Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek a kisfiamon! fórum

Segítsetek a kisfiamon! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2008. febr. 11. 10:30
Sziasztok, köszönjük a sok bíztatást, jó kívánságot. Bocóka jól van, eszeget is. Furcsa is, eddig még egy kezelés után sem volt ennyire jól. Holnap megyünk vissza konrollra, reméljük a vérképe is jó ( bár azt mondják a 10. nap a mélypont -mi a 12. napon vagyunk) - de jó lenne ha elmaradna a citopénia (ez a hülye kemo utáni állapot amikor rossz a vérképe és elkaphat mindenféle nyavalyát)!!!!
361. Hmv. (válaszként erre: 355. - 01fde57e09)
2008. febr. 10. 08:53
Drága nyubold! annyira szorítok Nektek...
2008. febr. 9. 16:47

Szia Helga,

Az nagyon jó hogy hazamehettetek és te is tudsz egy kicsit pihengetni,hiszen rád fér.Nagyon drukkolunk hogy minden továbbra is jól menjen és a május már nemsokára eljön és Botondka ujra végleg hazaköltözik.

Nagyon édes a kicsid az új képeken :)

Szoritunk és rengeteget gondolunk rátok!

2008. febr. 8. 23:10

Szia Helga!

Én is csak biztatlak és dicsérlek!!!Nagyon erős anyuka vagy!

Közeledik a tavasz...eljön a május is!

S remélem Veletek együtt mi is fel lélegezhetünk majd!!!

Csak szorítani tudunk!!!

Gyógyulj meg pici fiú!!!!

2008. febr. 8. 13:15

Szia Helga!


Örülők, hogy haza mehettetek, annak nem igazán hogy kisfiad nincs a legjobban!

Kitartás, Május mindjárt itt van, és újra együtt lehet a család! :)

Mi pont Májusra kaptunk időpontot a haematolóhiára, látod, mondom egyszer még ott találkozunk mikor már csak kontrollra jártok!

Szorítok, hogy minden jól alakuljon!(az Én kislányom itp-s)

357. dogiz
2008. febr. 8. 10:10
Sziasztok! Még egy kis kitartás és erő, minden helyre fog jönni! Jó pihenést otthon, és szép hétvégét nektek.
356. ec63a7fc29 (válaszként erre: 355. - 01fde57e09)
2008. febr. 7. 22:11

Sok erőt!


Ügyes anyuka vagy!

355. 01fde57e09 (válaszként erre: 354. - 2c06527ca9)
2008. febr. 7. 22:10

Sziasztok, Virágok kérdésére: még 4 kezelés van vissza, ha minden terv szerint megy májusban fejezzük be, utána 5 évig izgulhatunk(inkább életünk végéig), hogy ne újuljon ki.


Most hazajöhettünk, Bocóka nincs valami fényesen, hányogat,ugyanakkor az étvágya jó, de mintha akkor lenne fájdalma amikor a gyomrába ér a kaja (kb. 1 órán keresztül iszik 100 ml-t olyan stílusban, hogy cumizik pár kortyot, sír, cumizik, sír... 2 napja nem tud aludni, nem igazán tudom miért??? talán a gyomra fáj, de legalább a vérképe még jó. Ha nincs adddig gond kedden kell visszamennünk. Jó lenne. Nekem beállt a nyakam, csomók vannak rajta és szörnyen sugároz a fejembe. Ez is azért van mert ha itthon van a férjem és segít Bocókával (gyakorlatilag mindent meg tud csinálni és meg is csinálja - egy angyalhoz mentem)én szétpukkadok mint egy szappanbuborék. Kijön rajtm a világ minden nyavajája..., de ha ketten vagyunk Bocóval akkor tartom magam. Ez biztos így normális, hogy ilyenkor leeresztek.

2008. febr. 5. 12:32

Szia Helga!


Nagyon jó olvasni, hogy jobban van a kisfiad!!!

Még hány kezelés van hátra?

Mi tegnap voltunk a haematológia ambulanciáján, most Rényi dokihoz kerültünk, mert elment a Magyarosy doktornő!

Tegnap fél egy körül jött le a rendelésre, mert azt mondta sok a beteg és kevés az orvos fent, mert betegek az orvosok is!

Találkoztam régi ismerőssel, akinek meggyógyult a kisgyereke, remélem egyszer veled is összefutok mikor kontrollra jöttök, de már gyógyultan! :)

2008. febr. 4. 18:55
Most találtam rátok, s jobbulást kívánok a babának!
352. badri
2008. febr. 4. 17:04
Gyönyörű kisfiad van! Olyan jó látni végre, hogy mosolyog! Sok-sok ilyen boldog mosolyt kívánok még Neki és Nektek!
351. Tiduj30
2008. febr. 4. 16:47

:)

Csak így tovább!


J.

350. cskata
2008. febr. 4. 13:56

Jobbulást a kisfiatoknak!

Remélem, mielőbb teljesen rendbejön!

2008. febr. 4. 13:24

Bocsi csak félre nyomtam. Tehát

Sziasztok. Megdöbbenve olvastam a kálváriátokat. Nagyon sajnálom, hogy ilyen borzalomba van részetek. De mint olvasom a Csöpség már jobban van. Biztos nagyon akar élni! Remélem most már nem lesz semmi baj. Bízok benne, hogy nemsokára túl lesztek rajta.

Nagyon szép.

Remélem, hogy most már csak jó híreket irsz Nekünk.

2008. febr. 4. 13:18
SZIASZTOK!
2008. febr. 4. 12:40
Sziasztok!Minden nap idejövök megnézni hogy hogy van Botondka!Nagyon örülök hogy végre jó híreket hoztál!Minden nap gondolok rátok,jó hogy tettél fel nevetős képet is Botondkáról!Jó látni a kis arcát,tiszta szívből remélem,hogy ez a kis huncut mosoly most már mindig ott lesz!!
346. dogiz
2008. febr. 4. 12:08
Sziasztok! Jó hallani rólatok, meg látni a kis nevetős arcát. Csak így tovább.
2008. febr. 4. 10:56

Nagyon örülök az újabb jó hírnek!!!!!

Csak igy tovább!!!

Tündéri erős kisfiatok van!

Szorítunk nektek!!!

2008. febr. 4. 08:59

Nagyon nagyon szorítunk mi is naktek!!!!

Gyógyulj meg picicsöppség!!!!!!

343. pmjudit
2008. febr. 4. 07:37
Most olvastam a történetet, nagyon szorítok nektek és imádkozom a kisfiatokért.Tiszta könny a szemem.
2008. febr. 4. 00:53

De jó hírek!

Milyen aranyosan mosolyog!

2008. febr. 3. 22:47
Tettem fel új képeket. Köszönjük a kedvességet!
2008. febr. 3. 21:52
Szia! Nagyon örülök e jó híreknek. További javulást és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!
2008. febr. 3. 21:49
De jó ezt olvasni!!! Annyit gondolok rátok és a kislányommal is szoktunk rólatok beszélgetni. Nagyon erősek vagytok mindketten, ez jó. Maradjon is ilyen. Nagyon örülök, hogy jobban vagytok. 5 nap múlva még többet gondolunk rátok.
338. gerna (válaszként erre: 337. - 01fde57e09)
2008. febr. 3. 21:42
Szia!!! gondolok rátok, de valahogy mindig azt várom, hogy Te hozd fel a topikot. Hogy tudjuk, mi a helyzet. Ezek most JÓ HÍREK, csak így tovább Bocó :)
2008. febr. 3. 21:30
Sziasztok, Bocóka most egész jól van, most kapja az 5. kemot. Eszik rendesen ezért most hétvégén minden kezelés után hazajöttünk. Holnap még kap egy adagot, aztán meglátjuk milyen a vérképe. Szerintem tombocitát fog kapni, mert már megjelentek rajta a trombocita pöttyök(apró bevérzés a bőrön)- ez esetben ott kell maradnunk. Amúgy nagyon jókedvű, állandóan mosolyog , remélem ez a kezelés nem viseli meg annyira, kb. 5 nap múlva várható a mélypont, meglátjuk mi lesz. Én bízom benne, hoogy most nem kap el semmit. Köszönjük, hogy godoltok ránk, sokat jelent a szeretetetek.
336. Micimackó26 (válaszként erre: 321. - 01fde57e09)
2008. febr. 2. 14:32
Szia Nyugbold! Örülök, hogy jobban van hittem a javulásban és bejött:) remélem további javulásról is hírt kapunk! Meg arról hogy haza tudtatok menni! Otthon jobban gyógyul a pici meg talán Te is tudsz pihenni! Ne rettegj nem lesz gond Te nagyon sokat megteszel a Fiadért és ezt érzi ő is! Nagyon jó anya vagy és kívánom, hogy megmaradjon az erőd! Meg, hogy további javulásról tudj írni:)!! Remélem minden rendbe van, írj amint tudsz! Puszi Nektek
2008. febr. 2. 12:09
Sziasztok! Mi van veletek? Hazamehettetek? Mikor lesz a következő kezelés? Tud már enni a Botondka? Minden nap, amikor leülök a gép elé, az az első, hogy bekapcsolom a Hoxát és ez fórum a kedvenceim között van, ezt nézem meg legelőször. És minden nap várom a jó híreket. Kitartás Helga! Lassan kimásztok a gödörből! Sok puszi! Márti
2008. jan. 28. 22:53

Istenem...végre jó hír érkezett!!!!!!!!!!

Ezért szorítottunk mindannyian!

Helga....továbbra is jó hírt hozz nekünk!

Mi pedig Imádkozunk a kicsi fiadér!

2008. jan. 27. 22:20
Nagyon örvendek hogy jobban vagytok,cak igy tovább és minden ok lesz :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook