet írok, de most már nagyon kókadt vagyok..semmi erőm! Ne haragudj!:(


Hogy megy amúgy a fogyi? Betartottál eddig mindent? Ügyeskedsz? Hétfőn várom a érlegelés eredményét, kíváncsi vagyok nagyon!:)

Amúgy neked mi a neved a mindmegettén?:O

Puszika!


ZSuzsesz hooooool vagy? Gyere te is ha tudsz!

Puszika nektek! :)


Kisgé, már túlvagy az angolvizsgán, tutira ügyeskedtél;)...érzem, hogy sikerült :))))!

GYere majd Kedden, várunk nagyon!:P


Kellemes hétvégét nektek!:Ö

SZiasztok babák! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook