Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
2015. aug. 5. 15:45

Az első nyaralási közös fotó hármasban a kis családról .

Az első képen látni Ali fiú nem túl boldog a fotósoktól úgy húzzák , a másodikon már el is bújt anyja mögé.

A kis srácnak van igaza , nem is értem miért erőltetik a szülők folyton , hogy szerepelnie keljen .

Valahogy ez a gyerkőc..... messze esett az alma a fájától .

Amúgy helyes fiúcska és nagyot nőtt .

2015. aug. 5. 13:46

Megnyugtatlak elmúltam már 5 éves , hogy higgyek az akármilyen újságokban megírt balga mesékben :P

Viszont ezt a témát lezártam , mert unom :P

14199. gabus60 (válaszként erre: 14193. - Iscret)
2015. aug. 5. 02:34

Kedves Iscret!

Csatolom a linket, ahol az Epizód Magazin cikkét megtalálod, általában szerdánként este 6-ig igyekszem feltenni a cikkeket, természetesen csak azokat, amelyek a Karadayi vagy a Kuzey Güney sorozattal, illetve szereplőikkel kapcsolatos.

Akit érdekel, szerdánként nézzen be az oldalakra, és elolvashatja a cikkeket: [link]

Hát nem is tudom... talán jó reggelt?

14198. iscret
2015. aug. 4. 22:41
A török bulvár újságok biztos mindig a tutit írják. Lehet ebben is hinni.
2015. aug. 4. 19:43

Az epizód magazin egy huszadrangú heti tv műsorújság , semmi értelme komolyan venni . Majd pont ők tudják a tutit .

Berg , ha gyereket akar nem beszélni kell róla , hanem bizonyítani......mondani mindent lehet .

14196. Sofi10 (válaszként erre: 14195. - Klmama)
2015. aug. 4. 17:35

erre csak az lehet mondani, ki hogy él úgy itél.


Egyet értek az iscret hozzá szólásal

14195. klmama
2015. aug. 4. 16:41
Saját véleményemet úgy írom le iscret ahogyan én gondolom és akarom,,, Itt nincs semmi kombinálás,Érsekházi Veled egyetértek mert az epizódban leírtak és a képek is már " 100 éves " ,,, Na,,,, erről ennyit:)))))))
2015. aug. 3. 23:16

Na hiszen az epizód magazin évekkel van lemaradva .

Sokszor olyat ír amit a török lapokból vakar össze és már aktualitását vesztette. . Berg kijelentése is kitudja mikori , nem kell mindent elhinni .

Az meg , hogy kéz a kézben naná , hogy ezt kell mutatni ez kell az újságba vagy akárhova .

Jobb is , ha Halit elbújik az öbölbe......

14193. iscret
2015. aug. 3. 22:50
Halitról és Bergről van fb-on egy video ( Cesmében, itt nyaralnak)2015.07.21-én kéz a kézben mennek, a riporterek faggatják Halitot, de csak röviden válaszol. Korábban volt már róluk cikk, hogy évek óta ide járnak vissza, egy 5 csillagos hely, egy kis öböl. Zárt terület és itt nem zavarják a paparazzik, ezért szeretik ezt a helyet. Volt már olyan kép ahol az egész család (Ali, Berg és Halit) együtt van, tehát nem külön nyaralnak. Azért mert nincsenek minden képen együtt, nem jelenti azt, amit egyes hozzászólók szeretnének. Egyébként a múlt heti Epizódban van egy cikk, hogy " Újra szülni akarok Halitnak", ezt Berg nyilatkozta. El lehet olvasni, akkor nem kell annyit kombinálni, hogy ki passzolna Kenanhoz. Ennyi.
14192. klmama
2015. aug. 3. 16:29
Sinemmel az a " lamur " szerintem csak látszat,,, Nyári kaland semmi más,,, Én így gondolom,,, A " lamurt mással élné át Kenan ,ha lehetne,,,, Hogy ki az????? Mindenki fantáziájára bízom,!!!!!
2015. aug. 3. 16:03
Keresem Berg. családi nyaralásról képeket, azonban csak Berget barátokkal és Halitot régi fótókkal látom a fb-n vagy újságban.Berg. Cesme az anyja nyaralójában pihent, de együtt a családot nem látni.Ne értse félre senki semmit, csak szokatlan.Kenan is Cesmébe hajtott a gyönyörű nyitott új Porschéval Sinemmel, lehet, hogy ott összefutnak?Nagy a lamur a látszat szerint!Ha tud valaki új hireket kérjük megosztani!
2015. aug. 1. 20:25

A legújabb fényképes bizonyíték , hogy dúl a love közöttük és nem mentek szét .

Szét nyaralják magukat ,egyszer itt máskor ott bukkannak fel .

Szeptemberig biztos ez van .

14189. O.Eta
2015. júl. 31. 15:58
Össze- vissza írnak mindent a török újságok,egyik nap szétmentek, vége a lamournak,másnap már Ibizára mentek Kenanék.Nem lehet hinni semmmit,csak fogyjon a lap.
14188. O.Eta
2015. júl. 30. 17:34

Akiket érdekel Kenan, szörfözzön a Karadayi oldalakon


ÖRÖMMEL OLVASTAM A HÍREKET

14187. O.Eta
2015. júl. 30. 16:59
Keressétek a török újságokat,és próbáljátok lefordítani,új információkhoz juthattok ,jutok én is kedvencünkről
2015. júl. 29. 22:49

SZiasztok!gondoltam irok par sort. Itt vagyok olvasgatlak titeket.nézegetem a gecce.com-ot onnan értesulok a hirekről szinészekről.pàr nyàri sorozatba is belekezdtem,szó szerint üditőek "limonàdék"nem Karadayi sulycsoport,elmegy.ősztöl is rengeteg uj lesz biztos tudjatok. Tovabbra is török sorozatok forever :) tovàbbi szép nyarat mindenkinek


Ui:én örulök berennek hogy ő jàtssza kösem szt. szeretem őt is jó szinésznő.

14185. 55940eb484
2015. júl. 29. 08:40
A Karadayi forever csoportban fent van 16-17.rész teljes angol fordítása( a Laura féle eléggé hiányos volt)
2015. júl. 27. 22:03

Már egy jó ideje elindult ez a fb. oldal , ahol a híres török színészekről és sok más érdekességről is lehet olvasni .

Hátha valaki még nem ismeri itt a fórumon .



[link]

14183. klmama
2015. júl. 26. 18:59
Beren Saat mégis vállalta a Kösem Szultána szerepét,,,, megegyeztek,,, és ez már bíztos. Jobb színésznő mint Sinem Kobal,,,, az bíztos,,,, Szerintem !!!!
2015. júl. 26. 17:02
Én azt olvastam, hogy Sinem K. is jelöt volt, azonban az volt a kifogás,hogy nem volt sok szerepe eddig és nincs gyakorlata.Lehet, hogy Kenan ajánlotta be?Beren Saat már rég tárgyalt, azonban valami magas gázsit kért -talán 80.000 lirát? és annyiról szó sem lehetett, esetleg 60.000 liráról.Berget is szóba hozták, gondolom ő nem vállalta volna.Beren Saatnál is állandóan téma a gyerekvállalás, a Kösem Szultána biztos egy hosszabb sorozat lenne.Kenanról néha egy-egy kép,Bodrumban nyaral, az fb.-n minden nap beköszön.
2015. júl. 26. 10:45

Lehet csak engem érdekelt , de ma olvastam .

A végső döntés hivatalossá vált . Beren Saat-é a Kösem Szultána szerep .

Még jó , sokkal jobb színésznő mint ez a Sinem Kobal .

Kenanról tudtok esetleg valamit ?

2015. júl. 25. 18:45

Nagy a csend Kenan körül .

Halit-Bergről egy rövid videó a nyaralás alatt .

Mindössze ennyi .

Még mindig nem dőlt el ki alakítja Kösem Szultána szerepét , eddig Beren Saat volt a tuti befutó , de olyasmit lehet olvasni túl sok pénzt akart és kevesebb költségvetésből akarják kihozni .

Felmerült Sinem Kobál neve aki kevesebb gázsiért is elvállalná.....lehet ő lesz a befutó a szerepre .

14179. szinten_fan (válaszként erre: 14178. - Kukac52)
2015. júl. 23. 14:04
Koszi az infot, most meg is neztem, es valoban ugyanaz a ketto, es persze ez sokkal irodalmibb forditas. Megkernelek, hogy legy szives csereld le erre a szovegre a 115 veget, ha lehet, mert ezzel sokkal szebb lenne. A tobbi parbeszednel enm lattam kirivo elterest, koszi.
14178. kukac52 (válaszként erre: 14177. - Szinten_fan)
2015. júl. 23. 12:14

Én tegnap este néztem a 9. részt feliratozva és az első rész végén mintha ugyanaz a vers lenne. Ott Judit írja, hogy Halmos Ferenc fordítása. Ha esetleg

lefordítod az szerint a párbeszédeket is, szívesen kijavítom a videókat.

14177. szinten_fan (válaszként erre: 14174. - Kukac52)
2015. júl. 23. 11:47

Epp most lattam meg, hogy az Addicted...FB oldalon tegnap felraktak az utolso resz teljes es pontos valtozatat. Ugy latom azoknal a M-F reszeknel, amik a youtube-os valtozaton voltak (es ami alapjan keszult a magyar valtozat), nincs erdembeli kulonbseg, kiveve az utolso verset. Nem hiaba volt vele gondom, a vers angol verzioja ebben a valtozatban sok helyen egesz maskepp hangzik, es valojaban igy tobb ertelme is van. Amikor lesz idom, szerintem atirom ennek a magyar forditasat, hogy ertelmesebb legyen az is.


Egyebkent az is kiderult ebbol a valtozatbol, hogy Orhan es Zehra Nemetorszagba mennek dolgozni, mar megvan az osszes hivatalos papirjuk hozza, es eddig nem is tunt fel. Korabban irta valaki, hogy milyen zsufoltan lesznek az uj hazban, hat ennyivel is kevesebben lesznek:)

14176. varga ica
2015. júl. 23. 00:13
Istenem milyen más hogy érti az ember hogy mit mondanak,egymásnak.Szinte elszorul a torkom tőle olyan megható.Jó ujra nézni az utolsó részt,és jó ujra előlről nézni felirattal.Mégegyszer mindenkinek köszönöm aki részt vett ebbe a forditásba.
14175. varga ica (válaszként erre: 14174. - Kukac52)
2015. júl. 22. 23:48
Nagyon -nagyon köszönöm!!!
14174. kukac52
2015. júl. 22. 23:21

Tudom, hogy Juditék feliratozzák az egész sorozatot, de úgy gondoltam, hogy akik a 3 évadot végig néztük törökül, szívesen megnézzük az utolsó rész jeleneteit feliratozva. Szeretném megköszönni szintén_fan-nak a fordításokat, aki az első kérésemre igent mondott és fordította a kért részeket, Baba827-nek, aki besegített a 110. rész fordításába és Melindának, aki nincs ezen a fórumon, hogy felrakta a saját oldalára, hogy együtt legyenek a magyar feliratozások. Jó szórakozást.


[link]

14173. Riusmius
2015. júl. 22. 22:03
Én csak távoli lesifotokat láttam,egy fél éves kapcsolatot ha az valós már nem kellene kvázi titkolni. Nyilvános közös sajtómegjelenés sem volt,ez elég furcsa.Berg elég fuggetlenul él,egy közös nyaralás volt a szokásos zártkorü klub szállodájukban ,Fethiyeben. Nekem H. vasárnapi apukának tünik, már elég régóta.
14172. varga ica
2015. júl. 22. 20:57
Ezt ma olvastam egy cikknek a hozzászólása Kenan és Sinem kapcsolatára vonatkozik:van aki nem hisz benne ,egy csomó pletykákat a kapcsolat Berguzar és Kenan. mindenki úgy tűnik, hogy megpróbálták megtéveszteni, hogy elrejtse a kapcsolatukat. Bulvár Törökországban tele van történetekkel !!!!Gondolom ez is csak pletyka szintü,vagy kitudja?
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook