Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2831. Monca001
2011. jún. 7. 17:00
Nahát ilyet......
2830. o.andi (válaszként erre: 2828. - 36a26f5226)
2011. jún. 7. 17:00
:)
2829. Monca001 (válaszként erre: 2828. - 36a26f5226)
2011. jún. 7. 17:00
Hát igen...........
2011. jún. 7. 16:59

Sziasztok!



Hogy mekkora szemétláda ez a Kerem!!

2827. o.andi
2011. jún. 7. 16:59
egy héttel le vagyok maradva...a sorozatban:((
2826. Monca001
2011. jún. 7. 16:57
Húúú megtudja Kerem a titkot:O
2825. tilko
2011. jún. 7. 13:03
Ez az Kerem jó nagy sz....r kavaró. Áskálódik Onurék ellen, Bennut kihasználja. Nagyon nem csipázom.
2824. telazsi (válaszként erre: 2822. - Antila)
2011. jún. 7. 10:49
A tegnapi részben Kerem a cégük saját biztonsági őrével szervezkedett, hogy megszerezze a szálló biztonsági kameráival készített régi felvételeket, hogy megtudja kivel volt Onur azon az éjszakán.
2823. telazsi (válaszként erre: 2821. - Antila)
2011. jún. 7. 10:44

Sziasztok!

Onurnak még akkor borult el majdnem ennyire, amikor megverte Serkant, akkor volt hasonló arckifejezése, de itt még szerintem tetézte, hogy eleinte próbált Sehre hallgatni és figyelmen kívül hagyni őket. Amikor mentek az autóhoz és Sehi meg akarta nézni a kezét, még akkor is tele volt feszültséggel.

Ghani barátnőjének az apukája biztos nagyon "tisztességes" méteráru-kereskedő, ennél a szakmánál a törököknél vszínű "kötelező viselet" a pisztoly. Ő is inkább egy maffiózónak néz ki, habár lehet, hogy csak egyszerű török lányos apuka, s vigyázni kell, nehogy megrontsák a csemetét.

2822. antila (válaszként erre: 2795. - Marcsi0510)
2011. jún. 7. 10:41

Tényleg jó ötlet lenne összegyűjteni az idézeteket, aztán meg odaadni a pasiknak/férjeknek, hogy akkor tanulják meg, és kápráztassanak el vele Bennünket, mert ez csak úgy az igazi, vagy szerintem csak akkor van/lenne igazán értelme, ha nem (csak) olvasnánk, hanem Nekünk is mondaná vki, mint Onur Seh-nek, vagy a fülünkbe suttognák ezeket a gyönyörű szerelmi vallomásokat, szóval hajrá romantika!


Más téma: Ti, hogy álltok Burakkal? Nekem elég unszimpi, kár, hogy Meleket pont vele hozták össze. Azért Bennu nagyon keményen beszélt Melekkel, sajnáltam a lányt.

Bennu nagyon szép volt a fotózáson, mondjuk mindig az, szeintem szebb is, mint Seh. Csak hát ez a Kerem dolog......, szegényem!

Peride elég rémisztő volt, ahogy ott bolyongott a szállodában, mint, aki kezd megzavarodni vagy bekattanni. Kár, hogy az öreg Aksal nem szerepel a filmben, megdobta volna sztorit, ha élne.

Olvastam, hogy ma az lesz, hogy Kerem bocsánatot kér Onurtól+Seh-től, de miért? Mert leesik neki a 20 fillér, hogy akkor mi volt a fekete éjszakán? Én nem láttam tegnap az első részt, csak a legvégét csíptem el,azért kérdezek (mindig) ennyit(és hülyeségeket). Sajna megint nem jó a gépem, úgybogy esélyem sincs mostanában, hogy visszanézzem a részeket.(még jó, hogy néha munka közben tudok írni)

Onurral teli szép napot Mindenkinek!

2821. antila
2011. jún. 7. 10:08

Sziasztok!

Tegnap Onur olyan félelmetes volt, mikor rátámadt arra a srácra, én rendesen megijedtem. Persze nem ábrándultam ki belőle, nem is tudnék:).

Milyen rendi volt + aranyos a sofőrrel, hogy neki adta az autót. El tudnék viselni egy ilyen főnököt:)

Telazsi(2787.hsz)jó, hogy írtad, hogy mi volt a szerb fordításban, mert nekem az a rész tök értelmetlenül hangzott tegnap, de így már értem,és végre Seh-től is jönnek a szép vallomások.

Ezt a Gahnis részt túlzásnak éreztem, persze vicces volt, meg nevettem is, ahogy bújkált+ menekült a pasi elől, de azért,nehogy már fényes nappal(de este sem) az utcán lövöldözzön vki. Tudom, hogy eddig is voltak durva dolgok, pl. mikor Onurra + Yasemin-re lőttek, de az olyan maffia társaság volt, szóval az még hihető volt, de ez nem. Az viszont nagyon tetszett, hogy dvd-n a Színes fátyolt kezdték nézni a csajszival, nem tudom felismertétek e, jujj, imádom azt a filmet!

2011. jún. 6. 23:15
Most nézem újra a mai részt, mit mondjak, Bennu egész jól viseli Kerem kötözködéseit, én már biztosan korábban kiborultam volna. Nagy szíve van a lánynak az biztos, és ahogy egy korábbi részben mondta, inkább ő ad egy kapcsolatban. Ez most meg is állja a helyét, hiszen Kerem kellően kihasználja, és megalázza. Nem csoda ha Bennunál is kiborult a bili. Ő is szeretetre vágyik.
2011. jún. 6. 21:55
Szóval, olyan büszke vagyok magamra. Még a vállamat is megveregettem. Amióta letöltöttem a telcsimre a zenéket, és többet, azóta azt hallgattam rajta. Telefonról képeket már töltöttem le a számgépre, de fordítva és mp3-as formátumú zenéket még nem. Ráadásul, hogy én töltöttem le a yout-ról...
2011. jún. 6. 21:52
Tőlünk úgy tűnik most ment el, remélem nem fordul vissza. De nem volt vészes, az eső több volt, de villámlott is nem nagyon.
2011. jún. 6. 21:35
Hát, ahogy néztem az idokep.hu -t, gondolom, mindenki felé nagy vihar van...
2816. tilko (válaszként erre: 2751. - Antila)
2011. jún. 6. 20:55
Szia! Köszönjük szépen, már jól vagyunk, csak még a ház ura lábadozik egy kicsit. Nekem is hiányzott ez az egész "feeling".
2011. jún. 6. 20:17

És most csak egy napig kell nélkölözni, de pl. év végén Karácsonytól - Újév utánig semmilyen sorozat nincs...


Reméljük, hogy nyáron is lesz a sorozat..

2011. jún. 6. 20:16
piros betűs ünnepekkor más sorozatok sincsenek, akkor egyéb műsorok vannak...
2011. jún. 6. 20:16
Én is megnéztem csak pünkösd hétfőn nem lesz, de a többi nap igen...
2812. Hatan
2011. jún. 6. 20:12

Én is megyek fektetni.Még nincs fent a mai első, majd talán 10-kor megpróbálom újra.

Onuros szép álmokat!

2811. bálna21
2011. jún. 6. 20:11

na én megyek, mert minjárt megjönnek a fiúk edzésről és nagyon éhesek lesznek. Ha még tudok visszajövök, ha nem délelőtt benézek. Néha munka közbenis akad egy kis idő rá.

Addig is Onburos szép estét Nektek:):):)

2810. bálna21 (válaszként erre: 2804. - Hatan)
2011. jún. 6. 20:06
Nem is tudom hogy, hogy képzelik, azért mert ünnep van még lehetne. Nekünk úgy lenne a pünkösd teljes.
2809. Ready
2011. jún. 6. 20:05

Szasztok! Keremmel kapcsolatban ellenvetés nincs. Ez a Gani gyerek meg olyan bugyuta, tökkelütött, hogy ilyen már nincs is. Legalább utólérte volna a lány apja és adott volna neki két fülest, mert lőni azt nem tudott a papa.

Ma amikor indult a film, természetesen a telefon megszólalt nálunk is, valamit komendálni akart egy fickó, de nem sikerült neki, mert mondtam, most nem érek rá. Csak a lányomnak vagyok itthon, mert ő külföldön él a családjával, de ő mindig megkérdezi, hogy tart még a film? Neki mindig itthon vagyok. A férjemet meg én sem háborgatom amikor híreket nézi.

2808. bálna21 (válaszként erre: 2806. - 36a26f5226)
2011. jún. 6. 20:04
Úgy is tökéletes!
2807. bálna21
2011. jún. 6. 20:03
Még a könyvtár is szóba jön. A fiamnak ugyis vissza kell vinni egy könyvet, majd vele megyek és utána nézek.
2011. jún. 6. 20:03
Pont azt írtam, hogy én ki sem nyomom, mert akkor tudnák, hogy telefon közelben vagyok... Hát nem vagyok...
2805. bálna21 (válaszként erre: 2796. - 36a26f5226)
2011. jún. 6. 20:01

Mem kell kinyomni, van némít gomb is, akkor csörög, de Te nem hallod.

Nekem hála Istennek, vagy Allahnak, mindig nagyon jó szomszédaim voltak, pedig már nagyon sok helyen laktam. Ja és persze én is nagyon jó szomszéd vagyok:) (utána lehet járni)

2804. Hatan
2011. jún. 6. 19:58

Bocs. Nem akartam túl kíváncsi lenni.

Nem tűntem el csak híreket is olvastam, meg kerestem a Seherezádé magyar tartalmát a jövő hétre, de a porthu-n a jövő hétre nem írja ki a részletest. Hétfőn meg nem is lesz:(

2011. jún. 6. 19:37
Világ életemben zárkózott voltam...
2802. Hatan
2011. jún. 6. 19:32

Egyszerűen csak ilyen vagy? De nem betegség vagy ilyesmi.

Egyébként ha "rossz" környéken élsz elhiszem hogy nincs kedved a látogatókhoz. Az etnikummal nekünk is volt problémánk. Gyerekkoromban lakótelepen éltünk. Nagyon személytelen az egész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook