Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek a kisfiamon! fórum

Segítsetek a kisfiamon! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2008. jan. 18. 23:30

Nekem is mindig könnyek öntik el a szemem...újra és újra-mikor olvasom a sorokat!

Alig vártam ,hogy jelentezz!( sokad magammal)

Mindannyian nektek szoritunk!!!!!!!!!!!

Ezerrel!!!!!!!

Erős anyuka vagy-és a Botondka is erős legény.

Sok-sok erőt kivánok nekektek!!!!

Soha ne adjátok fel egy percre sem!!!


-Gyógyulj meg pici fiú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. jan. 18. 15:00

Szia Helga!

Könnyesen olvastam a leveledet. Mindegyiket. De szilveszter óta most először. Nagyon vártam már, hogy írj. Minden nap gondolok rátok. Megértelek, és elhiszem, hogy fogytán van az erőd. Ilyen tortúra után nem csak a te kicsi fiad, hanem igenis te is kifáradtál. De próbálj meg pihenni, legyél nagyon-nagyon erős. Mert, ha egyszer túl lesztek ezen a szörnyű betegségen - mert túl lesztek - akkor a kisfiad majd megköszöni neked, hogy segítetted és mindig mellette voltál. Ezért érdemes erősnek és kitartónak lenned. Nagyon jó anya vagy - ezt tudnod kell. Nagyon tisztellek ezért, amire te most képes vagy és amit most ezekben nehéz időkben teszel. Nagyon-nagyon szorítok a kis Botondnak és sok erőt kívánok mindhármótóknak. Puszi: Márti

2008. jan. 18. 12:38
Nyubold,ne csüggedj!!!Kitartás!Természetes hogy lefogyott szegényke,megviseli a betegség,még egy felnőtt is lefogy egy ilyen betegségtől.De az ne bántson téged...most nem számit hány kiló a lényeg az hogy győzze le ezt a csúnya betegséget!!Puszilunk benneteket,erőt és kitartást kivánunk mindhármótoknak!!
299. contu (válaszként erre: 289. - 01fde57e09)
2008. jan. 18. 12:30
Sajnálom, hogy ilyen rosszul van Botondka! Kitartás Helga! Lélekben Veletek vagyunk.
298. Hmv.
2008. jan. 18. 12:00
Remélem, az én jókívánságaim is segítik Botondka gyógyulását, a szülőknek sok-sok erőt, kitartást!
2008. jan. 18. 11:02
Kitartás! Soha nem szabad feladni! Tudom, hogy nehéz, de egyszer vége lesz, és csakis jól lesz vége!
296. JUL17
2008. jan. 18. 10:58
.........SOHA NEMADOM FEL A VÉGTELENEKIG ELMEGYEK MÉG HA FÁJ IS.......
295. 2c06527ca9 (válaszként erre: 289. - 01fde57e09)
2008. jan. 18. 10:55

Nincs erre törvény, hogy a szülő a beteg gyermeke mellett maradhasson?

Hogy lehetnek ilyen szívtelenek?

Amikor legutóbb ott jártam, azt mondta egyik orvos, így sokkal jobb lesz a szülőknek is mert ki tudják pihenni magukat!

Hogy lenne már jobb?

Hogy tudna pihenni az a szülő, ha nem lehet a gyereke mellett??!!

Ezeknek a gyerekeknek nagyon nagy szükségük van a szüleikre!!


Tarts ki nyulbond, nagyon sokan szorítunk NEKTEK!

294. pencil
2008. jan. 18. 08:37

Helga! Nem fogyhat az erőd!!!

Botondnak szüksége van Rád, és meglásd, erős kislegény, túl lesztek a kezeléseken, és javulni fog az állapota.

Szorítunk értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!

293. dogiz
2008. jan. 18. 07:59

Sziasztok! Jó olvasni rólatok. még egy kis kitartás, jon a jó idő a napsütés és bizunk benne ti is kivirultok a tavasz kózeledtével.

Továbbra is mellettetek vagyunk. Puszi és kitartás.

292. Donyta (válaszként erre: 289. - 01fde57e09)
2008. jan. 18. 07:11

Sziasztok!

Nagyon szomorú amit leírtál, és jó, hogy van még erőd harcolni magatokért. Legyen még erőtök és kitartásotok, és legyen már ennek a sok szenvedésnek örömmel vége! Bár segíthetnénk a bajotokban, de csak a gondolataink tudnak átmenni Hozzátok.

291. gerna (válaszként erre: 289. - 01fde57e09)
2008. jan. 18. 07:02
Nehéz erre válaszolni: de még nehezebb lehetett leírni. Vigyázz Rá és vigyázz Magadra is!
2008. jan. 17. 22:17

Szia Nyubold!

Fő hogy írtál, már nagyon aggódtunk.

Bocóka már annyi mindent kibírt, biztos ki fogja a kezeléseket is. :) Sok-sok sok erőt nektek!

Ez pedig nagyon nehéz, hogy nem lehet már éjszakára bent maradni a babákkal... Miért nem? Jobban is gyógyulnak a mamájuk mellett.

2008. jan. 17. 22:06
Sziasztok, bocsánat, hogy nem jelentkeztem, de nem volt csatrlakozási lehetöségem abban a szobában ahol voltunk. Botondka megkapta az újabb kezelést múlt héten és most nagyon ramatyul van. Nem eszik, már csak 4,5 kg ami elég kétségbeejtö számomra, tekintve, hogy már majdnem 7 hónapos és 3,5 kg -val született. Sebes a szája, állandóan hányingere van, öklendezik és sokat hány, valamint hasmenése van. Ez uóbbi állítólag a calici vírus kiújulása, azt mondják az ö szervezete nem tudja most ezt leküzdeni és ha gyenge mindig előjön rajta. Na mindegy , de ennek köszönhetöen elkülönítöben vagyunk, ahol itt lehet maradni éjszaka. A kórtermekben ugyanis csak este 10-ig lehet maradni, illetve minden kórteremben (2 db nagy van)1 szülö maradhat. Ezt a szabályt most kezdték el betartatni. a véleményem megvan, de már belefáradtam a hangoztatásába. Mindenesetre annyit sikerült elérnem, hogy tekintettel Bocóka korára engem lehívnak a mamaszállásról éjjel és megetethetem a gyerekem. Kész horror. Nem elég a bajunk még ezen is küzdenünk kell. Vagyis most nem, de annyira nem örülök, hiszen a rossz állapota miatt kaptunk külön szobát. Amúgy még szerencsém is volt, mert a héten én maradhattam minden nap éjjel. Bocóka most gyomorszondán kapja a kajcsit, vagy sír vagy alszik. Most nehéz és úgy érzem fogy az erőm. Remélem egyéb kórságot nem kap el (nincsen fehérvérsejtje), nem hiányzik. Még 5 kezelés van vissza, nem tudom, hogy fogja bírni.
2008. jan. 16. 22:02

Aggódva jövök ide újra....vajon lesz hír a kicsi fiúról ?!


Gyógyulj meg pici lélek!!

2008. jan. 16. 12:49

Most bukkantam rá erre a fórumra...és bizony könnyek öntöték el a szemem!

Elösször is csodálom az édesanya hatalmas erejét,mert lelkileg biztos nagyon nehéz lehet!

Együtt aggódom én is a többiekkel!

Sok erőt kívánok és a picurkának mielöbbi gyógyulást!

Ezentúl én is figyelemmel kisérem ezt az oldalt-Sőt az első dolgom lesz elolvasni !!!!

Gyógyulj meg kicsi fiú!!!

2008. jan. 16. 12:34
Ma sem írtál :( remélem minden rendben van!
285. iz_eniko (válaszként erre: 283. - Pencil)
2008. jan. 16. 10:13
:( ,pedig annyian aggódunk értük, én is minden nap benézek ebbe a topikba..
284. Donyta
2008. jan. 16. 07:21
Sziasztok! Nem tudom mi lesz most, ha tiltani fogják a látogatásokat a kórházakban?? Tudtok valamit tenni azért, hogy a kicsivel legyetek? Jobban van már, és bírjátok még energiával? Vigyázzatok magatokra és a kicsinek is sok puszit és erőt kívánok!
283. pencil
2008. jan. 16. 06:21
Nyubold 13-án fenn volt az oldalon, és nem írt semmit. :((((((((((((((((((((((((((
2008. jan. 14. 20:56
Szia Helga! mi van veletek? Remélem nem romlott a kis Botond állapota. Nem jelentkezel. Miért? Nagyon aggódunk érted. És sokat gondolunk rátok. Írj nekünk, ha valami híred van.
2008. jan. 14. 19:45

Én is mindig benézek, hátha írsz!

Jó lenne tudni valamit rólatok!

2008. jan. 14. 11:38
Szia , minden nap gondolok Rátok,remélem rendben van a kicsi...ma megnéztem ismét a fénykepeit,annyira szép kisbaba,...annyira igazságtalan ami veletek történik...Probáljatok meg erősnek és pozitivnak lenni kicsitekért !
2008. jan. 11. 18:48
Sziasztok! Hogy vagytok? Sokat gondolok Rátok.
278. dogiz
2008. jan. 11. 14:57
Mi van veletek, jan.05 - ike óta nem voltál a portálon. Nem vagy gépközelben? Minden nap gondolok rátok, erő és kitartás.
277. Donyta
2008. jan. 11. 07:59

Sziasztok! Nagyon jó, hogy otthon lehettetek egy kicsit, és eszik is a kicsitek. Most már akkor úgy néz ki, hogy a biztos javulás útján vagytok, és hamarosan vége az egész szörnyű betegségnek. Legyen hozzá még elég erőtök és kitartásotok, és felhőtlen boldogságotok. Nagyon sokat gondolok Rátok, és szorítok a jóért!!!

Puszi, és nagyon sok boldog évet Mindannyiótoknak!!!

2008. jan. 10. 19:17

Én is mindig benézek ide, hátha írsz pár sort magatokról!

Minden jót!

2008. jan. 10. 17:11
Sziasztok! Mi van Botondkával? Hogy van? Rég nem hallottam felőletek!! Írj, hogy mi van! Aggódok! Puszi
2008. jan. 9. 13:07
Mi újság veletek?
273. dogiz
2008. jan. 6. 13:46
Sziasztok! Mi a helyzet veletek? Remélem jól telt az együttlét otthon! Békés, boldog új évet kívánok!
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook