Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
210. kisgé (válaszként erre: 209. - Mókica)
2005. dec. 5. 11:08

Szia!


Bocsánat, már nem voltam net közelben. Nagyon jó volt, csak itt voltam a szomszédban egy barátnőmmel.


Na, én úgy gondoltam, hogy mivel több mint egy éve fogyózom, de most 1-2 hónapja lazázom és a cigi, meg az izmok, meg minden miatt 2 kiló felesleg van rajtam elvileg, így 2 hét első szakaszt nyomok. Nem fogom a Norbit egy az egyben csinálni, mert nem fogom azt bírni, nagyon egyhangú. Inkább nuku szénhidrát két hétig, ahogy Te 2 napja csinálod. Mostanában sajna nehezebben veszem rá magam és ezért kell a szabadság, hogy én döntsem el,milyen fehérjét egyek éppen. Amúgy a masszázs miatt, sokkal feszesebb a bőröm képzeld!

Nálad mizujs a cigivel? Hogy kavart be? Emésztés? Nekem gyakorlatilag leáll cigi nélkül. Írd emg nálad mi van, esetleg priviben, hogy tapasztalatot cseréljünk. Vezetsz naplót? Ha nem, akkor nyissunk és írjuk mit eszünk és hogy birjuk. Na????

Akkor én márol első szakaszozom!

209. Mókica
2005. dec. 5. 04:29

Hali!


Ma bevásároltam mindent 1 hétre! :)

Holnapra már meg is csináltam a husit, persze nem egy fél grillcsirkét, hanem 3 vékony szelet pulykamellet befüszereztem és megsütöttem sütőzacsiban :)


Csajok akkor holnap indul a közös diétázás,igaz???

Elkezdek újra futni is, na meg folytatom a mélyizom tornámat is ;)Ki hogy tervezi??? :O

Ügyeskedjetek csajok!

Puszikaaaaaaa :)

208. Mókica
2005. dec. 3. 18:40

Húúúú Kisgé! Nem írtad le, hogy fogod csinálni!

És te hétvégén már nem is tudsz jönni.igaz? :(

Na mindegy! Hétfőtől akkor minannyian kezdjük!:)

Hajrá csajok!


GYöngyi, itt van amúgy a diéta a cikkek között,az elős hozzászólásban benne van a 2 hetes étrend is!:-P


Na puszika, szép hétvégét mindenkinek!

SZiasztok

207. Mókica (válaszként erre: 206. - Kisgé)
2005. dec. 2. 22:15

SZia Kisgé! :)


Örülök, hogy minden rendben van! :)

Hol voltatotok? Jól érezted magad? :P


Húú mindenképpen érdekelne, hogy te hogy fogod csinálni, mert én is annyira megszoktam már az 5× keveset evést, hogy nehéz lesz visszaállni a 3×-i kajálásra! Kérlek írd meg mindenképpen! Nagyon fogo várni!:)

Előre is köszike!

Már 2 napja az SBD első szakasza szerint eszem, elszállt velem a ló, egy csöppet..na meg ez a cigileszokás is rendesen bekavart!

De 2 napja, csak fehérjét eszem, semmi ch nem volt,max a zöldségek ;)

Sokkal jobban is érzem magam..

Jaj, viszont tudod mit szerettem volna megkérdezni??

Tudod én minden héten vasárnap böjtölök, na mOst ha elkezdjük a Norbit, ott meg van advan mit kell ennem vasárnap .....mit szináljak??? Több hónapja tarom ezt a böjtöt, most kavarjam meg, vagy hagyjam a fenébe, és folytassam ahogy eddig is? :)

No kaja vasárnap :)


Millió puszika mindenkinek, később visszaolvasok és írok...csóóóóóóóók

Kellemes hétvégét!:)

206. kisgé (válaszként erre: 195. - Mókica)
2005. dec. 2. 10:21

sziasztok,


mokica, ari vagy, hogy aggodsz, nem tuntem el, csak elutaztam par napra kulfoldre. norbi diéta johet hethétfotol, de én nem fogom ilyen mereven betartani. hoxa is irta, hogy o magara szabta. 5*fogok enni és este fehérjét kizárolag. na, majd kitalalom, du, ha hazaérek és tudok, leirom, hogy gondolom.

pusz

205. gyöngyi (válaszként erre: 202. - Gombóc)
2005. nov. 30. 18:03
Érdekelne ez a Norbi-féle zsírégető diéta. De azt gondoltam ki, hogy én várok két hetet, addigra ti majd lesztek olyan drágák és leírjátok a tapasztalataitokat. Aztán majd meglátom... Most annyira jól állok az evés-nem hízás dologgal, hogy nem merem abbahagyni a jól bevált szisztémát.
204. Sue
2005. nov. 30. 14:54

Sziasztok!


Jönnek az ünnepek:) Attól nem félek, hogy bűnbe esek, de azért szeretnék én is finomakat enni a karácsonyi ünnepek alatt. Olyan recepteket keresek, amik beleférnek a SB diétába, de mégis illenek az ünnepi asztalra. Néhány ilyen receptet már találtam egy újságba, viszont elég pénztárca nyitogatós hozzávalók vannak benne. Akinek van ötlete, szívesen várom! A többiek is bizonyára örülnének néhány klassz karácsonyi és szilveszteri receptnek.

Puszi mindenkinek

203. bandeeta (válaszként erre: 202. - Gombóc)
2005. nov. 30. 12:41

Sziasztok! Hello Gombóc!

Ugyan aktívan még nem csatlakoztam hozzátok, de már kb. egyéve figyelemmel kísérem az oldalt. A Norbi diéta eredményét én is jól látom a barátaimon és.... meg kell hagyni, eddig a legeredményesebb hosszú távon, amit láttam. So.... én is csatlakoznék a csapathoz, cél: kb. 10 kg mínusz....!

202. Gombóc
2005. nov. 30. 11:36

Szia Mókica!


Nem, nem jöttek vissza a böjt alatt leadott kilók, nagyon vigyáztam a felépítő diétával, sikerült.:-))))

Megnéztem a NOrbi féle zsírégető diétát, belevághatunk, benne vagyok. Azt néztem, hogy bár elég kötött, hogy mit ehetünk, annyira nem bonyolult kajákról van szó...

Szóval akkor hétfőtől!!!!

Ki tart még a csapattal? Kisgé, és még???

201. Mókica
2005. nov. 30. 03:37

Szia ZSuzsesz!


Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szépen tartod azóta is az első fázist! Mennyit akarsz még, hogy lemenjen???:-O

Alakulgat a házikótok??? Karácsonyra készletek?

Ha lesz majd időd küld el a képeket is légyszike, már nagyon várom őket! Csak így tovább baba! PUsza


SZia GYöngyi!


Ne izgulj a piros napok miatt, én is képes vagyok 2-3 kilót simán felszedni azon a héten,sőt nálam mindig a mensi előtti héten kezdődik a kajálhatnék, és tart 1 hétig...szörnyűűűű-..én teljesen együttérzek veled, tudom mennyire rossz! De tudod nem nagyon tudsz mit ellene tenni, ez egy természetes folyamat,ne is bosszankodj ilyenkor a kilók miatt!Cak folytasd a kajálást amilyen ügyesen eddig is tetted! Menni fog az!:)


Kisgé hol vagy????

Elkezdjük a Norbi zsírégetőt jövőhéten hétfőn??? És Gombóc velünk tartasz te is :)

Belevágunk csajok??


Lépek fürcsibe!

AZóta se volt cigi, de nagyon meg kell állnom, hogy ne egyek sokat...tök furcsa, mert a cigi eggyáltalán nem hiányzik, sőt valamikor a kaja se...de valamikor meg annyira rámjön, hogy nagyooooooooooooooon nehéz megállni...jaj, kérlek múljon már el ez az egész kívánósság!!!

Ezért is akarok belefogni a Norbis módszerbe, vagy legalább az SBD első fázisára visszatérni 2 hétre...össze kell szednem magam, mert ha nem figyelek elszállhat velem a ló! :(((((

Most már a cigit legyőztem, lassan 2 hétet lesz, hogy letettem...ezt megálltam, már csak a kajálásra kell összeszednem magam! De megtudom csinálni! Erősnek kell lennem! :)

Igyekszem, ígérem!;)

Nem akarok dagadt lenni, és nem is leszek! Kész-punk-tum!:)


Na hali, leléceltem!

Írjatok! Puszóóóó

2005. nov. 29. 21:24

Sziasztok!

Hát igen, én is el vagyok tűnve mostanában. :(

Sokat dolgozok, utána meg mindig megyünk valahová a házhoz nézelődni valamit.

Ma is most értünk haza, épp csak ettem. (olivaolajban sült pulykamellet párolt karfiollal).

A kilók mennek le, bár inkább a ruháimon érzem inkább. A mérlegem hülye. Hazajöttem, 58,4 voltam. 2 perc múlva 59,4. De ez is nagyon jó, mert 61-62-ről kezdtem. :)))))

De azért mindig olvaslak Benneteket, már alig várom minden este, hogy lássam, kivel, mi történt.

2005. nov. 29. 19:32

Hellóka Mindenkinek!

Jön a "piroska", úgyhogy most nem mérem magam egy ideig, mert csak ideges leszek tőle. Ilyenkor képes vagyok 1,5-2 kilót is hízni. Utána persze lemegy, de hiába tudom akkor is idegesít. Ja, és ilyenkor kívánom az édességet, de nagyon!!

198. Mókica
2005. nov. 29. 12:23

SZiaaaaaaaaaaaa Gombóc!


Örülök,hogy sikerült leadnod a szakvizsgádat! Ügyes vagy!:)

Mennyit fogytál összesen? AZóta nem jöttek vissza a böjt után leadott kilók? Sikerült betartani a visszaépítő étkezézt utána?

Biztos nagyon kis csike vagy már!:)


Itt van egy olyan topik, hogy ZSírégető Norbi diéta, ennek az első hozzászólásában van egy 2 hetes diétás étrend megadva! Nézd meg! ;) Örülnék ha te is csatlakoznál!:)

Na lépek melőzni, pusza mégegyszer!


GYere többet ha tudsz! :-P

197. Gombóc
2005. nov. 29. 11:58
MOst találtam rá a Zabkorpás topicra!!!!Ez nagyon jól jön, imádom a zabjkorpás cuccokat, most kaptam egy csomó ötletet!
196. Gombóc (válaszként erre: 195. - Mókica)
2005. nov. 29. 11:52

Helló csajszik!!!

Tudom-tudom eltűntem, de iszonyú zűrös heteim voltak.Leadtam végre a szakdogámat, azzal szórakoztam egy csomót.MOst meg záróvizsgára készülök,de ha lesz egy kis időm benézek ám!


A súlyom tartom ügyesen, és jól érzem magam a bőrömben. Majd ha lesz egy kis időm főzni, kipróbálom a recepteket, amit Mókica felhalmozottt...lesz miből mazsolázgatni!!!Ha letudom a vizsgámat, elkezdek tornázni járni, mert ilyen téren eléggé leültem az utóbbi időben.Step aerobikra szoktam járni, bírom nagyon, jól leizzadok tőle.


Mókica, milyen NOrbi diétát akartok elkezdeni?CSatlakoznék szívesen!!!


Pusszantás mindenkinek

195. Mókica
2005. nov. 29. 11:28

SZiasztok csajok!


Hol van mindenki??? AZ egész fórum teljesen leállt! :( Mi történt itt?


Én ma párolt zöldségeket ebédelek zsírmentes mozzarella sajttal megolvasztva a tetején :-p!

Tegnap low carb Atkinses tésztából ettem túróstésztát..igen finomra sikeredett :)

Bár most egy kicsit vissza kell fognom magam, furcsa mert a cigi miatt is mintha másképp működne a szervezetem :(

Hiába eszem ugyan úgy, valami mégis más!

Ez lehetséges, ugye, hogy felborult egy kicsit a szervezet és másképpen dolgozik???

Valószínűleg elkezdem Kisgével jövőhéten hétfőn ezt a Norbi zsírégető diétát, remélem ő is benne lesz!:)

Hogy van mindenki???

ZSuzsesz, mi a pálya az 1-ső fázissal? Azóta is nyomatod? Kilók??? Ügyeskedj! :)


GYöngyi, merre vagy baba??? minden okés veled is???

GYere ha tudsz!


Gombóc drága nagyon eltűntél!!!!! Hol vagy?


Kisgééééé miért nem írsz te se! Ilyenkor már mindig szoktál írni :(, ugye minden rendben van???

Legyen szép napotok!

Puszika

194. Mókica (válaszként erre: 193. - Kisgé)
2005. nov. 28. 13:28

SZia mia! :)


Ha csak 2 naponta gyújtasz rá, már az is jobb!;)

Ügyes vagy! :)


Kár, hogy itt nincs ilyen masszázs, biztos én is beneveznék egy pár alkalomra ;)!

Amúgy ha nem baráti alapon menne, mennyibe kerülne? Csak kíváncsiság,nem fontos válaszolni, csak érdekel :)

Ügyeskedj a Norbi diétáva! Közben én is végigolvastam és tényleg hasonlít egy kicsit az sbd-hez...

Gondolkozom én is, hogy elkezdjem e...szerintem jövőhéten hétfőn belevágok! Te????

Vagy nem muszály Hétfővel kezdeni? Elkezdhetjük együtt is, ha gondolod!:)

Mit szólsz? Benne vagy?:P


Még visszanézek, ma fél 10 re megyek ,szal még van időm! Puszika :)

193. kisgé (válaszként erre: 192. - Mókica)
2005. nov. 28. 09:58

Szia Baba!


Nem baj az, ha kicsit sok a meló, legalább több a lové!:)))


Hát én rágyujtok 2 naponta, de ennyi. Nem vagyok függő és ez így jó!!!!!


A masszázsom nem drága, barűáti alapon megy, az anyagot kellett csak kifizetnem. Teljesen látványos, képzeld. Izmosodik a lábam és tünik el a háj róla! A combom már nagyon dögös!:))))


Rajtam van 2 kg plusz, képzeld!!!! Először tök kiborultam, de ugye írtam már a +1,5 liter napi folyadék bevitelemet, meg az izmom is jobb lett, ezt a gyógytornászom erősítette meg! Szóval lehet, hogy erről van szó, de mindenesetre jövő héten csinálok egy két hetes kúrát: Ekka írt egy cikket Norbi féle zsírégető diétáról, ami tök SBD első szakasz, kivéve a reggeli zabpelyhet. Na, ezt végig akarom csinálni, hogy biztos ami biztos, hátha híztam mégis és nem csak víz és izom, ami rajtam van. Egyébként centiben nem látszik semmi, a pocim nagyobb csak egy centivel!


Na, majd gyere, fázós lány. Mit szóljak én, itt a -10-ben:)))))

192. Mókica
2005. nov. 27. 21:54

SZiasztok babák!


Ne harika ismét, de tényleg nincs időm...most volt itt Hálaadás, és mindenkinek kellett a takarítás, az egész hetem húzós volt...bocseszka

:(


Jelentem én múlthét szombat óta nem gyújtottam rá :)

Kisgé te hogy vagy ezzel??? És ugye meggyógyultál már???? Voltál azóta is ezen a masszázson?

Biztos jó lehet!:) DRága amúgy?


ZSuzsesz, sok-sok gratula a fogyáshoz, nagyon üges és kitartó vagy!CSak így tovább! :)


GYöngyi, én is mikor lefogytam 15 kilót nagyon-nagyon fázós lettem! MIndenképpen ha tudsz szedjél vitamikot, mert jön a tél is!

Ja, és a mai napig majd megtudok fagyni, mikor a párom még vígan pólóban tök jól elvan. És sajna télen is, tök mindegy hány réteg van rajtam, MINDIG fázom.Pláne otthon! Húúúú én nagyon elszoktam már pláne attól a nagyon nagyon hidegtől. Itt nincs olyan vészes tél, mert max 0-5 fokig hül le az idő, de nekem az is már borzasztó hideg!brüüüüüüh :(

Amúgy hogy haladsz?? Fogytál azóta????


Legyetek jók, megpróbálok többet jönni a jövőhéten!:)

MIllió puszika! :)

191. gyöngyi (válaszként erre: 190. - Kisgé)
2005. nov. 25. 18:09
Az egyes kizárva, a kettes úgy-ahogy néha sikerül, néha nem...Nekem a hármas tetszik a legjobban, de akkor úgy néznék ki, mint egy hóember!! Pont most, amikor végre fel merek venni testhezálló holmikat!! Na nem! Inkább megfagyok!! Ha jól vettem ki a szavaitokat akkor lehet, hogy továbbra is fogyásban vagyok??! Nekem is úgy tűnik, pedig a mérleg legfeljebb fél kilóval kúszott lejjebb az elmúlt két hétben.
190. kisgé (válaszként erre: 188. - Brenda)
2005. nov. 25. 10:24

Na, Brenda leírta a megoldást. Végülis logikusan hangzik.

Én nem fázom jobban, mint régen, úgyhogy rám nem hatott így a dolog.

Az egyes pont kizárva:)))

A kettes a legjobb!!!:))))

189. kisgé (válaszként erre: 187. - Gyöngyi)
2005. nov. 25. 10:23

Gyöngyi!


Biztos van összefüggés, mert hogy megy le rólunk háj, de alapvetően nem az fűt, mert tizenakárhány kilóval több voltam is fázom, meg most is fázom. A bőr vastagsága az,a mi eldönti ezt és nekem nagyon vékony a bőröm.:))

188. Brenda (válaszként erre: 181. - Gyöngyi)
2005. nov. 24. 21:47

Szia Gyöngyi!


A fogyi (éhezés) és a fázás között évezredek óta nyilvánvaló összefüggés áll fenn!!! Aki nem eszik, az fázik!!! Ugyanis a szénhidrát elégetésekor keletkező hővel fűti a szervezet a testet, és próbálja 36 fok körül tartani. Amikor kint is hideg van (nagyobb az ember hővesztesége), akkor fokozottan érződik az evés-fázás összefüggés, mert a szervezetnek több hőre (emésztési melléktermékre) van szüksége az egyenletes hőmérséklet tartásához.

Három megoldás is létezik a fentiek fényében:

1- egyél többet ;))

2- mozogj, sportolj többet, mert ha beindul az aktív zsírégetés, akkor - mint tudjuk - szintén rengeteg hő szabadul fel (sokszor túl sok is!), ami rendesn átmelegít majd

3- Ha a fentiek nem sikerülnek, akkor + 1 polár réteget vegyél fel, hogy spórolj azzal a kevés hőddel, ami termelődik, a polár nagyon jó hőszigetelő, nem engedi elszökni a test hőjét.


Egyébként én is jobban fázom mióta fogyózom, sajnos legtöbbször a 3-as megoldást alkalmazom, mert nem jut időm-erőm-kedvem a mozgásra...


Brenda

187. gyöngyi (válaszként erre: 184. - Kisgé)
2005. nov. 24. 17:38

Szia Kisgé!

Remélem nem leszek beteg, legalábbis nem látszik még rajtam. Mindig is fázós voltam, de ez most túlzás!!

Azt hittem esetleg valami fogyival kapcsolatos kísérőjelenség....

186. kisgé (válaszként erre: 183. - Vargaannus)
2005. nov. 24. 09:59

Szia Vargaannus!


Szerintem minden súlyfeleslegnél hatásos ez a kúra. Mi 8-10 kg felesleggel kezdtük, Te is 3 hónap alatt leadhatod, de lehet hogy 5-6 hónap lesz, mert mindenki másképp reagál. Szerintem kezdd el, és meglátod mi történik. Ez egy elég kíméletes, jó diéta, tehát semmi drasztikus nincs benne.

Közben gyere sokszor és majd segítünk mindenben.

185. kisgé (válaszként erre: 182. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 24. 09:56

Szióka!


Na, 1 kg??? Az nagyon tuti!!!!!! Most még egy hónapig így nyomod? Bírni fogod tutira?

4000/alk házhoz megy és anyag is benne van.

184. kisgé (válaszként erre: 181. - Gyöngyi)
2005. nov. 24. 09:55

Gyöngyi!


Nem tudom, mi lehet ez, mert én mindig is fagyos voltam, most is az vagyok.:))

Nem leszel beteg?

2005. nov. 23. 22:55
Sziasztok! Végig olvastam az összes hozzászólást és gondoltam zsupsz bele ebbe a diétába:-) A kérdésem, hogy + 25 kg-nál is hatásos lehet? Kb. ennyitől szeretnék megszabadulni..A mozgás biztosított mindennap..a férjem meglepett egy elliptikus trénerrel..talán ez felgyorsíthatja a fogyás folyamatát.
182. :Zsuzsi: (válaszként erre: 178. - Kisgé)
2005. nov. 23. 21:05

Sziasztok, kisgé, ez tök jó!

Mennyibe kerül ez a hájmasszázs?

Én nyomom a szénhidrátmentességet, ma 1 hete kezdtem. Képzeljétek, már fogytam! :)

Pontosan nemtudom mennyit, mert hülye a mérlegünk, de 1 kg tuti. :))))

Arra gondoltam, hogy karácsonyig mindenképp csinálom, utána szünet, januárban pedig vissza a jó öreg South Beachre.

2005. nov. 23. 18:13

Helló Lányok!

Van valami összefüggés a fogyi és a fázás között? Mit tudtok róla? Valahogy mostanában nagyon "fagyos" lettem, szinte folyton fázom. Jó-jó tél van, de ennyire?? Esetleg ez valami vitaminhiány?

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook