Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek a kisfiamon! fórum

Segítsetek a kisfiamon! (beszélgetős fórum)


2007. okt. 17. 09:53

Sziasztok!

Én nem nagyon vagyok vallásos,de a kisfiatokért elmondok egy imát.Kívánom,hogy sikerüljenek a műtétek,és boldogan élljetek.

Én biztos belehalnék,ha meghalna a kislányom,így átérzem az aggodalmatokat.Reméljük,hogy nem lesz semmi baj.

Minden jót kívánok.

2007. okt. 17. 09:41

Múlt hét szerdán kiderült, hogy a 3 és fél hónapos kisfiúnknak, Botondkának mellékvesedaganata van. A daganat a fővénán keresztül bejutott a szívébe is. Ma reggel 8 órakor kezdték műteni Budapesten a kardiológiai intézetben. Egyszerre műtik a hasát és a szívét, lehetséges, hogy műtét közben szívleállításra és újraindításra lesz szükség. Azt nem tudták megmondani, hogy mennyi ideig fog tartani, de nagyon nagy kockázatú műtét, nagy vérveszteséggel számolnak és sajnos a szíve is nagyon gyenge. Nem tudunk mit csinálni csak imádkozni, bízni és hinni és azt gondoltuk, hogy ha Ti is gondoltok rá és imádkoztok érte talán tudtok segíteni neki. A kisfiúnk nagyon erős és nagyon akar élni de szüksége van rá, hogy sokan gondoljanak rá és imádkozzanak érte. Ezért kerestünk egy internet kávéházat és fordulunk hozzátok. Kérlek benneteket imádkozzatok érte és gondoljatok rá! Segítsetek neki, hogy túlélje!

Helga és Gábor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook