Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
14141. varga ica
2015. júl. 15. 19:07
Vannak új képek KENANRÓL!!!
14140. varga ica
2015. júl. 15. 19:06
A fb-on meg azt olvasni,hogy Kenan İmirzalıoğlu készül szerepét Deniz Gezmis.Kenan elkezdett fogyni a szerepre.Lehet hogy ez a két cikk amit olvasunk ugyan az csak nem sorozat hanem film és nem boxoló hanem forradalmár.Hát ennek a filmnek a vége sajnos nemlesz jó,mert Gezmist halálra itélték.
14139. varga ica
2015. júl. 15. 18:51
Olvastan én is kiváncsi vagyok hogy ez igaz vagy csak kacsa.A multkor azt olvastuk,hogy filmszerepet vállalt valami fiatal kommunistáról szóló valós történetet és azért edz,most meg már sorozatról irnak amit eleve nemakar vállalni,hát majd meglátjuk.Mindenesetre jó lenne látni a közeljövőben.
14138. Érsekházi (válaszként erre: 14137. - 55940eb484)
2015. júl. 15. 14:26

Olvasható a Televizyon Gazetesi.com -on .


A cikk címe Kenan Imirzalioglu új szerephez súly .

14137. 55940eb484 (válaszként erre: 14136. - Érsekházi)
2015. júl. 15. 13:55

Ez érdeke, úgy tudom neki hipoglikémiája vagyis ami azt jelenti hogy ennie kell, másként hirtelen leesik a vércukra.

A Karadayi forgatásával kapcsolatban is olvastam, hogy he nem evett időben,akkor "használhatatlan volt", talán abban cikkben nyilatkozta, ami a forgatás után jelent meg.

Dietetikus ide agy oda, akinek gond van vércukrával, annak nem hiszem hogy jót tenne egy ilyen hirtelen hízás vagy egy fogyás.

2015. júl. 15. 13:35

Állítólag Kenan hamarosan újabb sorozatot fog forgatni amiben boxolót alakít .

A szerep miatt 10 kilót kell felszednie , ebben dietetikus lesz segítségére .

Egyenlőre ennyit tudni .

Mégis forgat sorozatot ?

14135. Érsekházi (válaszként erre: 14133. - Gabriella Tünde)
2015. júl. 14. 23:03

Érdekes amit írsz , pont nekem is eszembe jutott , hogy Kenan meg a csaj vajon elmennek e a kávézóba . Az is Cihangirban van , persze megtörténhet még .

Igen azt írta az egyik mai magazin Isztambulban vannak . Biztos benne lesznek a napi bulvár újságokban .

14134. varga ica (válaszként erre: 14133. - Gabriella Tünde)
2015. júl. 14. 22:57
Nekem is feltünt a csend közöttük,és tényleg mintha minden köteléket elvágtak volna.Már a bucsu partin is furcsák voltak Kenan azonnal levágta a bajusszát,mintha ezzel is azt akarná mutatni,hogy nincs tovább Mahir,mostmár a valós élet folytatódik amibe nincs Berg benne.Lehet,hogy nemis volt semmi vonzalom közöttük csak mi gondoltuk és szerettük volna rajongók.Az is lehet,hogy megbeszélték,hogy hogyan tovább és mivel Berg maradt a családdal Kenannak lépnie kellett.De lehet,hogy tényleg szerelmes ebbe a Sinem Kobaltba hisz most kiderült,hogy már 5 hónapja együtt vannak.Csak találgatni tudunk majd idővel ugyis kiderül de kivánom hogy Kenan boldog legyen és lássuk még sok filmbe.
2015. júl. 14. 17:24
Most majdnem minden lap foglalkozik velük, úgy látszik nagy nyilvánosságot kapott az a hir, hogy már egy pár.Igen, tegnapmég a csónakban szerelmesen, aztán hazajöttek és Kenan lakására mentek, szerintem már ők együtt is élnek Kenannál.Az olvastam, hogy azért jöttek olyan hirtelen haza, mivel Arda T. is ott volt és mindig belebotlottak.Na ez nem lehet valós, mert A.T. Barcelónában van már, bemutatkozott és már felkészülési időszak van.Képek is voltak!Valami gubanc van még Kobal és A. T. között, Kb. 2 hete Kobal anyja is perrel fenyegetőzött.Kiváncsi vagyok Kenanék Berg. kávézóját felkeresik-e?Nagy a csend közöttük,mintha minden köteléket elvágtak volna.Érdekes, nem?Azért figyeljük a hireket!
2015. júl. 14. 10:38

A mai legújabb képeket látni és ugyan az egyik újság azt írja Isztambulban vannak a másik meg írja Bodrumba , de a lényeg Kobal azt nyilatkozta már nem titkolják együtt vannak 5 hónapja . A képeken látni egy ház elött állnak illetve bemenni látszik .

Tegnap meg csónakba ücsörögtek szerelmesen.....

Le nem szállnak róluk a riporterek .

Berg a kávézójában örömködik .

14131. O.Eta
2015. júl. 14. 07:22
A kusza fordításból azt véltem,hogy Kobal és Arda turan között anyagi viták is vannak. Kobal anyja még perrel is fenyedetőzik.Kobalnak vannak igényei volt szeretője, vőlegényével szemben.Persze érteni kéne a pontos szöveget.
2015. júl. 13. 21:41
Elég sok kép fent van Kenanról Sinem koballal. Most nyaralnak hajókáznak valakik társaságában.Ahogy én értelmeztem egy cikket - elég kusza,de a lényeg az, hogy elmarad az eskövő.Arda Turannal kapcsolatos valami, az felpörgeti a készülődést csak azt nem értem, hogy mi az összefüggés annak az esküvője és Sinem K. között.Úgy olvastam, hogy javasolta, hogy most ne legyen és Kenan "fellélegzett".Kifelé a nagy szerelem látható,mert nem engedik el egymás kezét egy pillanatra sem.Nekem van egy olyan érzésem, hogy Sinan K. még titkon nem lehet túl az előző Arda T. szerelmen.Mostanában elég sokat foglalkozott vele a sajtó.Kenanról az a véleményem, hogy Ő pedig A Mahir szerepen nincs még túl és ez a hirtelen nagy szerelemmel mintha palástolná ezt.Berg. pedig nagyon intenzivel foglalkozik a kávézójával. Nem is megy nyaralni, hogy kipihenje magát?
14129. O.Eta
2015. júl. 13. 08:35
Televisyon Gazetesi Magazin Kenan Imirzailoglu olvashattok Kenanról többet képekkel is.
14128. kormi61
2015. júl. 12. 14:23
Valamikor általánosba tanultam oroszul, na most sajnálom, hogy nem voltam lelkesebb és nem tudok nektek segíteni:(((
14127. kormi61
2015. júl. 12. 14:22
Kenan sem egyszerű eset, állítólag van még egy régi ex is a képbe, nem elég neki sem egy nő, legalábbis állítólag ezért csúszik az esküvő, ha egyáltalán napirenden volt...
14126. O.Eta
2015. júl. 11. 22:32
Sok negatív újságcikk,FB-os kommentek jelennek meg Kobaltról.Pontosan nem tudom mert a Googl olyan amilyen.Aki tud angolul az könnyebben megértheti A kisasszony érthetetlenkedik, hogy miért nincs esküvő?Van egy közös kép, hogy probléma van a házasságkötés körülDe a kép összevágott,ugyanis Kenan bajusszal néz a semmibe. barátai óvják Kenant a nőtől.Hogy mennyi igaz,ki tudja?
14125. gabus60
2015. júl. 8. 01:18

Kedves Fórumtársaim!


Akik már ismerik a Karadayi-Hungary oldalt a Facebook-on, már tudjátok - illetve jeleztük számotokra -, hogy minden létező lelőhelyet felkerestünk már ahhoz, hogy a Karadayi c. sorozathoz megtaláljuk az összes feliratot. Sikerült is összeszednünk de sajnos az első évad felirataiból 9 db. orosz nyelven áll rendelkezésünkre, viszont ebből a nyelvből "hiányosak az ismereteink".


Ezért várjuk azok jelentkezését, akik ebből a 9 feliratból elvállalnák 1-1 fordítását. A fordításra másfél hét időtartamot gondoltunk, bízva abban, hogy ez elegendő egyéb elfoglaltság mellett is. Természetesen minden technikai segítséget megadunk hozzá.


Amint már túl leszünk az orosz nyelvű feliratokon is, innentől kezdve az angol nyelvű feliratok fordítása könnyebben és gyorsabban megy önkéntes fordítóinknak, és így már elképzeléseink szerint lehetőség lesz napi 2x20 perces videó feltöltésére is ahhoz, hogy ne 1-2 évig tartson a sorozat feltöltése.


Így, akik segíteni szeretnének, kérem, hogy vegyék fel a kapcsolatot Judittal a Karadayi-Hungary oldalon: [link]


  Természetesen mindez önkéntes alapon működik, 

  a köszöneten és szereteten kívül mást nem adhatunk...

2015. júl. 6. 15:08

Új hír róluk .

Sinem Kobal július végén forgat egy új romantikus vígjátékot . Ezért Kenan Bodrumba 1 hónapra villát bérelt 35.000 török líráért , hogy közel legyenek egymáshoz .

14123. O.Eta
2015. júl. 6. 00:39
Kenan eltűnt,semmi hír róla. A saját oldala is üres
14122. varga ica
2015. júl. 5. 11:45
Úgy gondolom, hogy a vonzalom és a szexuális feszültség valóban létezett közöttük nincs kétségem. És nagyon jól tudták játszani, elképesztően !!!Aztán,hogy mi történt késöbb azt csak ők tudják.
2015. júl. 5. 11:27

Nem a mennyiség számít , hanem a minőség .

Fb-on Kenan rajongók 266.934 vannak

Halité 203.966


A név garancia , sokat jelent sokunk számára :)

14120. Riusmius
2015. júl. 5. 08:10
A Seh elótt Halit zs. kategóriás sorikban szerepelt,az Ezel pedig már egy kult.sororozat lett.A Szulejmen 1. évadja után Berg szinte anorexiás volt,pszichologushoz járt, volt egy Elle riport is ha jól emlékszem, de ö nem volt elég bátor,mint Ceyda/ Bennu/aki a beteg gyerekkel is mert váltani,de tényleg hol van már az a barátság?ennyit az érdekekról, Kenan ezért is érdemel jobb embert.
14119. Sofi10
2015. júl. 5. 07:46
Miért írod hogy Halitnak volt siker 2011, mikor a Sulejmant 2014 fejezték be,és akkor ki jelentette hogy 1 évig nem válal semmi forgatást, mert ell fáradt. Úgy tudom hogy oszel kezd forgatni. Halit eddig 24 filmet, vagy sorozatot forgatot, Kenan 11.
14118. rittynt (válaszként erre: 14116. - Riusmius)
2015. júl. 5. 03:36

Kedves Riusmius !

Hogy Kenan mennyit érdemel, azt lehet, hogy "csak" Te tudod.

Az, hogy í média mit miért és hogyan tálal az korunk problémája.

A búcsú parti egyben volt felszabadult megkönnyebbülés, és szomorú nosztalgia.

A szereplők is esendő emberek hétköznapi gondokkal amelyek ezután újra a fókuszba kerülnek számukra.

14117. varga ica
2015. júl. 4. 23:44
Valami történt az biztos, de hogy mi azt nemfogjuk megtudnu,csak találgatni tudunk.
14116. Riusmius
2015. júl. 4. 23:20
Nem hittem hogy kisebb vihart kavarok,de akkora volt a kontraszt az utolsó forgatási nap és a bucsúparti között, hogy úgy gondolom ennek valós oka van.Ez a társaság szétesett,több volt az érdek,mint az érzelem és ezt reagálta le ilyen látványosan Kenan.ha visszagondolok az Ezelre ott kömoly közel-keleti roadshow volt a sorozat után, most nem hinném, hogy lesz. Egybként Kenan Bergnél többet érdemel, Sinem pedig nem feleségnek való ,ő most forgat mozifilmet,Kenan összel kezdi igy ez a esküvő inkább a piár része ,de az nem baj ha van mellette tartósan valaki.
2015. júl. 4. 23:19

Félre értés ne essék , de mindenki úgy írja le a véleményét ahogy látja és ahogy gondolja .

Nem vitatom Halitnak voltak jobb időszakai , főleg a 2011-es Szulejmán valóban meghozta neki a sikert , de azóta csak énekelget meg ha alkalmat kap fellép mint valaki vendég művésze , mint legutóbb is . Az erőltetést pl abban látom amikor koncertet adott az év elején Alit feltétlen fel kellett "léptetnie" . Aranyos a gyerkőc , de mind apuka akarata szerint vannak ezek a szereplések .

Halitnak is van borzalmas filmje nem is egy a

2011. készült Misafir /Vendég/ az nagyon gáz . Persze ez is egy szerep , de nagyon szörnyű ő is meg a film is . A neten meglehet róla győződni .

14114. kormi61
2015. júl. 4. 21:52

Nem hiszem, hogy Berg otthagyná Halitot, sőt nekem az a véleményem, hogy ő igen is szereti a férjét, és bocsánatot kérek a Kenan rajongóktól, de Halit egy sokkal biztosabb háttér, mint Kenan, ne feledkezzünk meg a kábítószer ügyről, és Sinem ezt most bevállalja le a kalappal.

Engem különösebben nem érdekel a magánéletük, játsszák el úgy a szerepüket, hogy elhiggyem, ez megtörtént.

Szerintem Berg és Halit próbál normálisan élni, nem akarnak bujkálni, ezt megértem, csak hát nem igazán tudják ezt úgy, megtenni ahogy szeretnék, hisz nagyon népszerűek, ismertek.

Halitot is bírom, azért a Szulejmán elég nagy siker, főleg, hogy az eladásból is részesül, sőt vannak más érdekeltségei is, nekem ez a koncertes földön fetrengés, na az nagyon sok volt, de én nem vagyok színész...

Siemre és Kenanra visszatérve, valaki írta, hogy a rajongóknak szól, hát ha nekik szólna akkor nem bujkálnának. Szerintem elég sok nővel összehozták Kenant az utóbbi 3 évbe, lehet hogy addig nem akarják nagydobra verni amíg nem biztosak magukba és ez rendben is van így, mit csámcsogjanak rajtuk ha mégsem jön össze a dolog. Habár ha már fél éve tart akkor elég biztató a dolog:)))

14113. iscret
2015. júl. 4. 21:13
Miért lenne Berg választása furcsa, amiért Halitot választotta? Igaz akkor is ugyanannyi volt a korkülönbség köztük, mint most.Az, hogy nem volt jóképű, az nem minden. Valószínű, a "kémia" a Seherezádé-ban jobban működött köztük, azért lett házasság a vége. Kenan talán öt filmet forgatott, Halit annál többet, tehát ki az akit többet foglalkoztatnak? A Seherezádét és a Szulejmánt is nagyon sok országban vetítik, mindenhol hatalmas sikerrel. Az Ezelt hol tűzik a tv-k műsorra? Ennyit arról,hogy ki a népszerűbb. Az, hogy a házasságuk erőltetett kifelé, miből gondolod?Csak te látod úgy. A képekről és a megnyilvánulásokból szerintem nem ez jön le. Ha csak úgy fényképezik az utcán őket, akkor talán "színészkednek? Az nem egy beállított szituáció hanem az természetes. Ennyi.
2015. júl. 4. 20:05

Olvastam a véleményeket velük kapcsolatban .

A néző, rajongó mint kívül álló másképpen lát mindent . Berg választása nekem nagyon furcsa , hogy pont Halit kellett neki . A Seherezádéban sem volt már olyan fiatal és nem is annyira jóképű . Izlések és pofonok ugyebár...., de akkor még Berg ki sem forrta magát mint színésznő szépnek már akkor az volt és tehetséges is .

Mostanra ő sokkal többre vitte jobb színésznő és még gyönyörűbb , sajnos Halit a 45 évéhez képest egy idősödő férfi benyomását kezdi nyújtani . A jelenlegi meg nyílvánulásai szereplései egyre furcsábbak amiket produkál a színpadon . Kenan ilyenre nem alacsonyodna le , mert nincs is szüksége rá . A legbensőbb magánéletüket csak ők tudhatják , amit kifele kommunikálnak az elég erőltetett túlzott sokszor . Szerintem is .

❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook