Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2891. mamma2 (válaszként erre: 2890. - Marcsi0510)
2011. jún. 8. 16:18
Valóban én is olvastam, hogy a második babát várják!-hogy mit szólok hozzá?:DDD-hát gratulálok nekik:))
2011. jún. 8. 16:08

Sziasztok!

Nálunk most volt égszakadás. Mit mondjak, féltem is, mert pont hazafelé jövet belementem autóval(mármint a szinte felhőszakadásba). Alig bírta törölni az ablaktörlő, ráadásul olyanokat villámlott, hogy rendesen féltem. Totál eláztam csak addig amíg a garázsajtót kinyitottam. Azután megvártam míg elvonul és csak utána mertem bekapcsolni a gépet.

Én is megvettem az újságot, akik olvastátok mit szóltok az állítólagos hírhez, hogy talán ismét babát vár Seh.?

2889. Eszti0 (válaszként erre: 2860. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 8. 15:20
Nekem nem hiányzik az ágyjelenet, szerintem nagyon jó, hogy az egymás iránti gyengédségre teszik a hangsúlyt pl ölelés stb., amit meg lehet tenni akkor is, ha nem követi szex.
2011. jún. 8. 13:50
2011. jún. 8. 12:23
Megvettem én is ha kéri valaki írjon privit és este felé küldöm a bescanelt oldalat.
2886. 36a26f5226 (válaszként erre: 2880. - Marcsi0510)
2011. jún. 8. 12:16
Én írtam, aztán el is felejtettem megnézni... Majd neten vissza nézem...
2885. 36a26f5226 (válaszként erre: 2882. - Mamma2)
2011. jún. 8. 12:14

Sziasztok!


Sajnos most is vonul át az ország fölött egy hatalmas szupercella, ott van az idokep.hu -n, a radar gyönyörűen mutatja...

2884. Ready
2011. jún. 8. 11:22
Szia Sünike72! Valóban a Google Chrome egy böngésző, de sok más mellett remek a fordítási lehetősége . Talán még a Webfordításnál is egyszerűbb használni.
2883. bálna21
2011. jún. 8. 08:56

Onuros szép napot Mindenkinek!

Megvettem a újságot! -pedig soha nem adok pénzt pletykalapokra. Azt nem mondom, hogy nem olvasom el, ha a kezembe kerül, de ez most más:)

Látom nagyon vegyesek a vélemények. Én magam részéről szeretem és szívesen nézem, bár valóban néha kicsit sok Seh. örökös problémázgatása, Onurból viszont sosem elég!!! Nyilván a bajkeverőket egyikünk sem szereti, de ha nem lennének nem lenne film. Sajnos az élet sem csak jó és szép dolgokból áll! Gondolom ezt már többen megtapasztaltuk. Reméljük, hogy az életük is Happy End lesz! Na meg persze mindannyiunké!!!

2882. mamma2
2011. jún. 8. 08:10
Viharoktól mentes szép napot mindenkinek!!-szerencsére minket a hatalmas szél és jégeső eddig elkerült. Dörgés villámlás, nehéz sötét felhők borítják az eget, alig kapok levegőt, úgy érzem "agyonnyom" az égbolt. Körülöttünk mindenütt hatalmas jégeső, villámcsapások, tűz, kidőlt fák stb/Rákospalota, Újpest, Pécel, stb/nálunk meg égiháború, pár percig tartó szakadó eső, aztán már odébb is áll a vihar...csak a nehéz ,nyomasztó felhők maradnak egész napra. De a sorozattól azért nem ment el a kedvem, nekem továbbra is "élvezhető". Tegnap pl jót mosolyogtam, mikor az öreg Burhan Ali-kemált kioktatta a végén, amikor bárgyú képpel elmesélte, hogy látta Dzsanzent, aki felszállt a buszra, és nem nézte meg, hogy milyen busz és merre ment, csak futott utána:DDD -mire az öreg megjegyezte, hogy "ennyi ésszel, sokat fogsz te még futni"DDD Az öreg jól tudja, hogy milyen csökkent értelmű, debil a fia....:)
2881. marcsi0510 (válaszként erre: 2875. - Csicsöri53)
2011. jún. 8. 06:35

Hú ezt megnéztem, sőt a film is fönn van több részen keresztül, gondolom végig.

Nagyon-nagyon jó lehet, és ez valami új filmje lehet, hiszen ez év elején tették fel, ráadásul Halitnak a szakálla is olyan nagy, mint amiket a yout-on látunk frissebb képeken. Szóval biztosan valami újabb filmje, amit valóban jó lenne ha itt nálunk is vetítenének, de mivel kosztümös, nem biztos, hogy a magyar emberek annyira vevők lennének rá, mint Seh-re.

Én biztosan nézném.

Gondolom nem a szerelem a fő téma, de biztosan sok-sok van belőle, ahogy a film főcímét láttam.

Viszont kalandfilm, amire gondolom a pasik is vevők lennének.

Talán egyszer majd hozzánk is eljut. (szó szerinti fordításban: Kiemelkedő század - a címe)

2011. jún. 8. 06:12

Onuros szép napot Mindenkinek!

Persze nagy viharoktól mentes napokat is!!! Reméljük nem ismétlődik meg a tavalyi nagy-nagy eső, hiszen kb. egy éve volt itt felénk az a nagy-nagy árvíz (hála mi nem részesültünk belőle, de a zsákolásból + mentésből a férjem nem maradt ki, nem szeretném ha megismétlődne).

A tegnapi részeket későn este tudtam megnézni, ezért ide már nem jutottam. Azonban nagyon kíváncsi voltam a véleményetekre, ezért már most korán itt vagyok és elolvastam.

Néhány gondolat:

Folyamatosan azt írom, hogy Kerem számomra egyre undibb figura, és unszimpi, azért amit művel. Azonban tegnap egy picit megsajnáltam, amikor azt mondta, hogy megvilágosodott és felébredt egy álomból.

No nem azt mondom, hogy a véleményem megváltozott róla, mert szemétségeket csinál, de a plátói szerelem érzését átélni nagyon nehéz. Mindent megtett azért, hogy az imádott Nőt megszerezze, még a legjobb barátját is képes volt érte elveszíteni. Erre mondják, hogy a szerelemben nincs barátság.

Csak kár, hogy a megszerzett infót, egy "gyönge" pillanatában kiadja magából, mégpedig olyan embernek, aki maga is rossz indulatú.

A tegnapi részben a bocsánatkérésekkor még szerethető is volt, csak kár,hogy nem tudjuk, csak sejtjük, hogy ez nem a valódi énje.

Tudom, hogy részegen szólta el magát, de akkor is, a szeretett NŐRŐL nem kellett volna kiszivárogtatni azt a dolgot később, hiszen tudhatta volna, hogy ezzel neki is árt, nemcsak Onurnak. (jó ez még később lesz)

Szerintem is kicsit húzzák-nyúzzák a sorit, de ettől érdekes, és ezért nézzük, hiszen minden részben történik valami olyasmi, ami miatt nézni kell a következőt.

A török mentalitás érezhető nagyon belőle, hogy szemérmesek a szerelemben,nem mutathatják, de a fantáziánk azért van, hogy használjuk.

Egyébként lesz benne Onur meztelen felsőtesttel is a csodaszép ágyneműkben. Azok nekem is nagyon tetszenek. Jó kis szőrös, olyan hozzábújni való.

És persze végre már, hogy egy kicsit Seh. is kinyilvánítja az érzelmeit. Legalább feltöltődünk belőlük, hiszen ismét hamarosan haragszom rád lesz.

Sünike azt hiszem te írtad, tényleg volt az Aktívban tegnap?

Az újságot remélem megkapom, sietek is az újságoshoz majd.

Én még nem láttam végig, illetve a végét több részen át igen, de nem tudom, hogy az idős pasi,hogy került a képbe, és nem tudom, Seh. miért mondott neki igent, miért akar hozzámenni. Esetleg megzsarolja a pasi, vagy bosszúból Onur felé? Érdekelne, aki tudja írja már le. Esetleg ki sem derül?

2011. jún. 8. 00:51

Holnap, illetve már ma: Medárd napja van... a mai naptól függ a következő 40 nap időjárása...


Vajon a Mindenható lenéz a tavalyi??, vagy tavaly előtti?? árvizesekre??

2011. jún. 8. 00:48
2011. jún. 8. 00:47
2876. 36a26f5226 (válaszként erre: 2875. - Csicsöri53)
2011. jún. 8. 00:44

A youtube -os linkeket nem törlik ki, azt be lehet másolni...


Meg híreket is, ami nem politika tartalmú... Bulvár hírek linkjét is, csak reklámnak minősülő linkeket nem szabad bemásolgatni...

2875. Csicsöri53 (válaszként erre: 2874. - Zsütyi)
2011. jún. 8. 00:33

Jaj,de aranyos lehet a kislányod!:)


Nálunk is volt tegnap vihar,Mátra ugyi és előtte is és nem volt internet se,egy napig ,mert belecsapott a villám a szolgáltatóba!Úgyhogy azért kukorékolok még itt,pótolom,amit lehet.


ha nem törlik ki,Onur felsőteste a Szulejman szerepben,jó szerelmes szultán volt,nem tudom,hogy ő volt-e aki Szigetvárnál meghalt.Jó lenne,ha bemutatnák valamelyik csatornán:)


[link]

2874. zsütyi
2011. jún. 8. 00:00

Szép estét csajok! Illetve éjszakát. :)

Csak gyors elmesélem:

Kislányom is lelkes nézője a filmnek, bár ő még csak most lesz 6 éves.

Kérdem tőle:

-Tetszik neked Onur?

-Miért, neked nem? - kérdez vissza csodálkozó szemekkel.

-Én kérdeztem előbb

-Hát, mikor látom, mindig úgy érzem hogy sírnom kell - mondja valóban kicsit reszkető hangon.

-Dehát miért?

-Hát mert olyan helyes!! - felelte teljes átéléssel.

Kész voltam teljesen!!


Na, Onuros szép álmokat mindenkinek! ;)

2011. jún. 7. 23:53
Ideért hozzánk a vihar, már rázza a redőnyöket... Az idokep.hu szerint Szlovénia felől érkezett meg a vihar dny-M.o.-ra... Úgyhogy kihúzok mindjárt mindent, a mozgó felhőképen rengeteg villámlás van... a legnagyobb vihar a Bakony felé halad...
2872. Csicsöri53 (válaszként erre: 2871. - 36a26f5226)
2011. jún. 7. 23:50
Eda adta neki,de már előre elkészítette otthon, a táskájába tette,megfontolt szádékkal,kérte a barátnőjétől a gyógynövényeket,tudta mire jó.Seh ideges volt az esküvő előtt ,Eda ugye ott volt vele,már Seh ott volt a szép ruhában,és akkor modta Edu igya meg a gyógyteát,jót tesz majd...és nem jut eszébe egy nőnek ,meg az orvosnak,nem gondolkodnak,ugyan mi okozhatta,na ne mánnnn...és Eda utána is mindig körmönfontan ott van körülttük,szóval annyira kilátszik a lóláb és ez engem is nagyon idegesített,annyira erőltetett volt innen tovább eda szerepe,hogy túlzó volt.
2011. jún. 7. 23:17

És ki adja Sehnek azt a gyógyteát??


meg nem értem Seht... A problémák elől nem elszaladni kell, hanem megbeszélni...

De akik írták a sorozatot, azért erre gondolhattak volna...

2011. jún. 7. 23:06

Jaj,de édik vagytok,olyan jókat írtok!:) Én is ezt mondtam már az elején,hogy túl rapszódikus,rengeteg probléma,katarzis,nincs megnyugvás,hogy ejtőzzünk egy kicsit,ez öt sorozatba belefér,amit itt összehoztak.Szerintem nem gondolták,hogy ennyire sikeres lesz és ezért mindig folytatni kellett és írni valami érdekeset bele,ugye ,hogy előkerül Onur lánya, hogy Sehék tán ötször is összevesznek ,meg kibékülnek olyan problémán,amit normális szerelmes pár egy kis duzzogás után megbeszél,meg a fekete éjszaka állandó lebegtetésével,amit na tényleg unok,szóval nagyon sok hülyeséget beletesznek a végén,mint azt az idős pasit,akivel összejön Seh és nem érdekli a saját gyereke,hogy Onurt követeli, és nem is derül ki,hogy tulajdonképpen miért mond neki igent,mert ha sértődésből ,akkor meg hülye...Meg ez az Eda jelenetei akkora marhaság,hogy nemigaz,mert majdnem tönkreteszi a céget,mert kiszivárogtatják a konkurenciának az infókat,na most egy ekkora holdingnál létezik belső ellenőrzés,és védelem,sőt még az ipari kémkedés ellen is védekeznek,..szóval laikusoknak jó így is,meg annyi embert eltesz láb alól,Seh elvetél a gyógyteája miatt, és mindenki csak les ,senkinek nem lesz gyanús? Ugyan már,na én ezen nagyon kiakadtam... meg szerencsétlen Bennut végig szenvedtetik.De mostmár végignézem,mert a párbeszédekre kíváncsi vagyok.Hátha úgy érdekesebb lesz:)

Mindegy, azért Onurt én nem unom:)Miatta nézni kell.:)))))



Más...Ne felejtsük el,hogy a török nép a muszlimsága miatt nem vette volna jó néven az ágyjeleneteket,sajna,illetve a férfiúi uralom mindenütt jelen van,mert ugye mindent a férfiak intéznek el pl.Onur és Burham is azért olyan ügyes,és azért van az öreg elájulva ,hogy Seh milyen okos és ügyes ,mert ugye egy török nő az ilyen nem lehet elméletileg.Nem tudom pl.mennyire verte ki a biztosítékot náluk,hogy a múltkori Epizódban benne volt,hogy apás szülés volt Halitéknál és mennyire nagyszerü érzés volt ezt átélni,szerintem ők úttörők még ebben az esetben,mivel népszerüek,nem véletlenül mondták el,gondolom,szeretnék egy kicsit európaivá tenni a török társadalmat,mert nagy a szakadék a keleti hagyományos török és a nyugati európai török élet között.

2869. 36a26f5226 (válaszként erre: 2867. - Ready)
2011. jún. 7. 23:01
google fordítót nem?? A google chrome egy böngésző...
2011. jún. 7. 23:01
Csak az a baj a webfordítókkal, hogy nehezen értelmezhetően fordít... Nem olyan sorrendben, ahogy nekünk értelmes, nézzük pl. csak az angolt... Érthetetlen a fordítás...
2867. Ready
2011. jún. 7. 22:53

Alig láttam valamit a két részből, mert a vonalas és a mobilom is szinte egyfolytában szólt. Egész délelőtt nem hiányoztam senkinek, így főzés közben betétdalokat hallgattam. Kirác Siyah gece (fekete éjszaka) most a nagy kedvenc. Van ahol Binbir gece (Arab éjszaka)cimmel szól, de ua. A Google-ban akadtam rá.

Kerem valóban egy nagy szemét, de ki tudja megmondani, hogy hol van Bennu? Holnap remélem lesz időm nyugalommal megnézni a két részt, hátha akkor kiderül ez is, vagy nem.


Sünike a webfordítás, amit ajánlottál kiváló. Én még szoktam használni a Google crome-t is.

2866. Hatan (válaszként erre: 2864. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 7. 22:32
Vigasztaljon, Onur felső testének egy csücske látszik. Legalábbis 64/8 deo-ig. Ja és tök jó ágyneműk vannak!
2865. Hatan
2011. jún. 7. 22:31

Na még egy utolsó.

Én most le vagyok törve, ezért kötekedek a filmmel.

Amit előre néztem az néha olyan összecsapott. Néha meg felesleges események előtérben vannak. Remélem magyarul majd élvezhetőbb lesz ha ott tartunk.

A végébe belenéztem, hát...:(

Utálom a frontokat, a villámokat, rossz kedvem lesz tőle.Bocsi mindenkitől.

2864. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2862. - Hatan)
2011. jún. 7. 22:27
Azért mégis látni is kéne...
2863. Hatan (válaszként erre: 2855. - 0f6f53a4a7)
2011. jún. 7. 22:25

Tócsa! Én azért nem unom, de igazad van. Nekem is furcsa, hogy eljön Seh-hez Onur és CSAK a nyakába borul.Szerelmet vall, de csak átöleli.

Hát én biztosan nem így csinálom.:D

Tudjuk be a török mentalitásnak.

Nekem az a furcsa hogy egy részben elrabolják Mihribant, és olyan gyors a rendőrség, hogy rögtön meg is találják, és persze szemtanú is van.

Bonyodalom mindig akkor jön, pl Eda mikor már pont összejönnek.Aki meg feleslegessé válik szereplő az meghal vagy elválnak tőle.

2862. Hatan (válaszként erre: 2860. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 7. 22:20

Bredamazon!

Lesz ágy jelenet csak nem az amire számítsz. Nyakig begombolt pizsi:)

A forgatókönyvíró nem is tudja mitől fosztja meg a hőseit. Majdnem olyan mint a szerelmes regényekben azt olvasni: -Lap alján: Felé hajolt és megcsókolja szerelmét.

- Következő oldal teteje: Nem sokkal később a plafon bámulásába kezdtek. Majd rágyújtottak.

Gondolom te sem ezt akarod látni a Seherezádéban?

Bízz a fantáziádban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook