Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
14051. varga ica (válaszként erre: 14049. - O.Eta)
2015. jún. 28. 23:26
Igen köszi én is láttam,de az nem igazi hanem valaki megcsinálta hogy ugynézzen ki mintha Sinem volna rajta.
14050. Érsekházi (válaszként erre: 14049. - O.Eta)
2015. jún. 28. 23:18

Ezeket hol láttad , mert Kenan Fb. oldalát végig néztem ott nincs új kép .

Ha megírnád köszi .

14049. O.Eta
2015. jún. 28. 21:52
Kenan pólóján Sinem Kobal képe díszeleg.Főleg varga icának írom, mert ő kérte a friss értesüléseket Allah,Allah,hogy mik vannak!
14048. O.Eta
2015. jún. 28. 14:15
Az egyik közösségi oldalon olvastam,hogy Sinemet és Kenant kéz a kézben látták a londoni repülőtérenNem írtam ki az oldal nevét, mert nem tudom szabad-e?
14047. varga ica
2015. jún. 28. 00:29
MANKOS lehet,hogy fennakasások lesznek a forditással?Ugy értem,hogy nincs meg minden rész angolul?Judit segitséget kért nemtudom hogy sikerül e?Ha nemlesz segitség elképzelhető,hogy pár rész kimarad a magyar forditásból?Bocs hogy ilyesmivel zaklatlak,Juditot nemakarom ezzel a kérdéssel zavarni mert gondolom van baja igy is,hogy hogy oldja meg a problémát,már ha van.
14046. kormi61
2015. jún. 27. 16:48
Berggel készült riportból én nem azt olvasom ki, hogy babát terveznek, hanem hogy most egy évig nem dolgozik, mert Ali mellett anya akar lenni csak, mert az elmúlt 3 évben túl sok volt a munka és szeretné csak az anyaságot élvezni Ali mellett.
14045. varga ica (válaszként erre: 14044. - Gabriella Tünde)
2015. jún. 27. 12:04
Én csak örülnék neki,ha tényleg elfogadta volna a szerepet.
2015. jún. 27. 11:37
Ez a film főszerep biztos lehet,többször is lehetett olvasni róla.A 10 kg-s fogyás is ezért volt, pedig egy cukorbetegnek nem veszélytelen a fogyókura.Ő úgy mondta, hogy az edzőtermeben fogyózik.Szerintem egy szinésznek teljesen közömbös hogy milyen politikai, vallási beállitottságu, ő csak a szerepet játssza.
14043. varga ica
2015. jún. 27. 11:06
Szerintem nembiztos,hogy elvállalta az uj filmet,igen tudjuk,hogy felajánlották neki,de nemtudjuk,hogy érdekli vagy sem.Legalábbis eddig nem olvastam semmit, ami azt mutatja, hogy ő valóban érdekelt a projektben.Azt sem tudjuk,hogy Kenan milyen politikai réteghez tartozik,az emberek esetleg félre értik majd hisz akit játszana kommunista volt.Amugy sem jo náluk a politikai légkör.Lehet hogy a bajuszát is azért vágatta le,mert nemérdekli,mondjuk ez hülyeség mert bármikor megnövesztheti.Nemtudom mi lesz majd kiderül amugy meg mindig azt nyilatkozza,hogy nemakar most csak az ingatlanokkal foglalkozni.
2015. jún. 27. 07:48
Ma reggeli újságban olvastam Bergről, gyomorpanaszai vannak.Na? Mi lehet az?Kenanon látszik a -10 kg.Valóban sokkal fiatalabbnak látszik, bomba formában van.Kenan már ennyi tapasztalat után igényes lehet, ha megnősül biztos nagyon jó férj és apa lesz. Látni, hogy mennyire szereti a gyerekeket.A hajót már kibérelte, készen áll, majd meglátjuk kivel fog ringatózni.Kenant szerintem sokan szeretnék "megfogni", nagyon jó parti, de reméljük Ő óvatos.
14041. varga ica
2015. jún. 27. 00:15
Mankos láttad Kenan uj képeit? Mit szól hozzá,jó mi?Csak egybajom van,hogy Sinem Kobal is állitólag vele van,legalább is ezt mondják.
14040. csatret
2015. jún. 26. 23:29

Kedves Lányok, elnézést, de nem értelek Benneteket, hogyan kívánhatná bárki is, hogy Kenan és Berg megint együtt szerepeljen közös filmben!

Eddig több alkalommal is arról a feltételezésről volt szó, hogy Kenan szerelmes lenne Bergbe. Ha ez tényleg így lenne, akkor Kenannak az a legelemibb érdeke, hogy minél távolabb kerüljön egy reménytelen szerelemtől és kikerüljön Berg bűvköréből! 41 évesen végre próbálja megtalálni az igazi társát, és majdan (ha majd lesz) a saját feleségét szerethesse, és ne a másét!!!


Három éven keresztül eleget láthattuk őket, tényleg csodálatos, fantasztikus párost alkottak a filmvásznon. A nyarakat leszámítva, szinte reggeltől estig együtt voltak a forgatásokon, és a számtalan ünnepségen is nagyjából ugyanazokat az arcokat lehetett látni. Vagyis Kenannak igazából nem is lehetett túl sok lehetősége, hogy más "idegen" nőkkel ismerkedjen meg. Pedig biztos elég nagy baráti köre lehet, és mégse tudták "összehozni" valakivel. Pedig el lehet képzelni, milyen sok nő fogadta volna szívesen, ha Kenan komolyan akart volna udvarolni neki.


Csak remélni szeretném, hogy idén nyáron nem megint ugyanazzal a kis vörös hajú modellel (nem jut eszembe a neve) fog lengedezni a tengeren a bérelt vitorláshajón, mint tavaly, meg tavalyelőtt!...


Az Ezel befejezése után tette azt a hülye kijelentést, hogy ötven éves kora előtt nem nősül meg... Szerintem ezt csak azért mondhatta, hogy hagyják végre békén a családon belül is, meg az újságírók is. (Azért gyanítható, hogy ha a közös sorozatuk idején Berg netán szabad lett volna, most már ő sem ragaszkodott volna mindenáron ehhez a bűvös évszámhoz... Illetve, ha a Karadayi több évvel ezelőtt készült volna - a Seherezádé előtt - lehet, hogy Berg most az ő felesége lenne, és nem Halité... Na jó, lehet, hogy ez csupán az én fantáziálásom, de az is lehet, hogy van benne némi igazság).


Egyben bizonyára mindannyian egyetértünk, akik nagyon szeretjük Kenant, hogy kívánjuk neki, minél előbb találja meg az igazi társát, és legyen nagyon boldog családi élete szép, egészséges gyerekekkel, szerető feleséggel. (Sejtésem szerint ma már ő sem ragaszkodna mindenáron az ötven éves korhoz a házasságkötést illetően...)

14039. varga ica
2015. jún. 26. 22:34
Van uj kép Kenanról ,ugynézki Londonban van.
14038. Érsekházi (válaszként erre: 14037. - Klmama)
2015. jún. 26. 21:08

Az nagyon jó lenne !

Előre is nagy köszönet :)

Érdemes az oldalt gyakran nézegetni mindig van új info valakitől :))

14037. klmama
2015. jún. 26. 20:49
Nagyon szívesen Érsekházi , ha valamit tudok, meg tudok szívesen közlöm veletek!!!!!!4
14036. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14034. - Varga ica)
2015. jún. 26. 20:18
Több helyen is fentvan Berg. nyilatkozata, ahol elmondja, hogy nem vállal ebben az évben semmit, mivel "ebben az évben már anya akarok lenni".Azt gondolom, hogy lehet, hogy már terhes is.Mert nem azt mondja terhességet, vagy babát tervezek, hanem anya akarok lenni.Úgy értem, hogy ha anya akar lenni, meg kell születni a gyereknek.Majd meglátjuk a nyaralásnál!Jó, Halitot sürgeti az idő, s ahogy elnézem a kis Alinak nagyon kellene egy kis tesó, mert igy nagyon el lesz kényeztetve!!
2015. jún. 26. 19:59

De jó, hogy ilyen sok mindent megtudunk .

Klmama köszi !

Meg is néztem a Wikipedia-n a fordítóval .

Elolvastam a fiatalember életét , kép is van róla .

Nem véletlen ha Kenan fogja alakítani a szerepet , még hasonlít is rá . Igaz 25 éves volt amikor meghalt fiatalon , de majd megoldja ezt a rendező .

14034. varga ica
2015. jún. 26. 18:34
Berguzar nyilatkozata a MarieClaire juliusi számában:Az új szezonban nem vesz részt semmilyen projektet, és van egy jó oka - ebben az évben, ő akar lenni megint egy anya.Na akkor most egy darabig ő semfog szerepelni,ha bejön a baba program.
14033. klmama
2015. jún. 26. 16:26
A fílm címe: Deniz Gezmis egy forradalmi és politikai aktivista volt és Kenan játsza a személyét,,,
14032. Érsekházi (válaszként erre: 14028. - Gabriella Tünde)
2015. jún. 26. 13:13

Köszönöm ! én erről nem tudtam , de akkor van remény hallunk majd részleteket a filmről . A nyáron csak tudunk valamit róla merre nyaral ilyesmi .

Szeptemberben beindul a szezon .

Nekem is hiányzik , nagyon eltűnt .

14031. varga ica
2015. jún. 25. 23:20
Hát akkor ennek a filmnek nemlesz jóvége.
14030. O.Eta
2015. jún. 25. 23:17
72-ben megöltek, ill.kivégeztek egy török fiatalembert az állami ideológiától eltérő nezetei miatt,s ezért akkoribantöbb tüntetés volt,a fiuval szimpatizálók részéről. Nagy viszhangja volt ennek világviszonylatban is. A storyt már egyszer megfilmesítették kb. 10 éve,most új filmet forgatnak belőle K ENAN főszereplésével.megvan a cí me is, de most nem jut eszembe,de utána nézek.Ezért is kellett lefogynia Kenannak,mert a fiú fiatalabb volt ,mint most Kenan.
14029. varga ica
2015. jún. 25. 23:03
Én még ugytudom,hogy nembiztos,hogy elvállalja.Jólenne ha mégis az meg főleg,ha Berg lenne a partnernő,de eztuti,hogy nemlehetséges sajnos.
14028. Gabriella Tünde (válaszként erre: 14026. - Érsekházi)
2015. jún. 25. 22:52
Ezt már kb 2-3 hete lehetett olvasni, hogy Kenan elvállalta a főszerepet.Film lesz,a cimet nem irták, se a tartalmát.Őszre kezdődik -azt hiszem szeptember- a forgatás.Hogy ki lesz a partnernője az nem volt. Birnám, ha Berg. lenne!Ez a Cansu nem csak az Epizódban volt, volt egy kép -talán a Gecce magazinban, ahol irták és Halit és Cansu képe egymás mellett volt.Nem meri azt Halit megtenni,hogy félrekacsingasson!Az öngyilkosság volna részéről!Azt hiszem sokan szeretnék Berget.Cansuról kb 2 éve olvastam az Epizódban,hogy Kenannal látták vacsorázni, moziban és a riporterek állandóan a nyomukban voltak.Amikor megkérdezték Kenant, hogy együttjárnak-e,az elháritotta és azt mondta,hogy az Ezel óta nagyon jó barátok és néha összejönnek, más semmi.Együtt élt Cem Yilmazzal évekig, de szétmaradtak, s Cansu úgy nyilatkozott,hogy nem akar házasságot és családot.Szerintem csak gazdag szeretőt.
2015. jún. 25. 22:04
Szerintem elirta az epizód,mert Kivancal forgat Cansu és 2016-tól lesz làtható az ay yapim forgalmazàsàban, én így tudom.
14026. Érsekházi (válaszként erre: 14024. - Gabriella Tünde)
2015. jún. 25. 20:39
Kérlek szépen bővebben megírnád , hogy milyen filmben fog Kenan szerepelni és mikor ?
14025. O.Eta
2015. jún. 25. 19:55
Cansuval már régebben is hírbe hozták,mert állítólag Halit könnyen beleszeret partnernőibe török újságok szerint.Berg nem hiszem, hogy mégegyszer eltűrné Halit félrelépését, pláne hogy tudja a háttérben epekednek utána.K ülömben rég tudott,hogy gyansu lesz a partnere, de titkolják szerintem Berg miatt. vége a Karadayinak,lehet cincogni, nyil,vánosságra hozzák.
2015. jún. 25. 18:25
E heti Epizód Halitról ir.Az új sorozatában Cansu Derével fog szerelmespárt játszani.Már előre sejtetik,hogy Berg. biztos féltékeny lesz Halitra, hiszen már harmadszor alakit egy párt Cansuval és bizony Berg.féltékeny lesz.Azért Cansu nyomába sem léphet Bergnek és nem hiszem, hogy Halit kilengését tolerálná, hiszen Berg.csak jobbra,ill.szebbre válthatna.Gondolom ez csak újságirói fantázia.Na jó,már hirbehozták a Szuliba elcsattant "igazi"csók miatt.Én azért látom itt-ott újságokban Kenant, szerintem most intézik az ügyeiket, aztán jön a nyaralás.Azt tudjuk, hogy Kenan őszre filmben főszerepet kapott, szerintem Berg.sem marad munkanélkül,ha csak nem lesz terhes.
2015. jún. 25. 11:22

Sajnos tényleg nagy a csend körülöttük .

Volt egy videó ahol Berg beszélt az utcán és Halit Alival egy teraszos helyre ment aztán Berg is , ahol társasággal szórakoztak .

Bergről még azt írták a Cihangiri bérelt üzletében bio élelmiszereket és saját sütiket eladásra készit.

Kenanról egy kép ahogy Nisantasi forgalmában autót vezet és azt írja nem kerülte el a figyelmét a biztonsági öv .

Jó messzire kerültek egymástól.....lehet nem véletlen ?

14022. varga ica
2015. jún. 24. 23:01
Engem csak az bosszant,hogy nemfogjuk látni se sorozatba se filmbe egy jódarabig,legalább is én a nyilatkozatai alapján igy értem.Lehet,hogy évek telnek el Kenan nélkül.Mi lesz velünk már igy is hiányérzetem van pedig még csak párnap telt el,hogy semmi hir róla és egyre rosszabb.
❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook