Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
300. kisgé (válaszként erre: 299. - Manócska)
2006. jan. 27. 15:13

Szia!


Olajbogyó mehet, igen. Natúr zsírszegény joghurtot ehetsz, gyümölcsöset az első két hétben nem, majd csak utána.


Igen, én jól vagyok!:)))

2006. jan. 27. 15:01

Sziasztok!

Lehet még kérdésem?

Ugyanis összeszedem a bevásárlólistát, ezzel is felkészülök az első két hétre :)

Olajbogyót lehet-e? Erről nem találtam semmi infót eddig.

És akkor most zsírszegény joghurtot ehetek reggelire?

Köszi nagyon!


Amúgy jól vagytok?

Manó

298. kisgé (válaszként erre: 296. - :Zsuzsi:)
2006. jan. 27. 13:50

Szia!


Tök jó, minden nap van 6 körültől, az jó nekünk. Szerdánként van dance aerobick. Az nem izgat? Én imádok táncolni! Előtte dumálhatunk, mert 8-kor kezdődik. Engem még a szombati jóga is izgat!!!!


Jövő hét utántól kezdjük!!!

297. kisgé (válaszként erre: 295. - Ekka)
2006. jan. 27. 13:40

Szia!


Szerintem nyugodtan ehetsz, csak az olajra vigyázz, ne ülje megy a gyomrod!

296. :Zsuzsi: (válaszként erre: 294. - Kisgé)
2006. jan. 27. 10:45

Szia,

Én is remélem, hogy tornázunk majd, és jó lenne máskor is találkozni. Legalább kijövök a depiből is. Mert ha pörgök, akkor általában semmi bajom.

Itt a telcsiszáma a Momnak: 487-5600

Itt a weboldal is: www.momwellness.hu


Puszi

295. Ekka
2006. jan. 26. 21:11
1 kérdés- Az I.szakaszban -mikor este halat ír- lehet-e enni konzerv halat? Paradicsomos- ill. olajos. Paradicsomosban nincs cukor, az olajos meg olívás..Csak, mert este 6 után egyszerűbb lenne ezt bedobni. Nincs sem időm, sem erőm olyankor főzöcskézni.
294. kisgé (válaszként erre: 292. - :Zsuzsi:)
2006. jan. 26. 15:37
Nem tudod átküldeni a mom park fitness termének elérhetőségét? egyszerűen nem találom a neten!
293. kisgé (válaszként erre: 292. - :Zsuzsi:)
2006. jan. 26. 13:59

szia!


Ne legyél depi, bár ezt nem lehet megtiltani! :)))

Jól van, nagyon igyekszem, de jövő héten költöznöm is kell, úgyhogy húzós hetem lesz.

Fogok menni és húzzuk egymást, nem lesz gond.


Remélem, még fogunk találkozni azon kívül is!!!!


Pussz

292. :Zsuzsi: (válaszként erre: 272. - Kisgé)
2006. jan. 26. 11:07

Szia kisgé,

Köszi a bókot. :)

Nagyon örültem, hogy találkoztunk, jó volt dumcsizni.

És tök jól nézel ki. :)


Én sajna mostanában depi vagyok, fogalmam sincs miért, de zabálok, és tornázni sincs kedvem. :(

Bár elvileg ma megyek 6-ra.

Kisgé, próbálj minél előbb jönni, legalább majd húzzuk egymást.

Puszi

291. kisgé (válaszként erre: 289. - Manócska)
2006. jan. 26. 09:38

Szia!


Nagyon helyesen cselekedtél! Előbb tanulmányozz mindent, tervezd el, miket fogsz enni, főzöcskézni és hidd el, menni fog. Az a pár kilócska hipp-hopp leugrik majd rólad.

Azért mondtam, hogy ezt kezdd, mert ez egy egészséges kúra, míg a level nem.

2006. jan. 26. 09:37

jaj, kérdés...

első szakasz, lehet reggelire natúrjoghurtot vagy kefírt enni, vagy esetleg túrót? Mert nekem a tojás és az omlett egyhangú egy kicsit, és a hússal pedig eléggé hadilábon állok - főleg reggel...

Néztem a mintaétrendet és ott legtöbbször tojás vagy husi van...

Köszi!

Manó

2006. jan. 26. 09:35

Jóreggelt!

Tudom én, hogy igazatok van, Kisgé, köszi a biztatást, tutira belevágok a South Beachbe! Tegnap megvettem a könyvet (szép világoskék) és bár vizsgára kellett volna tanulnom azt böngésztem egész este... Nagyon lelkes vagyok, és ezt fogom csinálni.

Csak most már ezt a mai meg holnapi napot kibírom... mert aztán lelkifurdalásom lesz, hogy ezt se csináltam végig! Ez inkább csak bizonyítás önmagamnak, hogy elhatároztam, végigcsinálom...

És szombattól pedig South Beach!

Addig gyűjtöm az infót és az erőt az életmódváltáshoz...

Manó

288. kisgé (válaszként erre: 284. - Ekka)
2006. jan. 26. 09:11

Szia!


Igen, én is így szoktam járni, amikor össze-vissza eszek minden rosszat, nem esik jól, szar a gyomrom, nem lszom, úgy érzem magam mint egy lufi. Ennyire elszoktál tőle és ennyire nem is tesz már jót. Legalább tudod, hogy jobb enni lájtot, mint ezeket.:)))


Bűnözni úgy kell, hogy heti egyszer mondjuk ebédre-mert a vacsi megfeküdné a gyomrod-eszel egy fél adag rizst, vagy krumplit, vagy tésztát. Nem egyben a hármat, hanem amit megkívánsz. Ezzel kielégíted a hiányod, de nem okozol bajt a fogyinak.


Ja, nem fogsz hízni a tegnapi nap után.

287. 549be03e80 (válaszként erre: 286. - 33e0394ae2)
2006. jan. 26. 07:43

Katesz, idemasoltam pontosan a Leveldietat:


Könnyebben



LEVEL-diéta


A LEVEL Klinika diétája egészen döbbenetes súlyvesztést igér... és a kilók tényleg leugrálnak az emberről. A saját szemünkkel láttuk! És mi is kipróbáljuk! Csak még egy kis erőt gyűjtünk... :-))



REGGELI - minden napra!!!

1 narancs

2 kétszersült

1 csésze kávé vagy tea (max. édesítővel)



1. nap


EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

2 kétszersült

1 csésze kávé vagy tea


VACSORA

2 paradicsom

1/2 fejessaláta

2 tojás

2 kétszersült

½ tejföl



2. nap


EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

2 kétszersült


VACSORA

6 dkg tatárbifsztek

1 paradicsom

1 narancs

1 kétszersült

½ tejföl

1 csésze tea vagy kávé



3. nap


EBÉD

1 narancs

1 tojás

1 tejföl

1 fejessaláta


VACSORA

3 szelet párizsi

1 narancs

1 kétszersült

½ tejföl

1 csésze tea vagy kávé



4. nap


EBÉD

12,5 dkg túró

1 paradicsom

1 csemegeuborka

1 kétszersült


VACSORA

6 dkg tatárbifsztek

2 paradicsom

1 kétszersült

1 alma



5. nap


EBÉD

20 dkg gépsonka

1 paradicsom

1 kétszersült


VACSORA

25 dkg vízben főtt zöldség

1 paradicsom

1 tojás



A DIÉTA UTÁN MINDEN HÉTFŐN:


REGGELI

1 pohár citromos víz


EBÉD

1 alma

1 kétszersült


VACSORA

1 tojás

1 paradicsom

1 kétszersült


Az 5. nap után 2-5 kg-os fogyás tapasztalható. A diéta 1-3-szor ismételhető. A 15. napig akár 20 kg-os fogyás is elérhető.


Háááát... Sok szerencsét és kitartást!

286. 33e0394ae2 (válaszként erre: 285. - Ekka)
2006. jan. 25. 20:44
Koszi.Csak kivàncsi voltam,hogy milyen dièta,mert mèg sosem hallottam ròla.én jol megvagyok az Atkinsel is.
285. Ekka (válaszként erre: 282. - 33e0394ae2)
2006. jan. 25. 20:17
Pár hete csináltam, felejtsd el!!!!! Annyira minimális a kalória mennyiség, hogy a befejeztével bármilyen étel után nyúlsz hízni kezdesz, és csak duma az a nagy súlyvesztés-- víz semmi más!!!! 2hét alatt nem lehet zsírból fogyni, ahhoz legalább 5-6 hét diétázás szükséges.
284. Ekka (válaszként erre: 276. - Kisgé)
2006. jan. 25. 20:13

Szia:)


Kötelező bűnözni? Szó szerint? Miért is?:)


Amúgy, ha már itt tartunk a mai napom borzalom volt.

Ma diétázom 4.hónapja és -13kg-nál tartok. Ezt azért jegyzem meg, mert úgy döntöttem, hogy a mai napon megajándékozom magam azzal, hogy úgy ettem mint rég. Süti, tészta, krumpli, édes lötty. Nem zabálás csak "tiltott" dolgok evése. Eleinte nagyon élveztem... most ott tartok, hogy rossz közérzet, háborog a gyomrom, undor.. Ez akkora lökést ad az elkövetkező pár hónapra, hogy még. Tényleg fontos az egészséges táplálkozás. Kiváncsi vagyok a reggeli mérlegelésre, nem félek, de érdekel:))))))

283. kisgé (válaszként erre: 282. - 33e0394ae2)
2006. jan. 25. 16:18

Tudom, illetve sejtem. 10 napos, nagyon kemény, de nem keményebb mint az Atkins. 10 napig tart, tehát semmi hosszútávú nincsen benne. Végigcsinálod, leadsz pár kilót, majd visszaszeded. Szerintem.

Soha nem voltam híve ilyen diétáknak, csak rosszat tesznek. Az Atkins egy életmód, az sokkal reálisabb. Amúgy találsz valamit róla, tán van ilyen topik.

282. 33e0394ae2 (válaszként erre: 280. - 33e0394ae2)
2006. jan. 25. 15:54
Tudja valaki,hogy milyen a Level dièta?
281. kisgé (válaszként erre: 279. - Manócska)
2006. jan. 25. 14:40

Szia!


Igen, őstag vagyok, mert 2004 szeptemberében kezdtem el fogyózni és nekem nagyon bevált.


Én 6 kilót 9 hét alatt adtam le és ezzel elértem az ideális testsúlyomat. Szerintem neked is mehet így, de egy barátnőm például az első -4 kiló után 2 hónapig stagnált, aztán érte el az álomsúlyát. Ez nagyon szervezet függő dolog ám. Csak kitartás kell hozzá és a többi jön már vele!


Én akkor is azt mondom, hogy ennek ess neki!:)))))) Hidd el, könnyebb ez a diéta, mint a level.

2006. jan. 25. 14:04
Milyen az a Level dièta?
2006. jan. 25. 14:00

Szia!

Köszi előre a bíztatást... rám fér...

Igen-igen, tervezem, hogy megveszem a könyvet mindenképpen, meg el is olvastam az első szakaszok leírását amit feltettél.

Viszont ezt a Levelt most már végigcsinálom, ha másért nem, akkor azért, mert elhatároztam. Amúgy igazából "csak" 3-5 kilót szeretnék fogyni, és utána megtartani. Most 67-ről indulok és az álomsúly 62, de a 64-gyel már jól érzem magam. Ja, ehhez 172 cm vagyok, és évek hosszú sora óta sanyargatom magam.


Szerinted, ha február 1-gyel elkezdem a 14 napos első szakaszt, akkor milyen esélyeim vannak a súlyvesztésre?


Köszi.

És amúgy gratula, mert úgy látom te vagy itt a legszakértőbb és mindenki Tőled kérdez, szóval emögött biztos iszonyú tapasztalat van.


Manó

278. kisgé (válaszként erre: 277. - Manócska)
2006. jan. 25. 13:36

Szia Manó!


Szerintem ne is level diétázz elötte, hanem kezdd el ezt. Ezt a diétát sokáig lehet csinálni koplalás nélkül és nálunk is nagyon gyorsak az eredmények. A level az arra jó, ha be akarsz indulni diéta elején, de itt az első szakasz pont ezért van. Ha komolyan érdekel a diéta, most jelent meg róla könyv, szerintem érdemes megvenned a szakaszok étrend leírása, a receptek és a tudományos magyarázat miatt.

Örülünk neked és minden kétséget, észrevételt szivesen várunk.


Üdv, g

2006. jan. 25. 10:50

Sziasztok!

Végigolvastalak titeket - ezzel töltöttem a tegnapi délutánomat - és tök jó kis csapat vagytok! Szeretnék majd csatlakozni, a South Beach alapból nagyon szimpatikusnak tűnik. Most egy pár környi Level diétát csinálok, de ha azzal végzek, akkor erre szeretnék ráállni. Addig is gyűjtöm az infót, és remélem segít az, ha megoszthatom veletek a kétségeimet. Előre is köszi a segítséget.

Manó

276. kisgé (válaszként erre: 275. - Ekka)
2006. jan. 25. 09:30

Helló!


Ilyenkor már köztelező bűnözni!!!!!


Tegnap megvettem én is a könyvet, most újult erővel én is folytatom a diétát, csak le kéne adnom még 2-4 kilót!


Az a lazacos reci nekemmis tetszik, jövő héttől sokat tudok majd főzöcskézni, most még sajna nem.

275. Ekka
2006. jan. 24. 19:39

Ma "eldurrant" az agyam... megettem 4db 20ft-os nagyságú kókuszgolyót... Olyan eredetit.. Lelkifurdi nincs, mert egy hét múlva mens. és ilyenkor olyan ch-sóvárgásom van, hogy ennem kell különben olyan ideges leszek, hogy nem bír velem senki:(( Ez minden hónapban 1 napig tart..

Ennyi belefér.. Szeptember óta ez 5. bűnözésem.


Ettől függetlenül könnyű ez a diéta. Bár lehet, hogy azért, mert ezt megelőzően sem ettem gyümit(max. narancs) kenyeret, tésztát, tejtermékeket is ritkán.


Holnap itthon leszek, szóval alkotok a könyvből. Gyömbéres-kapormártásos lazacot:)))

274. kisgé (válaszként erre: 273. - Ekka)
2006. jan. 24. 08:51

Szia Baba!


Nagyon ügyi vagy!!!!

Szóval Alexandrába kapható??? Mert akkor szerzek ilyen könyvet én is!!!

Teljesen normális, hogy 3 óránként éhes vagy, egyél is és ne is csodálkozz rajta!!! Hú, most beizgultam a könyvre!!!!!!:))))

273. Ekka (válaszként erre: 272. - Kisgé)
2006. jan. 23. 19:33

Szia Nyusza:)


Haladok. Kedden 62,2 kg voltam. Ma reggel 60,9kg. Ez már tetszik:)))


Már van SBD-"ás" könyvem is. Tegnap Kicsim bedobott az autóba, (mert már ugye olyan könnyű vagyok, hogy dobálni lehet:)) )elvitt az Alexandra könyváruházba és megvette nekem. Jó kis könyv, sok fini recept van benne. És elég változatos ahhoz képest, hogy I. szakasz. Ha gondoljátok megosztok majd Veletek 1-2-3:)) receptet.

Hallottátok, hogy hamarosan megjelenik a receptes-könyv is?


Még egy észrevétel: úgy meggyorsult az anyagcserém, hogy 3 óránként korog a hasam. "Normális" ez?

:)))

272. kisgé
2006. jan. 23. 08:59

Szia Mókica, Zsuzsi és Ekka!


Mókica, nagyon eltüntél, mizu van? Képzeld, találkoztam Zsuzsival és tök aranyos és nem látszik rajta, hogy meg lenne hízva. Lehet, hogy megyünk együtt tornázni, kár, hogy nem vagy itt!


Ekka!


Hogy állsz?

271. kisgé (válaszként erre: 269. - Ekka)
2006. jan. 20. 11:53

Csini voltál eddig is, baba!:)))


Nagyon örülök, igen, ez ilyen ide a világot nekem diéta!!!! Majd mesélj az eredményekről is, pussz!

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook