Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


2005. okt. 26. 18:51

Hejen=helyen...húúúúú de cicki , ezt jól elírtam:((( SZánom-bánom;)

Puszó

2005. okt. 26. 18:48

SZiasztok!


Köszike az aggódást, minden rendben van!:)

Sikeresen megúsztuk ezt a hurrikánt is, csak beáztuk 2 hejen, de hála égnek semmi komolya!:)

PUszika nektek!


Látom Kisgé ügyeskedtél, nagyon tetszik az SBD-ról szóló cikkeid, ügyeke voltál!:)

Viszont ha nem nagy kérés, eltudnád nekem küldeni azt a GIndexes táblázatot amit feltettél? Csak az a baj, hogy nekünk nincs Exelünk, így nem tudom megnyitni, vagyis megtudom csak krix-kraxokat látok :((((

Hogy tudnánk megoldani, hogy én is tudjam használni??? Előre is köszike a segítségedet!:)))

Puszó


Gombóc, nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyi megy majd le oktőber végéig! Ügyeskedj, nagyon drukkolok!

Amúgy érzed, hogy a ruháid lógnak, vagy valami ilyesmi???


ZSuzsesz mikor jössz???? Csajok mikorra ígérte, hogy jön???


Millió puszika , megyek vissz a mások házamba, csak hazaszaladtam ebédelni! SZiasztok!

És bocsika a kimaradásért!:(

88. kisgé (válaszként erre: 86. - Gombóc)
2005. okt. 25. 13:31
Szerintem ne aggódj az adag miatt. Nem tudom, én ennyit nem ettem, hanem napi 3 tejes kávé, 15 dkg zsírszegény túró, némi tejföl, tejszín. Ehetnéd a túrót helyette, lehet, hogy egyhangó a szervezetednek, de neked kell érezni. Ennél a diétánál nem gáz a tejtermék. Az a jégkrém is jó, azt is eheted nyugodtan.
87. Gombóc (válaszként erre: 85. - Kisgé)
2005. okt. 25. 09:21

Azt én is észrevettem, hogy az update-es receptek jók, nyomtattam is ki egy csomót már a netről.

Esténként, mikor hazaérek, nekem is kellene kicsit főzőcskézni, alapjában véve szeretek. Lehet, azért eszem sok tejterméket, mert munka előtt, mikorbeszaladok a boltba kajáért, azt a legegyszerűbb megvenni.

86. Gombóc (válaszként erre: 85. - Kisgé)
2005. okt. 25. 09:03

4-5 natúr joghurt, tejes kávé 2-3.Nem minden nap, de van, hogy becsúszik. Sőt! Rátaláltam az Algida light jégkrémre, 4,4 g CH, 5 g zsír/100g. Szóval kevesebb ch van benne, mint a natúr joghurtban (cukor nincs!!!!), és a zsír sem veszélyes. Szóval volt többször is, hogy ebből ettem.

Nem panaszkodom, hogy nem fogyok, de szerinted nem lenne jobb, ha kicsit kevesebb tejterméket ennék?

85. kisgé (válaszként erre: 84. - Gombóc)
2005. okt. 25. 08:38

Szia!


Mit jelent az a sok tejtermék? Írd le, mennyit eszel egy nap.

Én is napi szinten ettem, mégis lefogytam.

A receptek többségét az update fogyinál találtam, vannak ott jók, amit mi is használhatunk! Aztán kikisérleteztem őket, így bátran ajánlom. Engem a minden napos főzés mentett meg attól, hogy fekladjm a fogyit, mert finomakat ettem minden nap!

84. Gombóc (válaszként erre: 83. - Kisgé)
2005. okt. 25. 08:36

Hellóka! Előre is köszi a recepteket, pont most tartok ott, hogy el kellene kezdenem kreativkodni!!!!!

Eddig jól megy a dolog, bár szerintem egy kicsit túl sok tejterméket eszem, vissza kellene fognom magam.

Elkezdtem infraszaunába is járni, meg vissza akarok térni a rendszeres mozgáshoz is!!!!Szóval, jó a közérzetem:-)))

Kilót csak október végén fogok mérni, de akkor beszámolok!

HOnnan szerkezdgeted a recepteket?Nekem biztosan nem lenne türelmem az ilyesmihez, lusta vagyok...Köszi érte!

Pusszantás

83. kisgé (válaszként erre: 81. - Gombóc)
2005. okt. 24. 17:08

Gombóc!


Na és hogy állsz? Mindent sikerül betartanod?


Nemsokára összegyűjtök egy csomó receptet és felrakom ide, de sok vele a meló, mert tök jól meg akarom csinálni!:))


Pussza

82. kisgé (válaszként erre: 80. - Mókica)
2005. okt. 24. 17:07

Szia Csajos!


Ja, igaz, ott most valami irdatlan idő lehet. Nem semmi, mennyi hurrikán van mostanában. Vagy ez mindig így van???


Megvagyok, köszi!


Voltam szombaton találkozón, olyan jó fej mindenki, kár, hogy nem tudtatok ott lenni, nagyon jól éreztük magunkat. Ott volt Hoxa+párja, Black Mamba+ párja, Moncha, PRAET, Pruzsi, Bige, meg g.....:)))

81. Gombóc (válaszként erre: 80. - Mókica)
2005. okt. 24. 15:14

Szia elveszett!

Mennyire durva Wilma? Remélem azért semmi komolyabb károtok nem lesz! Vigyázz magadra!

Első fázist nyomom még, kitaláltam, hogy nov. 1-től kezdem a 2-t.Addig nem is mérem meg magam, kíváncsi vagyok nagyon, hogy mennyi lesz kilókban az eredmény.

Elkezdtem most infraszaunázni is, kétszer fogok menni egy héten, remélem, jót tesz majd a bőrömnek.Kicsit gyakrabban akarok most mozogni is, hiányzik a rendszeres mozgás.Amúgy semmi extra nem történik, gyűjtöm a recepteket, amiket a második fázisban tudok már enni.


Légy rossz, és gyere gyakrabban. Pusszantás

2005. okt. 24. 14:41

SZiasztok csajosok!


Ne haragudjatok a hosszú kimaradásért, de sokat dolgozom, meg most sajna éppen egy hurikán megy át Floridán...itthon is kellett maradnom, nem tudok elmenni ilyen időben dolgozni! Jövök majd ígérem!

Addig is ügyeskedjetek a fogyival, és vigyázzatok magatokra!


ZSuzsi még nem jött vissza?

Csajos ne felejtsd a képeket majd! :P


Gombóc hogy megy a diéta? már második fázisos vagy? Mennyit fogytál eddig?


Kisgé, minden oxy veled is igaz?

Millió puszika!

SZép napot!:)

79. kisgé (válaszként erre: 78. - Gombóc)
2005. okt. 21. 11:56

Sziasztok!


Nekem is nagyon tetszik az új oldal, még csak böngészem jobbra-balra!:))

2005. okt. 20. 13:54

Sziasztok Csajszik! Gyertek, csekkoljátok le az úl honlapot!

Nekem tetszik!

Nincs túl sok újság, tegnap befürödtem a kefírrel, fél liter után rá sem tudtam nézni, úgyhogy ma inkább joghurtozom. Ezt sokkal jobban szeretem.

Mókica, mi van veled, nagyon eltűntél!!!!

77. kisgé (válaszként erre: 76. - Gombóc)
2005. okt. 19. 15:27
Aha, nem sokban változik, csak már addigra megtapasztalod, mitől hízol, mitől leszel utána éhesebb és tudod mit egyél. Ez így hihetetlen, ezért kell figyelni magad, én az elején vezettem mit ettem naponta, így láttam, hogy mennyit ettem egy nap és miket. Írtam, mikor, mennyit fogytam és szépen lassan már életmódommá vált. Szoktam enni én már mindent, csak ritkábban eszem a hízlalóbb dolgokat és sokkal kevesebb mennyiségben.
76. Gombóc (válaszként erre: 75. - Kisgé)
2005. okt. 19. 12:52

A harmadik fázis mennyiben más, mint a második? Pl. több gyümölcs, teljes kiörlésű cuccok?

Semmi csoki, fagyi...?

75. kisgé (válaszként erre: 74. - Gombóc)
2005. okt. 19. 11:38

Én mértem magam végig, mert az adott erőt, ahogy olvadtak le rólam a centik.


Igen, harmadik fázisos vagyok, hiszen több, mint egy éve kezdtem el a diétát. Nekem már életmódommá vált, úgy érzem. Azóta tartom a leadott kilóimat és annyi ingadozás van, hogy most pl. 1 kg visszajött, mert nem figyeltem annyira, de ezt ilyenkor hamar le is adom. Azt tudom, ha megint úgy eszem, mint régen, akkor hamar vissza lehet hízni ám.

74. Gombóc (válaszként erre: 73. - Kisgé)
2005. okt. 19. 10:03

Centiben nem is mértem meg magam az elején...Végül is az a lényeg, hogy látszódjon...


Kisgé, te most már a harmadik fázist nyomod, vagy még a másodikban vagy? MOndjuk igazából nem is tudom mi a kettő között a különbség, úgy emlékszem, csak annyit olvastam, hogy mikor már szokásoddá vált ez az életmód, akkor kell átváltani a harmadik fázisra.(????)

Akarsz még fogyni valamennyit? Ingadozik a súlyod, vagy tartod?

73. kisgé (válaszként erre: 72. - Gombóc)
2005. okt. 19. 09:49

Szia!


Én itt vagyok.:))

Na, az a lényeg, hogy érzed, de mérd magad majd mindenképp, meg centiben, főleg!

2005. okt. 19. 08:33

Sziasztok eltűntek!

Belefogtam ma a kefírnapba,majd beszámolok, hogy hogy bírtam.Nem is olyan szörnyű az íze, modjuk egy kis rozsos zsemlével biztosan finomabb lenne...

Nem mértem meg magam mégse, mert megjött a "BÉla" és ilyenkor ugye mindig többet mutat a mérleg, de jól érzem magam, érzem, hogy fogyok.

Na, csá

71. kisgé (válaszként erre: 70. - Gombóc)
2005. okt. 17. 12:27
Hát, látod, én fogom képviselni SBD-t!:)))))
2005. okt. 17. 10:26

Kisgé! A találkozót atkins-esek szervezik, ugye? Lehet, hogy egyedül leszel sbd-s?

Nekem tényleg nem jó az időpont, nagyon szorul a hurok a nyakam körül a szakdoga miatt.Azért gondolom, majd kapunk egy kis élménybeszámolót:-))))

69. kisgé (válaszként erre: 66. - Mókica)
2005. okt. 17. 09:40

Szia Mókica!


Találkozó most szombaton lesz!

Angol eredmény meg november 4-én.:)))


Úgyhogy semmi hír!!!


Mizu van?

2005. okt. 17. 08:36
MOst jutott még eszembe, hogy azt akartam kérdezni, hogy a holdfázisok tényleg befolyásolják a súlyunkat? MÁr sokat olvastam errő, most neki is állok megfigyelni magamon, hogy tényleg érzem-e a különbséget, hiszen, ha minden igaz, akkor ma telihold van, azaz holnaptól fogyó hold!!!
2005. okt. 17. 08:11

Sziasztok, jó hétfőt mindenkinek!!!


Mókica! Jó volt a feszti, bár az az igazság, hogy ott nem is ettem semmit, csak koncerteken voltunk, nézelődtünk a bazárban (naggyon eredeti dolgok voltak, meg megnéztük a rekordkísérletet (tojásos lecsó 7500 tojásból). Nekem nagyon bejött az egész :-)))


TEljesen jól elvagyok így kevés szénhidráttal, még a héten csinálom az első fázist, aztán meglátjuk. VAnnak ilyen hülye szokásaim a dátumokkal, gondolkozom, hogy mivel már csak két hét van vissza októberből, októberben még 1. fázisozok, és november 1-jétől jöhet a második.

Nem mértem magam a héten, majd holnap reggel, de nagyon érzem, hogy centikben látványos a dolog:-)))) Szóval nagyon lelkes vagyok, tényleg az a jó az egészben, hogy nem azt érzem, hogy fogyókúrázom, mert nagyon változatosan eszem, és jól is érzem magam. Sokkal több embernek ki kellene próbálnia ezt az életmódot!

Mókica, amúgy TE hogyan fogytál le 72-ről 60-ra? Mert ugye azt írtad, hogy 60 kg-val kezdted az SBD-t.

A mindmegettére nem szoktam írni, azt csak néha olvasgatom....

HÉtvégén vettem kaukázusi kefírt, nem is volt olyan rossz, úgyhogy elhatároztam, hogy megpróbálom a kefírnapot valamelyik nap, talán szerdán.

Na, dolgozgatok egy kicsit, mert senki nem csinálja meg helyettem:-(((

2005. okt. 16. 16:37

SZia-mia :)


Gombóc milyen volt a tojásfesztivál? Miket hamiztál? Gyere majd mesélj! Amúgy hogy haladsz az 1-ső fázissal? Kilók? Nem is írsz erről? :(


ZSuzsesz, jó pihizés Cipruson, nagyon várunk vissza a képekkel együtt :PPPPP :)


Kisgé, voltál a találkozón? Sikerült elmenned?

Van már valami hír az angol eredményről?


Gombóc, az nem tudom, hogy lehet e natúr joghurtot inni, de szerintem nem lehet belőle probléma, ezzel is tehermentesíted a szervezeted, csak jó hatása lehet!:)

Próbáld ki és majd mesélj!

Amúgy nem nehéz, én már lassan 3 hónapja, minden nap tarotok egy böjtnapot, minden vasárnap szent....nincs más, csak író!:)

Ma is böjtölök!:))))


Na megyek takarítani!:(

Majd később visszanézek hátha írtál!

Mi a neved a mindmegettén? SZoktál oda is írni???

Puszóóóó:)))

2005. okt. 14. 13:46

Egyszer már én is csináltam 4 napig léböjtöt, de az más volt, mert gyümileveket ittam, az meg ugye fini, nem mint a zöldséglé. Lehet, hogy mégis kefírrel próbálkozom, egy-egy napot csak kibírok valahogy.

Jó hétvégét mindenkinek, pihenjetek sokat!

Pusszantás

64. kisgé (válaszként erre: 63. - Gombóc)
2005. okt. 14. 12:41

Szia Gombóc!


Sajna nekem nem megy a koplalás, még egy napig sem, Mókica nagyon erős csaj!:)))


Zöldséglével is csinálhatod, de magad préseld, vagy vegyél bioboltba, mondjuk úgy nagyon drága, mert 1 l 1000 FT, és kettőt meg kéne inni egy nap......


Hát igen, nincs autóm, meg most nincs kivel lemenni...

2005. okt. 14. 12:16

Sziasztok!

Kisgé! Beleolvasgattam régebbi írásokba, láttam, hogy próbálkoztál a kefírnappal. Sikerült megcsinálni? Én is kacérkodom a gondolattal, hogy minden héten egy napot méregtelenítésre szánok. Az a baj, hogy nem nagyon vagyok oda a kefírért. Írót meg nem nagyon tudom, hogy lehet-e valahol kapni.

Mókica, szerinted mivel lehetne helyettesíteni? Natúr joghurt???

Zsuzsi, jó nyaralást Neked!!!!

Reggel már körülnéztem a fesztiválon, jó kis programok lesznek, és persze tojás ezerrel:-)))Kisgé, kár, hogy nem tudsz jönni!!!


62. kisgé (válaszként erre: 59. - :Zsuzsi:)
2005. okt. 14. 09:11

Szia Zsuzsi!


Igen, lesz találka 22-én, én megyek, sajnálom, hogy te nem tudsz!

Nagyon jó nyaralást neked!!!!!


Gombóc!


Szupi ez a fesztivál, de nem tudok lemenni, sajna...:((

2005. okt. 13. 21:42

visszaolvastam, kicsit értelmetlen. Szóval az, hogy 22-én találka lesz-e, az kérdés volt. :)


és azt próbáltam mondani, hogy Gombóc, addigra már túlleszel az első fázison. (természetesen nem én).

Kicsit már álmos vagyok. :)

Szóval puszi mégegyszer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook