Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
14231. O.Eta
2015. aug. 28. 18:44
Mostani buliról nem tudok,de tavaly volt,Halit nagyszabásút rendezett számára.Kenan meg egész nyáron menekül ide-oda Koballal,de hogy nagy szerelem lenne nem hinném-Valaki kell,és erre jó Kobal,pénz az van
14230. 55940eb484 (válaszként erre: 14228. - Gabriella Tünde)
2015. aug. 28. 17:27

Tovaly mintha lett volna Bergnek bulija, nem? Vagy most is volt?

Nem nagyon követem Berget max ha Karadyis vagy Kenanos oldalra felraknak valami.


Na jó mondjuk egy görög szigetről én se mennék vissza Isztambulba egy buli miatt :-))))))

2015. aug. 28. 15:38

Most láttam a képeket , hogy még mindig nyaralnak.

Nem foglalkoznak egymással különösebben , elvannak a saját köreikben . Gondolom valamilyen formában gratulálhatott neki Kenan , számos lehetősége van.

Reménykedem egyszer még összejönnek egy filmben , nagyon szép páros és nagyot alakítanak ők ketten .

2015. aug. 28. 14:22
Azt gondoltam,hogy Berg. szülinapjára elmegy és felköszönti.Nem kombinálok, de nekem olyan fura, hogy olyan mintha megszakadt volna köztük minden.Vagy annyira lefoglalja Kenant az új szerelem?
14227. 55940eb484
2015. aug. 28. 08:14

FB-on láttam képeteket meg vmi cikket, hogy Kenan és Sinem Görögországban Lerosz szigetén vannak, jó nekik, most én is lennék ott.


[link]

2015. aug. 27. 13:22

Most már Isztambulban van mindenki . Bergék is . Ali fiú most már mosolyog a fotósoknak .

Bergnek ma van a 33. születésnapja . Sok boldogságot neki .

Riza Kocaoglunak új frizurája van az új szerepéhez.

A Filinta sorozat 2. évadjában fog játszani és Mustafa Avkiran is / Sami bay Kuzey sorozatból / .

Kenanról jó lenne többet tudni , hogy mikor láthatjuk már valami új szerepben .

2015. aug. 22. 10:28

Több kép is fent van a fb.-n és az újságokban Kenanékról.Hazajöttek a nyaralásból ésmentek már szül.napi buliba Burcin T.Az újságirók szinte üldözik, annyit azért elárultak, hogy 2016-ban lesz esküvő.A látszat szerint nagy az összhang és a szerelem.


.Állitólag Kenan már most szerette volna az esküvőt,azonban mégis úgy dö ntöttek, hogy jövőévben 2016.-ban lesz.Sok boldogságot,Kenan benne van az időben és nem jó az az össze-vissza csapongás neki.

2015. aug. 19. 16:36

Török hírességek magyar oldalán több kép is van Kenánékról a reptéren , akkor jöttek vissza Isztambulba .

Kenan nagyon jól néz ki .

2015. aug. 18. 22:51

28. születésnapjára kapta a gyűrűt és lehet tényleg valaminek a kezdete lesz.....

Repülő téri új képek vannak róluk a Fb. Karadayi oldalon . A lány sortban Kenan is rövid nadrágban , és nagyon lebarnult a csajhoz képest .

14222. varga ica (válaszként erre: 14221. - Gabriella Tünde)
2015. aug. 18. 21:26
Köszönöm a névnapi jókiváságot.Mostmár egyre jobban érzem,hogy Kenan és Sinem kapcsolata komalyra fordult,gondolom nem vesz Kenan sem akárkinek gyémánt gyürüt.Ebből biztos esküvő lesz.
14221. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14213. - Varga ica)
2015. aug. 18. 16:13
Kedve Ilona társaimnak nagyon boldog névnapot kivánok.Tegnapi 6 feltett kép Kenantól kb. ilyen időben történt, majd utána volt a fehér pólós az idősebb baráttal.Ezek nagyon jó felvételek voltak, nagyon jól nézett ki Kenan rajta. Azért gondolom, hogy friss képek, mivel sima arccal volt. Ma kerestem, de már csak a fehér pólóst találtam.Én a fb-n minden nap látom, reggel, este beköszön.Most Berg.-től van, megsérült a lába és az anyja és Halit vitték kórházba, vagy rendelőbe ellátásra.Úgy irták, hogy nem komoly, valami fertőzött hal megsértette.
14220. O.Eta
2015. aug. 18. 10:17
MOST OLVASTAM A FB.ON ÉN IS.HA EZ IGAZ, A TOVÁBBIAKBAN NEM ILLIK "LIBÁZNI"
14219. Sofi10 (válaszként erre: 14217. - O.Eta)
2015. aug. 18. 06:24
ha nem tudnál az a "liba" kapot Kenantol szulinapjára gyémant gyurut [link]
14218. varga ica (válaszként erre: 14217. - O.Eta)
2015. aug. 17. 22:19
Nagyon köszönöm.
14217. O.Eta
2015. aug. 17. 21:52
Tudjátok, én is figyelem Kenan útját,láttam a képeket is,csak azt nem tudom,hogy Ő vagy az ügynöke tette fel,azaz KENAN tud-e róla.Eszembe jutott,hogy októberben lesznek a "tárgyalások",s ő intézheti ügyeit mindenre felkészülve,s nem a libával foglalkozik,meg nősüléssel.Örülök, hogy egyedül van a képeken.ICA neked szép, és boldog névnapot kívánok
14216. varga ica (válaszként erre: 14215. - Érsekházi)
2015. aug. 17. 21:34
Ó köszönöm szépen.
14215. Érsekházi (válaszként erre: 14214. - Varga ica)
2015. aug. 17. 21:19

Igen ez új kép lehet .

Végre látjuk fehér pólóban és napszemüvegben van nagyon jól néz ki .

A barát vicces pali lehet .


Boldog Névnapot Icának !

14214. varga ica
2015. aug. 17. 20:02
De viszont a Karadayi fb-on tényleg van egy új kép róla egy idősebb férfit ölel azt irják a barátja.
14213. varga ica (válaszként erre: 14212. - Gabriella Tünde)
2015. aug. 17. 19:56
Gabriella,ha azokat a képeket nézem amit mondasz azok szerintem nem mostaniak.(Kenanról 6kép öltönyben,puloverben,csikos ingben)ez lenne ?Ha nem az ird már meg légyszi,mert kiváncsi vagyok rá.
2015. aug. 17. 19:13
Kenan 3 órája tett fel képeket a fb.-re "Karadayi Prva" cimmel.Mostani képek, mert bajusz nélküliek, nagyon jók!!!!Ja és csak szólóban van!!
14211. Érsekházi (válaszként erre: 14210. - Gabriella Tünde)
2015. aug. 16. 22:10

Örülök , hogy Te is úgy gondolod Kenan nem egy kapkodós e téren . Nyár van nyaral csajozik ,de a bulvárt nem kifejezetten szereti a magánéletében .

Kivancról is elterjedt , hogy megnősült azóta sem tudni semmit róla , igaz e a hír . Ők cáfolták .

A Szulejmánra ráuntam , ez a háremes mizéria elég volt meg az egész úgy ahogy van nem érdekel már .

Mást nem tehetünk várakozunk :)

2015. aug. 16. 20:26
Minden nap látni Kenant a fb-n, beköszön reggel, este, de csak egyedül.Én úgy gondolom Kenannál "Nem eszik olyan forrón a kását." Nem kapkodja el. Olvasok róla, dekérte az újságirókat hagyják egy kicsit pihenni őt.Nekem inkább az a furcsa,hogy a film befejeztét követően Berggel nem lehetett látni sehol.Na nem kombinálok!!!Azért nem hiszem hogy haragban lennének és a Sinemmel is jó a viszonya, valahol azt irták, hogy Berg. valamilyen estéjére meg volt hivva és akkor jött össze Kenannal.Halit filmjében talán Berg. is kap szerepet.Lehet, hogy úgy mint a Szuliba.Nézi valaki a Szulejmánt?Én őszintén bevallom csak néha nézem meg, valahogy engem nem tud a képernyő elé szegezni.Nem is értem, hogy 4 évig mi is történt, mert itt a hangsúlyt a hárem téma kapta.Remélem őszre találunk valami jót magunknak.Olvastam, hogy egyre több szinész inkább a filmet vállalná,mert a sorozatok forgatása nagyon kemény és sokan reformokat várnak e téren.Berg. sokat fent van, Halit inkább az Alival.Berg.jó barna és a Pantene reklámot is csinálhatja, vannak képek.Várjuk a fejleményeket és értesitjük egymást.
2015. aug. 16. 19:23

Nagyon hiányzik Kenan semmi hír róla , se kép se hang .

Csak nem nősült meg ! ....szerintem nem kapkodja el nem tudom róla elképzelni 6 hónap után .

A találgatás marad csak.

Berg nagyon fog hiányozni , ha komolyan gondolta csak színházban fog játszani . Remélem rájön nem a legjobb döntést hozta .

Halitnak viszont lesz új sorozata októbertől amiben egy olyan férfit alakít aki elveszíti az emlékezetét .

a címe KISMET / Sors / .

Tuba úgy néz ki egy új szerep miatt vágatta le a haját .

Mindent elolvasok naponta , több török újságot is, de Kenan köddé vált .

14208. varga ica
2015. aug. 16. 16:23
Hát nemlehetetlen,hogy talán már megis nősült.Reméljük azért csak megtudjuk ha igy van.Sajnálom,hogy Kenant nemláthatjuk,szeptembertől semmi filmbe vagy sorozatba nekem nagyon hiányzik,főleg hétfő esténként a megszokott időben.
14207. klmama
2015. aug. 16. 10:52
Szép vasárnapot mindenkinek! Hát igen mindenről és majdnem mindenkiről van valami hír csak Kenanról semmi. Lehet , hogy már meg is nősült????Teljesen felszívódott,,, Se kép, se hang :)))))
2015. aug. 15. 23:13

Sziasztok szép szombat estét !


Sajnos még mindig hírek nélkül vagyunk . Haliték még javában nyaralnak , róluk jelenik meg új kép .

Hamarosan szeptember , amit gondolom nem kitörő örömmel fogadunk , hiszen jelzi vége a nyárnak .

Viszont elindul a szezon és jönnek az új sorozatok meg a kedvencekről is kapunk híreket .

Csak azért írtam bíztassam a fórumot lesz még témánk .

Meglepődtem viszont Tubán levágatta a gyönyörű hosszú haját , most teljesen fiús frizurája van .

Előtte pedig az egyik oldalon felnyíratta a másikon hosszú maradt . Láttátok a képeit ?

Azt is olvasni lehetett most Párizsban él az ikreivel . Vagy azóta visszajött már .


Kiváncsi leszek Meryem Uzerli és Murat Yildirim új sorozatára / CESARET - Bátorság / aki Turgutot játszotta az is szerepel benne .

Nem rossz szereposztás !


További jó pihenést Mindenkinek :)

14205. O.Eta
2015. aug. 11. 20:58
Már vártam hogy valamelyikőtők jelentkezzen,ezért örülök.De nektek sincs semmi új infótok kedvencünkről.Eltűnt,mintha köd nyelte volna el.Az utolsó hírem az volt róla ,hogy kérte a sajtót,hogy egy ideig hagyják békén. engem mlg mindigizgat,hogy mi történhetett,hogy mi ez a nagy hallgatás egyik oldalon, a másikon a nagy összeölelkezés .
14204. varga ica
2015. aug. 11. 19:22
Semmi hir nincs Kenanról,biztos nyaralnak az uj barátnővel.
2015. aug. 11. 18:42

Olvastátok a török hírességek oldalon Berg azt nyilatkozta semmilyen filmben , sorozatban nem fog játszani hosszú ideig . Színházban szerepelne csak . A rajongók nagy bánatára .

Ugyanakkor pár napja azt is lehetett olvasni , hogy Halittal együtt játszik majd , és Halit egy amnéziás férfit alakít / sorozatban / .

Sajnos ezek nem konkrét hírek , szeptemberben , ha beindul a szezon pontosabb képet kapunk .

Kenanról abszolút semmi hír .

Tudtok új infot , esetleg forgat már ?

2015. aug. 7. 21:15
Ma van Bergék házassági évfordulójuk, ennek kapcsán rengeteg képet tettek fel a fb-re.
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook