Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek a kisfiamon! fórum

Segítsetek a kisfiamon! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
242. Donyta
2007. dec. 27. 08:27
Sziasztok! Mi van veletek? Jobban vagytok már, esetleg hazavihetted a kisfiad Karira?? Nagyon zavaró, hogy ennyire ritkán irsz, és nem tudunk semmit sem!!!
241. pencil
2007. dec. 26. 21:49

Nyuboldot láttam a Most kattintott nevek között délután, de ide nem írt semmit.


Ugye nincs nagyobb baj?

2007. dec. 23. 21:54

Boldog karácsonyt kivánok adrága Botondkának,és

szüleinek.

Kivánok mielőbbi gyógyulást!

239. 6c78107ff2 (válaszként erre: 227. - 01fde57e09)
2007. dec. 22. 18:06
Két angyallal több fegyel ránk az égből!
2007. dec. 18. 13:29
Én is várom, hogy írj valami szépet,:) hogy jobban van a kisfiad, és hogy esetleg haza mehettek Karácsonyra!?
2007. dec. 18. 09:06
Nyubold mi a helyzet veletek? Régen írtál már!
236. dogiz (válaszként erre: 235. - Gerna)
2007. dec. 14. 12:09

Hát persze minden helyzet más, minden szituáció más helyzetet teremt. Ott lenni és szülőként átélni, h. a másik szülővel, gyerekével mi történik persze, h. sokkoló.

De mindig bízni kell és optimista lenni, már csak a pici baba miatt is, ahogy valaki már írta a fórumba, hogy Botondka mindig csak azt érezze, hogy szülei pozitívan állnak a dologhoz. Ez nagyon fontos! - akkor ő is küzd és meg fog gyógyulni.

235. gerna
2007. dec. 14. 07:40
Azért ez nem ugyanaz a helyzet :(
234. dogiz (válaszként erre: 233. - Dogiz)
2007. dec. 13. 19:42
"szép ajándék...", bocs csak bennemaradt amit átmásoltam, ezt a könyvre mondta.
233. dogiz
2007. dec. 13. 19:41

Eleanor H. Porter: Az élet játéka könyvről megjelent a fórumon egy kérdés, amihez többen hoozászóltak. Az egyik hozzászólás nagyon elgondolkodtatott, ezt az írta aki a fórumon kereste a könyv címét:"15 éves lehettem,amikor meghallt egy barátnőm(nem a legjobb volt,de ismertem és szerettem),gázmérgezésben ,a fürdőkádban,délelőtt még találkoztam vele és beszélgettünk arról,este,megyünk -e dizsibe.

Gondolom épp odakészült ,amikor ez történt vele.

Furcsa dolog a halál,gyerek fejjel meg főleg,hihetetlen és felfoghatatlan.

A temetésén a legjobb barátnőmmel voltam ott.Amikor már vége volt a szertartásnak és mindenki lassan sétálgatott a temetőben,mi beszélgettünk.Aztán egyszer csak azt találtuk mondani,hogy milyen jó ,hogy nem egymást veszítettük el és kitört belőlünk a nevetés,örültünk egymásnak!:)...."

Ti is kedves Nyubold örüljetek egymásnak!



Szép ajándék ,kicsit nagyobb gyerekeknek,Én sokat tanúltam belőle:)

232. gerna (válaszként erre: 227. - 01fde57e09)
2007. dec. 13. 17:46
Nyubold ne borulj ki!!! olyan hely, ahol meghalhatnak, de meg is gyógyulhatnak. Mindent meg kell próbálni, mindent végig kell csinálni... sajnos csak utólag derül ki, hogy érdemes volt-e vagy csak hiábavaló szenvedés. Ha nem ott lennétek, ha nem ezt csinálnátok végig, azt sosem bocsátanád meg magadnak. Most kell erősnek lenned, persze azért bőgni szabad :(
231. zsóka53 (válaszként erre: 227. - 01fde57e09)
2007. dec. 13. 17:19

Ezt nem hiszem el ez örület,annyi minden kavarog bennem és most mégsem tudom,hogy mit irjak.Végig olvastam

Nagyon drukkolok nektek és vigyázzatok a kicsire.

És imádkozni fogok(pedig nem szoktam)

230. 2c06527ca9 (válaszként erre: 227. - 01fde57e09)
2007. dec. 13. 16:44

Alig hiszem el amit olvasok!

Ez borzasztó!!

5 hónapos…3éves…MÉRT????

Így hogy nem is ismerem őket, nagyon tud fájni, ha gyerekkel ilyen történik!

Viszont ahogy írtam, mi is jártunk/járunk a haematológiára, és mi megismerkedtünk olyan kicsikkel, akik legyőzték a rákot, ez adjon nektek is erőt!!!!

2007. dec. 13. 14:58
Szia Nyubold! Most találtam rá erre a fórumra. Végig sírtam, ahogy olvastam. Utána megnéztem a képeket. Nem hiszem el! Miért? Nekem is van két gyermekem. Amikor a kisfiam elkapta a rota vírust, és kórházba kerültünk, úgy éreztem meghalok, ahogy láttam, hogy láztól ég az arcocskája, hány, hasmenése van... Pedig az ehhez képest semmi. Teljesen át tudom érezni a helyzeteteket, és minden szeretetemmel azt kívánom nektek, gyógyuljatok meg, és tudjatok erősek maradni!!!!
228. Donyta (válaszként erre: 227. - 01fde57e09)
2007. dec. 13. 14:53

Szia Nyubold! Majd leestem a székről amikor olvastam az utolsó beírásod. Vagy négyszer futottam neki, hogy jól olvasok-e? Sajnos igen, de először szörnyen megijedtem... Nem is kommentálnám miért. Sajnálom a kicsiket, hogy ennyire rövid időt adott nekik a sors, és azt is igy kellett eltölteniük. Az Úr angyalai vigyázzanak továbbra rájuk, és "legalább" már nem szenvednek. Borzasztó ezt igy leírni is, de mit lehet ilyenkor már mondani, ha segíteni nem tudtak nekik, mi még annyira sem sajnos!

A ti kicsitekkel mi van? Javultok szépen, mit tudtok, meddig tarthat ez az állapot, és mennyire biztatnak bennezeket az orvosok?? Továbbra is nagyon sok erőt kívánok mindannyiótoknak, főleg a picinek. Jőn lassan a Karácsony, vele tán a boldogság angyalai is, és ha segít talán még otthon is lehettek már a kisfiatokkal..

2007. dec. 13. 14:06

ERIK. 5 hónapos, gyönyörű, mosolygó szemű kisbaba. Ma hajnalban elment.


Nem tudom felfogni. Amióta itt vagyunk 4 anyával kerültem barátságba és kettőnek meghalt a kisgyereke.

KRISZTIKE 3 éves csodaszép kislány volt.

Mindkét gyereket mindössze 2 hónap alatt vitte el a betegség. Azt nem értem, hogy ha már úgyis ez lett a vége miért kellett nekik szenvedni. Ezeknek a kisgyerekeknek nagyon komoly fájdalmaik voltak. Egy anyuka azt mondta, hogy ez egy ilyen hely, itt meghalnak a gyerekek. Ez sajnos tény, de akkor is felfoghatatlan. (Na most kiborultam.)


Imádkozzunk Erik és Krisztike családjáért.

226. kittys
2007. dec. 12. 23:21

Szia Nyubold.

Hát végig olvastam a fórumot,szóhoz se jutok.Hihetetlen.Teljesen együtt érzek veletek.Szavakba se tudom önteni az összes jó kívánságaimat nektek.Teljesen felzaklatott a pici Botond betegsége.

Dolgoztam Haematológiai osztályon mint ápolónő,ezért tudom min mentek keresztül.Csak azt tudom mondani,hogy mindig pozitivan gondolkozzatok és a pici sose érezze rajta,hogy szomorú vagy.

A lehető legeslegjobbakat kívánom mindnyájatoknak.És sok erőt a küzdelemhez.

Nagyon gyönyörű Botond baba.

2007. dec. 12. 12:32

Azt még gyors leírom, hogy rá is azt hitték, hogy daganatos betegsége van, voltunk csontvelő piopsián, ami Hála Istennek negatív lett, de borzasztó volt az az idő, amíg vártuk az eredményt!

Úgyhogy sejtem min mentek keresztül, nem könnyű:( de annyira szeretitek Bontondkát, és ő érzi, és ezért meg fog gyógyulni!!!!! :)))

2007. dec. 12. 12:28

Nagyon szépek vagytok!

Ilyen kis picur Bontondka és ennyire beteg!??

Szegénykém!

Nagyon remélem, hogy mielőbb meggyógyultok!

Az Én lányomnak is alacsony volt a thr száma,( 6ezer) ezért kerültünk be a klinikára, innen a heamatológia osztály ismerete!

2007. dec. 12. 12:27
Szurkolok nektek hogy minden jól menjen,és a Karácsonyt otthon ünnepeljétek.
2007. dec. 11. 20:23

Most találtam rá a fórumra..... Örülök, hogy jobban vagytok, és remélem ennél már csak jobb lesz! Belegondolni is rossz, mit élhettetek át, és ezentúl én is nagyon fogok imádkozni értetek!

Nagyon aranyos Botond, és le a kalappal előtte, hogy milyen kemény fiú!! Csak így tovább neki!

2007. dec. 11. 19:35
Köszönjük, valamivel már jobban vagyunk. Továbbra sem eszik semmit (a szájában, torkában lévő sebek miatt nem tud nyelni), de már többször mosolygott is.Már nem hány annyit, rengeteget alszik (ez talán jó), kivéve éjjel:). A fehérvérsejtszáma sajnos még mindig csökken, nem igazán értem, kicsit hosszúnak tűnik ez a leépülős időszak, bár a dokik szerint ez természetes. (Szerintem az is hátrány, hogy az alacsony trobocitaszám miatti vérzékenysége miatt vénásan kapja a sejtnövelőt, nem pedig szuriban, utóbbi állítólag jobb -de persze erről is megoszlanak a vélemények.) Mindenesetre úgy néz ki, hogy az állapota miatt nem kapja meg a tervezett időben a következő kezelést és ha össszeszedi magát hazamehetünk egy kicsit.(Talán Karcsonyra is). Szóval reméljük egyre jobban lesz. Mindenkinek nagyon köszönjük a sok-sok szeretetet és támogatást, az imákat, a kedves szavakat.
220. 11a91585fe (válaszként erre: 214. - 01fde57e09)
2007. dec. 11. 18:56
Gyönyörüek Vagytok! Imádkozom Értetek! Sokat.
219. minimano1979 (válaszként erre: 206. - 01fde57e09)
2007. dec. 11. 18:55

En is nagyon szoritok,h meggyogyuljon a kisfiatok.

Imadkozom erte,s ertetek.

2007. dec. 11. 18:53
Hogy vagytok?Sokat gondolok ám én is rátok....
217. gerna (válaszként erre: 215. - F39a34943d)
2007. dec. 11. 18:52
Nyubold is helyes! meg Apa is :)
216. gerna (válaszként erre: 214. - 01fde57e09)
2007. dec. 11. 18:51
Kezd helyrejönni az arcocskája... Hogy van most?
2007. dec. 11. 18:47
De aranyos! De szép szeme van!
2007. dec. 11. 18:44
Sziasztok, raktam fel új képeket, most ilyen Botondka.
2007. dec. 8. 23:05
Köszönjük a sok bíztatást, hogy gondoltok Botondkára és, hogy ilyen kedvesek vagytok.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook